0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #140 -: Октомври 28, 2012, 08:21:54 am »
petqst, благода ти много. Първата бременост стана лесно след 3-4 месеца, но имаше проблем, който видяха в шести месец - после чакахме да мине време след аборта и реално опитваме от година  и половина. Макар и не много редовно и доста често сме изпускали момента.
Много благодагоря за подкрепата, прегръщам Ви всички и успешно  да махнете скоро от тази тема :)
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #141 -: Октомври 28, 2012, 09:20:44 am »
Добро утро, мили дами.  :D
marina vdb - Прекрасна закуска.  :) Както съм гладна....  :D

Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #142 -: Октомври 28, 2012, 11:44:30 am »
Аз ще си пийна само от хубавия шейк че закьснях,стискам палчета на всички момичета кокичета дано октомври ни засипи с още ++++тестчета! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
 :bighug: :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #143 -: Октомври 28, 2012, 13:32:20 pm »
silvi хайде мила, чакаме положителното ти тестче  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
графиката ти е супер (не съм от много разбиращите но... с тази БТ ми мирише на +++)
Успех и много целувки на всички!
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #144 -: Октомври 28, 2012, 17:31:10 pm »
Хайде Silvi, време ти е за тестчето всички чакаме  :bfp:да ни зарадваш!Чудесна графика ! :coffee: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #145 -: Октомври 28, 2012, 21:15:25 pm »
Много съм нетърпелива и днес си направих тест и  :bfn: А така ме болят кръста и яйчниците, а е рано все още да идва лелката.... Но каквото стане...  :(

Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #146 -: Октомври 29, 2012, 08:46:43 am »
Добро утро момичета :sunshine: :sunshine: :sunshine:,много сте ми милички и много ви благодаря за подкрепата,дано наистена стане ,но ще изчакам още малко за тестче ,искам да видя как ще е БТ,че май-трагва надолу.Моля се за всичкини да станем щастливи майчета в най-скоро време :balk_81: :balk_81: :balk_81:!Хубав ден,изпалнен с много усмивки,и дано октомври завьрши така както започна с още ++++++++++++
 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #147 -: Октомври 30, 2012, 22:53:45 pm »
Мисля, че krasi(ahiito) си следеше бременността в Ст.Загора, ако искаш и пиши на лични. Но ако опитите ви са от 3 г. мисля че трява да се обърнете към специалист в репродуктивна клиника. Пожелавам ти чудото да стане в най-скоро време.

И помниш :) Наистина там си следих бременността :)

Аз минавам да пожелая успех на всички борещи се момичета. Не унивайте, бъдете силни и вярвайте, че чудото ще се случи.
Успешен лов на ловуващите, на НЕчакащите желая деветмесечна почивка от вещицата (че и по-дълга ;) на мен едва днес ми дойде за първи път)
На виделите две чертички желая лека и безпроблемна бременност!
[/url]
*
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #148 -: Октомври 31, 2012, 16:27:30 pm »
Мисля, че krasi(ahiito) си следеше бременността в Ст.Загора, ако искаш и пиши на лични. Но ако опитите ви са от 3 г. мисля че трява да се обърнете към специалист в репродуктивна клиника. Пожелавам ти чудото да стане в най-скоро време.

И помниш :) Наистина там си следих бременността :)

Аз минавам да пожелая успех на всички борещи се момичета. Не унивайте, бъдете силни и вярвайте, че чудото ще се случи.
Успешен лов на ловуващите, на НЕчакащите желая деветмесечна почивка от вещицата (че и по-дълга ;) на мен едва днес ми дойде за първи път)
На виделите две чертички желая лека и безпроблемна бременност!

Нали по едно и също време бременеехме. :lol: А си спомням за теб много добре защото сме от един и същи град.


Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #149 -: Октомври 31, 2012, 18:56:13 pm »
Колко врме трябва да мине от последното сърчице  :heartbeat:, за да си направя кръвен тест?
Re: Октомврийска темичка изпълнена с надежди :)
« Отговор #150 -: Октомври 31, 2012, 23:26:56 pm »
...А си спомням за теб много добре защото сме от един и същи град.
Но май не си се издала, че сме съгражданки, или аз не помня :oops:
Исзинявам се за спама.
[/url]