0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« -: Октомври 17, 2011, 08:41:48 am »
Добро утро!Здрава и спокойна да е предстоящата седмица за всички семейства!

*
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #1 -: Октомври 17, 2011, 12:35:38 pm »
Добър ден и от мен.Успешна и здрава седмица на всички.Миналата седмица ни премина празнично покрай рождения ден на малката,първо в градината после парти с приятели.Страхотни попадения в подаръците, и много щастие при Борето.Сега се стягам за една командировка и хубавото е,че отивам на топло (+30 някъде :)),но все пак ще успея да гласувам и излитам.Хубав ден !
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #2 -: Октомври 17, 2011, 13:24:19 pm »
 Delica честит празник, здраве и усмивки ви желая.
Ники, сигурна съм, че ще е голямо забавление.
Дано тази седмица е по-топличка и слънчева.  :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #3 -: Октомври 17, 2011, 13:48:25 pm »
Успешна седмица на всички и бъдете здрави!

Стефи, Джам, ходихме да търсим тези обувки Суперфит, но явно вече не са там - прегледах всяко магазинче м/у Френската гимназия и Попа, но имаше единствено един магазин с обувки за възрастни и някакъв детски с френски стоки, в който имаше ботушки, но по 400лв :lol: :lol:

Стефи, и друго да питам - с Мармотчето ме бяхте водили навремето в едно фирмено магазинче за детско бельо на Мимоза в Редута, дали още съществува - имат сайт, но там е упомент само един магазин, в Пловдив.
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #4 -: Октомври 17, 2011, 13:55:52 pm »
tzvetenze, и аз мога да ти отговоря за магазинчето на Мимоза -за съжаление отдавна вече го няма. И аз им бях редовен клиент, но уви затвориха преди доста време. Обаждах се да проверя за силанизирането в един от кабинетите, посочени в сайта, който Джам даде. Обясниха ми, че още сме малки за тази процедура. Детето първо трябвало да има вече постоянни зъби. При нас още няма никаква индикация за позтоянни. Предвид късното поникване на първите млечни, вероятно и постоянните ще ни изникнат по-късно.
Хубава седмица на всички.
<br />[link=http:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #5 -: Октомври 17, 2011, 14:30:20 pm »
цветенце, намерих името на магазина:

МАГАЗИН "НАЙ-НАЙ"
адрес: София, бул. Патриарх Евтимий 25
бул. Акад.Иван Евст.Гешов 104

телефон: 088 8588809/ 0886 338887 (не знам дали е актуален)

иначе, Суперфит имало в майтойс, погледнах, но цените на ботушките са около 65-70 евро без доставката и не си струва.



"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #6 -: Октомври 17, 2011, 14:52:36 pm »
Мешко, мерси, как не се сетих да те питам вчера :wink: Жалко, че го няма, но поне да знам да не се разкарвам. Наистина им е много хубаво бельото, среща се тук таме по други магазинчета, но не в такова разнообразие от модели и номера, както беше във фирмения им магазин.

Джам, и на теб благодаря за координатите! Пак ще ги търся!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #7 -: Октомври 17, 2011, 16:02:00 pm »
Здрава и спокойна седмица и от нас:)

Утре е операцията на Никол. Днес минахме успешно всички прегледи:)
Попаднахме на много добра педиатърка и Ники изобщо не плака. Даде да я преслушат, прегледат:)
В четвъртък бяхме на детски кардиолог. Няма нищо тревожно а шума, който госпожата от Окръжна болница е чула е този от циркулацията на кръвта, който имали всички деца поне до 3-4 години. Така ми обясни д-р Шивачев (детски кардиолог в Терапията), когото препоръчвам с две ръце но дано на никой не му се налага.

Голяма буря има във Варна. Прибрах се мокра до коленете и сега ще се попаря в банята като ваксина против настинка:)

Бъдете здрави:)
*
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #8 -: Октомври 17, 2011, 16:08:27 pm »
телефон: 088 8588809/ 0886 338887 (не знам дали е актуален)

Актуален е! Обадих се, нещо съм ги подминала в събота, без да ги видя.

А някой пробвал ли е тези полски обувки и ботушки Emel? Магазинът е в Гео Милев, цените изглеждат много прилични.
http://www.novobebe.com/page-3/%D0%91%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1%88%D0%BA%D0%B8_%D0%B8_%D0%94%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B8_%D0%BE%D0%B1%D1%83%D0%B2%D0%BA%D0%B8-bg-38.html

Лиско, успех утре, мила! Силни прегръдки за смелата Никол!
Наистина голяма буря във Варна, огромният бадем в двора на нашите се е разцепил на две, за щастие няма поражения и пострадали.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #9 -: Октомври 17, 2011, 16:12:13 pm »
цветенце, пиши тук, като научиш за суперфит, интересувам се да си опресня инфото.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #10 -: Октомври 17, 2011, 16:12:41 pm »
Лис, дано всичко мине успешно, и да не я боли много :(

Тази сутрин Крис се събуди с хрема, впръсквам му стеримар, но ще изчакам до утре, ако не мине, ще извикам доктора :(

Каква зима ни хвана, дано се пооправи това време, че да излезем малко на разходка :)


*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #11 -: Октомври 17, 2011, 16:22:25 pm »
Здравейте от бурна Варна!
Ние сме си в къщи, чакаме да отмине бурята. Дано Вики се стабилизира, че гледачка вече нямам и с болнични не знам до кога ще ме изтърпят.
Лис, много стиснати палци от нас!!! Всичко ще е наред!!! Аз също съм много доволна от д-р Шивачев и като педиатър! Спаси ни от болница и много бързо се оправи Вики!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #12 -: Октомври 17, 2011, 18:20:02 pm »
Лис, стискам силно палци за утре! Вярвам, че всичко ще мине добре и нещата ще се наредят!

И при нас е студено, ветровито и гадно. Мразя я тая зима, не можем да си подадем носовете навън. Казват уж, че в сряда ще се е пооправи времето. Дано, че да излезем малко на разходка като белите хора. То тука направо ни удави....

Весела и здрава седмица пожелавам на всички!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #13 -: Октомври 17, 2011, 20:02:46 pm »
Лис, стискам палци!
Весела и топличка седмица на всички.
Аз днес захраних младежа с кисело мляко. Чудих се два месеца каква марка, накрая му дадох това,което аз ям от 1 година - Домлян. Много му харесаха първите две лъжички, няма реакция за момента, утре ще видим и ако няма реакция, ще дам четири лъжички :)
Все пак направихме две разходки по 1 час и сутринта и следобед.
[/url][/url]
*
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #14 -: Октомври 17, 2011, 20:24:30 pm »
Лис,стискам палци всичко да е наред!
При нас времето е повече от ужасно-дъжд,вятър абе гадна работа.Слетобяд обявиха бедствено положение и децата утре не са на училище!
*
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #15 -: Октомври 17, 2011, 21:51:55 pm »
Лис, стискам палци всичко да мине бързо и леко! И най-вече да има желаният резултат!

Делица
, искрено ти завиждам за командировката на юг.  :)

Хубава седмица и от мен! При нас времето е студено, но слънчево. Доволна съм.  :D

*
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #16 -: Октомври 17, 2011, 22:34:25 pm »
Добър вечер и от нас  :)
Хубава и усмихната седмица ви желая, здраве и само здраве  :)

Лис, успех утре! Стиснати палци и от нас!  :bighug:

Днес у нас беше меко казано лудница. Сутринта се събудих, усещайки че нещо пръска върху челото ми. Скочих като попарена. Посредата, над прозореца, тече вода на струйка и като стигне до перваза - пръска. Цял ден там се стича вода, не мога да сварвам да слагам кърпи и дрехи - напълних с прогизнали такива едно корито в банята. Мокро е всичко - тапетите около прозореца, килима около половин метър, под килима една пътека, панела е мокър вече.
Не можахме да излезем в тая буря с Диляна за кухнята й. Готвих у дома, имах и друга работа в кухната. Разопаковах и багаж, че снощи късно се прибрахме от село. Притичвах между спалнята, кухнята и хола, където пък е сама малката.
Надвечер ми прилоша и се усетих, че цял ден не бях хапвала нищо ... Само едно кафе сутринта си направих  :oops:

Дано скоро спре тоя дъжд ...  :(

Хубава вечер на всички!
« Последна редакция: Октомври 17, 2011, 22:36:19 pm от Eли:) »
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #17 -: Октомври 17, 2011, 22:52:08 pm »
Лис...стиснати палци и от нас. Всичко ще бъде наред...и ти го знаеш!  :wink:

За наводнена Варна...нищо не знам, не сме излизали от два дена, но входа ни целия наводнен, пред вратата се събира една голяма локва и почна да тече под прага на вратата и коридора ни леко и той подгизна  :?, абе ужас пълен  :?
тъкмо преди малко моя мъж излезе да разходи кучето и добре, че не се заплеснах много пред компа и се осетих, че нещо много се забави  8O, за всеки случай стоях около 5 мин на домофона да натискам копчето, ама никой не се чуваше.....притесних се, да не би в асансьора заседнали.......слязох долу и ги виждам навън пред вратата горките мокри, домофона изгърмя и ни приема, не предава....и те не могат да влязат, добре че се осетих....иначе не знам  8O
иначе хукнах по домашни чехли и познайте как се върнах, цяла подгизната барабар с чорапите......... :lol:, а това е само във входа  8O.....навън не ми се мисли какво е... 8O

На всички топла и здрава седмица от нас! :D
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #18 -: Октомври 18, 2011, 07:26:32 am »
Лис мисля ви, моля се...
С вас сме с душа и  :heartbeat:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #19 -: Октомври 18, 2011, 07:39:13 am »
Петина, ще ви мисля- желая бързо и позитивно преминаване на нещата
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит