0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #20 -: Октомври 18, 2011, 08:51:09 am »
На Лиско и малката Никол много положителни мисли и от мен.Всичко да мине добре и да даде желания резултат.
Лиде благодаря за пожеланията :)
Пловдив за сега се размина с екстремно време,студено е но не вали.Дано скоро и по черноморието нещата утихнат.
*
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #21 -: Октомври 18, 2011, 08:52:34 am »
Лисе,стиснати палци и от нас днес!Успех!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #22 -: Октомври 18, 2011, 09:03:02 am »
Лисе, много стиснати палци и от нас.
Като чета какви бури и наводнения описвате, направо ме е срам, че мрънкам от времето. Но ми е много, много студено, както винаги и с годините става все по-зле :lol:. Детето обаче се чувства добре и не личи да ѝ е студено. То и няма как да проверя ни ръце, ни носле, ни врат - те моите ледени. Но тя е здрава, аз сополива ама ще се оправя ..... май месец. :D Днес студ не студ ще мръднем малко навън, поне в двора, че то само му се скача на детето.
Пожелавам ви по-топли дни от утре и здрави деца и мами.
*
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #23 -: Октомври 18, 2011, 09:03:15 am »
 :)Добро утро от снежен Шумен.
Така вали сняг, сякаш е Коледа :lol:

Ели, дано решите проблема с наводняването, много неприятно, хем мокро, хем студено...

Аз пак съм в чуденка, нали съм доста зиморничева, и сега тези стайни Т от 22-23С  които поддържаме, ми се виждат ниски, все ми е студено, и не мога да преценя как да обличам Крис. Все се притеснявам да не му е студено :?

Хубав ден на всички! :)
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #24 -: Октомври 18, 2011, 09:15:11 am »
Лисе, стискам палци и се моля...

Голямо чудо във Варна.  :(
Аз утре ще водя Мони на профилактичен преглед за очичките. Записахме час в клиниката. В края на миналия месец поисках направление. Педиатърката ни беше станала нагоре с деликатното място и ми се озъби, че видиш ли тя дава направления по преценка. В края на месеца нямала вече. Какви и били оплакванията, та да я прати на очен  8O. След като дадох надълго и нашироко отчет, получих мълчание. В началото на този месец се появих и помолих отново за направление, даде ми се с усмивка. Чудя се, кога ще нацели и моето деликатно място да е в позиция нагоре от сутринта и ще си го отнесе...

В нас държа топло. Обичам навън да вали сняг и да вее, а аз вътре да се разхождам по пижама... :oops: Моника и тя все тича гола или по пижама... 22 градуса няма да ми харесат със сигурност  :oops: Климатика е пуснат на 24 градуса и ни е добре.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #25 -: Октомври 18, 2011, 09:29:29 am »
Лис, кураж, всичко ще мине и замине, а малкия бяс ще е добре :)

Абе студеничко си е, не сме се климатизирали още, защото все пак температури от 5 градуса са добре, не като да е -10, но ни трябва време да свикнем :lol:
И в къщи е 23 градуса, аз се навличам със суитчър, но децата си ходят по тънки блузки само, не мога и пантофки да им обуя още, а Елена и чорапите си събува :lol:

В София днес и слънце има, дано на всякъде се оправя времето и да няма болни :)
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #26 -: Октомври 18, 2011, 09:41:44 am »
Здравейте момичета, Петя ме помоли да ви пиша ...
За съжаление, операцията на Ники отново е отложена, паднал е покрива на операционната...... :(
В петък ще се чуе с доктора да насрочат нов час.
Благодари на всички за положителната енергия, че я мислите и се притеснявате, каза, че ще се включи по-късно, като се посъвземе  :(
Хубав ден!
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #27 -: Октомври 18, 2011, 09:48:50 am »
Здравейте момичета, Петя ме помоли да ви пиша ...
За съжаление, операцията на Ники отново е отложена, паднал е покрива на операционната...... :(
В петък ще се чуе с доктора да насрочат нов час.
Благодари на всички за положителната енергия, че я мислите и се притеснявате, каза, че ще се включи по-късно, като се посъвземе  :(
Хубав ден!
:( Aз останах просто без думи. Паднал покрив на операционна...потресена съм.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #28 -: Октомври 18, 2011, 10:21:58 am »
и аз исках едни палци да стисна тук за Никол,а то пак премеждия.Нямат край проблемите покрай тях. :(

 Ние в неделя кумувахме на наши приятели и още ни държи емоцията,страхотно весела сватба беше. :D

 Жорето си остана вчера без маратонки -изчезнаха от градината.Не са разменени с на друго дете(това в яслата ни се случи),защото бяха 5 деца ,а обувките - 4 чифта.Сега съм го завела с гуменки в студа,които са му и малки на всичкото отгоре. Трябва скоростно да търся зимни обувки ,ама каква ми е гаранцията,че няма да ги сполети същата съдба. :x
<br />
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #29 -: Октомври 18, 2011, 10:28:56 am »
Божеееее, покрива паднал 8O - е нямам думи.
Продължаваме да стискаме палци на Никол и мама Лиса. И дано 3 да е на късмет и третия път да мине леко и безпроблемно всичко.
Стефи, права си за климатизацията. То от 28 на 10 градуса за 24 часа си е шок за организма. А за чорапките и пантофките - миналата година имахме такъв проблем. Пробвахме различни пантофи, но абсолютно всички с лепки ги събуваше, а после и чорапите. Първо реших проблема с чорапите като обух чорапогащник. Беше много смешна първия път като се опита да го свали с дърпане на чорапчето. Отгоре обувах най-тънките летни панталонки - да ми изглежда добре облечена. После открих пантофите с закопчалки и стана работата. Сега още е по чорапи и пантофи, прихваща я от време на време да ги сваля, но все по-рядко.
Иначе и нашия климатик е на 24 градуса, но термометъра долу показва 19. Абе и това ще преживеем.
*
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #30 -: Октомври 18, 2011, 10:41:15 am »
Лис, хайде третият път вече ще е на късмет, няма начин! Представям си как са ти опънати нервите от това нелепо стечение на обстоятелствата, но опитай да не се ядосваш!

Зори, много мъчно ми стана като прочетох какво разказваш и си представих Жорето със стискащи гуменки в студа - как така ще изчезнат, откраднал ли ги е някой :( Охххх, що за народ.
*
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #31 -: Октомври 18, 2011, 11:12:13 am »
Е не, честно, нямам думи и по двата въпроса :(
В тая болница само една операционна ли имат, егати.....
А за изчезналите маратонки, просто не знам какво да кажа, наистина...
*
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #32 -: Октомври 18, 2011, 11:17:14 am »
... не е истина  8O ...да искаш не можеш да го измислиш. Айде дано това да е последното премеждие. Стискам палци
В очакване ....
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #33 -: Октомври 18, 2011, 11:49:24 am »
Е не, честно, нямам думи и по двата въпроса :(
В тая болница само една операционна ли имат, егати.....
Отложили всички планови операции, само спешни щели да се правят...
*
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #34 -: Октомври 18, 2011, 12:02:38 pm »
Положението във варна изглежда наистина бедствено!! Много по-лошо е от колкото при нас,както обикновенно! :wink: даже не е училищен ден,така че никак не е странно ,че е литнал покрива на операционната или на някое отделение.Може и да не е само това,колкото и смешно да ми звучи,но нещата са си доста сериозни.Лис,ще стикаме палци и ние следващия път да нямате "технически" проблеми и нкарая всичко да е ок! Все пак,три за късмет,нали така! :lol:
Надувайте климатици,духалки и пълнете печките и камините с дърва! Не го дават скоро да се оправи,а топлината е важна не само за телата,но и за душите,нали така??? :D
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #35 -: Октомври 18, 2011, 12:18:59 pm »
Явно варненци още не са свикнали с водата тук :lol:, а какво да кажа аз, дето съм от южна България :)
При нас от северната страна на апартамента, откъдето идваше водата, цялата остъклена тераса е мокра-течеше и отгоре и отдолу. Гледам и на стената в кухнята чак избила влага 8O, дано няма мухъл зимата.
Прозорците са целите в конденз, особено в стаята, където са ми цветята. Зимата как ще я караме незнам.Дано да е само сега от голямата влага навън.
И климатика нещо не бачка както трябва - 3 мин.работи, 3 почива, на 26 градуса в стаята става едва 22-23, чакаме техника да го види.
Надувайте климатици,духалки и пълнете печките и камините с дърва! Не го дават скоро да се оправи,а топлината е важна не само за телата,но и за душите,нали така??? :D
Рачкони , и аз така мисля - пускам климатика, че по-добре пари за ток, отколкото за лекарства :wink:

На Лисана късмет следващия път, че то и напрежението не е малко! Да минава и заминава!
 

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #36 -: Октомври 18, 2011, 12:23:51 pm »
Лис, егати и късмета! Третия път всичко ще е наред, да знаеш :)

Абе в София много студено бееее. Имам усещането, че е януари. Защото не съм свикнала ли, какво?
[/url][/url]
*
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #37 -: Октомври 18, 2011, 12:47:18 pm »
Лис, съжалявам, че е трябвало да се отложи операцията.  :?

А за маратонките какво да кажа - толкова се изродиха някои хора, че направо са загубили човешкия си облик.  :x

Пеше
, сигурна съм, че Елена вече може да си събува и чорапогащника.  :lol:


Приятен ден на всички!

*
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #38 -: Октомври 18, 2011, 12:54:57 pm »
Може не амиии, може да те купи и продаде, както се казва :lol:
Снощи баща й вика - Ели, хайде тате, ела да подредим детската стая, а тя най-достолепно му отговаря - добре тате, ти започвай, аз след малко ще дойда да проверя какво си направил :lol: :lol:
*
Re: Снежна и студена седмица(17.10-23.10.2011г.)
« Отговор #39 -: Октомври 18, 2011, 12:58:55 pm »
Лис,  :bighug:
Няма спокойствие за майчиното сърце...
Дано следващия път всичко да мине както трябва!
Зори, оплачи се на директорката. Не може така, ти да не си намерила пари на пътя та да обуваш чуждите деца...
Думи нямам...
А у нас в кухнята си имам водна стена, а съм на 3ти етаж, на терасата - ниагарски водопад, стълбището и асансьора и те текат все едно си навън, трябва с чадър да ходиш из входа...
Снощи едни отводнителни системи сме правили с мъжа ми в кухнята, направо си е за патентоване. Не съм си мислила, че вътрешна стена на среден етаж може да тече така.
Добре, че се топлим на дърва, че ако чаках само на климатика, ще пукнем от студ.