0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #80 -: Юли 06, 2011, 20:34:04 pm »
:lol:Кажи си де, кажи си за лавандулата на връщане.

Хаха, приятно ми е, Анелия  :wink:. Да си кажем ли как се изгубихме оооколо Шумен  :lol:.
Моят мъж в началото на айтоския проход мрънкаше - много бабунки имало. На ме ми хареса, че нямаше тежки камиони.
     
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #81 -: Юли 06, 2011, 20:39:28 pm »
Лидеее,кога заминавате за Кранево и до кога? Ние от другата седмица в събота пътуваме за Каварна, на 5 км. от вас ще сме, срамота ако не се видим, срам и позор!


То пътуваме ако колата я оправят де, ама аз съм оптимист :lol:
[/url][/url]
*
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #82 -: Юли 06, 2011, 21:00:21 pm »
Лидеее,кога заминавате за Кранево и до кога? Ние от другата седмица в събота пътуваме за Каварна, на 5 км. от вас ще сме, срамота ако не се видим, срам и позор!


То пътуваме ако колата я оправят де, ама аз съм оптимист :lol:

Кранево-Каварна 5 км????????Аз мисля,че са около 30,все пак живея в този район.
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #83 -: Юли 06, 2011, 21:10:07 pm »
Благодаря ВИ, момичета!
Ние точно пред тази дилема сме изправени - Айтоски проход или Хаинбоаз. Миналата година пътувахме по южната артерия, беше доста натоварено. На Хаинбоаз пък ми писна да изпреварвам тирове :oops: по-предната година.
Дано само да случим хубаво време!
За столчето няма да казвам, не се мърда от там, лоша майка ама патила! :(
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #84 -: Юли 06, 2011, 21:30:32 pm »
хахаха, майтап ли беше
две коли- едната си мисли, че пътуваме за Търново, а другата- за Котел- петолъчката
в крайна сметка и двете в обратна посока- Шумен- Преслав :))))))))))))
Яна- чакам ви на лавандулата на Гурково- да направя снимки на урагана  :P
само гледайте да е след 5-6 привечер- светлината е уникална
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #85 -: Юли 06, 2011, 22:03:32 pm »
....... Да си кажем ли как се изгубихме оооколо Шумен  :lol:.


Ама мнооооого около :lol: и все на 1 км. пустия Шумен. Но поне бяхте с твоя мъж и там. Вярно само на 2 метра след табелата ама .... :wink:
Забавно беше, много. И много красиво.
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #86 -: Юли 06, 2011, 22:03:56 pm »
Лидеее,кога заминавате за Кранево и до кога? Ние от другата седмица в събота пътуваме за Каварна, на 5 км. от вас ще сме, срамота ако не се видим, срам и позор!


То пътуваме ако колата я оправят де, ама аз съм оптимист :lol:

Кранево-Каварна 5 км????????Аз мисля,че са около 30,все пак живея в този район.

Къде 5 там и 30км. :))))) Математиката винаги ме е мразела, аз нея също :) Ти къде си, да се видим, а :)
[/url][/url]
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #87 -: Юли 06, 2011, 22:06:58 pm »
Лидеее,кога заминавате за Кранево и до кога? Ние от другата седмица в събота пътуваме за Каварна, на 5 км. от вас ще сме, срамота ако не се видим, срам и позор!
То пътуваме ако колата я оправят де, ама аз съм оптимист :lol:

На 25 или 26 до неделята. Незнам какво е растоянието.  :lol: Ще ти напиша на лични телефона си и ще се разберем нещо. Аз и на други обещах да се видим, ще поразгледам картата и ще пиша  :) Може сборна среща  :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #88 -: Юли 06, 2011, 22:08:19 pm »
Може сборна среща  :)

Във Варна  :wink:
*
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #89 -: Юли 06, 2011, 22:23:22 pm »
Варненки, може ли някоя от вас да ми даде назаем детско креватче за 10 дена (става въпрос за началото на август)?

Боби, за коликите какво да ти кажа - моя го носехме на ръце, но това не му е пречело да се съдира от рев с часове. И това всяка вечер, докато не навърши 3 месеца и една седмица. Така че, нямаше особена разлика дали ще го оставим да реве или ще ни реве в ръцете. Разнасяхме го за наше успокоение, че правим всичко възможно. Иначе ефектът беше нулев.

*
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #90 -: Юли 06, 2011, 22:26:58 pm »
Деси, ако не пътуваме тогава, ще ти дам едното.
*
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #91 -: Юли 06, 2011, 22:49:39 pm »
Може сборна среща  :)

Във Варна  :wink:

Може и в Балчик,че е между Каварна и Кранево-на кафенце и торичка-аз черпя!
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #92 -: Юли 06, 2011, 22:57:33 pm »
Може сборна среща  :)

Във Варна  :wink:

Може и в Балчик,че е между Каварна и Кранево-на кафенце и торичка-аз черпя!

Балчик е прекрасно мое любимо място! Много съм ЗА :)
[/url][/url]
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #93 -: Юли 06, 2011, 23:02:17 pm »
Варненки, може ли някоя от вас да ми даде назаем детско креватче за 10 дена (става въпрос за началото на август)?

Деси, надявам се този месец вече да ни сглобят новите детски легла и трите преносими кошари ще са свободни преди да ги занеса в Шумен и на вилата. Така, че леглото го имате на 83%:)заедно с матрака и чаршафите:))))))))

Никол днес я водих при доцента за преглед за ръката. Много мил и впечетляваш човек. Според него не се касае за нищо страшно и сериозно заболяване. Чакам още няколко излседевания да станат и ще се допитам и до Бърди отново.
Направихме и реимунизацията с Пентаксим, поне докато бяхме там за да мога другата седмица да отида само с момчетата.

Днес вероятно ще спя спокойно за първи път от 10 дни, че се чувствам премазана от напрежението покрай изследванията на Никол. Какви ли не неща не ми минаха през главата докато гледам в тавана нощем. Ако ви кажа колко безобиден и незначителен ми се стори престоя ни в болницата февруари пред възможноста дъщеря ми да има едно рядко заболяване-нелечимо. Мда, понякога и аз явно стигам до драми и страхове от които нямам нужда и с които си вредя. Страшно ми беше последната седмица. Днес обаче след прегледа малко живнах, разходих се с приятелка, проветрих си празната глава и...утре е нов ден, утре ще мисля наново:)

Спокойна вечер на всички и да са здрави дечицата:)
*
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #94 -: Юли 06, 2011, 23:07:37 pm »
Лисоооо,  :bighug:
Забранени са ти лошите мисли. Не го забравяй!

*
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #95 -: Юли 06, 2011, 23:15:14 pm »
Можете ли да ми препоръчате препарат за студена стерилизация или каквото намеря?
И аз си взех DM-ски сенник, и мрежичка (освен дъждобрана :-)) - да се въргалят в багажника, все ми дотрябват.
За студената стерилизация - аз си харесах Chicco течността, ползвах я в Токуда за помпата, удобно беше - голяма опаковка, концентрат, със сигурност ще ти стигне. И сега за лятната почивка (и ние изчезваме към планината, но как ще издеяня 3 седмици дотогава..) пак нея ще ползвам.
*
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #96 -: Юли 06, 2011, 23:24:41 pm »
Лисе :bighug:за теб,Ники и момчетата,и те чакам на гости,да знаеш не съм забравила!
*
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #97 -: Юли 06, 2011, 23:43:51 pm »
Лисо, лисоооо, нали знаеш - да не ти се случва това, което майка ти ти мисли... Така че нека си останеш само с лошите мисли, притесненията и безсънните нощи. И това ще преживееш, гарантирам ти го, знам го от опит, НО за да не се отпускаш съвсем винаги ще те човърка тайничко и тихичко от теб мисълта дали все пак си права, дали си направила всичко което трябва, ами ако... и т.н. Не се поддавай, всичко ще бъде наред :wink:
целувки на цялата банда :D
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #98 -: Юли 06, 2011, 23:51:29 pm »
Днес вероятно ще спя спокойно за първи път от 10 дни, че се чувствам премазана от напрежението покрай изследванията на Никол. Какви ли не неща не ми минаха през главата докато гледам в тавана нощем. Ако ви кажа колко безобиден и незначителен ми се стори престоя ни в болницата февруари пред възможноста дъщеря ми да има едно рядко заболяване-нелечимо. Мда, понякога и аз явно стигам до драми и страхове от които нямам нужда и с които си вредя. Страшно ми беше последната седмица. Днес обаче след прегледа малко живнах, разходих се с приятелка, проветрих си празната глава и...утре е нов ден, утре ще мисля наново:)
:bighug: Колко ми е познато...

Може сборна среща  :)

Във Варна  :wink:
Ами баш там имам да черпя един особено мил човек, той си знае кой е :)
Само да не стане проблем, защото сега почнах в университета...и да ми се размине морето...

Утре ще поразгледам картата, защото малко ме хванахте неподготвена  :oops: и ще пиша.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #99 -: Юли 07, 2011, 00:33:59 am »

Може сборна среща  :)

Във Варна  :wink:
Ами баш там имам да черпя един особено мил човек, той си знае кой е :)
Щом е мил човек, няма да съм аз  :lol:

Лис,  :bighug:
Знам, че всичко ще бъде наред с малката. Просто няма друг начин. Хубаво е, че си успяла да се поуспокоиш малко, само предполагам какво ти е... Надявам се в най-скоро време да съберем 5 здрави деца в новата ни къща  :D