0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #160 -: Юли 08, 2011, 21:36:23 pm »
Принципно в спора модератор-потребител, модераторът винаги печели,ако не успееш да го убедиш в правотата на твоите аргументи.

Вени, ти понеже си спорила дълго и напоително с модератор, знаеш, че не е точно така.
ако модераторът се обръща към някой потребител в качеството си на модератор, тоест следящ за спазването на правилата, тогава изобщо спор няма. потребителят се съобразява. ако не се съобразява, понася последствията. това е единственият начин да се модерират огромни форуми с десетки хиляди потребители.

но ако модераторът дискутира с останалите в качеството си на потребител на сайта, тогава те са равни и е въпрос на аргументация, дар слово, упоритост или каквото се сетите друго, кой ще спечели в спора. разбира се, ако в процеса на спора се стигне до нарушаване на правилата, който ги е нарушил, ще бъде съответно санкциониран. но това не значи, че в обикновен разговор модераторът винаги е прав или трябва да му се страхуваме. (факт е, обаче, че доста хора обичат да се дракат с модератори и са зле настроени към тях априори, което не е справедливо, но такъв е животът).

та, опитвайте се да разграничавате двата случая.

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #161 -: Юли 08, 2011, 21:55:53 pm »
моите извинения, но никога не съм изтривала тема за това, че някой е спорил с мен
изтривала съм теми, в които потребител си е позволявал да репликира и оспорва решение на модератор- отстрани е много лесно да кажеш, мани я тая, прави се на велика, но ако на вас ви се наложи да въдворявате ред, като гледам повечето от вас ще баннат масово потребителите с държание като вашето  :wink:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #162 -: Юли 08, 2011, 23:08:42 pm »
Надин, мерси, ние с теб пак сме на една вълна -чакаме да станат на 3 месеца и палим гумите  :D Дано всичко е наред и успея да си почина максимално, че знае ли се кога пак ще имам възможност. Вече багажа е почти готов -няма такова преселение, а като се сетя как едно време приготвях моя с часове и ми се струваше много..  8)
Вчера вече "усвоих" возенето с такси и количката - за мен лично такси е за предпочитане пред моето шофиране. За голяма моя изненада малкият даже заспа докато стигнем, но аз не си спестих лекцията за гледане на бебе от шофьора  :lol:

Радвам се да чуя добри новини за някои деца, дано Лиско разпусне малко, че здравето на майката е не по-малко важно :wink:. Но пусти майчин страх, ето аз без нещо сериозно, търсих инфо в нета за нещо и покрай това попаднах на такива гадости, че през нощта спах много лошо и какво ли не ми мина през главата. Забраних си вече да чета случайни неща и да се връзвам на негативни мисли и хора.

Джам,  :good_post:
*
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #163 -: Юли 08, 2011, 23:28:00 pm »
Лисе,радвам се,че всичко с Ники е наред!Успокой се и само усмивки и щастливи мигове от тук на сетне!
Здрави деца и щастливи майки!Весел уикенд,момичета!
*
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #164 -: Юли 08, 2011, 23:57:57 pm »
Аз за климатиците... :lol: Абе откакто стана жега, осъзнах че за повечето хора "бебе" и "климатик" са несъвместими понятия в нашата държава.
Ама как така сме спели на климатик, ама как през деня седяло детето на климатик /а не на жегата от 35 грдуса, че да му е по-гот/, едни се цъклят и се възмущават такива - все едно казвам, че го държа във вана с лед примерно.

Моето дете поне, адски се изнервя от жегата, не иска да яде, не може да заспи, става нервен, започва се непрестанен рев. Аз съм доста по-топлолюбива, но Дани явно прилича на баща си. Всичко над 25-26 градуса се брои за сауна и е повод да се киселее до посиняване. Днес чак в 18.30 го изведох и на 15-тата минута беше вече вир вода и се разпищя. Преди това - блажено си яде, игра и спа два пъти на хладно в къщи. Хич не си го представям да изкараме лятото без климатици, а и не виждам никаква нужда от това. Изконният страх на българина "да не настине" - явно има връзка и с въпроса с климатиците.  :lol: Свеки онзи ден беше в потрес защо сменям климатика в нашата стая в къщата й, след като нямало да го ползваме скоро. Хич не й побира главата, че ще го пусна с бебе в стаята. Ама как така, ама то ще му настинел белия дроб..., а и да съм занела, че момченцата обичали по-топличко. Като запитах на какво основание твърди това - обЕсни ми, че тя била отгледала 2 момчета и "така знаела". "Учтиво" й отговорих, че това са пълни глупости и не ми се слушат повече. След случая със столчето за кола станах много брутална, ама... :oops:

Хубава и прохладна нощ на всички, че утре ще е "ад под небето", ако вярваме на прогнозата.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #165 -: Юли 09, 2011, 00:35:38 am »
Джей, вземи да родиш, много ти се моля, ама наистина много ти се моля, три момчета, че да млъкне тая твоята свека. Ще речеш, че десет деца е отгледала. Значи на момчетата им простивали дробчетата, а на момичетата - яйчниците. Ей, няма празно! Тъкмо викам на брат ми да не се притеснява, че няма кво да му простине, а то каква била работата!

Иначе и аз много се притеснявам как ще му понесат жегите на моето отроче, че хич не е свикнало. Миналата година само ревеше от жега през нощта. Трябваше да му правим течение, иначе не можеше да заспи.

Лис
, много се радвам за Никол. Да я нацелуваш от нас!

Приятна събота и неделя! Утре сме на детски рд.  :wink:

*
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #166 -: Юли 09, 2011, 01:18:51 am »
Аз имах бойно кръщение за Добре дошла в "Клуба на майките".
На 4-ти ден от раждането на София в болницата минава редовната визитация за бебетата. Лекарката, която ги преслушва, доста се застоя в областта на сърццето на София. И след това ме викна. Аз разбира се отивам с меки колене и ревяща. Чула лек шум на сърцето. От там ми се губят минути. Обяснява ми жената, че може да е моментно, а ако не е се израства. Ама кой ли я слуша. Всички доктори, акушерки и санитарки на етажа минаха да ме успокояват. В това число и Дяволов, който ми каза - Не го мисли. Радвай се на детето, толкова си го чакала. Нищо страшно няма. Детето е гледано на ФМ и всеки месец на обстойни прегледи.
На следващия ден на визитацията идва друга лекарка. Тя не чува шум и са убедени, че е било моментно. Но за мое успокоение са написали препоръка към педиатъра да даде направление за кардиолог.
До тогава ще се опитам да не го мисля. Как ще стане не знам.
Педиатърката в Майчин дом ми препоръча д-р Велковски от 3-та градска.
Други детски кардиолози може ли да ми препоръчате?
Здрави да са децата, другото няма значение!
Ники, няма страшно бре мила. Ти защо не ми се обади? Не помниш ли че и ние имахме същата случка едно към едно с шума на сърцето и Майчин дом? В Трета градска са най-добрите. Мен ме оперираха там. Моят кардиолог ми каза да заведа детето когато порастне, да стане на 2-3 години. Преди това нямало много смисъл, защото детето не може да си каже ако усеща нещо. Стискам ти палци и давай отчет как сте.  :)
« Последна редакция: Юли 09, 2011, 01:20:27 am от Раши »


*
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #167 -: Юли 09, 2011, 01:21:39 am »
Джей, вземи да родиш, много ти се моля, ама наистина много ти се моля, три момчета, че да млъкне тая твоята свека. Ще речеш, че десет деца е отгледала. Значи на момчетата им простивали дробчетата, а на момичетата - яйчниците. Ей, няма празно! Тъкмо викам на брат ми да не се притеснява, че няма кво да му простине, а то каква била работата!


Блу, да родя /ако сколасам за още едно дете изобщо/, ама уверявам те, че и хипопотамче да родя - госпожа "овенката" ще е компетентна и по въпроса как се гледат хипопотомчета. :lol: Обичат ли те топличко, настиват ли на климатик и ако имат колики - ще е сигурна, че е "нещо от храната". Тя е от модела хора, за които "ми според мен" е универсален аргумент за всичко и щом тя така си мислела - то значи непременно нещо е така. Ако реши, че планетата Земя е квадратна - значи тя е, защото според нея е така и това е напълно достатъчно - други мотиви не са нужни.
Та само "теслата" работи там, пък аз хич не си поплювам по въпроса ;)

Весло изкраване на детския рожден ден, аз ще го дам по като за "застаряващи мами"  :lol:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #168 -: Юли 09, 2011, 08:17:03 am »
Блу, да родя /ако сколасам за още едно дете изобщо/, ама уверявам те, че и хипопотамче да родя - госпожа "овенката" ще е компетентна и по въпроса как се гледат хипопотомчета. :lol: :lol:
Да не си снаха на моята свекърва  :lol:

Климатика при нас е включен, или по-скоро не е изключван от как е монтиран. 1000 човека ме питаха какво ще купуваме за топлене като се роди бебето, като им казвах, че ще ползваме климатика никой не ми вярваше. До ден днешен ни се чудят, да се чудят като си нямат работа, аз детето си няма да тормозя, защото "някой бил казал".

Я да взема да ви попитам - засилила съм се да купувам бънджи на детето, или по-скоро на майка и, та имате ли наблюдения от типа момичетата не искат да скачат? Че около мен пак професори всичколози и това им е поредното твърдение...

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #169 -: Юли 09, 2011, 09:30:38 am »
Климатика при нас е включен, или по-скоро не е изключван от как е монтиран. 1000 човека ме питаха какво ще купуваме за топлене като се роди бебето, като им казвах, че ще ползваме климатика никой не ми вярваше. До ден днешен ни се чудят, да се чудят като си нямат работа, аз детето си няма да тормозя, защото "някой бил казал".
Aditoo и аз като една свекърва да кажа от опит, че топленето с климатик за бебе(малко дете) не е добър вариант.:) Поне при нас се оказа така. А знаеш децата са 3, в смисъл, че не е до дете според мен. И тримата бяха непрекъснато със запушени носове, будеха се по цяла нощ и неможеха да спят спокойно. Сложих маслен радиатор в стаята и нещата коренно се промениха. Дори преместих климатика в другата стая за да може там да се ползва. За разхлаждане ще ги използвам но за топлене се убедих, че не е добре.
Вие ще си прецените разбира се когато започнете да се топлите но много се изсушава въздуха.

За бънджито ще ти кажа, че при нас беше една от най ползваните вещи:) Никол започна да скача първа и не само скачаше ами и се въртеше и люлееше сама. Такава радост и смях с глас бяха, че ако има бънджита и за големи (в домашни условия) пак бих им взела:) Чувала съм обаче от познати, че има деца, които не искат да скачат в тях.
« Последна редакция: Юли 09, 2011, 09:32:56 am от Lisko »
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #170 -: Юли 09, 2011, 10:30:04 am »
Направо съм бясна че има такива хора и да извеждат болно дете навън

Разбирам тревогата ти, малко е прекалена, но е характерна за всички съвестни родители на деца в пред-градинска възраст. Ако пъпките на болното дете са завехнали, не може да зарази вече никого, макар че ще има белези още 1-2 седмици.

Извеждала съм децата си навън дори в заразната фаза на варицела, но никога в натоварени часове и никога близо до други хора, и асансьора даже не ползвахме. Разхождали сме се в 7ч сутринта, вземам топка или техни си играчки и отивахме в средата на някоя поляна в парка. Парковете са пусти поне до 9ч, преди това има само кучета или майки с много малки бебета, и те всички са по алеите. Не ми е ясно как мога да удържа затворено у дома дете за 9-10 дни, но има начини това да не изложи на риск никого. Нашият педиатър нарича това "разходки в стил самотен интелигент".
« Последна редакция: Юли 09, 2011, 10:32:03 am от marmotche »
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #171 -: Юли 09, 2011, 11:00:57 am »
Като стана дума за столчета за кола,ние вече наложително трябва да сменяме на Жорко стола.Пообиколихме тук таме ,но нещо не мога да харесам.Дайте съвет,какви са вашите столчета - трябва ми от тези до 36 кг. Искам да е стабилен и много важно - материята да не запарва.Ей само изкуственяци продават .


Зори, разгледай в mytoys.de Има доста намалени модели и разнообразие от материи. Аз мисля в края на лятото от там да поръчвам.
*
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #172 -: Юли 09, 2011, 12:48:23 pm »
Лисе, мерси. Да ти се обясня като на свекърва  :lol: Климата е в дневната, не изсушава въздуха, за съжаление у нас е ужасна влага и се надявах да ми помогне в тая насока. Обаче, за да изсушава трябва специална програма да пускам, ама тогава ни топли, ни студи, изобщо... В спалнята сме с конвектор и там влага, общо взето сме с две думи нямам думи...
Колкото до твоите, не само че знам колко са ами са ми любимци заедно с още една тройка, ама тя изцяло женска :)

*
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #173 -: Юли 09, 2011, 12:54:40 pm »
Блу, да родя /ако сколасам за още едно дете изобщо/, ама уверявам те, че и хипопотамче да родя - госпожа "овенката" ще е компетентна и по въпроса как се гледат хипопотомчета. :lol: :lol:
Да не си снаха на моята свекърва  :lol:


Ами не съм доколкото знам, но ще се окаже съвсем вярно, че с появата на внуче и най-свястната свекърва изведнъж се "изчанчва" и започва да дразни. :? По този повод и преди сме коментирали с майка ми, а сега още повече... Та крайно ни е чудно и на двете, каква е тази българска черта, че някой като има дете и изведнъж всички наоколо решават, че е не просто тяхно право ами едва ли не задължение да му дават акъли как се гледа въпросното. 8O Майка ми например казва /и го прилага напарктика/ - "детето си е на родителите и как ще го гледат си решават те". Бабите /визирайки и себе си/, ако ще помагат, следва да гледат детето както им е казано, без "самоинициативи", даване на акъли, опити за намеса и налагане на мнение. Може да си позволиш в някаква ситуация да ПОПИТАШ родителите, няма ли да е добре да направите така, или онака и като ти се каже "не" - млъкваш и повече не повдигаш въпроса. Не да спориш и настояваш как точно твоето мнение е по-правилно и от сорта.
Аз Дани го оставям понякога на майка ми, не защото тя ми е майка и видите ли я обичам повече от свекърва си, а просто защото оставяйки детето си на нея съм спокойна толкова, колкото и ако си го гледам аз. Нямам притеснения например, как въпреки, че милиард пъти съм казала Дани да не бъде навличан и завиван до уши на 30 и кусур градуса, в момента в който си обърна гърба и ще бъде направено точно това. Ако го оставя на свеки - тя непременно ще направи обратното на това, което съм й заръчала, защото е дълбоко убедена, че тя "по-знае". :?

Да си призная, много ми е неприятно сегашното положение. Наистина уважавам и харесвам свекъра и свекърва си, само хубаво съм видяла от тези хора и дума накриво не сме си казали толкова години, а сега заради малкия съм принудена да показвам "рога и зъби", защото тя не ми оставя друг избор. Опитах с убеждения, обяснения, разумни аргументи...цъ, тя като си навие нещо и като изтърси: "ма според мен" и дотам. Следващият етап е да стане супер очевадно, че оставям детето само на майка си, а на нея не и да си помисли, че аз просто я игнорорам само защото не ми е майка, ами ми е свекърва и от сорта. Чудя се и се мая как ще го решаваме този въпрос, без да си разваляме отношенията, но май е неизбежно да ги поразвалим, въпреки усилията които полагам това да не се случва. Наскоро свекърва ми по повод малкия ми каза: "Ама ти май ми нямаш доверие, че мога да го гледам?" - смених темата, защото единствено можех да й отговоря: "ами да, нямам ти" :? И не, защото тя не би се счупила от старание да го гледа добре, а защото "добрето" ще е според нейните си разбирания, не според моите и няма излизане на глава по този въпрос ей!
Ами как да й имам доверие наистина, като я виждам какви ги говори и подозирам какви би ги свършила, ако ме няма. Ще й оставим да речем за ден-два Дани, ще решат да ходят някъде с колата и тя ще се кюфне с бебето на ръце отзад, защото видите ли столчето за кола му било неудобно и ще стане някой сакатлък...
Хем не искам да я засегна и да се чувства неглижирана относно малкия, хем пък не мога заради нейния комфорт, да рискувам здравето и живота на детето си все пак. Ни така, ни иначе, тая някакви надежди все още да се кротне и да спре с опитите да става на нейната, ама...не го вярвам всъщност.

Ади - моето бебе цвили от радост в бънджито :D, макар че засега го слагам съвсем замалко, понеже още не е супер стабилен. Ако твоето бебе се засилва да подскача докато го държиш изправено на ръце - вероятно ще му хареса в бънджито. И аз съм чувала от познати, че някои деца не харесвали бънджи, но не познавам лично хора, чиито деца да не са харесвали този уред. Точно обратното.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #174 -: Юли 09, 2011, 12:59:12 pm »
Lisko за климатика и аз съм съгласна че за хладина е супер..Но за топло не мисля да го ползвам поради причината с носа че постоянно е запушен.Аз съм пример за това нещо.Иначе и аз ползвах маслен радиатор когато Владимир се появи.Не беше много много студено но си го ползвах.И съм доволна и тази година зимата така ще е..Че и по-нататък също де.
Иначе да се похвалим моя синко прави еди номера с дупето-нагоре надолу,наляво ,надясно обаче целта му е да се изтласка.. еми днес вече го направи :) Мисля че е малък ама всяко дете си се усеща кога му е момента за пълзене..е,той не прави кой знае какво пълзене ама поне му е забавно.Че преди все се хленчеше че стои само на едно място.. :):) Доволно дете и майка му е доволна  :wink:
Лек ден ви пожелаваме.Ние отиваме по магазините че тук започнаха летните разпродажби и е най-готиното време за смяна на гардероба :) И за малки и за големи !
ПП: Сиси честит рожден ден миличка :)
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #175 -: Юли 09, 2011, 13:16:45 pm »
Jbrul, при нас има нещо подобно на вашето - "ма според мен", а именно - "аз не знам/не съм чувал/виждал". И това важи за цялата им фамилия. Понякога и моя мъж го ползва. А какъв ефект за него има като го каже мама .... Тя не знаела за несолено дете. Викам "ми аз знам и мога да ти ги покажа даже, момичето е набор на голямата ти внучка". Не че я убеждавам ама след второто отговаряне така млъква. Но тоя лаф яко ме дразни. Те не знаят, значи няма такова нещо. Същата история беше брат му като пилех за обезопасители за чекмеджета. Той не бил виждал. Първия път си затраях, но втория го попитах кога и къде е гледал за такива неща. Ами оказа се че не е, но ..... Някак са свикнали, че щом те не знаят нещо, значи то просто не съществува. Все още се държа "прилично", но кога ли ще ме хванат на фаза и ще им обясня какво мисля за факта да използваш невежеството си за аргумент.
Айде крийте се на хлад, че много жега.
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #176 -: Юли 09, 2011, 13:36:06 pm »
Жбрул, при нас стана същото със свекървата. Толкова години не сме имали проблем, но от както се роди Ивана и тя дойде да я гледа, започнаха проблемите. На нея въобще не и пука аз какво съм казала, в момента в който не ми е в полезрението си прави каквото си иска. Един ден изведе Ивана по боди, като съвсем умишлено не и дадох останалата част от комплекта, който се състоеше от палнталон и яке с качулка,защото беше към 25-26 градуса. Ами върна ми се след около час, детето навлечено с трите неша та и качулката дори и сложила,дори и одеалце, а тя нашата по къс ръкав и с сандали и без чорапи. Значи тя ги е взела зад гърба ми и както е завила зад ъгъла я е навлекла. И това след като сме имали сума ти разправии по въпроса. Ей приченя ми пред очите от това игнориране - такъв скандал вдигнах... Викам и ти защо не си сложи яке с качулка,като е толкова студено? Ама на детето му потекъл носа. И като му е потекъл носа ти като го превриш ли ще го лекуваш? Честно ти казвам , тогава вече не ми издържаха нервите.Иначе за безопасност - тя би си я возила в столчето, но ако ревне ще я извади, ама няма да спрат колата.  Опитвала се е да ме убеди да я вземе в нея докато караме, когато ревеше, а аз никога не съм и позволявала. Въобще Ивана ако ревне за каквото и да е, ще стане нейното, защото тя деца не възпитава, тя ги гледа, но им дава каквото си поискат. 
С изключение на навличането, което ни беше най-голямият проблем, другите неща с е преживяваха, макар че можеше да ти скъса нервичките с глупави съвети и безсмилени спорове.Като се започнеха едни спорове - всяко едно нещо, което съм искала да променя е срещнало отпор. Мисля, че само моята свекърва е в състояние да спори на коя посока трябва да се клати люлката на детето ( понеже открих, че може напред-назад, не само наляво-надясно и исках да пробвам). То не бяха обяснения как било грешно, как още едно време люлките като висяли от тавана и в същата посока се клатели... викам, клати я накъдето искаш, не мога да се разправям. И всякякви подобни глупости имаше :-).
А и доста ме дразнеше като разправяше как другата снаха държала детето с мокър памерс. Колкото и да оняснявах как функционират памперсите, не можа да схване, че ако е пишкало малко, памперса не е мокър и става мокър само ако съвсем се препълни. Нагледно показвах, пипахме да види - не разбра и това си е. Кой знае за мен какво разправя, сигурно, че си тормозя детето от студ :-)

Pesheck , аз пък това за осоляването го чух прди 3-4 месеца за първи път и дори ходих да търся по интернета за какво става дума. Мъжът ми също не го беше чувал. Това е доста опасно, защото имало починало бебе - осолили го и не го измили, ами май дори го намазали с мас ( друга подобна глупост) - бебето е починало кой знае в какви мъки.  Покрай това осоляване научих, че пък някои им режели гърба да им пускат кръв.  Аз не ги разбирам тези ритуали, ама това пък е прекалено.

Момичета, климатика изсушава и през лятото, обаче тогава е по-влажно ( поне при нас) и затова се чувства по-добре.
« Последна редакция: Юли 09, 2011, 14:17:42 pm от Bobbie »


  
*
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #177 -: Юли 09, 2011, 14:09:15 pm »
Оооо моята за люлките. Идва един ден и: "Ама тоя шезлонг е ужасен, на детето му е неудобно, изкривено е /аналогично на столчето за кола/, ама той вибрирал, на Дани му ставало лошо от това."  :lol: Местим го в автоматичната люлка. Ауууу ма то му се мътел мозъка от това люлеене, тя люлката много го лашкала и тя била ужасна. Освен това била ниска и толкова близо до пода - било му студено, лъхало от пода студ?!! Все едно живеем в иглу и пода е от ледени блокчета /поне/. Влача термометър и измервам пред нея температурата ДОЛУ при самата люлка - 25 градуса. Парното съм набримчила така, че не се диша и аз съм по къс ръкав сред зима, защото половин час се пили как било студено и накрая се предадох. Въпреки показанията не термометъра, цъ, студено било, термометърът не бил верем, що не му сложа едно елеченце поне...и да го взема на ръце да си го друсам нали, че друсането да е "правилно" не в тия "ужасни бебешки уреди".  :lol:

Явно навсякъде е едно и също, когато има подобен род проблеми.

П.П. Мерси Саричка  :D
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #178 -: Юли 09, 2011, 14:11:55 pm »
Джей, ходи да празнуваш! Ние и утре ще сме тук.  :wink:

Приятен ден!

Re: Слънчева юлска седмица :) 04.07-10.07
« Отговор #179 -: Юли 09, 2011, 14:38:56 pm »
Боби, каква е целта на рязането на гърба? Това не го бях чувала :o 8O
[/url][/url]