0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #100 -: Октомври 21, 2011, 12:05:47 pm »
Пункцията ми беше на
7.10 извадиха 5 яйцеклети от които 4 се оплодиха
10.10 - ми върнаха 3
20.10 - ЧГХ - 28,20
Страхотна новинка, Анук  :bighug:! Все пак беше икси, така ли?
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #101 -: Октомври 21, 2011, 13:18:23 pm »
lili2011 - не сме били с ИКСИ - ин витро
аз съм с ЛУФ и ендометриоза
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #102 -: Октомври 21, 2011, 13:28:10 pm »
момичета, някой правил ли е ИКСИ/Инвитро при д-р Андреева, какви са отзивите за нея при тези процедури?
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #103 -: Октомври 21, 2011, 17:11:39 pm »
момичета, някой правил ли е ИКСИ/Инвитро при д-р Андреева, какви са отзивите за нея при тези процедури?
Аз, при това няколко опита, ние сме с тежък мъжки фактор и ПКЯ. Не се отказахме и стигнахме до бременност, д-р Андреева е прекрасен професионналист и човек, желая ти успех
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #104 -: Октомври 21, 2011, 17:13:18 pm »
благодаря за отговора, д-р Андреева ли прави процедурата?
*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #105 -: Октомври 21, 2011, 17:57:35 pm »
момичета, някой правил ли е ИКСИ/Инвитро при д-р Андреева, какви са отзивите за нея при тези процедури?
Аз имам един опит при нея и един опит при д-р Коновалова. Отзивите ми наистина са много добри. За съжаление не се получи. Впоследствие смених клиниката и доста го преживявах. Решението ми за смяната беше комплексно. Д-р Андреева направи пункцията и трансфера. Някои прегледи ми е правила д-р Чавеева, но винаги се е консултирала с нея.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #106 -: Октомври 21, 2011, 19:33:24 pm »
На мен Андреева ми прави ембриотрансфера и явно се е справила добре, защото засега съм бременна :wink:
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #107 -: Октомври 21, 2011, 22:08:50 pm »
благодаря за отговора, д-р Андреева ли прави процедурата?
Да :)
*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #108 -: Октомври 27, 2011, 21:27:39 pm »
Здравйте момичета включвам се тук за да споделя мнението си за клиника Щерев та така....пациентка съм на др.Александров от 4год.пържо направихме спермограма оказа се лоша олигозооспермия исписа ни витамин Е и каза 4е друго нищо няма какво да се направи,след това аз пуснах хормони и направихме хидротубация док. каза 4е всичко е наред има проходимост и ме съветва да направиме инсеминация аз изобщо не бях запозната кое кога се прави така че го послушах направихме инсе оказа се неуспешно,после решихме да почваме инвитро защото док каза че с тази спермограма с инсе едва ли ще стане...та първи опит неуспешен,после правихме 2ри опит пак неуспешен,на вапросите ми защо евентуално не се получават нещата тои ми обесни,че е вапрос на късмет,защото спермограмата е лоша и то успеваемоста е 30% та гаранция няма но не трябва да се отказвам ще стане...аз му имах огромно доверие той ме успокояваше много прегледите и манипулациите минаваха неусетно той винаги в настроение окуражаваше ме маитапехме се за миг не съм си помислила че нещо не е на ред,но се оказа че не  етака,две познати момичета решиха да сменят клиниката и ме навиха и аз така да постапя и слава богу,оказа се че имам хидросалпингс и то тежък и без да се отсранят маточните тръби опитите ми са обречени на провал,е кажете ми сега на какво прилича това др.Александров е знаел защото аз като си изисках епикриза от клиниката беше написано като диагноза.....и какво аз ще правя опити до безкарй без шанс за успех,просто ми е тежко защото съм имала доверие в лекаря си уж са професионалисти,но излиза че изобщо......нямам думи незнам какво да кажа повече но мисля че това е престъпление.Не съм съгласна вече с това че трябва да се доверим на лекаря си и всичко ще е ок защото аз сгреших именно с доверието което имах на док.и клиниката и не сум само аз за съжаление сме много.
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #109 -: Октомври 27, 2011, 23:03:55 pm »
 :bighug: съжалявам бари  :( специално за д-р александров нямам добро мнение, много груб и физически, поведението му беше меко казано просташко  :x добре, че си потърсила и друго мнение.

*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #110 -: Октомври 29, 2011, 17:28:57 pm »
bari, съжалявам миличка, за това, което е трябвало да преживееш, за дългия път и разочарованията.
Истински късмет е от първия път да откриеш правилният лекар.На нас ни костваше 4 години.Бяхме при Др.Персенска,в клиника в Истанбул, и едва след това открихме Др.Ганева.Какво да ти кажа, веднага я познахме, някак си, наистина беше като влюбване от пръв поглед.За мен доверието беше от голямо значение и изигра своята роля.Но, трябва време и проучване.Това не е срамно, задължително е да разговаряш с хора с лични впечатления, но най-важно е твоето усещане за човека.
Аз горещо ти препоръчвам, да вземеш мерки и да се оплачеш , където е необходимо, за да спасиш други семейства от подобно разочарование и губене на време.
Аз бих го направила, без изобщо да се замислям.
Пожелавам ти от сърце успех и много сили и спокойствие, осигури си го в името на голямата цел  :wink: :bighug: :goodluck:

*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #111 -: Октомври 30, 2011, 11:55:59 am »
Благодаря ви за разбирането и подкрепата момичета,със сигурност няма да оставя нещата така :bighug:
*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #112 -: Октомври 30, 2011, 12:27:34 pm »
bari  osi_9

Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #113 -: Октомври 30, 2011, 15:09:27 pm »

Здравйте момичета включвам се тук за да споделя мнението си за клиника Щерев та така....пациентка съм на др.Александров от 4год.пържо направихме спермограма оказа се лоша олигозооспермия исписа ни витамин Е и каза 4е друго нищо няма какво да се направи,след това аз пуснах хормони и направихме хидротубация док. каза 4е всичко е наред има проходимост и ме съветва да направиме инсеминация аз изобщо не бях запозната кое кога се прави така че го послушах направихме инсе оказа се неуспешно,после решихме да почваме инвитро защото док каза че с тази спермограма с инсе едва ли ще стане...та първи опит неуспешен,после правихме 2ри опит пак неуспешен,на вапросите ми защо евентуално не се получават нещата тои ми обесни,че е вапрос на късмет,защото спермограмата е лоша и то успеваемоста е 30% та гаранция няма но не трябва да се отказвам ще стане...аз му имах огромно доверие той ме успокояваше много прегледите и манипулациите минаваха неусетно той винаги в настроение окуражаваше ме маитапехме се за миг не съм си помислила че нещо не е на ред,но се оказа че не  етака,две познати момичета решиха да сменят клиниката и ме навиха и аз така да постапя и слава богу,оказа се че имам хидросалпингс и то тежък и без да се отсранят маточните тръби опитите ми са обречени на провал,е кажете ми сега на какво прилича това др.Александров е знаел защото аз като си изисках епикриза от клиниката беше написано като диагноза.....и какво аз ще правя опити до безкарй без шанс за успех,просто ми е тежко защото съм имала доверие в лекаря си уж са професионалисти,но излиза че изобщо......нямам думи незнам какво да кажа повече но мисля че това е престъпление.Не съм съгласна вече с това че трябва да се доверим на лекаря си и всичко ще е ок защото аз сгреших именно с доверието което имах на док.и клиниката и не сум само аз за съжаление сме много.
Това,все едно,че съм го писала аз.
*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #114 -: Ноември 01, 2011, 11:14:28 am »
Здравейте момичета, и аз де се запиша надявам се от средата на този месец да започна подготовка за ин-витро, избрах др. Тимева и се надявам тя да сбъдне моята мечта. Пожелама успех на всички ни  :) и много  :bori_007: :bori_004:
*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #115 -: Ноември 01, 2011, 19:32:49 pm »
densi Успех  osi_9 :bighug:

*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #116 -: Ноември 03, 2011, 20:45:14 pm »
densi Успех  osi_9 :bighug:
Благодаря ти успе и на теб  :bighug:
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #117 -: Ноември 06, 2011, 10:13:22 am »
Честито сади и успех на всички момичета
моята лекарка беше също д-р Ганева невероятен човек
благодарение на нея във момента имам двама разбойника на 2г5м.
тя ги изроди и винаги се шегуваме със нея че тя е втората майка
скоро ходихме да се видим.А като цяло екипът на клиника Щерев са страхотни не само лекарите.Успех на всички който са избрали тази клиника :P
*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #118 -: Ноември 17, 2011, 16:12:38 pm »
А като цяло екипът на клиника Щерев са страхотни не само лекарите.Успех на всички който са избрали тази клиника :P
Дано, защото си записах час за д-р Александров при все че прочетох постингите по-нагоре. Дано не съм сбъркала!  :?
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #119 -: Ноември 18, 2011, 11:19:31 am »
 :? д-р александров е доста груб, държи се много просташки.  8O бяха цели 3 асистиращите му лигли на първият ми преглед! сама ли ще ходиш на прегледа?