0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #60 -: Юли 21, 2011, 16:34:37 pm »
Момичета искам да ви попитам в клиниката правят ли се вливания при имунологични проблеми паралелно с ин витро опита? При мен има завишени НК и антифосфолипидни антитела, а искам да направя и ендометр. биопсия... Кой лекар бихте препоръчали?
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #61 -: Юли 21, 2011, 19:15:05 pm »
И аз съм в клиниката обаче не съ чувала да правят ендометриялна биопсия,кой лекра ще ти я прави,мислех,че само МАЛИНОВ правят,някой ако знае да се вклщчи да сподели,а за вливания мисля че правят зашото като чаках едно момиче чакаше за вливане,дано се вклщчат и другите момичета.УСПЕХ bamboo..)))
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #62 -: Юли 22, 2011, 10:03:20 am »
освен да се обадиш и да попиташ
темата ни не е много актива и може да не ти отговори някой скоро
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #63 -: Юли 22, 2011, 14:14:21 pm »
 :wink: аз ви държа под око момичета, но не мога да ви отговоря на въпросите  :? бамбуу при кой лекар си?

Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #64 -: Юли 22, 2011, 23:07:00 pm »
В клиниката се правят и вливания и биопсии, когато това е наложително с оглед изследванията и по преценка на лекаря. И двете манипулации не се прилагат масово на всички пациенти.
*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #65 -: Юли 27, 2011, 14:20:37 pm »
Благодаря за отговорите! След 4 неуспешни инсета и 2 инвитро опита в инвитро център направих на своя глава имунологични и генетични изсл-я и излязоха причините за "неизяснения" ни стерилитет. В момента търся клиника която прилага тези терапии и ако е възможно да не се чака 1-2 години за консултация.
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #66 -: Юли 27, 2011, 21:26:23 pm »
 :bighug: оо бамбуу-че мила  :( съжалявам, че така се е получило при теб.
ако решиш да дойдеш в клиника щерев аз ти препоръчвам д-р тимева,  :) всички са добри, само д-р александров е малко груб  :x
обади се на телефона на клиниката 920 09 01, през август почиват някои лекари, има дежурни ако имаш нещо на зор, но мисля, че за септември, най-късно октомври има часове  :D

*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #67 -: Август 01, 2011, 17:53:57 pm »
bamboo,и аз съм при ТИМЕВА надявам се тази година да е моята лекарката е много готина,препоръчвам ти и съжалявам за изпитанията всички сме тука с такива премеждия,успех,д-р ТИМЕВА каза че от след 15 август мисли за отпуска..))))УСПЕХ!!!
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #68 -: Август 02, 2011, 14:39:08 pm »
Д-р Тимева вече е в отпуск от 1-ви. Иначе аз също съм доволна от нея и от всички лекари в "Щерев", при които се е случвало да минавам на преглед (включително и д-р Александров).




My first, my last, my everything!
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #69 -: Август 04, 2011, 19:16:18 pm »
Здравейте, предстои ми Икси в Щерев към края на месеца. В Понеделник трябва да ходим с моя приятел да си направим предварителни изследвания- микробиологии, а аз и да дам кръв. Досега не съм си правила идследване за спин и васерман и лекарката не ми е казала. Сигурно трябва да я подсетя като отида, защото четох, че са били задължителни. Може би тя е забравила да ми каже..
*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #70 -: Август 04, 2011, 20:49:57 pm »
Не се притеснявай, може да направиш изследванията за спин, васерман и хепатит като започнеш опита. Но ако се притесняваш, че досега не си ги правила, попитай лекарката като отидеш на прегледа.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #71 -: Август 04, 2011, 22:03:51 pm »
 :bighug: да сади, задължителни са.  :crossfingers: :bfp: успех мила, дано се похвалиш и да повлечеш крак. кой е твоят лекар  :)?

Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #72 -: Август 05, 2011, 09:26:25 am »
При Коновалова, но тя ще излиза отпуск скоро и сигурно ще ме поеме доктор Александрова, това също трябва да го питам в Понеделник. Дано изследванията да са добри и да го започнем, когато ми дойде..Не ми е ясно и напълно безплатно ли ще ми е всичко, като съм с получена заповед от Фонда. Лекарствата безплатно ли ще ги взимам и от къде, за всичко трябва да питам в понеделник, защото винаги като ходя е толкова пълно с хара в клиниката, че дори се притеснявам да разпитвам подробно.. Приятен уикенд ви пожелавам.
*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #73 -: Август 05, 2011, 18:32:21 pm »
Saddy3, ще ти дадат една книжка (размер като студентска книжка), в която лекарите ще ти описват прегледите (УЗ), от лабораторията ще ти вписват изследванията за хормоните, а лекарствата ще ги взимаш от аптеката към клиниката, като в аптеката ще се подписваш и на листа. На книжката ще ти се подписват съответно лекаря, от лабораторията и от аптеката, а вторият подпис е твоя. Поне така беше миналата година.
Успех и не се притеснявай!  yahoo_17

П.П. Лекарствата, които да взимаш, ще ти ги пишат на всеки преглед. Може да си слагаш инжекциите сама или да си носиш лекарството за деня и да ти го слагат в клиниката: сутрин от 08-10:00 часа и вечер от 18-20:00 часа.
« Последна редакция: Август 05, 2011, 18:34:39 pm от rtfrtf »
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #74 -: Август 06, 2011, 17:38:27 pm »
Благодаря за информацията, ще пиша ако всичко е наред и го започнем като ми дойде. Няма ли някой друг във форума, който е в процедура в момента? :balk_114:
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #75 -: Август 06, 2011, 23:17:59 pm »
 :balk_116: :balk_184: :balk_177: :crossfingers: хубаво лято момичета, успех на всички в процедура.  :) сади ти си на ход мила, взимай книжката и почвай изпитите един по един с отличен  :wink: аз ви държа под око от слънчева стрелча,  :( еех  моята почивчица ще свърши в понеделник, и остава чакането по фонда  :sleeping: а до тогава... един мечи сън ще дръпна

Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #76 -: Септември 15, 2011, 13:51:51 pm »
Момичета, няма ли никоя в процедура от нашата клиника, че толкова назад е изпаднала темата... Аз, след като приключих първия си опит в 8-ма седмица с мисед аборт, сега чета и разсъждавам как да продължим. Възникна ми един въпрос и ще съм благодарна някой да ми отговори.Чета из форума за ин витро с лека стимулация и питането ми е следното: това процедурата на лимитиран стимулационен цикъл, която се прави в "Щерев" ли е или става дума за нещо различно?




My first, my last, my everything!
*
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #77 -: Септември 15, 2011, 15:27:50 pm »
Като гледам каква навалица е в клиниката и аз се учудвам, че никой не пише в тази тема.


Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #78 -: Септември 15, 2011, 17:31:36 pm »
аз имам време докато пиша в тази тема
чакам преглед
после стимулация и тогава ще се види на къде ще вървим
ако е добре като предната - ще ме пунктират
ако е по-слаб резултата - инсеминация

противозачатъчните ги броя всеки ден колко остава
каточели ще избягат
и се моял да не е тръгнал някой Ф. въпреки това
и да са се разкарали задържаните
Re: Ин витро в Щерев
« Отговор #79 -: Септември 16, 2011, 10:47:16 am »
В момента съм в стимулация. Не пиша нищо, защото много замря темата, а в клиниката наистина е лудница. Днес бях на преглед, засега добре вървят нещата..Успех на всички.