0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Раждането- къде и как ?
« Отговор #220 -: Март 21, 2011, 20:58:18 pm »
Ужас,това е само за "Господари на ефира"
 osi_7 osi_7 osi_7


определено!
*
Re: Раждането- къде и как ?
« Отговор #221 -: Март 21, 2011, 21:08:37 pm »
Ами хубаво, че Илейни и Вали пуснаха снимки, за да онагледят за какво става въпрос в някои болници. 8O Не задруго, а защото много кандидат-мами, не допускат че като се каже МИЗЕРИЯ - наистина става дума за мизерия, а не за поовехтели мебели и от сорта, а нормално изглеждаща болница не е равнозначно на "луксозно хотелче", а просто на нормална, чиста болница. Доколкото съм виждала снимки на ВИП-а на същата болница, разликата е че мазилката не пада само...а да и, че кихаш една хилядарка.
И не е въпросът дали можеш, или не можеш да издаяниш на такова място няколко дни - че всички можем, като няма накъде - ясно. Въпросът е, че това категорично НЕ Е нормален вид за болнично заведение и ако всички "махват с ръка" по темата - все така ще е. Ами и аз да съм шеф на АГ-Варна, ако не ми секват пациентките, въпреки така изглеждащите стаи...да не съм луда да вложа някой лев в ремонт, след като и така си ми върви бизнеса и никой не се оплаква. И самият вид - как да е, ама този вид предполага липса на елементарна хигиена, предпоставки за инфекции и пр., не е раУтата до лукса и глезотията просто, както често се изкарват нещата.

П.П. Всъщност, притежателките на авторските права на тези снимки, наистина да вземат да ги пратят на мейла на "Господари на ефира". С придружително писмо, къде се раждат децата на здравноосигурените българки в морската ни столица, при отрицателен прираст в България и медийно бълване откъде ли не, как държавата "стимулирала раждаемостта"... :? Признавам, че бях виждала кенеф, с претенции за болница, ама и държавната в СЗ не е толкова зле  :(
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Раждането- къде и как ?
« Отговор #222 -: Март 21, 2011, 22:05:29 pm »
Ами хубаво, че Илейни и Вали пуснаха снимки, за да онагледят за какво става въпрос в някои болници. 8O Не задруго, а защото много кандидат-мами, не допускат че като се каже МИЗЕРИЯ - наистина става дума за мизерия, а не за поовехтели мебели и от сорта, а нормално изглеждаща болница не е равнозначно на "луксозно хотелче", а просто на нормална, чиста болница. Доколкото съм виждала снимки на ВИП-а на същата болница, разликата е че мазилката не пада само...а да и, че кихаш една хилядарка.
И не е въпросът дали можеш, или не можеш да издаяниш на такова място няколко дни - че всички можем, като няма накъде - ясно. Въпросът е, че това категорично НЕ Е нормален вид за болнично заведение и ако всички "махват с ръка" по темата - все така ще е. Ами и аз да съм шеф на АГ-Варна, ако не ми секват пациентките, въпреки така изглеждащите стаи...да не съм луда да вложа някой лев в ремонт, след като и така си ми върви бизнеса и никой не се оплаква. И самият вид - как да е, ама този вид предполага липса на елементарна хигиена, предпоставки за инфекции и пр., не е раУтата до лукса и глезотията просто, както често се изкарват нещата.

П.П. Всъщност, притежателките на авторските права на тези снимки, наистина да вземат да ги пратят на мейла на "Господари на ефира". С придружително писмо, къде се раждат децата на здравноосигурените българки в морската ни столица, при отрицателен прираст в България и медийно бълване откъде ли не, как държавата "стимулирала раждаемостта"... :? Признавам, че бях виждала кенеф, с претенции за болница, ама и държавната в СЗ не е толкова зле  :(

:good_post: подкрепям изцяло
*
Re: Раждането- къде и как ?
« Отговор #223 -: Март 21, 2011, 22:24:21 pm »
Наистина потресаваща гледка. Все съм си представяла мизерия, ама това надмина всичките ми представи. Определено снимките са за Господари на ефира. Оставам без думи.

Re: Раждането- къде и как ?
« Отговор #224 -: Март 22, 2011, 17:12:12 pm »
Снимките са ужасни.Просто нямам думи.

Re: Раждането- къде и как ?
« Отговор #225 -: Март 22, 2011, 21:30:01 pm »
ужасссссссссссс 8O 8O 8O
това е възмутително просто.. :x :x, а в прословутата неонатология ако са същите условия, просто нямам думи... 8O 8O, после що децата ги изписват със всякви зарази......... :?
те, че лекарите стачкуват за мизерните заплати.........ама и ни бъдещи майки трябва да протестираме да раждаме в такива кучешки условия......и да ни принуждават да плащаме по 1000лв... :?,че да не сме в мизерия....
аз лично в тая мизерия не бих искала и 1 ден да стоя.....не съм лигла за лукс условия, ама и не съм куче....да ме извинявате.... :? :?

в кой век живеем и в европейска държава уж.......... :?


абсолютно подкрепям !!

Но едва ли някъде другаде има такава мизерия, освен може би в малки провинциални болници - което означава, че някой яко краде и лошо стопанисва в АГ Варна  :balk_153: и трябва да му се потърси отговорност..


*
Re: Раждането- къде и как ?
« Отговор #226 -: Март 23, 2011, 09:26:44 am »
Леле боже, човек става религиозен при такива гледки! Да не говорим какво още ми описва веднага заигралото се въображение! А аз си мечтаех да живея във Варна! Тези снимки са си директно за друга тема - "Раждането - къде да НЕ и как да НЕ"! Ужас, изхабих си удивителните 8O
Re: Раждането- къде и как ?
« Отговор #227 -: Март 23, 2011, 09:56:36 am »
Леле боже, човек става религиозен при такива гледки! Да не говорим какво още ми описва веднага заигралото се въображение! А аз си мечтаех да живея във Варна! Тези снимки са си директно за друга тема - "Раждането - къде да НЕ и как да НЕ"! Ужас, изхабих си удивителните 8O
Надин....това се води най добрата болница, от към неонатология(прави извод и там какво ще е)......има голям наплив на родилки, само заради този фактор и няколко доктори които работят там.....
въпроса вече....ако намериш 1000лв, ще бъдеш в малко по добри условия, ако не......спасяваш се за 3-5 дена в тая мизерия.. :(
трябва да се променят тези условия и съм на мнение, че нещо трябва да се измисли по въпроса.......... :?
*
Re: Раждането- къде и как ?
« Отговор #228 -: Март 23, 2011, 10:28:01 am »
Момичета искам да подчертая, че това е обща стая! Има диференцирани за които се заплаща допълнително и са по-добре. В смисъл не падат мазилките и се издържа 5 дни. Относно хигиената - куца им много. Аз изхабих 2 пакета мокри кърпи да бърша навсякъде. Имаше един фотьойл в стаята който може би никога не е почистван, затова помолих мъжа ми да донесе чаршаф да го покрия, че то и прахоляк мн се вдига. С еднократен чаршаф застелих шкафа, кантара с лигнин. Раждах декември, парно имаше само вечер за няколко чаша, молих мъжлето да ми донесе и духалка, представете колко бях учудена, че няма контакти в стаята  8O че с разклонител от коридора, че то детето щеше да замръзне иначе. Иначе отношението на персонала беше мн добро. Наистина ми обръщаха мн внимание хората, благодаря им за което  :D И аз раждах там заради неонатологията  :lol: Слава Богу не ни се е налагало да ползваме услугите й.
Re: Раждането- къде и как ?
« Отговор #229 -: Март 23, 2011, 10:53:41 am »
Ileini, така както си постнала снимките тук, защо не ги изпратиш в прикрепен файл на е-майлите  на 24 часа и Труд примерно, че защо не и на Господари на ефира наистина. В е-майла просто поясни откъде са, мисля че няма нужда от други обяснение - дето се вика, пред тая гледка човек остава без думи.
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Раждането- къде и как ?
« Отговор #230 -: Март 23, 2011, 12:45:59 pm »
И преди години беше същата мизерия в АГ-то. Качих се само да ми вземат кръв преди да забременея - от тогава не съм стъпвала там. Отидох и родих в Пловдив, да платих си, но поне всичко беше като на филм. Дори обяда и вечерята аз си ги избирах! Детенце беше в добри ръце и бях спокойна!
Re: Раждането- къде и как ?
« Отговор #231 -: Март 23, 2011, 12:52:53 pm »
Ileini, така както си постнала снимките тук, защо не ги изпратиш в прикрепен файл на е-майлите  на 24 часа и Труд примерно, че защо не и на Господари на ефира наистина. В е-майла просто поясни откъде са, мисля че няма нужда от други обяснение - дето се вика, пред тая гледка човек остава без думи.

*
Re: Раждането- къде и как ?
« Отговор #232 -: Март 23, 2011, 13:27:08 pm »
Пратих ги на "Господарите"
Re: Раждането- къде и как ?
« Отговор #233 -: Март 23, 2011, 15:11:47 pm »
Браво! osi_9 Дано да се отзоват!
*
Re: Раждането- къде и как ?
« Отговор #234 -: Март 23, 2011, 17:10:52 pm »
Браво!Ще чакаме развитие по въпроса!
*
Re: Раждането- къде и как ?
« Отговор #235 -: Март 29, 2011, 18:33:44 pm »
да се  запиша и аз в темата, че и аз почвам да събирам мнения за АГ болници в София  :wink:. а относно снимките  от Варна - това е недопустимо  :balk_149:, как е възможно това да е здравно заведение и то голям град като Варна
*
Re: Раждането- къде и как ?
« Отговор #236 -: Март 29, 2011, 18:46:31 pm »
 Бях на отворени врати в МД София.Споделила съм впечатлението си в темата на бременните
  http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=45270.560

 Тук мога само да добавя,че успяхме да говорим с една родилка и тя каза,че е много доволна от отношението и условията.
 Обнадеждаващо  :wink:
*

    ivaleta

  • ***
  • 200
  • Няма по-голямо щастие от децата!
Re: Раждането- къде и как ?
« Отговор #237 -: Април 05, 2011, 20:27:42 pm »
Момичета,
Днес бях на училище за бременни и лекторите бяха от Университетска Болница Лозенец. Сториха ми се готини, а и добри специалисти. Затова, моля за мнения и споделен опит за раждане в Университетска Болница Лозенец, ако може и цени също

*
Re: Раждането- къде и как ?
« Отговор #238 -: Април 06, 2011, 11:13:28 am »
Момичета,препоръчайте ми лекар в МД София,исках да раждам при д-р Дяволов ,но вчера ми каза ,че ще е в отпуск юли месец.
Re: Раждането- къде и как ?
« Отговор #239 -: Април 06, 2011, 12:10:04 pm »
Момичета моля Ви за мнение за болницата"Света Анна"(Окръжна болница-София)и за др.Жекова.