0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #80 -: Май 31, 2006, 15:37:52 pm »
Фреши, от сърце ти желая много слънце в душата и 2 черти на теста.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #81 -: Май 31, 2006, 16:26:42 pm »
Ей, мацки, размекнахте ме с тези мили пожелания :D

Фуси, вливането трябва да се направи 7-10 дни преди ЕТ, така че дано го уговорим за утре, че да има време да мине поне една седмица до евентуален трансфер. Утре ми е 9-ти ден и все се чудя ще има ли достатъчно време :roll:
Благодаря ти, Бени!







Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #82 -: Май 31, 2006, 16:36:32 pm »
Не се безпокой Фреши, ще имаш време. Моето вливане беше на 8-мия ден, а инсето го правихме на 13-тия.
Стискам ти палци за вливането и за всичко останало!
 :crossfingers:  yahoo_17
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #83 -: Май 31, 2006, 18:45:45 pm »
Мила Фреши стискам ти палци за процедурите да минат леко и успешно и след 3-4 седмици да се похвалиш с положителен резултат!! :crossfingers:  :blowingdust:  :bighug:
Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #84 -: Май 31, 2006, 20:20:44 pm »
Фреши и от мен стиснати палци.Желая ти успех :lol:  :goodluck:  :babbycarrage:

а колко ще ти струват вливанията ,само за инфо да обменим.в малинов са 30ампули по 12лв +парите за престой,незнам май 100 или 150.
Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #85 -: Май 31, 2006, 21:03:25 pm »
Цитат на: Fussii
Юни е ПРЕКРАСЕН месец за зачеване... :lol:

И е крайно време да е твоят месец!Много подкрепа и от мен! :balk_21:
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #86 -: Май 31, 2006, 21:05:49 pm »
Късмет и успешна процедура мила Фрешка:)
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #87 -: Юни 07, 2006, 09:04:10 am »
Мацки, нещата не се развиха добре при мен :(  Пих Серпафар от 3-7 ден *1, на 8-ми ден имах 5 фоликула 11-14мм, и 4 7-8мм 8O , но после два се селектираха като доминантни и другите спряха да растат. След доста притеснения стигнахме до пункция, но единият фоликул се оказа празен, а другият, с кухо яйце 8O  8O  Никога не съм предполагала, че точно с яйцеклетките ще имам проблем, всичко винаги върви толкова идеално :roll:  Сега се чудя:
Лош късмет?
Проблем с качеството на яйцеклетките?
Стимулация с кломифен цитрат не е подходяща за мен?

До трансфер не стигнах, което много ме натъжи, защото правих вливане на имуновенин този цикъл - 10 часа висене на системи, натоварване на организма, надежди ...

Така че явно няма да ми се размине сериозната стимулация. Имаме идея още следващия цикъл да е - вие как мислите, има ли проблем?
Търся Конова да я питам това вливане само за текущия цикъл ли влияе, или и за следващия...
Благодаря ти, Бени!







*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #88 -: Юни 07, 2006, 09:09:01 am »
Направи стимулация със серпафар без/със инсеминация.
Това, че този цикъл така са се развили нещата, не означава, че следващият ще е така.
Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #89 -: Юни 07, 2006, 09:16:52 am »
Цитат на: FreshBreeze

Така че явно няма да ми се размине сериозната стимулация. Имаме идея още следващия цикъл да е - вие как мислите, има ли проблем?
Търся Конова да я питам това вливане само за текущия цикъл ли влияе, или и за следващия...

И за следващия Фреши. Съжалявам за лошия резултат  :(
Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #90 -: Юни 07, 2006, 09:34:03 am »
Предполагам лош късмет е било.Дано следващият цикъл да има качествена
яйцеклетка.И при мен нещата са като при теб явно,просто ти трябват повече опити.
Много стискам палци за следващия месец от сега! :balk_21:
Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #91 -: Юни 07, 2006, 09:44:27 am »
Цитат на: FreshBreeze
Мацки, нещата не се развиха добре при мен :(  

Съжалявам Фрешче за лошия резултат, но си мисля, както Лали казва, че това може да не се повтори следващия път. Има ли начин да се разбере от някакво изследване дали има проблем с качеството на яйцеклетките??? Имаше някакво излседване на яйчниковия резерв, то какво точно показва? Правила ли си го?? Знам , чер не ти помагам особено, но за това ми хрумна сега.
Силно стискам палци нещата при теб да тръгнат в правилната посока и с резултат :balk_21:
Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #92 -: Юни 07, 2006, 10:09:05 am »
Фреши, при доц. Конова като ходи, не пуснахте ли Инхибин?
Ако той е добре, определено е лош късмет. Вливането, мисля, осигурява 2 цикъла.
*

    balmi

Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #93 -: Юни 07, 2006, 10:19:18 am »
Ели, много съжалявам !!! Следващия път с малко по-силна стимулация и ще се получат нещата. Ели, а естрадиола колко беше? Какво мисли Тимева по въпроса?
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #94 -: Юни 07, 2006, 10:38:17 am »
съжалявам фрешо. на мене конова ми каза че имуновенина ще ми действа 2 цикъла, обаче аз ще правя 2 х 30 амп. а ти си вляла само 30 така че най-добре си питай конова. дано е било лош късмет и всичко да приключи успешно на следващия цикъл.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #95 -: Юни 07, 2006, 10:44:07 am »
Съжалявам Фреши  :cry:
Дано следващия път да е по-успешен. На мен Стаменов ми каза, че вливането влияе два месеца. Може би все пак зависи от конкретния проблем. Но ти питай все пак Конова, щом тя ти го е назначила.
 :bighug:
*
Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #96 -: Юни 07, 2006, 10:44:42 am »
:balk_21:

Миличката ми тя....
Ние сме джедаи нали знаеш!!!!
В очакване ....
Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #97 -: Юни 07, 2006, 11:28:41 am »
Цитат на: Lali
Направи стимулация със серпафар без/със инсеминация.
Това, че този цикъл така са се развили нещата, не означава, че следващият ще е така.


Лалинка, ама ние за ин-витро я правихме стимулацията, и пункция ми направиха.

Благодаря ви момичета за милите думи. Естрадиолът винаги ми е висок, затова никога не съм допускала, че може да имаме проблем точно с качеството на яйцеклетките. В този случай на 10-ти ден при големина на фоликулите 16мм и 14мм беше 500Е. Емблиологът каза, че тези клетки, които отделят естрадиола, си ги имало, но самата яйцеклетка била куха :roll:
Инхибин Б не съм правила, щото се правело на 3-ти ден. Не вярвам да е изчерпване на яйчниковия резерв, майка ми имаше цикъл до 50г, а аз не съм имала ановулаторен цикъл за 2 години. Хормоните винаги са ми били много добри. Началната реакция на серпафара беше направо бурна. Ама знае ли човек вече...
Док засега го отдава на лош късмет. От друга страна пък, ако някои от яйцеклетките са само видимо ОК, а иначе некачествени, това обяснява неуспехите с инсеминациите?
Ще видим сега с една по-сериозна стимулация какво ще е положението.
Благодаря ти, Бени!







Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #98 -: Юни 07, 2006, 11:30:28 am »
Съжалявам ,Фреши :cry: .Според Д-Р Стаменов при лошо качество на яйцеклетките си трябва 1на по-силна стимулация,с Гонал Ф примерно.Може пък да е било случайно,ама егати и късмета :(
За вливането и аз знам,че 2 месеца.
А да ти кажа за естрадиола,.Заека беше права,напълно безмислено е това,дето го мерим!
Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #99 -: Юни 07, 2006, 11:44:09 am »
Цитат на: morkovche
А да ти кажа за естрадиола,.Заека беше права,напълно безмислено е това,дето го мерим![/color]


Може и така да излезне  :roll:

Док ми каза, че може и с уринарни, и със синтетични препарати да е стимулацията - да решим. Колебаем се ... вие какво ще кажете? Не мога да преценя доколко синтетичните превъзхождат уринарните, дали в значителна степен или горе-долу все тая ... щото си мисля да не се издокараме хем без пари, хем без бебе :(  от друга страна така и така ще се дават много пари, ако пък си струват синтетичните...

Току що говорих с доц.Конова, за два цикъла ми потвърди и тя.
Благодаря ти, Бени!