0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #180 -: Август 31, 2006, 12:10:29 pm »
Фреши това си вече ти миличка...само така :bighug:
Сега чакаме да чуем какво се случва с теб занапред и късмет!
Re: Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #181 -: Август 31, 2006, 14:00:43 pm »
Фреши, съжалявам за неуспеха, но стискам палци следващия път, да е последния :lol: Ние сме силни и ще спечелим борбата. Бъди силна :lol:
Re: Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #182 -: Септември 01, 2006, 11:37:59 am »
Трябва най-сетне да се наканя да отида при друг специалист да чуя мнението му. Според мен, ако има нещо гнило, то трябва да се търси при тази много дебела лигавица и въобще естрогенна доминация.
Мисля, че вече реших коя е следващата разумна стъпка за мен - няколко опита за изваждане на яйцеклетка на естествен цикъл.
Фреши, защо не си направиш въпросник и да го приложиш при лекуващата си лекарка и друг специалист, на който имаш доверие и след това да решиш какво да правиш. Помниш ли, колко време се кани преди да отидеш при доц. Конова? Това за естрогенната доминация, вероятно е спецификата на твоя организъм, която не трябва да пренебрегват. Каквото и да правиш - с теб съм. :bighug:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #183 -: Септември 03, 2006, 08:30:26 am »
Фреши, съжалявам за неуспеха,но продължавай да се бориш!!!!И твоето сълнце ще изгрее....вярвам че лекарите скоро ще намерят най-правилното решение при теб!Успех мила и дай боже следващ опит да е последен!!!!! :balk_600: :balk_21:
Re: Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #184 -: Септември 07, 2006, 17:53:16 pm »
Момичета, нямам идея всъщност за никакви въпроси, които да задам. Идеи? Просто не се сещам за област, в която не сме ровили. Нито пък имам някои трудни за интерпретиране резултати от изследвания. И аз не знам какво очаквам от тази друга консултация.
Иначе си записах час за д-р Стаменов, за 30.09.
Благодаря ти, Бени!







Re: Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #185 -: Септември 07, 2006, 18:15:19 pm »
Ели, твоята естрогенна доминация в какво се изразява и как беше определена? извинявай за тъпия въпрос, ама и аз имам съмнения, че съм като твоя случай...
@ целува всички във форума и им желае щастие



http://www.bgphoto.net/Arabidopsis/
http://s9.bg.bitefight.org/c.php?uid=69366
Re: Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #186 -: Септември 07, 2006, 18:39:20 pm »
Момичета, нямам идея всъщност за никакви въпроси, които да задам. Идеи? Просто не се сещам за област, в която не сме ровили. Нито пък имам някои трудни за интерпретиране резултати от изследвания. И аз не знам какво очаквам от тази друга консултация.
Иначе си записах час за д-р Стаменов, за 30.09.
Малко ОФФ - Събирате се май голяма дружинка за тази дата при Стаменов :lol:
Re: Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #187 -: Септември 08, 2006, 10:46:27 am »
Ели, твоята естрогенна доминация в какво се изразява и как беше определена? извинявай за тъпия въпрос, ама и аз имам съмнения, че съм като твоя случай...

Ами, Eternity, то всъщност лекар не ми е казал в прав текст, но аз си правя такива изводи (нали все много знам :lol:). Та: имала съм миома - тя е естрогенно позитивна, имала съм полип(и) - те са естрогенно позитивни, имам фиброкистозна структура на гърдите - това също е естрогенно зависимо, доколкото знам, и имам дебела лигавица - и това четох, че било от естрогенна доминация. Имам мнооого обилна ЦС. Винаги ми е висок естрадиолът, като го изследвам предовулационно.
Това е май.
Благодаря ти, Бени!







Re: Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #188 -: Септември 27, 2006, 17:40:36 pm »
Момичета, цикълът ми се нормализира бързо - 8-10 дни кървене след спиране на стимулацията, и после съвсем нормална овулация - всичко било в синхрон, каза Док, фоликул, лигавица, ЦС.
Говорих с нея, че искаме да опитаме няколко месеца на естествен да направим пункция, тя е съгласна. За малко още този месец, ама фоликулът се спука нощта преди насрочената пунцкия. Да ви кажа, не знам работа ще свършим ли с тоя естествен цикъл, но се чувствам толкова добре - няма треперене това как ще мине, онова как ще мине. Нищо не си вложил (здраве, емоции, пари) - нищо не губиш (е, само време).
Днес си направих Прогестерон точно 7 дни след овулацията:
23.68 ng/ml (1.7-27) - види ми се хубав, височък.
Много естрогени с доста прогестерони :?
Благодаря ти, Бени!







Re: Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #189 -: Октомври 13, 2006, 17:14:47 pm »
Момичета, пак съмнение за полип  :(
Мамицата им на тези стимулации :x
Благодаря ти, Бени!







*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #190 -: Октомври 13, 2006, 19:47:48 pm »
Съжалявам, Фреш.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #191 -: Октомври 13, 2006, 20:03:58 pm »
Хайде бе. :(
Тююю, да му се не види, край няма.
*

    Eli_

  • ****
  • 516
  • Тъпа и упорита !!!
Re: Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #192 -: Октомври 14, 2006, 00:21:34 am »
Фреш, може да не е ,нали ги знаеш тия полипи какви са ..тука-има ,тука-нема.. :( Айде дано да е фалшива тревога . :balk_159:
Незнам дали се сещаш дето на мен при правиха кюртаж, при съмнение за полип а се оказа,че нямаше. :evil:
Re: Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #193 -: Октомври 16, 2006, 11:00:32 am »
Точно, сега ще се почне една - има-няма-има-няма .... То и без друго не става, ами сега ако има и полип ... ще видим какво ще последва.
Благодаря ви за подкрепата! :D
Благодаря ти, Бени!







*
Re: Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #194 -: Октомври 16, 2006, 12:09:07 pm »
EE чак сего го виждам!
пфу да му се не знае! Какво следва сега?
В очакване ....
*
Re: Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #195 -: Октомври 16, 2006, 12:46:18 pm »
Фреш, отиди непременно при втори специалист за потвърждение.
Не може да е толкова сложно, не го заслужаваш.
Стискам палци да е фалшива тревога.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #196 -: Октомври 18, 2006, 17:41:42 pm »
Според моята лекарка не е полип, дано е права! Анатомична особеност, щото ми била по-голяма кухината на матката, може би заради миомата, която имах. Така си изглеждало на УЗ и след хистерото, а тогава и да е имало нещо, го махнаха.
Това е добре, лошото е, че малко съмнение винаги остава... ще следим ситуацията.

Благодаря ви, сладурки :D
Благодаря ти, Бени!







*
Re: Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #197 -: Октомври 20, 2006, 15:25:37 pm »
Е супер Фреши, това е добра новина.Дано да е така, че много ти станаха и на теб мъките.Дано всичко да е наред занапред  стискам палци :)
Re: Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #198 -: Октомври 20, 2006, 15:53:32 pm »
Мацки, пунктираха ми вчера фоликулчето - яйцеклетката е хубава без никакви видими дефекти. Така си и мислех, че без лекарства са си добри яйцеклетките, серпафарът явно не ми се отразява добре.
Ако има трасфер, следващата седмица мисля да съм вкъщи.
Благодаря ти, Бени!







*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Re: Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #199 -: Октомври 20, 2006, 15:58:52 pm »
Браво мила,

Стискам палци за безпроблемен трансфер и деветмесечен резултат :D :D :D.
Намерихме нашето синче.