0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #120 -: Юни 15, 2006, 11:14:22 am »
Фреши, по-добре остави нещата за след месец, дори да се наложи ново вливане. Аз лично съм винаги против противозачатъчните.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #121 -: Юни 15, 2006, 11:48:53 am »
Подкрепям Уайт. За какво сега и с противозач. да се тъпчеш, я релаксирай месец и после с нови сили:). Успех Фрешка:)
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #122 -: Юни 15, 2006, 12:00:56 pm »
фрешо, говори с конова. чуй нейното мнение
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #123 -: Юни 15, 2006, 14:00:57 pm »
Ааа противозачатъчните са и в двата случая - ако действаме веднага, трябва да ги почна като ми дойде М, ако не, в месеца преди опита.

Аз също никога не съм пила противозачатъчни и щях да посрещна на нож идеята, обаче Конова преди няколко дни ми каза, че в САЩ даже 3 месеца минавали на противозачатъчни преди опита и било голяма грешка, че в България някой път не давали противозачатъчни :?

Въпросът е по-скоро дали с М да ги почвам (изпускам имуновенина) или да изчакам следващия месец с естествени опити и по-следващия да почвам противозачатъчните.
Благодаря ти, Бени!







Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #124 -: Юни 15, 2006, 14:04:17 pm »
Фреши, не знам дали е най-правилното, но аз на твое място бих опитала този цикъл по естествения начин, пък дано ефектът на имуновенина да бъде използван максимално  :wink:
А пък противозачатъчните така или иначе няма да ти се разминат явно, ако правиш ин-витро  :?
*
Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #125 -: Юни 15, 2006, 14:06:35 pm »
Фреши, най-логичното е да пропуснеш този месец, за да се възползваш от имуновенина все пак, и да започнеш следващия цикъл.
От друга страна обаче, ако през този месец на отлагане няма да се чувстваш добре емоционално и непрекъснато ще си мислиш разни лоши работи, по-добре хич не отлагай...
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #126 -: Юни 15, 2006, 14:25:26 pm »
Фреши, на това му се вика дилема. От една страна има смисъл да опиташ един "натурален" цикъл, но то друга - каква е вероятността точно този един  от 36 неуспешни преди да е печалившият!? Никога не знаеш, какво печелиш, когато губиш.
Помисли си, кое ще ти е по-леко и успокоително.
Каквото и да решиш, ти пожелавам от цялата си душа да ти донесе онова огромно щастие, за което се бориш.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #127 -: Юни 15, 2006, 19:06:00 pm »
Цитат на: pkoprinkova
Фреши, не знам дали е най-правилното, но аз на твое място бих опитала този цикъл по естествения начин, пък дано ефектът на имуновенина да бъде използван максимално  :wink:
А пък противозачатъчните така или иначе няма да ти се разминат явно, ако правиш ин-витро  :?
    :balk_50: Пиши после, моля те, как и къде ще правиш инхибина; колко струва и какъв е
 резултатът при теб?
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #128 -: Юни 15, 2006, 21:04:40 pm »
според мене изцеди имуновенина до край, т.е. отложи противозачатъчните за другия. дори да не стане ще знаеш че поне си опитала
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #129 -: Юни 16, 2006, 12:03:30 pm »
Цитат на: Lilly
според мене изцеди имуновенина до край, т.е. отложи противозачатъчните за другия. дори да не стане ще знаеш че поне си опитала


Мда, звучи разумно. На този вариант се гласим и ние :D
Мъж ми даже вика, като имаме пари за един опит в момента, защо да се напъваме да е през лятото :?  Ама кой има нерви да чака още сума месеци :lol:
Благодаря ти, Бени!







Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #130 -: Юни 16, 2006, 12:04:57 pm »
Тамън ще си направя Инхибин Б - Алматея, прави го доц.Конова в Плевен, можеш да й изпратиш кръвен серум по куриер, струва 25 лева.
Благодаря ти, Бени!







Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #131 -: Юни 16, 2006, 20:10:15 pm »
Мерси,Фреши.Не ми е ясно как се праща по куриер - къде ти взимат кръвта и ти
ли я носиш и ако имаш идея ти по кой куриер ще го пращаш пиши му адреса.
Предварително много благодаря! :balk_21:
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #132 -: Юни 16, 2006, 21:35:25 pm »
може да не се наложи да чакаш сума месеци... :D
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #133 -: Юни 17, 2006, 10:53:02 am »
Фрешо, що не си "починеш" 1 месец от мислене? Ако имате възможност, измислете някаква почивка, екскурзия или нещо друго за психическо възстановяване. Е, без противозачатъни, защото както знаеш в такива моменти стават "непланирани" бременности :wink:
През лятото, трябва да намираме време поне по 1 месец да не мислим за големия проблем. Защото иначе ще изпушим.
Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #134 -: Юни 19, 2006, 09:49:43 am »
Цитат на: ALMATEJA
Мерси,Фреши.Не ми е ясно как се праща по куриер - къде ти взимат кръвта и ти
ли я носиш и ако имаш идея ти по кой куриер ще го пращаш пиши му адреса.
Предварително много благодаря! :balk_21:


Трябва да отидеш в някоя лаборатория, където да ти вземат кръв и да ти приготвят серум - става за 10-тина мин, доколкото знам. Куриерски служби не съм проучвала :?
Благодаря ти, Бени!







*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #135 -: Юни 19, 2006, 10:04:06 am »
аз се сещам за една много добра :D
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Re: Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #136 -: Юни 30, 2006, 13:59:25 pm »
Фреши,  излязоха ли ви резултатите от генетичните изследвания и как си ги взе от Плевен?
Намерихме нашето синче.
Re: Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #137 -: Юни 30, 2006, 16:59:50 pm »
Остави, Петя, голяма мъка :? Мотаха ги до миналата седмица, когато Конова ми се обади, че са готови, но тя нямала право да ми ги прати. Ковачева казала, че ще ги прати по пощата, и още си ги чакам. Само Конова ми намекна, че имам мутация в МТХФР, но още си ги чакам да видя какво точно :?

Вашите готови ли са? Ти ходи седмичка след мен май.

Поздрави :D
Благодаря ти, Бени!







*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Re: Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #138 -: Юли 03, 2006, 08:06:50 am »
Фреши, и нашите са готови, но д-р Ковачева каза, че не може да ни ги прати по пощата. Трябвало да ни направи консултация на място :?. Явно при нас проблема е по-сложен щом не може да мине само с писмени препоръки. Тази седмица ще се уговаряме кога да ходя до Плевен :(.
Намерихме нашето синче.
Re: Проблемите на FreshBreeze
« Отговор #139 -: Юли 03, 2006, 15:28:00 pm »
Петя, не се стряскай :D Тя и на нас не искаше по пощата, ама моят мъж е много тежък на отсъствия от работата, та явно е бил доста красноречив и я е убедил.
Пристигнаха ми изследванията по пощата. Сега трябва да намеря подходящо време да й се обадя на Ковачева, да ме консултира по телефона. Написала ми е жената препоръки - фолиева 4мг и витамини В6 и В12, за тях обаче няма препоръчителни дози.
Междувременно успях да се ориентирам в проблематиката и тамън имам 10 въпроса да й задам :D
Благодаря ти, Бени!