0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: 90 дневна диета
« Отговор #120 -: Март 04, 2013, 21:52:18 pm »
Аз малко преди Коледа я приключих, свалих 10кг., които за момента задържам. Освен диета спортувам три пъти седмично при мен това беше водещото.
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #121 -: Март 06, 2013, 00:05:40 am »
КЪДИ Страхотни резултати! Определено спора много помага! Дано ги задържиш, казват, че задържиш ли едни кила 3м, вече много трудно ще ги върнеш, за това мисля, че можеш да се отпуснеш малко :)

sia magi_st Браво на вас, пожелавам ви успех :)

Имам един въпрос, салата (от сурови зеленчуци) може винаги и във всякакво количество, нали? Има ли значение от зеленчуците? Също така как готвите леща/боб за втория ден? Слагате ли вътре чушка, домат, морков? А супата може ли да е със запръжка?
Благодаря ви :)


*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #122 -: Март 06, 2013, 08:51:16 am »
Имам един въпрос, салата (от сурови зеленчуци) може винаги и във всякакво количество, нали? Има ли значение от зеленчуците? Също така как готвите леща/боб за втория ден? Слагате ли вътре чушка, домат, морков? А супата може ли да е със запръжка?

Леща, боб, постни яхнии можеш да правиш със всякакви зеленчуци, но без брашно. За сгъстяване можеш за ползваш картоф.

Съветвам те да си изтеглиш книгата и да прочетеш правилата и примерните рецепти, за да видиш количествата, както и какви са подходящите комбинации. Има линк на изтегляне на книгата в първия пост на подобна тема в Бгмама.
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #123 -: Март 06, 2013, 11:15:53 am »
Сия, ти е отговорила.Имай в предвид, че диетата работи най-добре като е съчетана със спорт, без него според мен коя да е диета си е чиста загуба на време.

*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #124 -: Март 07, 2013, 14:11:43 pm »
Благодаря, сега ще я прегледам книгата и скоро започвам :) За спорта знам, трябва да намеря време кой да гледа детето или да спортувам вечер мъжа ми като се прибере към 8-9. Ще го измисля.
Ще се включа по-натам като има резултати. Поздрави


*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #125 -: Март 07, 2013, 14:28:52 pm »
Аз също нямам време за спорт, за това в къщи вечер по 30 мин правя йога и гледам вечерята ми да е доста лека.

*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #126 -: Март 12, 2013, 09:55:52 am »
Момичета, да ви попитам нещо за диетата: в деня с белтъчините може ли освен мляко, да се яде кашкавал, сирене и т.н.? Предполагам че да, но все пак да питам.  :D Мисля от днес да я започвам, че тая зима нещо доста се позаформих.
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #127 -: Март 12, 2013, 12:26:29 pm »
Момичета, да ви попитам нещо за диетата: в деня с белтъчините може ли освен мляко, да се яде кашкавал, сирене и т.н.? Предполагам че да, но все пак да питам.  :D Мисля от днес да я започвам, че тая зима нещо доста се позаформих.

Може, да. Но когато ядеш млечни, не бива да ги смесваш с месо или яйца.
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #128 -: Март 12, 2013, 13:09:07 pm »
sia, благодаря ти за отговора, но нещо се обърках. Изпринтила съм си от първата страничка на тази тема какво се яде през 4-те поредни дни: ден 1-ви:закуската е плод, на обяд и вечеря се ядат белтъчини - месо, яйца, мляко и т.н. + всякакви зеленчуци.
 :ask:
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #129 -: Март 12, 2013, 21:35:09 pm »
 Изтегли си оттук сканирана книгата. Прочети я и след това почни диетата. Има правила, които ако не спазваш, няма да си доволна от резултата.
 http://dox.abv.bg/files/dw?a=ac883e04b1


« Последна редакция: Март 12, 2013, 21:36:55 pm от sia »
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #130 -: Март 12, 2013, 22:24:34 pm »
Различните видове белтъчини не могат да се смесват т.е. месо не трябва да се смесва със мляко, кашкавал, яйца, сирене.Зеленчуци като зелена салата, зеле, спанак и т.н. могат да се ядат във всеки ден като ако не можете да издържате плодов ден можете да хапвате и салата, но без зехтин, сол и оцет или ако се слага да е много малко.Чашата с мляко в белтъчния се брои като хранене, също да се има в предвид.

*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #131 -: Март 13, 2013, 10:10:52 am »
Благодаря ви! Аз още вчера си я изтеглих. Сега остава и да намеря време да я прочета, но поне най-важните неща ще ги прегледам. Успех на всички "диетстващи" (май няма такава дума)! :D
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #132 -: Март 22, 2013, 10:24:22 am »
Хей, здравейте! Минавам да...се похваля! :D От 12.03 (вече 10дни) се опитвам да спазвам тази диета и сутринта с огромна радост успях да вляза в едни дънки, дето последния път почти не успях да закопчая. Даже днес съм на работа с тях. :) Не съм се мерила, но мисля че съм свалила не повече от 1,2 кг. Първият ми плодов ден беше кошмар. :) Накрая станах в 4;30ч. и си хапнах плодовете на един компот и едно парче кашкавал - просто не издържах. От ден на ден обаче,организмът ми все        по-добре се адаптира на този режим на хранене и се чувствам много добре. Аз не съм от най-педантичните и понякога си позволявам леки отклонения, но като цяло се придържам към схемата.Дано издържа до 12.06. :) Успех на всички!
Re: 90 дневна диета
« Отговор #133 -: Октомври 03, 2014, 14:22:35 pm »
Това е много ефективна и много тежка диета!
Re: 90 дневна диета
« Отговор #134 -: Октомври 24, 2014, 11:53:02 am »
Аз искарах едвам месец и няколко дена, наистина мнго е тежка не е за всеки!
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #135 -: Януари 10, 2016, 15:00:24 pm »
Малко да разбутам темата. Във вторник започвам трета врътка ( 9 ден), ако някой е навит да ми прави компания и да вървим заедно. Много ще се радвам :)


Всеки миг е още един шанс...
Re: 90 дневна диета
« Отговор #136 -: Януари 10, 2016, 15:11:29 pm »
С удоволствие, Синеочка, но се чудя... докато кърмя, може ли да съм на тази диета. Ами деня с варивата?! 
Аз преди 5 години и половина бях на тази диета и за два месеца свалих 12 кг. Прекъснах я заради сватбата ми - падаше се да е плодов ден. Доста по-късно разбрах, че е можело да я продължа. Както и да е. Диетата е страхотна и хубавото е, че остава навика да не смесваш храни, както и да не ядеш по нощите.
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #137 -: Януари 10, 2016, 15:17:34 pm »
Момичета, не се излагайте! Току-що сте родили. Организмът ви не е се е възстановил още. Особено за кърмачките изобщо не се препоръчва да са на диета. Моля ви, помислете си сериозно! Имате цялото време пред вас да отслабвате по-нататък. Изобщо не се тормозете излишно!

*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #138 -: Януари 10, 2016, 15:18:19 pm »
Нелка, сега не е препоръчително моя позната я прави докато кърми и рязко ѝ намаля кърмата.

Иначе в последния брой на сп. "Моето дете" има диета за кърмачки то по-скоро е хранотелен режим. Друго, което ще ти предложа е след 18 никакво хранене, ако огладнееш може да пиеш чаша айран, прясно мляко или чаша сок от ябълка.
Блу, вземам се в ръце, защото това което ме гледа в огледалото не ми харесва, а и искам да започна да бягам, а на сегашните ми кг може да си прецакам някоя става.  Не съм някой слон, но аз бягам по мн километри 6-10, така че искам поне 5-6 кг да сваля , за да мога отново да си "маратонствам".
« Последна редакция: Януари 10, 2016, 15:23:01 pm от Синеочка »


Всеки миг е още един шанс...
Re: 90 дневна диета
« Отговор #139 -: Януари 10, 2016, 15:27:55 pm »
Благодаря, Синеочка. Аз след раждането не съм се теглила и реално не знам колко кг съм, но 10 дни след това вече влизах в дънките си от преди да забременея. Остава само коремчето да се поприбере, че още е като медуза.
90-дневната не е само за отслабване, а вкарва като цяло организма в ритъм.
« Последна редакция: Януари 10, 2016, 15:30:41 pm от Нелка »