0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: 90 дневна диета
« Отговор #20 -: Юни 26, 2012, 14:23:41 pm »
Да се отчета и аз преди две седмици прелючих диетата спазнавх я 84 дни, защото заминах на почивка и вече нямаше как!За тези 84 дни свалих около 8 кг, аз не съм спазвала водните дни защото не мога да стоя гладна, освен това си пийвах малко бяло винце вечер!Странно при мен е, че след тези 10 дни които вече не я спазвах гледах да не ям много на морето, отслабнах още 2 кг, но тях повече ги отдавам на слънцето и морето и калните бани които правих, така че равносметката от 19,03, до сега са около 10 кг.За съжаление явно съм качила доста преди диетата и все още не се харесвам в момента съм 66 кг и трябва да отслабна още поне 5 или 6 кг за да съм добре, та сега се чудя, мисля от началото на юли да започна отново още три месеца!Какво ще ми стане, честно казано тази диета много ми хареса за първи път в живота си спазвам диета и не стоя гладна и отслабвам!Освен това мисля, че са тази диета си набавяш всичко необходимо просто го ядеш разделено!
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #21 -: Юни 26, 2012, 14:47:22 pm »
В диетата е записано, че нов курс се започва след три месеца почивка, явно са имали нещо в предвид измислилите я.

Иначе и аз съм доволна, но аз свалям много малко килограми с нея и предимно редуцирам обиколките.Но е не мога да кажа, че съм била особенно стриктна.Мисля от идния понеделник да я стартирам, не съм била на нея почти от 4 месеца, така че се надявам за 2 седмици на бърз резултат, поне шкембето малко да спадне, то без упражнения няма да изчезне много ясно.

Re: 90 дневна диета
« Отговор #22 -: Юли 02, 2012, 08:55:04 am »
Хайде да се включа днес ми е първи ден  :D,силно се надявам ,че след 90 дни ще се похваля със постигнатите резултати ,имам доста килограми да свалям по принцип а след последната стимулация и 20 дневно лежане килограмите се увеличиха с още 5 ,за това се взех в ръце.
Много бих се радвала да се включат по вече момичета и да обменяме опит и рецепти.
« Последна редакция: Юли 02, 2012, 08:58:22 am от валерия »
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #23 -: Юли 02, 2012, 10:16:58 am »
Вале и аз не можах да почна от миналия понеделник, та мисля днес да ми е първи ден.Хайде да се покрепяме момичета, освен със килограми, да отчитаме, ами и с някой манджи, макар че сега времето е благодата и можем да наблегнем на плодове и зеленчуци :)

*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #24 -: Юли 02, 2012, 10:27:03 am »
Ох, и аз все се каня да я почна, ама нещо все не става. :-(  То лятото ще мине и аз пак няма да съм във форма


Re: 90 дневна диета
« Отговор #25 -: Юли 02, 2012, 11:17:46 am »
Ох, и аз все се каня да я почна, ама нещо все не става. :-(  То лятото ще мине и аз пак няма да съм във форма
Почвай я ,поне тази диета е лесна за спазване не се лишаваш от нищо и най важното не стоиш гладен.Аз съм се научила ,че само с канене не става казвам си днес започвам и край нищо не може да промени това ми начинание,друг е въпроса колко време издържаме ,при толкова дълъг режим.
Вале и аз не можах да почна от миналия понеделник, та мисля днес да ми е първи ден.Хайде да се подкрепяме момичета, освен със килограми, да отчитаме, ами и с някой манджи, макар че сега времето е благодата и можем да наблегнем на плодове и зеленчуци :)

Ее супер значи ще вървим заедно ,аз смятам да се тегля веднъж седмично за да не се втелявам в грамове на долу на горе ,така че ще си следим резултатите  :wink:
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: 90 дневна диета
« Отговор #26 -: Юли 02, 2012, 11:50:46 am »
Успех момичета, много е лесна за спазване диетата, особено пък сега като има всичко, аз съжалявам, че немога да я повторя веднага и сега много внимавам какво ям и гледам горе долу да не смесвам храните защото ме е страх, че ще кача обратно кг., решила съм на есен да я започна отначало, но за сега ще се съобразя с това, че не трябва да се повтаря след по - малко от 90 дни! :?
Някой знае ли как да предотвратиш обратното качване на килограми след тази диета, какво трябва да се спазва!????Надявам се, че няма йо-йо ефект!??? :?
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #27 -: Юли 02, 2012, 12:04:39 pm »
Вале, аз днес съм на мляко за обяд.След обяд ще хапна малко ядки.За вечеря имам риба  и салата :) Утре ще видим как е защото може да излизаме по пътищата да мерим и там се яде каквото има, а не каквото искаш, а опцията да си нося храна я няма в тая жега.

anajens, имам приятелка свалила доста кила след раждане, и с ограничаване на сладкото, с по-разделно хранене успя да ги позадържи.Е качи 1-2 кг, но само толкова, нямаше ефекта да върне всичките плюс още.

Иванита, много е лесна диетата, аз дори не я приемам като диета.

Re: 90 дневна диета
« Отговор #28 -: Юли 02, 2012, 12:38:40 pm »
Вале, аз днес съм на мляко за обяд.След обяд ще хапна малко ядки.За вечеря имам риба  и салата :) Утре ще видим как е защото може да излизаме по пътищата да мерим и там се яде каквото има, а не каквото искаш, а опцията да си нося храна я няма в тая жега.

anajens, имам приятелка свалила доста кила след раждане, и с ограничаване на сладкото, с по-разделно хранене успя да ги позадържи.Е качи 1-2 кг, но само толкова, нямаше ефекта да върне всичките плюс още.

Иванита, много е лесна диетата, аз дори не я приемам като диета.
Аз за закуска ядох кайсийки ,обед кебапчета със салатка и за вечеря същото ,утре постни лозови сърмички .Гледам почването на режима да не е много стресиращо ,защото мъжа ми започна с мен  :wink: а те завалиите са по претенциозни та гледам всички да са доволни ,сити и да слабеят  :D
Re: 90 дневна диета
« Отговор #29 -: Юли 02, 2012, 22:20:50 pm »
Може би съм писала, но преди време стартирах и аз диетата, имаше моментален успех за няма и седмица минус три кила.............обаче я зарязах, покрай бебето последното нещо, за което остава да мисля е аз какво да ям. Тъпча първосигнално каквото ми падне.......ще ви следя с интерес дано ми подейства стимулиращо.
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #30 -: Юли 02, 2012, 22:24:56 pm »
Къди,и аз си мисля, че така ще стане с мен
А мъжете ви какво ядат? Аз ако трябва за мен и него да готвя отделно, отиде........ :-)))))))




*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #31 -: Юли 02, 2012, 22:34:16 pm »
Да споделя най-накрая и аз  :D
Започнах я за трети път, като първият път я изкарах до край и свалих от 82 - до 74кг. Вторият път, но само за два месеца :wink:, понеже имаше много поводи след това  :wink:, от 74 до 71кг. И вече съм на трети тур - почти месец :wink: - днес 69кг. :wink:
Искам само да кажа - не я спазвам стриктно  :wink: след 20ч. си хапвам салатка :oops:
Много ми допадна тази диета! :wink:
А на мъжа си готвя през трите дни, както и за мен, като най-много порции правя през първият, та да се допълват след това :wink:
« Последна редакция: Юли 02, 2012, 22:36:00 pm от petqst »
Re: 90 дневна диета
« Отговор #32 -: Юли 03, 2012, 08:06:19 am »
Къди,и аз си мисля, че така ще стане с мен
А мъжете ви какво ядат? Аз ако трябва за мен и него да готвя отделно, отиде........ :-)))))))



Моят мъж спазва режима с мен ,успях да го навия  :D,но мисля че не е проблем и да не е на диета да яде това което е и за режима,но примерно с хляб и биричка . :wink:
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #33 -: Юли 03, 2012, 17:35:42 pm »
Аз готвя отделно за моя мъж.На мен не ми е проблем, той да яде едно, а аз друго, а и аз като сготвя го ядем два три дни, не съм от типа жени дето готвят всеки ден, при положение, че сме само двамата.

Днес тотално сгафих, но на полето няма ориз, леща, боб или картофи.Има каквото си вземеш.

Re: 90 дневна диета
« Отговор #34 -: Юли 06, 2012, 17:48:43 pm »
Днес ми е 5 ден и кантара отчете -2 кг  :cheerleader:,само да подчертая че имам доста да свалям и за това може би нещата вървят добре .
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #35 -: Юли 06, 2012, 20:09:01 pm »
Вале, аз тази седмица не можах да спазвам, но се водя по теб и от понеделник почвам от деня в който си и ти да знаеш.

Браво за килограмите аз съм 69 и ще се отчитам другата седмица.

Re: 90 дневна диета
« Отговор #36 -: Юли 09, 2012, 16:05:11 pm »
Лелее ,много тихо в тая тема ,май не са много ентусиастите за вталяване  :D magi_st,какво става с теб аз днес на плодов ,ще  отчитам килцата утре ,ама вчера ядох пица и май попрекалих с количеството ,направо си преядох ,така че не се знае дали ще има резултат или ще съм качила   :wink:
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #37 -: Юли 09, 2012, 19:47:26 pm »
Ще има според мен.Аз от утре започвам по-строго, вече съм офисна и мога да избирам какво да ям.

Мисля утре по някое време сутринта да хапна плод, кайсия най-вероятно, за обяд едно млако, след обяд малко диня, а за вечеря не знам, каквото ми сготви мъжът, че се прибирам много късно и нямам време да го видя него пък камоли да готвя.

*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: 90 дневна диета
« Отговор #38 -: Юли 12, 2012, 09:39:05 am »
Спазвам диетата от вчера, но сутрин не мога да не изпия едно кафе 3 в 1, предпочитам да не изям плод, и да хапна към 14.-15. обяда направо.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: 90 дневна диета
« Отговор #39 -: Юли 12, 2012, 11:01:41 am »
Здравейте момичета :D
Включвам се, за да ви дам кураж! Диетата е страхотна, аз я спазвах след раждането. Започнах я на 2 януари и на 24 февруари си облякох дрехите, които носих преди да забременея :D Свалих около 11 кг. и вече две години няма промяна! Почнах от 61 и за месец и половина бях 50кг. Толкова съм и в момента, висока съм 163см.
Тъй като беше зима закусвах предимно с ябълки, страхотен изчистващ ефект имат. Освен това в междинните хранения си позволявах сурови ядки, когато много бях гладна и по няколко маслинки. Вечер гледах да не ям след 19.30-20ч
Освен, че има ефект, при мен диетата създаде нещо като навик сутрин да закусвам само плод. Когато имам време, разбира се :) На работата взех да си нося плодове и сурови ядки, а ако се очертава дълъг ден си приготвям сандвич с полезни нещица :D
Късмет и ако мога да помогна с нещо съм на разположение!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]