0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: 90 дневна диета
« Отговор #40 -: Юли 12, 2012, 12:13:54 pm »
Айде и аз да се запиша от днес тук с втори опит. Дано да удържа повече от един цикъл тоя път. Имам да свалям поне 10кг.!! :oops:
Re: 90 дневна диета
« Отговор #41 -: Юли 12, 2012, 12:25:34 pm »
Ееее супер ,напълни се темичката ,аз днес съм на най вкусния въглехидратен  :D
За обяд соленки ,за вечеря палачинки с течен шоколад или мед . :eat:
Утре плодчета .
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #42 -: Юли 12, 2012, 13:21:17 pm »
И аз вървя с Валерия :) Обядвах салата с торта :) невероятна комбинация.За вечеря не знам ще измисля нещо.

*

    Misty

  • ***
  • 273
  • "Най-хубавото предстои!"
Re: 90 дневна диета
« Отговор #43 -: Юли 12, 2012, 15:39:27 pm »
И аз вървя с Валерия :) Обядвах салата с торта :) невероятна комбинация.За вечеря не знам ще измисля нещо.
:D :D :D
четох четох, та  и аз кат жабата, дето видяла, че подковават коня и тя вдигнала крак... :D :D :D
Аз качих 19 кг от бременноста.От 78кг.от болницата се прибрах 69, свалих 7 кг  супер бързо за 3 мес. без грам усилие(ако не бройм,че хляб не ям от години се старая да ограничавам сладкото) до 3 който от месец не мърдат .
Ще взема и аз да пробвам тази диета...
но по принцип повече натрупани килограми се свалят много по-бързо от малко...Това от личен опит....Защо ?!? :ask:
Ще започна от понеделник... :lol:Целта :62 да станат 59...Като преди бебо 172/59
ха да видим...ще се отчитам и аз...
« Последна редакция: Юли 12, 2012, 15:43:13 pm от Misty »


*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #44 -: Юли 12, 2012, 15:43:58 pm »
Misty, и аз имам малко за сваляне минимален брой 4кг, максимален 9кг.Ама това е мечта.Много трудно свалям и аз, мъка ми е.

*

    Misty

  • ***
  • 273
  • "Най-хубавото предстои!"
Re: 90 дневна диета
« Отговор #45 -: Юли 12, 2012, 16:14:57 pm »
magi_st да се пробваме пък ще видим...абе свялят се те ама малко трудно... :lol:


Re: 90 дневна диета
« Отговор #46 -: Юли 12, 2012, 18:03:46 pm »
Аз съм на изходна позиция т.е. на килограмите на, които забременях, но от предходната стимулация по дълъг протокол и от последващата я тримесечна липса на цикъл качих.... абе объркано се изразих, но определено не съм на килограмите на които бях преди да започна опитите за бебе.
Днес белтъчини, бухам домати със сирене :D
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: 90 дневна диета
« Отговор #47 -: Юли 12, 2012, 18:05:48 pm »
Ето една идея за въглехидратния ден  :lol: :mrgreen:

*

    Misty

  • ***
  • 273
  • "Най-хубавото предстои!"
Re: 90 дневна диета
« Отговор #48 -: Юли 13, 2012, 10:15:32 am »
Ето една идея за въглехидратния ден  :lol: :mrgreen:

еlle22 уби ме....с таз картинка.... :D :D :D
абе честно казано диета и торта ми звучи нещо като магаре и космос... :D :D :D :D


Re: 90 дневна диета
« Отговор #49 -: Юли 13, 2012, 12:23:29 pm »
Абе може да звучи странно ,но аз забелязах че дори качвам когато съм на белтъчен ден а слабея ,когато съм на въглехидратен ,мисля си че организма на всеки човек разгражда по бързо и лесно определена група храни , ако логиката ми е правилна аз ще стана най щастливата вегетарианка  :D
*

    Misty

  • ***
  • 273
  • "Най-хубавото предстои!"
Re: 90 дневна диета
« Отговор #50 -: Юли 16, 2012, 13:43:39 pm »
Здравейте и лека седмица.
Аз започвам!!! :lol:
Имам невероятен стимул!!! :D
Онази вечер ходя из къщи по дребни гащи и щерката на 12 г., ми вика:"мамо, какво дупе си завъртяла!Преди беше като клечка!" 8O :D
е от това по голям стимул здраве...
Ден 1
Сутринта 3 парчета диня +  едно кафенце :lol:!
На обед салатка с домати, краставици,копър и сиренце и огретен с тиквички /малко парче/
за вечеря пил.бутче/само долната част/ със салатка
С много вода и студен чай!
за сега без "забежки" :lol:
ще се отчитам ако не е нахално де...
За огретен от тиквички...ако има заинтерисовани ще дам рецепта подходящ е за ден 1
« Последна редакция: Юли 16, 2012, 13:46:23 pm от Misty »


*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: 90 дневна диета
« Отговор #51 -: Юли 16, 2012, 14:53:25 pm »
За огретена, дай рецепта  :) .На личния.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #52 -: Юли 16, 2012, 16:59:36 pm »
За огретена, дай рецепта  :) .На личния.
и на мен
Аз днес съм на плодове и зеленчуци(доколкото разбрах -може)
Сутринта 3 праскови+ кафенце(не мога без него), на обяд диня, довечера мисля доматки с краставици

П.П. ако правилно съм разбрала салата може всеки ден или греша?? :?


Re: 90 дневна диета
« Отговор #53 -: Юли 16, 2012, 20:22:18 pm »
Салата може всеки ден без плодовият май.
Пишете ме мен от утре, тръшна ме чревен вирус и два дена ядох сухари, за плодове и зеленчуци беше безсмислено да се говори дори.
Re: 90 дневна диета
« Отговор #54 -: Юли 17, 2012, 09:13:17 am »
Салата може всеки ден! Аз лично често заменях плодовете със зеленчуци в този ден, тъй като не си падам по сладкото и ефект си имаше :D
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*

    Misty

  • ***
  • 273
  • "Най-хубавото предстои!"
Re: 90 дневна диета
« Отговор #55 -: Юли 17, 2012, 11:37:51 am »
Ден 2
Сутринта- 2 нектарини
За обед - една варена царевица и салатка от доматки с копър/магданоза намалява   кърмата, а се кърмим./
За вечеря -супа от Елда/приготвям я по начина който се приготвя леща чорба/и салатка от доматки и краставички с копър.
С много вода и студен чай.
Хайде отчитайте се и вие, аз го правя, че да ме е срам да се откажа :lol:...а съм се амбицирала...мани мани... :lol: :D :D :D
Ще пратя рецептата за огретена на желаещите.
Успех!
А!... кантарев днес отчете -0,200 кг 8O, но продължавам!!!


*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #56 -: Юли 17, 2012, 12:05:17 pm »
Къди и аз съм с чревен вирус, вчера и днес съм на сухари.Много ми е зле.После почвам пак от първи ден.Плод не ща да видя днес.

*

    Misty

  • ***
  • 273
  • "Най-хубавото предстои!"
Re: 90 дневна диета
« Отговор #57 -: Юли 17, 2012, 14:02:19 pm »
magi_st,КЪДИ да се правяте бързо!
ivanita пратих ти рецептата, плодовият ден аз поне разбрах, че е само но плод и не бива да се смесват-само един вид целият ден.За смесване на плодове и зеленчуци, от диетите на д-р Емилова съм чувала, че или само плод или само зеленчук.То нейната диета е само или основно на ябълки и билкови чаеве с мед.
Поправете ме ако съм в грешка.
Абе в крайна сметка важното е ефект да има.... :lol:


*

    assya_g

  • ***
  • 168
  • мама на нинджи
Re: 90 дневна диета
« Отговор #58 -: Юли 17, 2012, 15:06:54 pm »
Мисля, че оригиналното название на този ден е витаминен, така че може след 12 часа плодовете да се заменят със зеленчуци. Препоръчително е и похапването на до 100гр. сурови яднки през този ден. Аз започнах режима миналата седмица, сега ми е втори плодов ден, но имам много прегрешения - пустото пиене ще ме провали :)
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #59 -: Юли 17, 2012, 17:15:51 pm »
Assya, добре дошла в моя клуб. :-)) Истината е, че тези салатки просто ми шепнат дай една малка ракийка. Чак ме е срам от мен си.
Не че нямам и други прегрешения де. ДА не казвам, че не мога да го докарам на обяд и вечеря едно и също. То и затова май кантара не дава никакъв резултат :-(