0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #80 -: Юли 26, 2012, 18:40:12 pm »
И при мен кантара май върви надолу ( колкото и да не ми се вярваше) За сега съм с 2-3кг надолу :-)


Re: 90 дневна диета
« Отговор #81 -: Юли 27, 2012, 13:37:02 pm »
И при мен кантара май върви надолу ( колкото и да не ми се вярваше) За сега съм с 2-3кг надолу :-)

Бре! За колко време?
*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #82 -: Юли 27, 2012, 16:04:48 pm »
Ами започнах мисля от 13 юли. А съм имала и прегрешения.  :) Но като цяло понамалих и количеството на приеманата храна, а пък ако огладнея прелапам нещо, колкото да залъжа глада.
Ей сега се мерих-2 кг. надолу и то след като съм обядвала.( То днес ми се пада въглехидратен ден, ама ядох салата домати с краставици,щото не мога си сготвя от разходки  :oops:) Довечера мисля спагетки да хапна.

П.П. това със салатата доста често се случва, поради същата причина. А и "злоупотребявам" чат пат с ракийка и безалкохолно. :oops: :oops:


Re: 90 дневна диета
« Отговор #83 -: Юли 27, 2012, 21:40:01 pm »
Хора може ли да не ям закуска (плод) защото ставам кам 2-3 часа,а напрао да ям обяд :) ??
*

    Misty

  • ***
  • 273
  • "Най-хубавото предстои!"
Re: 90 дневна диета
« Отговор #84 -: Юли 28, 2012, 12:23:45 pm »
Хора може ли да не ям закуска (плод) защото ставам кам 2-3 часа,а напрао да ям обяд :) ??
Предполагавм,че може!И аз понякога няма време сутрин да хапна плод сомо кафето в движение.
А относно килограмите започнах от 16 юли 64,200 кг.тази сутрин 62,400 кг. 8)


Re: 90 дневна диета
« Отговор #85 -: Юли 28, 2012, 14:30:00 pm »
Аз също съм с 2кг.надолу, като си пия кафето със захар, и то няколко пъти на ден, и вечер по малко бяло винце-стотина мл. Също така понякога храната ми е пържена, не печена или варена, но пак отслабвам. Корема ми се прибра, усещам се една лееека идея по-добре.
Обаче установих, че на протеиновия и плодовия ден само свалям, на другите дни дни задържам, дори на въглехидратния качвам. И незная дали да продължавам, или да си самоизмисля протеинова диета със зеленчуци. Кофтито е, че като нямам какво да следвам, ще подкарам през просото :) :oops:

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
*

    Misty

  • ***
  • 273
  • "Най-хубавото предстои!"
Re: 90 дневна диета
« Отговор #86 -: Август 08, 2012, 14:17:52 pm »
Eхе къде се изгубихте .... :lol:
аз вече съм 61,800кг :lol:
Днес на плодове!


*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #87 -: Август 08, 2012, 23:00:03 pm »
Аз днес пълно прегрешение, въглехидратен ден ,но пътувах и хапнах и кроасанче и пии. дропчета и кюфтенце, и...........
Утре плодов ден се мотаят само някакви 2-3 банана. Май ще я караме на домати с краставици :D


*

    Misty

  • ***
  • 273
  • "Най-хубавото предстои!"
Re: 90 дневна диета
« Отговор #88 -: Август 27, 2012, 13:30:37 pm »
Пак затишие в темата... :lol:
Вероятно сте по почивки... :D
На есен ще броим, кой колко е свалил и колко остава.На мене само 1 кг ми остана но мъъъъъъъъкааааааааа....малкото килограми ужасно трудно се свалят!
Весела ваканция на отдъхващите!
А!...иначе продължавам-днес на сладко! :lol:


*
Re: 90 дневна диета
« Отговор #89 -: Август 27, 2012, 17:22:37 pm »
Аз свалих 5 кг. но диетата я зарязах, :oops: :oops: защото тоз месец август много празници, рожденни дни. Ето днес например баща ми и братовчедка ми имат рожден ден, в сряда съм аз, а в събота малкото ми момче става на 1 год. :D ( а пък майка ми е на 08.09) Така че реших, да я изоставя за сега. Но докато я почна пак мисля да ограничавам хапването когато е възможно, и да наблщгам на по-леките храни.


Re: 90 дневна диета
« Отговор #90 -: Август 27, 2012, 20:24:45 pm »
Аз с нищо не мога да се похваля, явно не ми е дошла музата. Една приятелка сподели, че нейна колежка дълго време се борела с кг. от бременността и накрая сложила някакви игли а ушите /вид иглотерапия/ и хранителен режим и в момента се е стопила, никога не е била толкова слаба. Започнала е март, някой чувал ли е за нещо подобно?!
*

    Misty

  • ***
  • 273
  • "Най-хубавото предстои!"
Re: 90 дневна диета
« Отговор #91 -: Август 28, 2012, 11:28:28 am »
Аз с нищо не мога да се похваля, явно не ми е дошла музата. Една приятелка сподели, че нейна колежка дълго време се борела с кг. от бременността и накрая сложила някакви игли а ушите /вид иглотерапия/ и хранителен режим и в момента се е стопила, никога не е била толкова слаба. Започнала е март, някой чувал ли е за нещо подобно?!
Не съм чувала, ама и аз искам игли в ушите.... :lol:
Ако разбереш нещо КЪДИ свиркай...


Re: 90 дневна диета
« Отговор #92 -: Август 30, 2012, 07:41:47 am »
Така ,хайде да дам отчет ,с доста прегрешения напоследък резултат аз съм свалила 6 кг.,мъжа ми 7 онзи ден бяхме на 2 ри воден .
Относно иглите аз съм го правила преди години и от там тръгнах да пълнея ,направих два курса ,като иглите се поставят във точка която подтиска апетита аз изкарах два пъти по 20 дена с игла и курсове иглотерапия през ден , само на сокове без твърда храна ,но за съжаление въпреки ,че лекар извършваше тази процедура никой не обясни ,че след подобно издевателство над организма е редно да има захранване ,и така резултата много свалени килограми които само за 2-3 месеца се върнаха двойно.Та съвета ми е ,да иглата действа и наистина подтиска апетита,но трябва да се съчетае не със пълен глад а със някакво балансирано хранене с прием на определени калории ,които да доставят на организма всичко нужно ,без той да усеща някакви фрапиращи липси ,в противен случай йо йо ефекта ви е гарантиран .
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: 90 дневна диета
« Отговор #93 -: Август 30, 2012, 08:41:44 am »
Да се отчета и аз три месеца след като спрях 90 дневната диета не съм качила нито един кг, верно ограничавам се общо взето гледам да не смесвам много храните и наблягам на плодове и салати то сега бол от тях!Но определено няма йо - йо ефект!
В момента съм 65 кг, мисля да повторя диетата от 10.09. ще стартирам целта ми е да сваля още 5 или 6 кг стискайте палци!
Re: 90 дневна диета
« Отговор #94 -: Август 30, 2012, 09:09:27 am »
Относно иглотерапията, Валерия има право, жената, за която говоря, че стана неузнаваема се тъпчеше здраво, мисля, че това пак беше част от терапията.
Re: 90 дневна диета
« Отговор #95 -: Август 30, 2012, 10:13:13 am »
anajens, стискам ти палци! Аз съм тежък случай, нещо ми пречи да продължа диетата си, то са все празници около мен, бях и на почивка и нищо не стана, да де 2 кила съм долу, бях 82, защото незнайно как от 78 станах 82, но в момента съм 80, което е успокояващо. Та от септември ще я започна отново.
Re: 90 дневна диета
« Отговор #96 -: Август 30, 2012, 10:14:34 am »
КЪДИ, това с иглотерапията ме заинтригува! Къде в София мога да намеря добър иглотерапефт?
Re: 90 дневна диета
« Отговор #97 -: Август 30, 2012, 16:38:40 pm »
КЪДИ, това с иглотерапията ме заинтригува! Къде в София мога да намеря добър иглотерапефт?

Събирам инфо в момента, искам да е от проверени източници и да се уверя с очите си, когато съм готова ще споделя.
Re: 90 дневна диета
« Отговор #98 -: Септември 04, 2012, 22:08:07 pm »
Момичета,връщам се от морето и започвам!Като чета резултатите ви много се амбицирах,имам да свалям 10 кг.Кърмя и не мога да си позволя ударни диети тип Бюканън(от нея свалям много)А тази е по плавна,дано имам търпение и воля да я изкарам докрай.
Къди,давай координати на човека с иглите,склонна съм да се направя като игленик само да се отърва от пустите килограми много зле се чуствам,а и изглеждам точно по същия начин:(((
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: 90 дневна диета
« Отговор #99 -: Септември 04, 2012, 23:27:04 pm »
Момичета, миналата пролет пробвах с тази диета, но за стриктно спазване в продължение на месец и половина успях да сваля само 5 кг(а повярвайте ми имам доста за сваляне). След това един познат ми изпрати книгата "Зоната" от д-р Бари Сиърс. Бях заинтригувана. И тъммо бях започнала да се храня по тази система и забременях. По принцип бременността не пречи да се храниш по нея, просто се добавя малко допълнителна храна, но с гаденето не успяхме да се разберем и се наложи да я преустановя. На последната консултация(13.08) не бях качила нито едно кило от както съм забременяла. Е, предполагам че качването на килограми предстои. Но след раждането смятам да се захвана сериозно с хранене по тази система и ще видим резултатите. Ако някой се интересува може да му пратя книгата по имейл. А има и много сайтове с рецепти за приготвяне на храна по тази система и най-важното рецептите са пригодени за България. Има и таблици, в които са разпределени храните на протеини, въглехидрати, мазнини. Единственото по-сложно нещо е първоначалното изчисление за нуждите на организма от определено количество протеини дневно. На мен в началото ми звучеше много сложно - след прочитането на книгата. Но после като открих сайтовете с препоръки и рецепти ми просветна. Намерих и калкулатор за изчисляване на дневната нужда от протеини. Така че всъщност се оказа много лесно.
Не ви агитирам, просто искам да помогна ако някой се интересува. Моят познат с хранене по тази система е отслабнал с около 20кг и в момента поддържа килограмите си по този начин. Просто който се интересува трябва да има предвид, че това не е диета, а начин на хранене, даже един вид начин на живот. Храненето по зоната осигурява не само смъкването на килограми, но кара хората да се чувстват по-жизнени и им помага да се преборят с много заболявания.
Стана много дълго, но се надявам да съм полезна. :)