0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #180 -: Април 07, 2009, 22:08:14 pm »
Следя темите за Фонда, тръпка ми е и не крия много се радвам, че всичко това е факт.
Заради надеждата в очите на няколко момичета който познавам и който подадоха.
Заради няколко който не познавам, но видях да подготвят документи в клиниката вчера и знам че това е жизнено важно за тях...
Заради Лекарите ни застанали до нас в онази студена вечер пред БТВ.
Заради борбените момичета Ани и Радина, които понесоха на крехките си плещи не малко за да можем тука да обсъждаме всичко това.

Писах вече един път незнам дали в тази тема, но пак ще напиша, мисля че някъде бъркате Дами.
Поемете въздух, не хабете енергия излишно, преди още да е даден старта на Фонда
във истинския му смисъл и потенциал.
Едва ли на много хора им е ясно как ще се процедира точно.
В дългия път към децата ни търпението е основен фактор, и тук е така...

Късмет на Всички!


този пост ме трогна, защото е самата истина.
Мише  :youwoman:
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #181 -: Април 07, 2009, 22:13:00 pm »
Следя темите за Фонда, тръпка ми е и не крия много се радвам, че всичко това е факт.
Заради надеждата в очите на няколко момичета който познавам и който подадоха.
Заради няколко който не познавам, но видях да подготвят документи в клиниката вчера и знам че това е жизнено важно за тях...
Заради Лекарите ни застанали до нас в онази студена вечер пред БТВ.
Заради борбените момичета Ани и Радина, които понесоха на крехките си плещи не малко за да можем тука да обсъждаме всичко това.

Писах вече един път незнам дали в тази тема, но пак ще напиша, мисля че някъде бъркате Дами.
Поемете въздух, не хабете енергия излишно, преди още да е даден старта на Фонда
във истинския му смисъл и потенциал.
Едва ли на много хора им е ясно как ще се процедира точно.
В дългия път към децата ни търпението е основен фактор, и тук е така...

Късмет на Всички!




оспамваме темата-ама  нека всяка от нас ,преди да зададе поредния въпрос ,на които има отговор една страница по назад ,се  замисли  над написаното и наистина да бъдем търпеливи  и толерантни


*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #182 -: Април 07, 2009, 22:14:09 pm »
 joli75  ме изпревари,и аз подкрепям това което Мишанта е написала.Търпение трябва наистина,а не излишни спорове и нерви.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #183 -: Април 07, 2009, 23:05:36 pm »
Мирена, много ти благодаря за отговора.Вече си записах час при Силвето да ми подготви документите.
Тео по телефона ли направи записването , защото днес цял ден звъня и не мога да се свържа та мисля тази седмица да ги посетя на място.На кой телефон звъниш?
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #184 -: Април 08, 2009, 11:44:14 am »
Вчера си попадох документите във Фонда.Взеха ми всички документи ,вкл. и изследванията  за Спин ,хепатитит В и С и васерман.Аз бях снимала протокала от лапарото,спермограмата ,хормоните и изследванията за спин и т.н.Взеха копията и ми върнаха оригиналите.Взеха даже и копие от акта за сключен граждански брак.С една дума всичко ,което бях подготвила.А уж, някои неща не ги искали....Да се чуди човек.


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #185 -: Април 08, 2009, 12:00:20 pm »
Мирена, много ти благодаря за отговора.Вече си записах час при Силвето да ми подготви документите.
Тео по телефона ли направи записването , защото днес цял ден звъня и не мога да се свържа та мисля тази седмица да ги посетя на място.На кой телефон звъниш?
Телефона, на който отговаря Силвето е 02 9655728. На него можеш да се запишеш да ти подготвят документите.
Успех
*
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #186 -: Април 08, 2009, 16:57:49 pm »
Ей,сега се връщам от клиника Малинов и ми казаха,че изследвания за Спин,Васерман,Хепатит В и С няма да трябват.Е,аз за какво дадох сума ти пари сутринта!И в крайна сметка кое е вярно,ще трябват ли наистина тези изследвания или не,някой знае ли?
*
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #187 -: Април 08, 2009, 16:59:21 pm »
Ей,сега се връщам от клиника Малинов и ми казаха,че изследвания за Спин,Васерман,Хепатит В и С няма да трябват.Е,аз за какво дадох сума ти пари сутринта!И в крайна сметка кое е вярно,ще трябват ли наистина тези изследвания или не,някой знае ли?
Като ги имаш ги приложи, едва ли ще пречат.
*
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #188 -: Април 08, 2009, 17:02:58 pm »
Моя приятелка е подала вчера документи. Каза че пред нея са върнали няколко човека, които нямали СПИН, Вассерман и Хепатит!!!
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #189 -: Април 08, 2009, 17:04:54 pm »
И на мен вчера Силвия ми каза ,че не ги искали,но пък ми ги прибраха,Мечи. :lol:


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #190 -: Април 08, 2009, 17:06:52 pm »
Моя приятелка е подала вчера документи. Каза че пред нея са върнали няколко човека, които нямали СПИН, Вассерман и Хепатит!!!

Ние днес подадохме документите. Аз питах в клиниката дали ще трябва и от там ми казаха, че ще трябва при започване на процедурата. Във фонда ми приеха документите без тези изследвания.


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.
*
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #191 -: Април 08, 2009, 17:23:59 pm »
Просто вече и аз не знам!!! Толкова е объркано! Дано скоро да се изяснят нещата!
*
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #192 -: Април 08, 2009, 17:24:27 pm »
Приятно объркващо е нали  :P Аз ще ги приложа изследванията ,а ако искат да ги взимат.Само където сутринта изтормозих мъжа ми,а той милия има страх от игли,направо пред припадък си беше  :lol: :lol: :lol
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #193 -: Април 08, 2009, 17:34:34 pm »
Спестили сте едно боцкане преди процедурата, вирусологията преди старата и е задължителна.

А за мъжете и страха от игли, една усмихната  :nurse_1:сестра чудеса  :wink:Извинете за спама!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #194 -: Април 08, 2009, 19:26:40 pm »
 Момичета на мен ми казаха , че ще ми трябва актуална спермограма на мъжа ми в клиника по стерилитет одобрена от фонда.Кои са тези клиники и ми дайте съвет как да постъпя, защото мъжа ми е в чужбина и ще се върне след два месеца, а ми се иска да ги подам сега и да не отлагам.
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #195 -: Април 08, 2009, 21:01:39 pm »
Аз си ги подадох онзи ден и изследвания за Спин,Васерман,Хепатит В и С не са ми искали само нова спермограма и ФСК задалжително и портокола от лапароскопията,На всеки различно на едни взимат тези изследвания на други не неможе да ги разбериш дали са били задалжителни,УСПЕХ МОМИЧЕТА
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #196 -: Април 08, 2009, 21:10:20 pm »
Когато се кандидатства с мъжки фактор нали се искат 2бр. спермограми от различни клиники, одобрени от Фонда?
*
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #197 -: Април 08, 2009, 21:13:03 pm »
Фаталче,при мъжки фактор трябва 2 спермограми от различни места
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #198 -: Април 09, 2009, 09:18:10 am »
Вчера подадох документите във фонда.Аз съм в Малинов и Силвето ми каза,че от предния ден не се искат вече спин,васерман и т.н.Аз си ги бях направила,но като ги занесох във фонда ми ги върнаха.Вземат само лични карти(копията де  :wink:),хормони,спермограма-нашата е от 09.08,протокола  и епикризата от лапарото,че тръбите ми са прекъснати,решението от клиниката и декларациите.Май това беше.Само за инфо вхд.ми номер е 363.Като бях при Силвето разбрах,че са изготвили документите на близо 240 жени.Успех на всички и дано този път не чака като за здр,каса по 5-6 месеца.Иначе от фонда казаха месец.

[/url]
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #199 -: Април 09, 2009, 10:52:40 am »
 Момичета здравейте  :balk_64:
 Първо да ви пожелая на всички одобрения от фонда  :D
 Аз искам да попитам някоя знае ли дали е задължително да имам здравни осигуровки за да си подам док.за фонда?
 Желая ви мн слънчев и весел ден.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...