0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #160 -: Април 07, 2009, 14:00:26 pm »
момичета, току що подадох документите си, не ви трябват изследвания за спин, васерман и т.н., трябва ви епикриза и документи подготвени от клиниката ви - изследвания, протоколи за манипулации и т.н. Трябва да имaте също попълнени и подписани декларации, както и копия на двете лични карти , на които да напишете вярно с огигинала и да се подпишете
« Последна редакция: Април 07, 2009, 14:06:43 pm от krisi1812 »
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #161 -: Април 07, 2009, 14:14:37 pm »
някой наясно ли е горе -долу в какъв срок се разглеждат молбите, знам ,че в правилника е записано едномесеченс рок, но днес като питах лелката, която приема документите, тя ми каза ами ще звъните и ще питате, срок няма....
*
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #162 -: Април 07, 2009, 14:24:47 pm »
Мирена, много ти благодаря за отговора.Вече си записах час при Силвето да ми подготви документите.
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #163 -: Април 07, 2009, 14:49:47 pm »
Момичета, моля ви да ме осветлите по въпроса за броя на клиниките, които могат да работят с Фонда, защото четох, че към момента само 2 клиники в България  го правят.Смятам да кандидатствам.
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #164 -: Април 07, 2009, 14:54:04 pm »
честно казано аз днес в списъка на записалите се видях поне 4-5 имена на клиники, от които очевидно са приели документи, а и доколкото си спомням се говореше ,че са удобрени 15 клинки ( не претендирам за точнсот на бройката). Обади се в твоята клиеника и питай дали работят с фонда, според мен така е най -добре
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #165 -: Април 07, 2009, 15:04:07 pm »
 Криси, благодаря за отговора.А от къде мога да видя този списък с клиниките, или ти го видя като си ходила във Фонда.Аз имам правено ИНСЕ в АГ-Варна, но мисля че те няма да работят с Фонда, което доста ще ме затрудни, защото съм от Шумен.Но си права -все пак трябва да ги попитам.Още веднъж ти благодаря!
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #166 -: Април 07, 2009, 15:46:03 pm »
цвета, видях ги като ходих да подавам документите, там има един списък, в който собственоръчно си записваш имената и в коя клиника ще правиш инвитро ако те удобрят
*
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #167 -: Април 07, 2009, 15:51:47 pm »
Момичета, искам да Ви попитам на някоя от вас взеха ли пари за подготовката на документите от клиниката. В КИРМ Плевен казазали, че вземат по 50,00лв. Редно ли е?
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #168 -: Април 07, 2009, 15:53:31 pm »
аз не съм дала нито стотинка, пациент съм на клиника Щерев, а и от другите момичета, котио познавам и са пациенти на софиийски клиники не съм чула някой да е дал пари, според мен не е редно и ако е вярно трябва да се сигнализира администрацията на фонда
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #169 -: Април 07, 2009, 16:00:18 pm »
А от къде мога да видя този списък с клиниките, или ти го видя като си ходила във Фонда.

Най-вероятно клиниките ще бъдат изброените тук.
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=35194.msg564208#msg564208
Не случайно срещата е за представители точно на тези клиники.  :wink:
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #170 -: Април 07, 2009, 17:36:05 pm »
 Аха...???Ама нали аз първо трябва да си избера клиника и там да ми подготвят документите за кандидатстване, в смисъл медицинската документация, а самите заявления и декларации ще си ги попълна сама.Струва ми се, че списъка е хубаво да го видя преди да съм отишла във фонда да подавам заявлението.Или аз нещо не мога да разбера.
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #171 -: Април 07, 2009, 17:40:10 pm »
krisi1812  до кой номер са стигнали вече номерата в този списък?




*

    slantze37

  • ***
  • 159
  • Това ,което не ме убива ме прави по силна!
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #172 -: Април 07, 2009, 17:55:06 pm »
Здравейте аз вчера кьм 16ч ги подадох и сьм 257.В Надежда сьм и не сьм плащала за документи и нисля че не редно кви са тия в Плевен?Успех на всички!
« Последна редакция: Април 07, 2009, 18:00:34 pm от slantze37 »
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #173 -: Април 07, 2009, 17:58:27 pm »
днес към 11 ч. ги подадох и съм номер 297
*
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #174 -: Април 07, 2009, 17:59:43 pm »
Айде стига спекулации де! Едно момиче писа, че "чуло че в Плевен искат 50 лв", ама не ги е дало то....
Моите документи ги изготвих в Плевен и не са ми искали пари!И не само на мен, имаше и други момичета, така че това кой какво чул не е достоверна информация.
Друг е въпросът какви изследвания правих там, но това е друга тема.....


*

    slantze37

  • ***
  • 159
  • Това ,което не ме убива ме прави по силна!
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #175 -: Април 07, 2009, 18:08:49 pm »
Момичета извинявам се предварително за вьпроса ако е тьп обаче ме човьрка-така както си подаваме документите на 2 места как става с номерата с две думи може ли да има и още една жена с моя номер?
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #176 -: Април 07, 2009, 18:10:29 pm »
как така на 2 места?
*
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #177 -: Април 07, 2009, 18:35:39 pm »
Айде стига спекулации де! Едно момиче писа, че "чуло че в Плевен искат 50 лв", ама не ги е дало то....
Моите документи ги изготвих в Плевен и не са ми искали пари!И не само на мен, имаше и други момичета, така че това кой какво чул не е достоверна информация.
Друг е въпросът какви изследвания правих там, но това е друга тема.....
Може би аз съм цитираното момиче! Докато чаках да си подам документите за фонда, друга двойка ни попита колко ни е струвало да ни ги подготвят. Казахме нищо, а те казаха че са им искали 50 лева от клиниката в Плевен, даже момчето изкара касов бон за тази услуга и каза, че като се върнат ще отиде да си иска парите!!!
Няма какво да коментирам повече!!! Не спекулирам!!! Просто давам инфо!
« Последна редакция: Април 07, 2009, 18:38:10 pm от viki_vat »
*

    IRA 2

Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #178 -: Април 07, 2009, 18:52:03 pm »
Токущо се обадих на един от тел.които са дали на фонда,эа да попитам има ли вече някакви реэултати.Нали на сайта на МЭ пише,че първите 50 молби са раэгледани,а аз съм от тях.Жената много троснато ми отговори:"Че нали е каэано 1 месец,нищо още не е раэглеждано,а и никоя клиника до сега не е подала документи"Т.е. ако моите документи не са пълни след 1 месец ще ме вращат да ги дооправям,след което,след още 1 месец евентуално реэултат.Трябваше така да направят:жените,които приемат документите,да ги преглеждат и да каэват,ако нещо ни липсва.Имам чувството,че никой още не е в час с цялата тази работа.Дано да бъркам.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #179 -: Април 07, 2009, 21:59:05 pm »
Следя темите за Фонда, тръпка ми е и не крия много се радвам, че всичко това е факт.
Заради надеждата в очите на няколко момичета който познавам и който подадоха.
Заради няколко който не познавам, но видях да подготвят документи в клиниката вчера и знам че това е жизнено важно за тях...
Заради Лекарите ни застанали до нас в онази студена вечер пред БТВ.
Заради борбените момичета Ани и Радина, които понесоха на крехките си плещи не малко за да можем тука да обсъждаме всичко това.

Писах вече един път незнам дали в тази тема, но пак ще напиша, мисля че някъде бъркате Дами.
Поемете въздух, не хабете енергия излишно, преди още да е даден старта на Фонда
във истинския му смисъл и потенциал.
Едва ли на много хора им е ясно как ще се процедира точно.
В дългия път към децата ни търпението е основен фактор, и тук е така...

Късмет на Всички!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)