0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #420 -: Март 06, 2010, 09:40:14 am »
Здравейте момичета  :).Вчера си подадох документите за 2-ри опит,но нямаше изследвания.Дадоха ми само,че опита е приключил неуспешно,и,че няма промяна в обстоятелствата  :ask:.
Моля ви ако някой е кандидатствал за втори опит,да сподели какви документи подадохте,
Мисля да сменям клиниката,жената от фонда ми каза,че може да стане преди да си получа заповедта.

*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #421 -: Март 06, 2010, 12:38:07 pm »
Да няма изследвания защото вече сме одобрени.Сега само ще чакаш да ти дойде реда за новата заповед.Би ли споделила кой номер си?Предварително благодаря, и успех следващият път.
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #422 -: Март 06, 2010, 14:19:03 pm »
И аз подавах за втори опит и нищо не са ми искали освен епикризата от клиниката. Фонда не иска повторни изследвания, но щом ще сменяш клиниката, може новата клиника да поиска изследвания, които обаче няма да представяш във Фонда. Все пак попитай във Фонда от там ще ти кажат най-точно.
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #423 -: Март 06, 2010, 14:35:58 pm »
Дори и да се сменя клиниката, не е нужно нови изследвания, както споменах ние вече 1 път сме одобрени няма да ни одобряват пак.Просто си чакаме новата заповед,Подава се само епикриза от опита и заявление че няма промяна в обстоятелствата от първото кандидатстване.
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #424 -: Март 06, 2010, 17:07:46 pm »
Благодаря ви  :).Номерът ми е 6274

*
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #425 -: Март 06, 2010, 17:42:56 pm »
Тази тема се дублира по съдържание със закованата в този форум, а и не само с нея. Няма нужда да се пишат едни и същи неща в няколко теми, затова заключвам.