0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #400 -: Декември 01, 2009, 15:51:33 pm »
Здравейте и от мен,за съжаление и аз имам вече имам само един шанс след извънматочна бременност преди няколко дни и той е инвитро.Имам една запушена тръба и другата премахната след извънматочната бременност.Въпросите са ми много.Първо мога ли да кандидатствам към фонда,първо час ли трябва да си запиша за преглед в избраната от мен клиника,имаме спермограма правена преди 1 година и 4 мес.в Майчин дом в София,където ми правиха лапароскопията тя важи ли,мъжа ми какви изследвания трябва да си направи?Благодаря ви предварително.Дано всички тук се сдобием с дългоочакваните бебчета и то скоро.Пожелавам ни го от цялото си сърце и душа.Нека бог да е с нас и да изпълни най съкровенната ни мечта.
Съжалявам за това,което ти се е случило!Предполагам какво чувстваш в момента/аз съм същият случай-отсранена една тръба след извънматочна и запушена друга/.Най-добре се обърни към някоя от клиниките които работят с фонда,те ще подготвят всичко,което ви е необходимо,т.е.ще ви направят изследванията,които трябва да се приложат към документите за кандидатстване.Laura81 ти е дала полезен линк,там е написано всичко.
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #401 -: Декември 01, 2009, 16:11:23 pm »
Chares,благодаря ти за отговора.Ти кандидатсва ли за фонда и ако да какви документи ти искаха?Благодаря предварително.
С Божията помощ,ще сбъднем мечтата си!Вярвам в чудеса!
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #402 -: Декември 01, 2009, 16:52:36 pm »
Chares,благодаря ти за отговора.Ти кандидатсва ли за фонда и ако да какви документи ти искаха?Благодаря предварително.
в клиниките по стерилитет знаят какви документи са необходими. в закованата тема има цялата информация, ако не в правилника за дейноста на фонда е записано. запиши си час и след прегледи, хормони и необходимите изследвания ще ти ги подготвят. успех и дано да успеете от първия опит. :)
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #403 -: Декември 01, 2009, 19:33:41 pm »
Здравейте и от мен,за съжаление и аз имам вече имам само един шанс след извънматочна бременност преди няколко дни и той е инвитро.Имам една запушена тръба и другата премахната след извънматочната бременност.Въпросите са ми много.Първо мога ли да кандидатствам към фонда,първо час ли трябва да си запиша за преглед в избраната от мен клиника,имаме спермограма правена преди 1 година и 4 мес.в Майчин дом в София,където ми правиха лапароскопията тя важи ли,мъжа ми какви изследвания трябва да си направи?Благодаря ви предварително.Дано всички тук се сдобием с дългоочакваните бебчета и то скоро.Пожелавам ни го от цялото си сърце и душа.Нека бог да е с нас и да изпълни най съкровенната ни мечта.
Виж в тази тема за документите, http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=35459.0    а за другото по добре говори с лекаря си или с 4овека които оформя документите в клиниката,аз за моите не съм говорила с доки,а направо с Силвия"малинов"тя там ги подготвя.
Успех ти желая :)

Само да поясни ,4е 4овека в дадената клиника,които оформя документите не ги подготвя сам ,а го прави с лекаря!

*
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #404 -: Декември 02, 2009, 11:52:45 am »
Chares,благодаря ти за отговора.Ти кандидатсва ли за фонда и ако да какви документи ти искаха?Благодаря предварително.
Днес си взех заповедта :D.Към документите,които ти дават от клиниката,която сте избрали/после може да я смените/да попълните двамата с партньора,приложихме копия от:епикризата/от 02.2008г./ след извънматочната и отстраняването на тръбата,цветна снимка/от 04.2009г./за състоянието на другата и изследването на ФСХ.Както са ти казали и другите момичета,в клиниката знаят какво трябва да се приложи.Не се притеснявай!Успех!
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #405 -: Декември 02, 2009, 14:46:00 pm »
Ghares,благодаря за информацията.Честито за заповедта и много скоро да ни се похвалиш с :bfp:и  :bori_015: :bori_002:Успех мила,пожелавам ти ги от сърце. :D
С Божията помощ,ще сбъднем мечтата си!Вярвам в чудеса!
*
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #406 -: Декември 03, 2009, 12:00:28 pm »
Ghares,благодаря за информацията.Честито за заповедта и много скоро да ни се похвалиш с :bfp:и  :bori_015: :bori_002:Успех мила,пожелавам ти ги от сърце. :D
Благодаря и да ти се връща! :D
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #407 -: Януари 19, 2010, 11:40:43 am »
Здравейте момичета, от днес се вклчвам и аз в темата.....дали за 2010 година има някакви дати за подаване на документите или няма? И...можете ли да ми препоръчате клиника в София, към която да се обърна, за да ми подготви документите? или доктор....защото моя не се занимава с това....моят проблем май ще се окаже липсата на овулация...
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #408 -: Януари 19, 2010, 12:16:35 pm »
Здравей!
Няма никакъв срок за подаване на документи.Подават се през цялата година.Щом те интересуват клиники в София разгледай по-долу сайтовете  на три от тях.Те са няколко в София,но посещението на други клиники според мен е губене на време.
http://www.ivf.bg/
http://www.invitro-bg.com/
http://www.ivf-bg.com/
Ако има нещо питай!УСПЕХ!!!
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #409 -: Януари 19, 2010, 12:56:00 pm »
мерилин, благодаря ти много за бързия отговор, сега ще ги разгледам....
и трите клиники дават надежди, а като разгледах и друга тема във форума май повечето са се насочили или към "Щерев", или към "Малинов".
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #410 -: Февруари 04, 2010, 10:57:49 am »
искам да попитам дали може документите да се подадат преди първичният ми преглед в кл.Малинов във фонда?  Май месец ми е прегледа. Последните ми изследвания са правени в ПАГ"Света София"-София през месец април 2009г.?
 
*
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #411 -: Февруари 04, 2010, 11:41:19 am »
Тина, моят час също е за май месец, а документите си подадох още през септември.
Успех!
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #412 -: Февруари 10, 2010, 22:03:09 pm »
Момичета, няой има ли представа кои са лицензираните лаборатории за спермограма?Необходими са ни две , с интервал поне месец, в две различни лаборатории, но лицензирани.Оказа се че Цибалаб не са, Кандиларов също.
Ние първата я правихме в клиниката на Д-р Владимиров.Ноза втората не знам къде?
Благодаря ви :)
*
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #413 -: Февруари 10, 2010, 22:10:12 pm »
Момичета, няой има ли представа кои са лицензираните лаборатории за спермограма?Необходими са ни две , с интервал поне месец, в две различни лаборатории, но лицензирани.Оказа се че Цибалаб не са, Кандиларов също.
Ние първата я правихме в клиниката на Д-р Владимиров.Ноза втората не знам къде?

Щерев, Малинов и сигурно във всички клиники които работят с фонда, има ги в закованата тема.
*
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #414 -: Февруари 11, 2010, 11:20:24 am »
Милена Т, грешката ти е че търсиш лаборатории, а трябва да търсиш лечебни заведения лицензирани за тази дейност. Дано съм ти помогнала-всички клиники по стерилитет, също и например Майчин дом и т.н.т., в които имат лаборатории, които извършват тази дейност.
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #415 -: Февруари 11, 2010, 20:49:05 pm »
Благодаря момичета :bighug:
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #416 -: Март 05, 2010, 14:17:26 pm »
Втората спермограма я правихме в клиника Тодорови на Скобелев.
Можете ли да ми кажете от къде да си изтегля декларациите за кандидатстване.


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #417 -: Март 05, 2010, 15:32:11 pm »
Здравей,desinka71!
Ето от тук можеш да ги изтеглиш:http://www.hapcheto.com/content/център-фонд-за-асистирана-репродукция
Успех!
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #418 -: Март 05, 2010, 16:15:37 pm »
Страшна си!Мотая се от 2 часа.Успех и на теб!


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: кандидатстване за финансиране от Фонда
« Отговор #419 -: Март 05, 2010, 22:05:23 pm »
Същата информация може да бъде намерена тук http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=35459.0, тук http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=914&Itemid=30 и тук http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=952&Itemid=23

Целта на информацията, която качваме на сайта и във форума, е да ви улесни, просто трябва да се чете ...


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу