0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: За Бургазлийки
« Отговор #160 -: Януари 12, 2010, 08:38:49 am »
Здравейте на всички и помагайте! Четох,четох темата и правилника ,но  пак искам да питам ,че моят случай е по- особен. Какви документи се искат за патрньора всъщност?!?Трябва да подчертая ,че аз съм си с бургаска ретгистрация , но той е със софийска и направо изтръпнах ,че може да се наложи и той да си вади някакви  документи. Мола ви ,уточнете ,че не успявам да се свържа на  тел. в Общината . :( :(
Re: За Бургазлийки
« Отговор #161 -: Януари 12, 2010, 15:00:45 pm »
 :D Само да се самоуточня- успях и подадох нужното. Така ,че паниката ми беше излишна. Сега стискам палци на себе си и на всички вас за хубави резултати скоро-много,много скоро!Благодарности на  всички , които работят в наш интерес! :bighug:
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #162 -: Януари 12, 2010, 17:10:35 pm »
Успех и на тебе ,райче!!! Хе хе ! Ще стане! Ами тук има момичета които щяха да ти дадат много точен отговор,но щом си успяла сама още по-добре!!! :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: За Бургазлийки
« Отговор #163 -: Януари 12, 2010, 20:24:35 pm »
днес звънях в общината.за одобрените през декември заповедта влиза в сила от днес и когато имат налични парите каза че ще звънят по телефона за да си ги получим
Re: За Бургазлийки
« Отговор #164 -: Януари 17, 2010, 21:51:30 pm »
хей, къде сте всички.
Re: За Бургазлийки
« Отговор #165 -: Януари 17, 2010, 22:10:19 pm »
Успех и на тебе ,райче!!! Хе хе ! Ще стане! Ами тук има момичета които щяха да ти дадат много точен отговор,но щом си успяла сама още по-добре!!! :lol:
:)Е ,не  е точно така- благодаря основно на напътствията на sixsens  :D
Следя ви отблизо и  пожелавам още веднъж на всички УСПЕЕЕЕХ!!!!! :bighug:
Re: За Бургазлийки
« Отговор #166 -: Януари 17, 2010, 22:18:53 pm »
Успех на всички и от мен.И аз чакам да се обадят :D
Re: За Бургазлийки
« Отговор #167 -: Януари 19, 2010, 09:40:58 am »
някой получавал ли е обаждане от общината.доста се забавиха май
Re: За Бургазлийки
« Отговор #168 -: Януари 21, 2010, 21:05:12 pm »
И на мен не са се обадили все още.Казаха че ще се обадят когато имат пари така че не се притеснявай.Рано или късно ще го направят.Те ще са ни късметлйските парички :D
Re: За Бургазлийки
« Отговор #169 -: Януари 31, 2010, 09:02:52 am »
Здравейте момичета!
Някой оползотвори ли вече средствата? Имате ли инфо за отчетността и кои разходи се признават? Процедури, лекарства, прегледи ....???
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #170 -: Януари 31, 2010, 14:01:57 pm »
Отчетност няма. Никакви фактури и разписки не ти искат. Парите можеш да ги похарчиш за каквото решиш. Единственото изискване е, ако дай боже се постигне бременност да ги уведомим за статистиката :wink:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #171 -: Февруари 01, 2010, 19:54:32 pm »
sixsens Благодаря ти!
Аз малко като Тома неверни мисля, но все пак .... странно ми е? Може би защото счетоводството ми е близко и все си търся документи хихихи!
Как сте вие?! Опитахте ли вече ...?
Барбарон?
Веси?
Как сте?
Re: За Бургазлийки
« Отговор #172 -: Февруари 01, 2010, 20:00:15 pm »
Ей, Крем, а ти не следиш ли темичките ни за срещи?!?!?! Сори, тоз път те пропуснах да напомня! Ама следващия път - няма да те пропусна! Оня ден така се набърборихмеееееее  :lol: Пак се отнесохме няколко часа  :wink:
Иначе съм 6! Очаквам към март вече да стартирам с успешната си процедурка!

И да не е съвсем спам - дано скоро се обадят и да връчат паричките за успешните процедури на момичетата от втория транш!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #173 -: Февруари 03, 2010, 19:29:01 pm »
Барбарончо, моля прати ми линк!
Не съм много запозната. Честно казано, влизам обикновенно събота или неделя. Ще се радвам да участвам.

Учудвам се, че все още втората група не е получила полагащите им се суми :(
Re: За Бургазлийки
« Отговор #174 -: Февруари 03, 2010, 19:30:58 pm »
Всъщност, пропуснах да споделя - Отложих моя час, който беше за февруари. Лични причини.
Re: За Бургазлийки
« Отговор #175 -: Февруари 03, 2010, 20:32:50 pm »
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=34411.220
Ето, Крем!
Пък и другите бургазлийки дето не се разхождат по другите теми - дано и те я видят!
Общо взето гледаме към последната събота на месеца да е срещичката, ама винаги има и изключения  :wink:
А ти - надявам се отлагането на процедурата да е за добро!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #176 -: Февруари 04, 2010, 10:43:32 am »
някой звънял ли е в общината да пита кога ще раздават паричките. струва ми се предния път по бързо ги раздадаха.
Re: За Бургазлийки
« Отговор #177 -: Февруари 04, 2010, 13:39:55 pm »
ураа, обадиха ми се за паричките.помолиха най късно до утре да отида да си ги получа директно на касата. тъкмо на време, защото утре заминавам за софия. късмет на всички пожелавам
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #178 -: Февруари 04, 2010, 13:48:19 pm »
Ееее,ами ти си тръгваш с късмета!!! Успех!! И да се върнеш с бебоци!! Няма да разваляш късметлийския страт,нали!? osi_9
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: За Бургазлийки
« Отговор #179 -: Февруари 04, 2010, 13:50:52 pm »
ЕЕЕЕЕЕЕ, супер, че точно навреме са ти се обадили!
Успех, petranka2002, и да се отчетеш после с положителен резултат!