0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: За Бургазлийки
« Отговор #140 -: Декември 15, 2009, 19:44:10 pm »
За съжаление бургаските пари останаха нераздадени и днес.Чакаме почти 1 година,зарадвахме се като ни казаха,че започват да ги дават от 15.12.2009 и какво се оказа,само големи и празни приказки.Мен не ме интересува това,че някоя служителка не си е свършила добре работата,и всеки се опрвдава с накой друг.Като кажат 15-ти да си държат на думата,не че няма да ги дадат,но това много ме изнервя и депресира.

освен тук, във форума, където на това оплакване не му е хич мястото, ти направи ли нещо друго, та общината да разбере какво те интересува и какво ти е мнението за нейната работа и служители?
написа ли оплакване или нещо подобно?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: За Бургазлийки
« Отговор #141 -: Декември 15, 2009, 20:26:15 pm »
що за страсти били забавили парите от общината с един ден??? какво да кажат останалите, чийто общини не ги интересува проблема или са бедни та немогат да заделят средтсва и с какво са виновни момичетата за забавянето да не би те да ги превеждат или раздават, напротив те безкористно се опитват да помогнат. в крайна сметка забавянето е ден, седмица или месец не е от такова значение - по-важено е парите да се оползотворят правилно и да донесат много бебета.
Успех на всички момичета, имате нашите силно стиснати палци.


Дълбок поклон д-р Александров,
 за професионализма,
 за всеотдайността,
 за човечността,
 за честността,
 за това, че ни върнахтее вярата
 в хората и в живота.
Благодаря.
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #142 -: Декември 16, 2009, 14:48:51 pm »
sixsens ми се обади, говорила е с общината. Парите ще се дават днес. Като се върне и тя ще пише.
Re: За Бургазлийки
« Отговор #143 -: Декември 16, 2009, 17:28:57 pm »
Даваха ги, даваха!
Така че - предните постове - увяхват във въздухааааа  :lol:
А пък аз доволен от вчера - защото се запознах с още две бургазлийки  :lol: И нищо, че не дадоха вчера парички - поне пихме кафенцеееее!
Успех, момичета, и не се ядосвайте за такива нещица! Това са бели кахъри на фона на всичко, през което минаваме  :lol:
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #144 -: Декември 17, 2009, 20:19:25 pm »
Точно,днес трябва всички да са доволни! поне тези които отидоха до касата на Общината! Нямаше проблеми! Благодарим! Само не ми стана ясно,как някои  колежки искат по повече пачки....???? не им стига една от по 20лв,а!!?? :balk_56:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: За Бургазлийки
« Отговор #145 -: Декември 17, 2009, 20:38:57 pm »
Рачо, кои са тези, дето искат по повече пачки?  :lol: То не че на някой ще са излишни, ама все пак - казаха по 2000лв/човек и си удържаха на думата  :P
Re: За Бургазлийки
« Отговор #146 -: Декември 17, 2009, 21:09:14 pm »
браво, ето че всичко се оправи.
Успех на всички и силно стиснати палци от нас.


Дълбок поклон д-р Александров,
 за професионализма,
 за всеотдайността,
 за човечността,
 за честността,
 за това, че ни върнахтее вярата
 в хората и в живота.
Благодаря.
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #147 -: Декември 17, 2009, 21:26:33 pm »
Ааааа,Рачо знае ,Рачо чува!!!  :lol:Неща май една пачка не стига.....??
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #148 -: Декември 17, 2009, 23:07:56 pm »
Рачоооооо, недей да всяваш смут в редиците :D И без това достатъчно драматизъм има в темата :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #149 -: Декември 18, 2009, 08:34:55 am »
Ооооо,не,не никакъв смут не искам да всявам!! Няма проблем! Просто вчера преди Вили е имало друго моиче от одобрените на касата! Може и да не е от форума! Явно е била доста развълнувана,защтото объркала като брои банкнотите и след като ги изброили на машината на касата и ги получила,просто попитала и за другата пачка! Явно въобще не е бърнала внимание че банкнотите са по 20 лв и съответно пачката е 2000!! Посме ли се малко! Но щом никоя не се позна,не ми се получи закачката!!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: За Бургазлийки
« Отговор #150 -: Декември 18, 2009, 14:17:42 pm »
Привет дами и господин!
Току що и аз получих от касата моята сума. Успех на всички желая и нека си продължим темата с резултатите от тези парички.  :balk_118:
От мен очаквайте резултати февруари! Всъщност искате ли да си направим тема за бъдещите бургазлийчета?! И sixsens моля те не се ядосвай  :bighug:
Re: За Бургазлийки
« Отговор #151 -: Декември 20, 2009, 12:50:50 pm »
Честито а получилие вече паричките и късмет с процедурите. Не пиша често по форуми но сега се почуствах длъжна да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на момичетата които ходят по заседанията и ни информират за всичко. Момичета на някой хора никога не може да се угоди и мисля че не трябва да приемате тези нападки лично - просто те не заслужават да си хабите нервите и разваляте щастието с глупости. Отново благодаря на всички за новините!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #152 -: Декември 30, 2009, 20:28:15 pm »
Хей момичета, Весела Коледа и Много Весело посрещане на Новата година.
Бъдете щастливи! :D
Re: За Бургазлийки
« Отговор #153 -: Януари 05, 2010, 19:49:13 pm »
Момчиета аз пиша за първи път :oops:много се притесних като прочетох писаното от Вас.Аз си подадох документите на 09.11.09,има ме в списъка с удобрените, а неса ми се обадили.Сега разбирам,че на 28.12 са давали паричките.Някой има ли като мен на когото да не са се обадили или ако знаете някакв телефон на който да се обадя.Много ще съм Ви благодарна.
Re: За Бургазлийки
« Отговор #154 -: Януари 05, 2010, 20:39:14 pm »
Диди, по-напред в темата има един телефон - 056/ 84 09 15, вътр. 307. Пробвай на него, ако ли не - по-добре да отскочиш до Общината. Предполагам, че не са ти звъннали, ако нещо не е бил правилно записан телефона ти. Само предполагам, защото май са звъняли масово.
Хайде, и да се похвалиш после с успешна процедура!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #155 -: Януари 05, 2010, 21:48:01 pm »
Много ти благодаря.Още утре ще се обадя и ще пиша.Успех на всички.
Re: За Бургазлийки
« Отговор #156 -: Януари 09, 2010, 17:58:18 pm »
Привет на всички.Искам да направя малко уточнение да няма стреснати като мен.На тези, които са одобрени от втория списък-гласуван на 17 и 18 Декември ще зпочнат да се обаждат след 11.01.2010 г.,защото тогава влза в сила решението.Това са всчки които са си подали документите м.11 и 12.2009 г., а не както беше писано по-горе след 19.11.Телефона на който може да се обадите за информация е 907207.Успех на всички.
Re: За Бургазлийки
« Отговор #157 -: Януари 09, 2010, 18:35:22 pm »
Барбаронче видях че беше писала в една от темите за квартири в София.Може ли да ми дадеш някаква информация относно квортрите или да ме насочиш на по-скорошна тема.На мен ми предстои февруари 2010 г.и незнам къде да търся квартира.Много ще съм ти благодарна :)
Re: За Бургазлийки
« Отговор #158 -: Януари 10, 2010, 20:10:26 pm »
това е добра новина, значи тази седмица да си чакаме паричките. да са ни на късмет на всички
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #159 -: Януари 11, 2010, 15:11:27 pm »
Ааааа, само на късмет,бе!!! Ти как мислиш?? Иначе трябва да се връщат!!! Така,че се приемат само положителни резултати! :P
/www.mamaibebe.com][/url]