0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: За Бургазлийки
« Отговор #120 -: Декември 12, 2009, 18:01:41 pm »
И аз - съгласна за вторник 11 ч.
А пък касата - нали трябва да е заредена за тогава  :lol: Да има какво да изпразваме  :lol:
Станахме трички - добрички! Хайде и други да се включат, моля!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #121 -: Декември 12, 2009, 18:02:49 pm »
Засега и аз съм на линия за тогава :D
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #122 -: Декември 14, 2009, 09:15:02 am »
и аз се присъединявам,в 11ч.По ме устройваше в сряда ,но нищо ще дойда във вторник.
Re: За Бургазлийки
« Отговор #123 -: Декември 14, 2009, 12:08:26 pm »
ОК, вече сме четири - аз, Сиксенс, Крем и Весито!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #124 -: Декември 14, 2009, 17:06:26 pm »
Мдааааа, ще се чакаме отпред на колоните на Общината, нали?
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #125 -: Декември 14, 2009, 17:20:41 pm »
ОК, с тебе може и заедно да пристигнем там. Ако не си слязла вече в центъра, ще се чуем към 10,00- 10,30ч. А с другите мацки - ами до колоните ще се навъртаме!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #126 -: Декември 14, 2009, 17:32:39 pm »
Аааа, ми хубу тогаз, да не се натискам по градския транспорт :lol: Ще чакам да ме вземеш....нали съм важна особа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Хайде до утре момичета!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #127 -: Декември 15, 2009, 15:19:24 pm »
Момичета, днес пари няма да можем да вземем! Която от вас е ходила, знае :?
Но, място за паника няма, станала е грешка просто и са се забавили с превода. Утре вече трябва да можем да си вземем паричките. За всеки случай ви давам телефона на касата, за да се обадите ако искате предварително, за да не се разхождате до там - 056/ 84 09 15, вътр. 307.
Успех!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #128 -: Декември 15, 2009, 15:23:03 pm »
За съжаление бургаските пари останаха нераздадени и днес.Чакаме почти 1 година,зарадвахме се като ни казаха,че започват да ги дават от 15.12.2009 и какво се оказа,само големи и празни приказки.Мен не ме интересува това,че някоя служителка не си е свършила добре работата,и всеки се опрвдава с накой друг.Като кажат 15-ти да си държат на думата,не че няма да ги дадат,но това много ме изнервя и депресира.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #129 -: Декември 15, 2009, 15:34:59 pm »
За съжаление бургаските пари останаха нераздадени и днес.Чакаме почти 1 година,зарадвахме се като ни казаха,че започват да ги дават от 15.12.2009 и какво се оказа,само големи и празни приказки.Мен не ме интересува това,че някоя служителка не си е свършила добре работата,и всеки се опрвдава с накой друг.Като кажат 15-ти да си държат на думата,не че няма да ги дадат,но това много ме изнервя и депресира.
Ти прочете ли какво писах по-горе? Теб не те интересува служитлката, добре. Нея пък не я интересуваш ти! Заради ей такава незаинтересованост, сме на тоя хал в тая наща държава, ама нейсе....
Не забравяйте, че никой не ви е длъжен за нищо! Тези пари се дават по ДОБРОВОЛНА инициатива на Община Бургас! Мисля, че няма да ни навреди, ако сме малко благодарни! Или?...

П.С. И какво значи това - "бургаските пари останаха нераздадени и днес". Днес е ПЪРВИЯТ ден за раздаване. Но щом за теб тези пари и нашето висене по заседания да ви защитаваме и да правим всичко възможно да минете одобрение, са празни приказки, то тогава ако искаш хич недей да се редиш утре за парите....нали са само на думи!
« Последна редакция: Декември 15, 2009, 15:39:56 pm от sixsens »
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #130 -: Декември 15, 2009, 15:57:25 pm »
За съжаление бургаските пари останаха нераздадени и днес.Чакаме почти 1 година,зарадвахме се като ни казаха,че започват да ги дават от 15.12.2009 и какво се оказа,само големи и празни приказки.Мен не ме интересува това,че някоя служителка не си е свършила добре работата,и всеки се опрвдава с накой друг.Като кажат 15-ти да си държат на думата,не че няма да ги дадат,но това много ме изнервя и депресира.
Ти прочете ли какво писах по-горе? Теб не те интересува служитлката, добре. Нея пък не я интересуваш ти! Заради ей такава незаинтересованост, сме на тоя хал в тая наща държава, ама нейсе....
Не забравяйте, че никой не ви е длъжен за нищо! Тези пари се дават по ДОБРОВОЛНА инициатива на Община Бургас! Мисля, че няма да ни навреди, ако сме малко благодарни! Или?...

П.С. И какво значи това - "бургаските пари останаха нераздадени и днес". Днес е ПЪРВИЯТ ден за раздаване. Но щом за теб тези пари и нашето висене по заседания да ви защитаваме и да правим всичко възможно да минете одобрение, са празни приказки, то тогава ако искаш хич недей да се редиш утре за парите....нали са само на думи!
Сега,първо служителката е там да си върши работата,но днес не си я свърши,нали?Второ не поради незаинтересованост държавата ни е на тоя хал,а по-скоро,когато"свиваме уши"и си мълчим.Факт е,че вие които ходите по заседания,също сте заинтересовани да получите парите,нали.И още нещо,мисля че донякъде са ми задължени,защото преди години точно един от тях направи така,че да немога да имам деца по нормален начин....Успех и дано имаш късмет
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #131 -: Декември 15, 2009, 16:02:53 pm »
Мдаааам, еми то не става в БГ всичко да е подредено и организирано,май! не се карайте! И жена ми,решила днес в обедната почивка да отскочи и то в това гадно време и сега ми се обади разочарована! Подозирам,че общината просто нямапари ище се позабавим с изплащането! Добре е ,
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #132 -: Декември 15, 2009, 16:09:49 pm »
Момичета и момче :0 , не се ядосвайте.
Мисля, че след всичката тази дандания- вадене на документи, подаване, публичност и т.н. няма начин да не се изплатят въпросните парички. Може преди празниците им е по-натоварено и проблемно.

Мацки, слизайте от  :witch: :witch: :witch: и бъдете по-търпеливи.
На всички  :bighug: от мен и весели празници.

П.П. Аз не съм в тази групичка /на чакащите/, но редовно ви чета и стискам палци за успешни процедури.
:D
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #133 -: Декември 15, 2009, 16:17:21 pm »

Факт е,че вие които ходите по заседания,също сте заинтересовани да получите парите,нали.
Ами да, и ще отидат на другия ден, не виждам причина за такава дандания.
Да не говорим, че някои дето ходим по заседания сме си плащали всичко сами докато успеем, когато не е имало ни фонд, ни община, ни каквито и да е инициативи. По-ведро и по-спокойно.
И благодарности на община Бургас и Весели Празници!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #134 -: Декември 15, 2009, 16:28:51 pm »

Факт е,че вие които ходите по заседания,също сте заинтересовани да получите парите,нали.
Ами да, и ще отидат на другия ден, не виждам причина за такава дандания.
Да не говорим, че някои дето ходим по заседания сме си плащали всичко сами докато успеем, когато не е имало ни фонд, ни община, ни каквито и да е инициативи. По-ведро и по-спокойно.
И благодарности на община Бургас и Весели Празници!
Signus,съгласна съм с теб.Аз също съм си самофинансирала 4 опита.Но всеки си е направил някакъв план,аз трябва да пътувам за поредния си опит и се надявах на тези пари да ги получа днес или утре.Весели празници
*
Re: За Бургазлийки
« Отговор #135 -: Декември 15, 2009, 16:31:24 pm »
А така,по-ведро! Приемете го от комичната страна! Ама нещо май ме секна сайта да се изказвам!? Не ме иска,само половината ми пост е пуснал! хи хи ,нещо не ме иска! Добре е ,че Златето е дала телефон,че поне може да се обаждаме предварително! Не е нужно да се караме! Все пак се постигна много и то не без участието на някои наши момичета! Нека не бъдем неблагодарни! А и не сме в Германия,няма как всичко да е точно! По-спокойно-ще ги получим! А относно лекарите и тяхната компетеннтност,Вери,тая тема сме я $дъвкали$ много! За жалост ,пострадалите ,като тебе са с необратими последици и това няма как да се компенсира с пари! Но все пак тези 2000 лв са една утеха! Не се ядсвайте и не си късайте нерви! Ще ви трябват по трънливата пътека , по която вървите! Радвайте се на празниците и се обичайте,девойкииии! :balk_21:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #136 -: Декември 15, 2009, 16:35:56 pm »
И още нещо,мисля че донякъде са ми задължени,защото преди години точно един от тях направи така,че да немога да имам деца по нормален начин....Успех и дано имаш късмет
Ами този един не е Общината все пак! Потърси си му отговорност лично на него! Що си свиваш ушите?
Аз също съм патила от Бургаски лекари. И заради небрежността им, сега съм без тръби. Така че, ясно ми е много добре положението, ама не съм тръгнала да плюя тука и да твърдя, че някой ми е длъжен!
Факт е,че вие които ходите по заседания,също сте заинтересовани да получите парите,нали.
Това, което намекваш е меко казано грозно! Ама тя Cygnus много точно ти отговори! Ми добре, щом ви е проблем, няма да ходим повече по заседания. После поне като мрънкате, отивайте директно на комисията да се жалвате! Ей, не може да се намери угода и това е!
Между другото, как точно разбра, че служителката не си е свършила работата? Ти там ли беше да я наблюдаваш? Очевидно не са ти ясни механизмите на работа в Общината, иначе щеше да знаеш, че това не зависи просто от една служителка /която на всичко отгоре е само една секретарка/. Аз обаче бях там, наясно съм с някои работи, говорила съм, с когото трябва, за да се изясни ситуацията и получих отговор. Който веднага споделих с всички вас. Можех да си го запазя за себе си!
Все си мислех, че покрай всички проблеми, човек става малко по-търпелив и толерантен. Обаче явно греша, той който си е мрънкало, си остава такова.
Само не разбрах като си толкова ербап, ти какво точно направи, за да е факт тази общинска програма, че сега и пръст размахваш?

Искрено се извинявам на всички участници в темата за разгорещения ми тон! Но просто и моите нерви си имат предел! И заради ей такива мрънканици и прочее, все по-малко хора се наемат да помагат за каузата ни! Жалко!
« Последна редакция: Декември 15, 2009, 16:38:47 pm от sixsens »
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #137 -: Декември 15, 2009, 16:48:28 pm »
Signus,съгласна съм с теб.Аз също съм си самофинансирала 4 опита.Но всеки си е направил някакъв план,аз трябва да пътувам за поредния си опит и се надявах на тези пари да ги получа днес или утре.Весели празници
Ама кой ви е обещавал да ви спазва пък точно вашите планове, бе! Аз недоумявам вече, честно! нима смяташ, че трябва да се съобразяват с всички ни? Ми то всеки си е направил някакъв план. Значи, нещата зависят от нас, когато си вадим парите от джоба. В другите случаи, когато - тогава!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #138 -: Декември 15, 2009, 17:03:29 pm »
Signus,съгласна съм с теб.Аз също съм си самофинансирала 4 опита.Но всеки си е направил някакъв план,аз трябва да пътувам за поредния си опит и се надявах на тези пари да ги получа днес или утре.Весели празници
Ама кой ви е обещавал да ви спазва пък точно вашите планове, бе! Аз недоумявам вече, честно! нима смяташ, че трябва да се съобразяват с всички ни? Ми то всеки си е направил някакъв план. Значи, нещата зависят от нас, когато си вадим парите от джоба. В другите случаи, когато - тогава!
Sixsens,няма да падам под твоето ниво и затова ще замълча.Бъди много щастлива и дано всички тук успеем :bighug:
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: За Бургазлийки
« Отговор #139 -: Декември 15, 2009, 17:39:02 pm »
Ами време беше да замълчиш, да! Радвам се, че най-после се усети, че се излагаш!
А моето ниво не можеш да го стигнеш и срещу мен да бягаш, така че, не се дерзай :D
Иначе поне щеше да се извиниш!

Надявам се с това да се приключи с въпроса "кой на кого е длъжен" и от тук нататък коментарите да продължат да бъдат по темата!

Още веднъж се извинявам на останалите потребители за така създалата се ситуация!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!