0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #120 -: Февруари 14, 2009, 09:07:41 am »
Здравейте момичета  :hello:


ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН НА ВСИЧКИ    :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:



Пожелавам на всички много усмивки  :balk_600: много любов :biglove: и по-скорошно забременяване :eggsperm:

*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #121 -: Февруари 14, 2009, 17:13:40 pm »
Честит празник момичета,
Бъдете винаги влюбени и обичани!
[/font
]
« Последна редакция: Февруари 14, 2009, 17:15:52 pm от viva1 »
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #122 -: Февруари 14, 2009, 18:56:56 pm »
Бибка, фенестрацията док. ми я обясни като пробиване обвивката на яйчника, която при мен е по-дебела, за да може да се развие доминантен фоликул който да премине през нея и да имам овулация. До колкото разбрах се практикува при поликистозни яйчници. От предните мнения може да прочетеш че при някои момичета тази процедура е довела до успешно естествено забременяване, а при други е нямало резултат и така се развиват нещата че може би дори им пречи. Не разбрах вие правихте ли фенестрация на лаоаро?
Момичета, желая ви весело празнуване тази вечер и всеки един ден с човека до вас. Много любов и много  :bed: и нека не забравяме че секса не е само бебеправене а в едно чудесно преживяване с любимия човек.

*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #123 -: Февруари 14, 2009, 19:27:09 pm »
Не разбрах вие правихте ли фенестрация на лаоаро?

На мен док. ми каза ,че яйчниците ми са били сраснали все едно били обвити в "торбички" до колкото разбирам не ми е правена фенестрация
Честит празник на всички !
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #124 -: Февруари 17, 2009, 17:21:15 pm »
Хей момичета къде се изгубихте  :dontknow:

май сте опиянени от любов още  :dating: и не се включвате,

Какво става с вас? cream , ще ни зарадваш ли  :babyflips: ?

*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #125 -: Февруари 17, 2009, 18:41:38 pm »
Рано е още. За сега се молете с мен и стискайте палци! Надявам се да имам повод да се похваля в края на месеца :wink:.
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #126 -: Февруари 17, 2009, 19:41:39 pm »
май сте опиянени от любов още 
Ох, ние всеки ден се опияняваме, но вечер на масата с домашна ракийка  :drunk: :eating:

Аз стискам зъби и си чакам операцията. Очаквам вие да ме зарадвате с добри новини.
Cream, дано е санало, стискаме палци  :sucky: :youwoman:
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #127 -: Февруари 17, 2009, 20:25:55 pm »
Рано е още. За сега се молете с мен и стискайте палци! Надявам се да имам повод да се похваля в края на месеца :wink:.


              :crossfingers: Стискаме палци и чакаме радостна вест :dance2:
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #128 -: Февруари 18, 2009, 09:15:41 am »
Рано е още. За сега се молете с мен и стискайте палци!

Искренно ти го пожелавам :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Четох дневника ти,и наистина тръпки ме побиха като го четях и ти се възхищавам затова че си герой  :flower:.Това през което си минала е наистина неприятно предполагам и мисля че е крайно време Господ да те благослови с това за което се бориш вече толкова време.
Надявам се всичко да е наред и да се получило  :eggsperm:

До скоро  osi_9

Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #129 -: Февруари 18, 2009, 12:49:43 pm »
Хей момичета къде се изгубихте  :dontknow:
Тук сме, но само четем... :lol:(поне аз де).
Ох сега пък все повече се чудя дали ще имам шанс за финансиране от Фонда, и най-вече колко време ще отнеме приемането на правилника, изготвяне на док...пък после процедура. Мисляяяя... и незнам какво да правя. Дали ще са с предимство хора с неуспешни опити, дали като попадам в графа неизяснен стерилитите (въпреки че при мен е изяснен но по тези критерии съм в неизяснен), в същото време пия лекарства за лигавицата и след това лечение може ли да се отлага инвитрото, ако все пак ми се удебели лигавицата.??? :ask:
Доста объркан пост..ама и аз самата съм объркана.ЕЕЕ ще се оправя..времето ще покаже.
cream  и от мен  :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #130 -: Февруари 18, 2009, 17:50:25 pm »
Благодаря на всички за пожеланията! Много сте милички!!!
 :bighug: :bighug: :bighug:

Калимерче, незнам колко време ще отнеме процедурата по отпускане на средствата, но док ще ти каже дали можеш да отложиш инвитрото и да чакаш. Според мен ако лигавицата стане готова, трябва да действаш. Пък ако не стане от първия път, за втория ще чакаме заедно. Е, по принцип си мисля, че ще успеем от първия път, нали знаеш :wink:...
« Последна редакция: Февруари 18, 2009, 18:39:46 pm от cream »
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #131 -: Февруари 20, 2009, 20:42:22 pm »
                   Всички мълчим и само четем ли ?
                         xmas-smiley-010
             Какво ново някои няма ли да се похвали ?
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #132 -: Февруари 21, 2009, 09:52:50 am »
Наистина се изгубихме напоследък. Аз преди операцията нямам шанс така че сега не пиша, но обещавам след това да ви дотегна... :hitonhead:

Надявам се да имам повод да се похваля в края на месеца :wink:.

Хайде бе creamче? Докога ще чакаме  :lol: ? Как вървят нещата?
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #133 -: Февруари 22, 2009, 14:17:53 pm »
Здравейте момичета  :balk_144:,

Да ви се оплача на мен ми дойде отново  :(,вече доста се обърках спрямо моята овулация  :ask:.Цикълът ми се промени.Последните два са ми 29 дни.Преди това си бях на 28.Когато бях при док. на 12 ден от цикъла ми каза че имам фоликул който предстои да се спука,но не ми каза размери  и нищо....Сега като ми дойде ,се разрових една година назад в календара ми и видях че последния път на зачеване е бил на 14-15 ден от цикъла.Тогава си правих и овулационни тестове и тогава ми бяха дните, 14-15 ден мерех си и температурата но не в ануса,а във влагалището..Незнам дали е проблем? :(
Сега като ми свърши,ще се въоража с тестове за овулация ,ще си меря температурата и дано вече стане в близките месеци че незнам,иначе ще трябва ходя при док да видя какво става с мен.
Извинявайте че ви занимавам с мойте овулации, но това е единственото място където мога да споделя какво става с мен и намирам подкрепа от вас мили момичета  :bighug:

Все пак,всички тук се борим за това :да имаме здрави бебета  :babyflips:

*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #134 -: Февруари 22, 2009, 14:56:15 pm »
Разбира се, че ще споделиш. Нали затова сме тук:
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Препоръчвам следната организация - температурата задължително в ануса, всяка сутрин по едно и също време /към 7ч., примерно/, преди да си станала от леглото-отваряш очи и  :bbt: в :cul2:. Започваш да правиш тестове около 11-12 ден. Овулацията настъпва 12-48 часа, след положителния тест. А положителен тест означава наситена, плътна черта, а не бледа. Бледата означава отрицателен резултат. Т.е. като видиш положителен тест и започваш веднага с  :bed:. Има темичка за овулацията във форума и Денис е обяснила всичко много добре. Пробвай да я намериш. Можеш да пишеш там и тя ще ти коментира графиката.

Намерих темичката - http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=33169.280

Виж и това - http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=1633.0
« Последна редакция: Февруари 22, 2009, 15:09:31 pm от cream »
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #135 -: Февруари 22, 2009, 15:20:02 pm »
Разбира се, че ще споделиш. Нали затова сме тук:
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Препоръчвам следната организация - температурата задължително в ануса, всяка сутрин по едно и също време /към 7ч., примерно/, преди да си станала от леглото-отваряш очи и  :bbt: в :cul2:. Започваш да правиш тестове около 11-12 ден. Овулацията настъпва 12-48 часа, след положителния тест. А положителен тест означава наситена, плътна черта, а не бледа. Бледата означава отрицателен резултат. Т.е. като видиш положителен тест и започваш веднага с  :bed:. Има темичка за овулацията във форума и Денис е обяснила всичко много добре. Пробвай да я намериш. Можеш да пишеш там и тя ще ти коментира графиката.

Намерих темичката - http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=33169.280

Виж и това - http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=1633.0

Много благодаря Cream за бързия отговор и подкрепа  :bighug:, ще послушам плана ти.
Сигурна съм че ще има ефект  :eggsperm:

 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Кога ще дойде това време всички да сме бременни и щастливи?
Едно време как са хващали нашите майки,докато ги бутнеш и ставало? :lol:

*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #136 -: Февруари 22, 2009, 15:24:15 pm »
Ей такава позитивна те искам! А за едно време - даже само докато си помислят за кекс и са забременявали, ама сега не е така. Ама то хубавите работи бавно стават и затова :wink:...
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #137 -: Февруари 22, 2009, 15:32:15 pm »
Ей такава позитивна те искам! А за едно време - даже само докато си помислят за кекс и са забременявали, ама сега не е така. Ама то хубавите работи бавно стават и затова :wink:...

Ами да ти кажа честно аз тука 2-3 дни така ми се яде кекс(истински кекс)  :lol: и си правих но не стана и едната вечер дори се събудих гладна за кекс и питах една приятелка за рецепта и взе че стана от втория път.След малко пак ще правя,незнам защо така съм подлудяла по този кекс. :oops:
 :lol: :lol: :lol:

Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #138 -: Февруари 24, 2009, 08:30:39 am »
Калимерче, незнам колко време ще отнеме процедурата по отпускане на средствата, но док ще ти каже дали можеш да отложиш инвитрото и да чакаш. Според мен ако лигавицата стане готова, трябва да действаш. Пък ако не стане от първия път, за втория ще чакаме заедно. Е, по принцип си мисля, че ще успеем от първия път, нали знаеш :wink:...
cream оказа се напълно права. Вчера си поръчах виаграта и като отидем на преглед края на март и ако лигавицата е добре започваме ако не.... ще се замислим тогава за фонда. Док. каза че след като доста време "вардим" моята лигавицата съвета му е да започнем ако всичко е наред.
Успях да се видя с нашия док. в събота. Времето беше много лошо, доста пациентки се бяха отказали а ние си бяхме на село ... и взех че имах късмет и успяхме да говорим. Направих си завсеки случаи и тест за хламидии- отрицателен е.
Къде кръвния тест за бременост в Тутракан излиза на същия ден(в болницата ли)? Информативно да знам.. :wink: Ти си герои че устиска без тест до 17 ден. Стриктно слушаш докитата  :wink:. Дано ни зарадваш многоооооо
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #139 -: Февруари 24, 2009, 09:09:52 am »
Как няма да съм права, то всички половин доктори станахме с тези наши проблеми :lol:! Мисля, че в края на март ще бъде твоето начало на едно вълшебство :pink_dust_1: :green_dust_1:...........


Оказа се, че няма да стане същия ден теста, така че в Русе ще го правя и незнам точно кога ще имам резултат. Но вие си знаете  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:.