0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #580 -: Юли 02, 2009, 10:44:20 am »
Vival, честито! Ако знаеш само каква надежда ми вдъхна. Минали са едва 4 месеца от моето лапаро и аз вече пак се тормозя какъв ли друг проблем имаме и защо не се получава. Наистина като са отхвърлени всички проблеми трябва малко да починем от тревоги и репродуктивни мисли щастието рано или късно ще ни споходи, само трябва да го дочакаме. А на теб остават само 5 месеца да зърнеш вашия бебчо. Желая ти да минат безпроблемно и много спокойно :D

6o6i, когато имаш път към Разград и малко свободно време може да си направим разградска среща :)
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #581 -: Юли 02, 2009, 11:51:56 am »
VIVAL честито !
Не си се появявала скоро, но пък имаш извинение  :wink: Лека бременност и едно хубаво бебенце след 5 месеца!
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #582 -: Юли 02, 2009, 14:58:41 pm »
Момичета в неделя аз немога да дойда на сбирката защото участвам в изборите.
Vivai честито и от мен.
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #583 -: Юли 02, 2009, 17:47:37 pm »
Благодаря ви мили момичета,много сте сладки...
Marteo май само с теб ще ходим в неделя като решиш със сигурност само ми кажи :wink:
Lady нали затова сме се събрали тук,ако не си вдъхваме кураж и надежда какви съфорумки ще бъдем :DАко те интересува нещо питай... :wink:
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #584 -: Юли 02, 2009, 20:21:42 pm »
За съжаление и аз няма да мога да дойда, а толкова много ми се искаше!  :( Но все пак това няма да е първа и последна среща, нали?
vival, честито и мен.
Толкова много ме радват такива хубави новини. Аха да се отчаям, и ето че има кой да ми покаже, че има НАДЕЖДА. Благодаря ви на всички за това.

[/url]
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #585 -: Юли 02, 2009, 22:46:12 pm »
Понеже питахте за условията в тутраканската болница - ето какво намерих:
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #586 -: Юли 03, 2009, 00:09:23 am »
Marteo май само с теб ще ходим в неделя като решиш със сигурност само ми кажи :wink:
Калимера (Цецинка) е организаторката  :D
С нея си разменихме телефони на лични, ако искаш си прати твоя и ще се видим

Много бебета в тутраканската болница бе!
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #587 -: Юли 03, 2009, 16:44:21 pm »
Vival, наистина е така както казваш за ритането на бебо,усещам само къркорене и някакво трептене в стомаха си.Питам се кога ще усетя "истинския ритник" от това мъниче  :ask:.Честита ни нова бременелка  :lol:.
Аз в неделя сигурно ще бъда на работа,и няма да мога да дойда да се видим  :(

*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #588 -: Юли 04, 2009, 10:34:25 am »
Бебенцата са наредени така за снимка :lol:, иначе са при майките. Повиват ги целите и по цял ден се забавляваш с тях :lol:. Вземат ги сутрин и вечер за тоалет.
Във всички стаи има баня и тоалетна. Има един стар кувьоз. Много са мили всички. Моя приятелка и близнаци роди там.
« Последна редакция: Юли 04, 2009, 10:37:54 am от ЕVIQ »

[/url]
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #589 -: Юли 04, 2009, 12:17:50 pm »
Vival,честито!Това е страхотна новина.Пожелавам ти лека бременност и в най-скоро време малък,сладък бебешок.
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #590 -: Юли 04, 2009, 16:48:00 pm »
Еййй,че ме зарадва EVIQ мислех,че само в частните клиники бебчетата стоят при майките.Много ни успокои като казваш,че и условията са добри :D Аз имам тук една позната мед.сестра,която постоянно плюе тутракан,не за друго ами от завист,че вече много жени се лекуват и раждат там и един вид засенчват русенските величия...Та тя ми каза,че нямали условия,че ако не дай си Боже нещо се случи транспотирали бебето и майката до Русе и т.н и т.н.Така,че аз лично много се зарадвах,че си ни описала всичко подробно и,че нещата не са никак зле.Благодаря ти!
6о6i мерси за поздравите,ще провлача краченца скоро да ни последвате :wink:
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #591 -: Юли 04, 2009, 21:05:53 pm »
момичета ето един линк за ловуващите с план на забременяване,който да си призная  :oops:  го спазвах и ми помогна

http://www.biberonbg.com/info/plan_za_zabremeniavane.htm

наистина е обяснено доста подробно и е интересно,стискам палци да ви помогне  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #592 -: Юли 05, 2009, 17:40:14 pm »
Благодаря ти, Майче. Мисля този месец да опитаме тази схема. Малко ще го поизмъча моя мъж, но дадявам се да даде резултат :D. Не знам дали сте прочели, но пише че от 6ти до 12ти ще има профилактика на сайта. Затова... ще се 'видим' след седмица. Аз през това време ще работя по плана на Майчето  :wink:
Vival, Marteo, Цецинка, пийте по едно сокче и за нас! Ние с Рали ще правим Разградска среща след малко. :wink:
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #593 -: Юли 08, 2009, 11:45:40 am »
момичета , май профилактиката свърши  :), хайде чакам новини затова как са минали срещите  :lol:

Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #594 -: Юли 08, 2009, 22:19:46 pm »
Здравейте и от мен. За мен срещата ми Lady беше както винаги едно много приято прекарано време с приятел, с който мога да споделя всичко и знам че ме разбира напълно. Ние с нея успяваме някакси да се балансираме много добре. Имам предвид, че когато аз съм отчаяна тя е силната, която ми вдъхва кураж и надежда, и обратното, за което много и благодаря. Както и на всички вас. Много ми се иска скоро да можем да се видим всички заедно, а това зависи само от нас самите.
Мен днес ми дойде без да съм пила никакви лекарства този месец, което си мисля че все пак е добър знак. Дано да е така, поне няма да се притеснявам да не съм неразположена когато отида при Стаменов.
Надявам се, че всички  preggo сте добре, а на всички останали пожелам скоро да видите мечтаните  :bfp: .
 Една голяма :bighug: за всички.

[/url]
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #595 -: Юли 09, 2009, 10:28:47 am »
Ооо имаме си форум :D.
На нашата среща бяхме Вивал,Мартео и Аз. С Вивалчето се познаваме от миналата година и докато чакахме Мартео очаквахме една мама с голямо коремче (като първа бремелинка в нашата тема), но нищо подобно.  Коремчето и е малко, но пък бебето риташе ли риташе докато пиехме сок. Побъбрихме си добре, наистина ще се радвам да се видя със всички.
Аз в четвъртък бях при док на първата ФМ. Бебета са добре и се развиват точно за седмицата в която съм. Много ми стана хубаво като разбрах, че са добре. Сега док ни вика за направо за втората ФМ. До тогава малко работа, по-вече почивка и така.
Моя корем расте, напред съм с 3-4 кг. :oops:. Вивалчето много добре изглежда.  :DУспокоявам се, че съм с две и ми е позволено повечко кг. да качвам.

ralitka връщам ти и аз една голяма  :bighug:
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #596 -: Юли 09, 2009, 18:19:31 pm »
Охоооо, тръгнал форума. Аз миналата седмица бях на първа ФМ, бебоците са много добре, засега са големички за седмиците, но пък док беше страшно доволен като ги разглеждаше тричките. Направиха ми и серклаж, не там, и сега трябва повече почивка и да събираме сили за на зима.
 
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #597 -: Юли 09, 2009, 19:10:52 pm »
Браво,бързичко е минала профилактиката и всичко работи отлично :D
Срещата ни с Мартео и Цвети наистина беше много приятна и благодаря за хубавите думи.Аз мисля,че всички изглеждаме прекрасно дори и малко наедрели,нима има нещо по-красиво от щастлива бременна жена preggo  :lol:.А голяма среща сигурна съм,че ще направим ако не сега,то догодина с бебешорите :bori_010:
Ние утре сме на втората фетална морфология.Минаха 40дни от последното ни посещение при док и чакам с нетърпение...живот и здраве като се върнем ще разказвам.

*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #598 -: Юли 09, 2009, 21:58:02 pm »
Аз мислех, че ще съм първа след почивката, а вече всички сте ме изпреварили  :D

Рали, видя ли че нямаше за како да се тревожиш. Док си знае работата. Сега малко търпение до 30ти и без да се усетиш всичко ще мине. :wink:

Мнооооого целувки и на бъдещите мами. Да не работите много-много в това задушно време. По-честичко на кафенца със съфорумки и по-малко грижи  :D

Майче, стриктно следвам твоята програма  :00001754:
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #599 -: Юли 10, 2009, 14:05:54 pm »
Браво на бебоците на Меги  :D нека мама бъде здрава и ги износи до края.
Вивал и теб чакаме днес с добри новини-даже и пола на бебето вече ще знаеш :D.

Момичета миналата седмица се записах на ЖК при д-р Бойчев и ми дадоха направление за изследванията и за влагалищен секрет. Имам бременна колежка и тя ми вика "ООооо трябва гинеколог да ти го вземе този секрет" и сега мисля, ако аз се опитам да го направя може ли да объркам нещо? Нещо по-особенно има ли? Момичета помагайте, който сте правили.... :oops: