0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #60 -: Октомври 08, 2008, 00:39:10 am »
Здравейте и от нас,
Дано вси4ки болни4ки деца оздравяват бързо
И моето детенце е в това 4исло, както беШе ок, вдигна температура, сополи, разтройство, вирус някакъв :(

За памперсите и аз слагам 4 та, 8 500 кг, но другите на памперс много и стискат в бут4етата :D

Бихте ли сподели ли с какво храните децата си като са болни4ки? Моето и млякото си неиска даже :(



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #61 -: Октомври 08, 2008, 09:11:56 am »
Добро утро

Да се разпиша,довлякох се до работата след поредната кошмарна нощ с мойта кукла.Да ми е жива и здрава,макар че незнам колко ще е още жива ако продължава така, шегувам се разбира се,но по цели нощи не спи.Дори с мен не спи.Какво и става незнам.При нас схемата е ,че баща ми я гледа,през деня правят разходки общува с други деца следобед стои на двора и ме чака от работа играем до към 18.00 навън.Изразходва повече от достатъчно енергия,хапва си добре.Спи 2-3 часа за деня на два пъти.Но през ноща прави 30 мин после 2 часа се борим да заспи и така цяла нощ.Изпива по 2 шишета вода през ноща.Но не е глад тя си вечеря към 19.00-19.30 после в 20.30 си пие млякото.Абе не е голяма драма ако си бях вкъщи,но с ангажиментите в работата и неиното неспане малко ми са се опънали нервичките.
Извинявайте ако ви изтормозих да ме четете.
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #62 -: Октомври 08, 2008, 09:19:01 am »


Момичета от София, много ви моля кажете ако знаете в коя поликлиника или частен кабинет в квартал Редута мога да ходя да ми поставят инжекцийките(декапептил)!

Във Вита.  Аз там съм ходила да ми слагат прегнил.
<br />[link=http:
*
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #63 -: Октомври 08, 2008, 11:35:15 am »
ами да, и аз не се сещам за другъде освен във Вита.

Хора, и аз имам проблем, Деси цяла вечер си изритва завивката, дори се събужда като я завия (това се повтаря по 10-15 пъти на вечер) :( Аз я завивам, тя в просъница ми казва - топо - и започва неистово да рита с крака докато не я махне, обръща се и продължава да спи. Ужас ви казвам :x Спи с пижамка, не ватирана, и е завита с едно съвсем тънко одеалце в плик, а аз спя вече със зимния юрган :oops: Незнам какво да правя, не мога да я оставя да спи развита, за торба е топло още... не че нещо, ама и аз не се наспивам, постоянно я дебна, имам чувството че не спя въобще :(
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #64 -: Октомври 08, 2008, 11:41:45 am »
Стефи, не знам как се утоплявате, но ако сте на ток, пусни радиатор да й е топло. Мия заспива винаги отвита и аз затоплям стаята преди да я сложа да си легне и после поддържам такава температура. Тя не се отвива много де, най-много веднъж да стана да я завия и то ако тя се размрънка за нещо.
<br />[link=http:
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #65 -: Октомври 08, 2008, 12:04:14 pm »
StefiZ, Кристина също спи отвита. Вече си пускаме печка в стаята, на по-ниска температура, но да е приятно. Спи с боди потник и отгоре пижамка, не лятна, малко по-плътна, точно щото се отвива. За чувал дума да няма - никакъв шанс да спи в него. И си спи отвита, това е положението.  :? От доста отдавна. Аз за разлика от теб не се събуждам често, така че я завивам най-много един-два пъти на нощ, през останалото време е отвита. Краката са боси, с чорапи няма заспиване. Все си е топличка като я пипам де, не са и студени крачетата.
*
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #66 -: Октомври 08, 2008, 12:09:32 pm »
Моята Ива е на 8 години и постоянно си спи отвита.За да спи завита аз трябва да изкарвам ноща до леглото и което просто няма как да стане.Аз просто гледам гърба и да е завит това че крачетата са отвири не е проблем.Просто има деца които не търпят да спят на топло и моето е едно от тях.Моето дете спи с тънка пижамка а завивката и е о гъши пук който топли изключително много.
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #67 -: Октомври 08, 2008, 12:17:24 pm »
    Стефи, Мешко, Джам, блаодаря ви за отговорите. Значи във Вита ще ходя, надявам се да не ми откажат.
    И аз съм се видяла в чудо с тия две шилота. Въртят се на всевъзможни страни, и е абсурд да стоят завити, затова ги обличам с пижамка и не се тормоза постоянно да стоя да ги звивам.
*
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #68 -: Октомври 08, 2008, 12:18:44 pm »
Ами явно и моето не търпи топло, в стаята е 23-24 градуса в момента, нищо не включвам още, просто е топло. А ако й пусна и печка сигурно ще се съблече по памперс :lol: Зимата спим на 18-19 градуса, но с торбичка и е ок, е това беше миналата зима де, ще видим тази как ще е :( :?
аз ако не се будех и да я проверявам по 10 пъти, да си спи отвита, ама вече и на мен това неспане взе да ми дотяга :wink:
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #69 -: Октомври 08, 2008, 12:27:42 pm »
Стефчо, при нас е малко по-халдно, с печката през нощта поддържам 22-3 градуса, за да може да си спи отвита. Иначе аз лично предпочитам да си се завия и да съм на малко по-ниска темп., ама тва значи нощни дежурства, а аз само нощен сън признавам. Така и не се научих да си дремвам през деня.
*
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #70 -: Октомври 08, 2008, 12:40:58 pm »
Данидани, Мармотче, благодаря за отговорите.
Стефи, складовете не са на конкретна фирма. Продават стоки на бълг.производители - "Плами", Сими и др.
И моите много се отвиват, затова спят с тънки памучни гащиризончета, подпъхвам им постоянно завивката, обаче.... те се обръщат напряко в люлките, пък завивка да търпят. Гледам да е 23-4 градуса, за да не настинат като се отвият. Не че не ставам постоянно да ги завивам де.
Аз като им слагам чоропогащите са само с боди отгоре, за да го държи да не го изритат, че всичко сваляме и ританките дори. Сега в топлото така излизаме, слагам само чувалчетата на количката на краката, за да не им духа и ако заспят с леко одеялце.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #71 -: Октомври 08, 2008, 13:21:10 pm »
сватя, сложи тънката торба - дето е само плат, без подплата. за нея не е рано.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #72 -: Октомври 08, 2008, 13:53:13 pm »
за колко см са най-големите торби? най-голямта, което открих в магазина беше 80, казаха ми, че по-големи нямало.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #73 -: Октомври 08, 2008, 14:08:08 pm »
нищо подобно, наскоро Стефи ми купи една торба 120 см - като й гледам размера, до първи клас може да се спи в нея.
навсякъде има торби всякакви размери, също както и невежи и нахални продавачи.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #74 -: Октомври 08, 2008, 14:08:50 pm »
за колко см са най-големите торби? най-голямта, което открих в магазина беше 80, казаха ми, че по-големи нямало.

Ние сме със спални чували 100см. от Солун. Излязоха супер евтино, не помня колко точно.
Редувам боди с чувалче, или пижамка с олекотена завивка, без чорапи. При тях е 20 градуса, и на мен ми е леко хладничко  :lol:. Не завивам, защото спят сами.

Хубави бодита с печат, а не с гадните етикети има в магазин Ванеса в Младост 3, не съм виждала другаде такива, богат избор на цветове, много инересни комбинации, а пижамки купих от пазара СМ2 също в Младост 3.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #75 -: Октомври 08, 2008, 14:10:36 pm »
за колко см са най-големите торби? най-голямта, което открих в магазина беше 80, казаха ми, че по-големи нямало.

има,има и още как
ако не се лъжа най-големите са за ръст 120
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #76 -: Октомври 08, 2008, 14:17:55 pm »
Стефунка, Димана нали ходи точно по стъпките на Деси - същата картинка, буди се, ако е завита или насън си изритва завивката и това е. Спи по боди + ватирана пижамка, в по-хладните нощи пускаме малко отопление и така.

Меченце, Уромед може и по-близо да ти е от Вита. Не съм ходила обаче, не знам как е там, но доста познати от квартала си водят децата. Ето тук е http://www.uromed2001.com/



« Последна редакция: Октомври 08, 2008, 14:19:42 pm от marmotche »
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #77 -: Октомври 08, 2008, 14:56:38 pm »
нищо подобно, наскоро Стефи ми купи една торба 120 см - като й гледам размера, до първи клас може да се спи в нея.
навсякъде има торби всякакви размери, също както и невежи и нахални продавачи.

стефи, кажи от къде. обиколих магазините в дианабад и изток (и на плиска вкл.) - нямат. а в бебемаркета ме увериха, че изобщо няма по-големи :x
*
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #78 -: Октомври 08, 2008, 15:03:59 pm »
Имаааа споко, тази за Марти я купих от квартално магазинче, а за Деси купих за зимата от Бокал, пак 120 см., че в нашето беше с ръкави, а аз ако я облека и с ръкав и сигурно ще ми се сърди седмица :lol:
Уф, май ще си спиме развити и толкоз :lol:
немога да я облека повече, тя едва търпи боди потник и блузка за градината, в къщи двата ката дрехи са абсурд, а и тя никога не е спала с боди и пижама :?
абе карай, само да не настине и аз да се науча да спа без да я ходя да я проверявам по 10 пъти :wink:

Цвети, сега се сетих, срещу работа имам Бокал, като си тръгвам довечера ако искаш да питам за торба? Само кази каква искаш, зимна ли, т.е. с ватичка? и колко см.?
*
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #79 -: Октомври 08, 2008, 15:16:19 pm »
Да и Тони има лятна торба 120 см., само че немога го пъхна вече вътре.
Той също се отвива, но както знаете кошарата е залепена до спалнята, така че не ми е проблем завиването.Мен по скоро ме притеснява, че му се изпотява главата и около нея, като затова мисля е виновна възглавницата, защото обича да спи върху нея.
Дайте идея за качествена детска възглавница, то въобще има ли, къде да търся?

Ние засега не сме болни, но не яде отново това пусто диване. Ще го бодна аз да проверя как му е желязцето, фиритина и т.н., като неиска да яде ще го дупча. :wink:
Сигурно ме мислите за изкукала, ами верно си е, обаче да гледам една торба кокали, как ме прави на дива калинка от бебе, определено ми писна ми вече.

Айде пооплаках се, дано поряде туй пусто Тони.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!