0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #40 -: Октомври 07, 2008, 14:21:00 pm »
и двете приказвате глупости. :P

аз пък се потрисам, като видя момченце с голи пищялки на нула градуса с вятър. панталоните имат това неприятно свойство, че се вдигат нагоре при седене, катерене, освен това се ветреят около глезена и отдолу навлиза студ.

вижте кво, на тая възраст няма момченца-момиченца. има разумно и комфортно обличане.

синът ми има чорапогащи и през зимата ги слагам, когато е студено и духа вятър.

дедовците ви не случайно са носили дълги долни гащи.
« Последна редакция: Октомври 07, 2008, 14:23:50 pm от jam »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #41 -: Октомври 07, 2008, 14:24:29 pm »
ХА! Топченца били.... Тези едри диаманти ли наричаш топченца а :wink:?
Ако ви кажа как ходи Никола в момента... :oops: Хем е с яки сополи, а от днес и с чудесна кашлица, прихванати по другарски с Мартин на Джам...

Цитат
аз пък се потрисам, като видя момченце с голи пищялки на нула градуса с вятър
- ама таковата аз да го калявам бе  :lol:

Честит Рожден ден на Диманка! Да е жива, здрава и мнннного усмихната :D
В очакване ....
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #42 -: Октомври 07, 2008, 14:30:47 pm »
Аз също гледам да нацела "златната среда". В големия студ миналите дни бяха с якета, отдолу само блузки с дълъг ръкав, шапки, дори и шалчета им слагам особено на вечерните разходки с таткото по тъмно. След като аз съм с дебелото си зимно яке, как ще облека децата по суичери, да не говорим и вятър ако има. Чорапогащници не съм обувала, аз самата не обичам, но това няма нищо общо, ако е зверски студ ще им сложа.

Ползвате ли от гащите-памперс, взех на Хриси и съм доволна, даже и по-евтини били, аз не знаех.

Да ви похваля един детски магазин-нещо като бебе маркет до Южния парк, на Нишава, ако не бъркам. Зареден е много добре, от пюрета, дрехи, големи играчки, кошари и т.н. Взех много хубави джинси по 15лв. Имаше и други неща на прилични цени, както и пантофи по 8лв. например.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #43 -: Октомври 07, 2008, 14:56:17 pm »
и двете приказвате глупости. :P
...
синът ми има чорапогащи и през зимата ги слагам, когато е студено и духа вятър.


ам свята, молти са, говорим едно и също, ЗИМАТА на -5, КОГАТО Е СТУДЕНО и ДУХА ВЯТЪР :lol: :lol: :P

ясно съм написала, сега в това време като видя така облечено дете, нима ти си слагаш чорпогащник на +10-15 градуса :wink:
« Последна редакция: Октомври 07, 2008, 14:58:10 pm от StefiZ »
*
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #44 -: Октомври 07, 2008, 14:56:42 pm »
Здравейте и от нас.
Времето наистина лети, да е живо и здраво малкото мармотче, да има прекрасно детство, пълно с усмивки и игри!

За памперсите и ние ползваме по-горния размер от килцата ни, Мона е 10кг, но съответния размер памперси и стяга на крачетата, затова сме с 12-25кг.
Зимата, ако е много студено, аз също слагам чорапогащник - имама предвид навън, не в нас.
*
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #45 -: Октомври 07, 2008, 15:01:36 pm »
уф, бе хора, кой ви говори зимата когато е студено, говоря за сега, тия диня :P :P
*
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #46 -: Октомври 07, 2008, 15:18:22 pm »
Хе хе, аз като духна вчера оня ти ми гаден вятър, бая се позамислих да не би да му е студено на мойто шоши  :lol: Купих обаче два чифта чорапогащници, защото все още немога да намеря хубав подплатен панталон за момченце, а дънките е всеизвестно че държат хладно. Ся набийте ме, обаче навън повечко навличам Тони, защото и повечето време се вози в количката. Аз няма да мога да издържа седнала навън само със суитчър сега, но пък и зимното яке още не съм го слагала.
Всеки си знае най добре и е според детето/майката  :wink:

Ние вървим към разболяване, светят му на диването очите. Отказа ми и манджата, но крайжника на хляба и крема от кухнята не. Ние сме на вълна крайжници, филиите са аут.

Манхатънче кажи за медеца, който даваш на Криско. По колко и как го предлагаш?
« Последна редакция: Октомври 07, 2008, 15:21:08 pm от Perdeto »
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #47 -: Октомври 07, 2008, 16:03:58 pm »
и двете приказвате глупости. :P
...
синът ми има чорапогащи и през зимата ги слагам, когато е студено и духа вятър.


ам свята, молти са, говорим едно и също, ЗИМАТА на -5, КОГАТО Е СТУДЕНО и ДУХА ВЯТЪР :lol: :lol: :P

ясно съм написала, сега в това време като видя така облечено дете, нима ти си слагаш чорпогащник на +10-15 градуса :wink:
Ами да си призная аз и зимата не съм му слагала чорапогащник - има няколко чифта термо панталони, които се стягат от долу, слагам ги в ботушите и така изкара зимама ситния. Пък и една седмица беше на Витоша на ски, но под грейката му бях сложила анцуг, че като ги вкарат на топло да хапват, да не остава по гащи.
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #48 -: Октомври 07, 2008, 17:08:02 pm »
Добър вариант са и чорапките до коляното :wink:. Аз самата съм им голям фен, и сега обувам такива на момчетата.

Мармотче, честита ви пораснала госпожица. Щастливо детство от нашата банда.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #49 -: Октомври 07, 2008, 19:23:14 pm »

Мармотче, честито ти порастнало момиче, желая ви много прекрасни мигове на цялото семейство с тези две безценни съкровища.

Хубава седмица, здрави и послушни дечица.
 Отдъхнах си- днес намерих боти на Примиджи в един магазин тук в Сз за приличната сума 47 лева. Ботуши не мисля да купувам, тук в Сз снегове рядко падат. Ескимосите също ще ги пропусна, миналата година изкарахме без такова чудо, само в чувала на количката, надявам се и тази така.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #50 -: Октомври 07, 2008, 20:09:14 pm »
oххх, и ние се разболяваме :( няма сополи, не кашля, нищо и нямаше и преди час - хоп, температура. 38 без малко, да дам панадол, нали?... щото нали се шири такова виждане, че до 38 не се давало нищо.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #51 -: Октомври 07, 2008, 20:25:24 pm »
и двете приказвате глупости. :P
...
синът ми има чорапогащи и през зимата ги слагам, когато е студено и духа вятър.


ам свята, молти са, говорим едно и също, ЗИМАТА на -5, КОГАТО Е СТУДЕНО и ДУХА ВЯТЪР :lol: :lol: :P

ясно съм написала, сега в това време като видя така облечено дете, нима ти си слагаш чорпогащник на +10-15 градуса :wink:

Ми моите извинения, обаче към настоящия момент слагам чорапогащник. Ако времето е достатъчно ветровито и брули студен вярър, ексик ти на 10-те градуса, които не ги усещаш. За непросветените - има различни видове чорапогащници. А кво пази - яйчица или топченца, няма значение, важното е че топли. За мен не трябва на тази възраст да има температурен дисбаланс на тялото. А за закаляването - ми хубу нещо, ама с мярка. Предпочитам да го закалявам с морски бани лятото на морето, отколкото да експирементирам със студа.
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #52 -: Октомври 07, 2008, 21:27:17 pm »
Димана благодари за поздравите, майка й се извинява, че леко се обърна на честит-ната тема :)

Аз, да си призная, на нея й обличах чорапогащник под леки джинси тези дни, като беше духовито времето. Освен това няма нищо по-сладко от бебешонче само по чорапогащник, много ми е мила тази гледка  :wink:

За момченцата, да ви развеселя как ми се накара рехабилитаторът на Дани. Той тогава беше на 2 месеца, лято, жега, ама все пак часът ни е в 7:30 сутринта и съм обула чорапки. Док като ми изнесе една лекция за навличането, как на мъжете неслучайно Господ им е направил торбичките извън тялото и как целта не е разхищение на кожа... Та така, да си знаете и умната с чорапогащниците :)
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #53 -: Октомври 07, 2008, 22:08:05 pm »
Та така, да си знаете и умната с чорапогащниците :)

тооо, при нас връз памперсите, чорапогащника направо не се забелязва :) ние тук всички много добре знаем как се пазят мъжки топчета, ама на- слагаме пампи.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #54 -: Октомври 07, 2008, 22:18:31 pm »
Закаляването не е ли разходки при всяко време навън с изключение на супер лошо, повечко чист въздух, слънчице и т.н., а не разголване  :wink: Навън, топло и подходящо облечени.
Кристина вече си носи чоропогащник и панталонче, по-тънко. Е, все пак в Драгалевци е по-хладно. Днес и закупих чудни джинси, български, термо. Доста топлички изглеждат, но отдолу са без ластик. През зимата ще си ги носи, но задълже с чоропогащник. Аз не нося винаги, но за сметка на това си дзиндзирикам и тъпча на място от студ. Последните години се понаучих да нося.
И изобщо не ми е смешно момченце с чоропогащник.

Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #55 -: Октомври 07, 2008, 22:25:14 pm »
mimi26 Аз ползвам крем против подсичане. Прави се в аптека "Попови" по тяхна рецепта. Аптеката се намира на ул."27 юли". 50гр струват 2лв. Ползвам го от както се е родил малкия и съм нямала никакви проблеми с него.  :)
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #56 -: Октомври 07, 2008, 23:13:36 pm »
mimi26, при моите деца различни кремове вършеха работа, обаче при кого кой крем открих по метода на пробата и грешката, вероятно е индивидуално. Та, нашите съответно са Special Wundschutzkrem на Бюбхен и Mustela Stelactiv.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #57 -: Октомври 07, 2008, 23:33:58 pm »
Да ви се оплача! Бясна съм! Яд ме е на мене си!
Може ли да съм такова тъпо същество!?!
Щях да си отрежа показалеца на лявата ръка! И то с пасатора. Реших да му изчистя ножа, без да го изключа. Без да искам натиснах с дясната ръка копчето. Елате ме вижте сега. Нарязана съм на сто места и то дълбоко. Включително и нокъта ми.
Утре отивам на доктор.
Като съм такава малоумна патка...

*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #58 -: Октомври 07, 2008, 23:47:16 pm »
Честит рожден ден на малкото Мармотче! Да е здраво и да слуша мама, тате и бате :D!

Аблой, хубаво поне че не си го отрязала, не е шега работа! И аз веднъж щях да я свърша така, но в последния момент се усетих.

По въпроса за чорапогащите, напъно подкрепям мнението на Джам.

Момичета от София, много ви моля кажете ако знаете в коя поликлиника или частен кабинет в квартал Редута мога да ходя да ми поставят инжекцийките(декапептил)!
« Последна редакция: Октомври 07, 2008, 23:50:29 pm от mecheto »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #59 -: Октомври 08, 2008, 00:21:56 am »
mecheto, болница Вита ти е наблизо - www.vita.bg
СтефиЗ ще каже за други опции.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!