0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #140 -: Октомври 10, 2008, 15:22:42 pm »
Здрасти банда

Ура,довечера пристига подкрепление,мойто майче идва и обеща да спи с Борислава в една стая та дано да си почина.Защото в противен случай,за партито в неделя сигурно ще гледем в унес.По повод партито вече поръчахме торта с коне и каляска.Ами просто Борислава е луда по конете и като види каруца с кон пощръклява,на село разказа играта на едно матгаре,горкото животинче,а онзи ден направо ме вкара във филм.Стоим на един булевард по средата и чакаме да пресечем а отсреща се задава каруца с кон и наща като почна да вика да подскача,голям мерак а цигането вика колко глас има " ще везма майка ти ще ти дам коня" а хората около нас се заливат от смях а най драго и беше на Борислава.Та така от сега търсим принц на кон.........
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #141 -: Октомври 10, 2008, 16:42:40 pm »
Наде, както е казала Стефито, сода. Само че ако са на достъпно място директно с пръста слагаш лекичко малко сода. Не боли, не щипе. От нея прегаря и по-бързо минава. За друго освен да питаш в аптека. Аз се мажа с прополисова тинктура, но това не е за малко дете, от спирта страшно щипе.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #142 -: Октомври 10, 2008, 21:13:31 pm »
вие май забравихте батю ви Криско дето си лягаше почти до годинката в 18.30 и спеше до 11 с пробуждане в 8 за АМ? няма такъв поспалан :D
сега си ляга в 8 доволно уморен и спи до 7.30. обедния сън е доста оскъден вече и ми е много удобно така, щото събота и неделя имаме повече време за развлечения, а не само спане.

Пупупу да не му е уроки, все така да си спинка.
*
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #143 -: Октомври 11, 2008, 00:08:09 am »
Я да ви попитам като по-знаещи, какво представлява пренавара и кога се бие. Тук при нас медицината е много тайно нещо и никой нищо не ти казва щото и незнае  :x.
Ние за сега си бихме само пентаксима.

*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #144 -: Октомври 11, 2008, 00:24:17 am »
...Стоим на един булевард по средата и чакаме да пресечем а отсреща се задава каруца с кон и наща като почна да вика да подскача,голям мерак а цигането вика колко глас има " ще везма майка ти ще ти дам коня" а хората около нас се заливат от смях а най драго и беше на Борислава.Та така от сега търсим принц на кон.........
хихихи.... :lol: :lol: :lol:
ега ти кефа!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #145 -: Октомври 11, 2008, 08:33:27 am »
в бгмамата в подфорум На пазар в момента се заформя групова поръчка към http://www.leiselsbach.de/ - при 1500 евро било с безплатна доставка, така че който има интерес, може да пише там. Тук дали ще успеем да ги направим тези цифри, малко ме съмнява, бая сума си е, пък ние сме малко?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #146 -: Октомври 11, 2008, 09:07:17 am »
Я да ви попитам като по-знаещи, какво представлява пренавара и кога се бие. Тук при нас медицината е много тайно нещо и никой нищо не ти казва щото и незнае  :x.
Ние за сега си бихме само пентаксима.

Abloy, ето тук може да погледнеш.
http://framar.bg/product_review.php?id=30012945&from=0&page_special_title=%CF%D0%C5%C2%C5%CD%C0%D0+-+%E0%ED%F2%E8%EF%ED%E5%E2%EC%EE%EA%EE%EA.%E2%E0%EA%F1%E8%ED%E0
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #147 -: Октомври 11, 2008, 11:29:27 am »
в бгмамата в подфорум На пазар в момента се заформя групова поръчка към http://www.leiselsbach.de/ - при 1500 евро било с безплатна доставка, така че който има интерес, може да пише там. Тук дали ще успеем да ги направим тези цифри, малко ме съмнява, бая сума си е, пък ние сме малко?

егати разликата в цените.Ние имаме тази проходилка :http://www.leiselsbach.de/_py_Spielwaren-Spielwaren-nach-Marken-Weitere-Marken-CHICCO-2-in-1-Mobil/a-4000291-4-970-977-1057-0/и тук в Белгия е 27 евро,а те са написали,че преди намалението е била 40 евро. 8O
<br />
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #148 -: Октомври 11, 2008, 12:37:15 pm »
днес синковецът ни скри шайбата - туткат се с баща си в коридора, че ще излизат на разходка, баща му се обува, по едно време гледам, нашия тръгва да излиза. викам, чакай, не бос! кога поглеждам, детето си обуло само маратонките!!!  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #149 -: Октомври 11, 2008, 13:24:34 pm »
днес синковецът ни скри шайбата - туткат се с баща си в коридора, че ще излизат на разходка, баща му се обува, по едно време гледам, нашия тръгва да излиза. викам, чакай, не бос! кога поглеждам, детето си обуло само маратонките!!!  :lol:
:lol:

Delica и на нас кончетата са ни любими :D
вие май забравихте батю ви Криско дето си лягаше почти до годинката в 18.30 и спеше до 11 с пробуждане в 8 за АМ? няма такъв поспалан :D
сега си ляга в 8 доволно уморен и спи до 7.30. обедния сън е доста оскъден вече и ми е много удобно така, щото събота и неделя имаме повече време за развлечения, а не само спане.
Искам и аз така  :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #150 -: Октомври 11, 2008, 13:58:19 pm »
Благородно ви завиждам за спящите деца. Снощи беше първото ни АМ - педиатърът каза Friso HA. Ядоха към 22-23 по 100мл само и после в 4 бяхме на концерт. Свърши благополучно в 5 и в 5и20 беше втора част. До 6и30 си държахме ръцете, а съм пуснала, а са викнали. И така...
Елеонор, дано наистина след седмица да има резултат, че вече ходя като сомнамбул.
*
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #151 -: Октомври 11, 2008, 14:08:53 pm »
Хм моят фъсътк още не яде и мисля не са причина афтите :? 
Спешо се нуждая от съвет от Ултра, че по неговите стъпки вървим. Симеон мисля изкара близо 16 дни на мляко само, това дали е свързано с кътниците или е мит това всеобщо твърдение, че когато детето не яде и не е болно, причина са зъбоникнене.
Гризе и лигави включително фасове, сухи клонки, абе всичко гнусно  :x
Чудя се какво да го правя, 5 дни са това, а въобще манджа/супа/сандвич/кус кус не желае и да помирише.

Браво на Марти и ние сега сме на вълна събличане/обличане, събуване/обуване, нон стоп ми търчи гол у дома.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #152 -: Октомври 11, 2008, 14:45:45 pm »
Моята тиква ни е обявила война. В знак на протест затова че майка и си позволява да я води на градина без съгласието и, се напикава в гащите. Два месеца без памперс и без напикване и сега бойкот. В градината оправят проблема като и слагат памперс на второто напикаване, но тя сега си иска памперса и не ще гърнето  :x.
Та два дни тежък ремонт с наказване и кански рев и инат. Започва да има ефект. В понеделник обаче ще има строг ремонт и на госпожите в градината. Слагаме памперс само докато спим и точка. Какви са тези лиготии. :x
Сутрин от 6:45 започва рев  и пазарене: Неее, не икам динаааа, неее.(Не искам градина :lol:). Икам мамаааа. Започват уговорки, мама е на работа, тати също няма никой в къщи, не може. Почва икам баба :lol: И така до девето коляно на родата, баба Лили, баба Мими и тем подобни включително съседите Нана И Пепе :lol:.
После на всяка дрешка се пънем че ни е топло. След това не щем в колата. Будим всички съседи докато я вържа в седалката и потеглим. А в градината влизаме с голяма песен и с маратонки, да им е гадно на лелките. Няма само на детето да му е гадно я :lol:.
И мама като тръгне вече на работа е като изкопала 3 декара нива. Съшност незнам какво е да изкопая толкова много, но ми се струва по лесно  :lol:.
Обаче да ви кажа, май е в плюс че е по малка и не може да говори. Съседчето на 3 годинки и нещо тръгва към колата със: Ти си лоша майка. Ще разкажа на всички колко лоша майка и татко си. Да ме водиш на градина, не те е срам. На отговора : Млъкни изцеден през зъби се чува: Ето, не щеш и да ме изслушаш как се чувствам. :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #153 -: Октомври 11, 2008, 14:49:42 pm »
Перденце, направо като те чета, не знам как си жива  :) ама да ти е жив и здрав Тони, ще порасте, ще се променят нещата. Има голяма вероятност да е от зъбоникнене неяденето, та дано скоро поникнат тея зъбки. После в пубертета ще му се молиш да стане от масата  :wink: нашия батко изяждаше по 6 пържоли с по 2 филийки, ей така за спорта  :D

Голяма забава е като почнат да се обличат и обуват сами - по-често обаче уцелват всичко наопаки  :D

Аз също искам да се включа за пазар и дайте да изберем сайт от който, та да се почваме - ча докато се организираме - ей ги празниците, дошли са!
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #154 -: Октомври 11, 2008, 15:01:49 pm »

Елеонор, дано наистина след седмица да има резултат, че вече ходя като сомнамбул.

Знам мими26, аз бях така докато Беа навърШи 6 месец и 1/2, няма страШно Ще се наспиШ след няколко години :P
успех



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #155 -: Октомври 11, 2008, 15:06:03 pm »
това дали е свързано с кътниците или е мит това всеобщо твърдение, че когато детето не яде и не е болно, причина са зъбоникнене.

мит е.

Мартин отново не яде. от инат. не е болен, не му растат зъби. не иска готвени манджи, иска "друго" (готов буркан). е, нема да дам. той пък не яде. гладен е, но не яде. питам - искаш ли "друго", той се ухилва щастливо, очите му светват и тръгва да се качва на стола за ядене. явно е гладен. давам пак буркана с готвената манджа - врътва глава и слиза от стола.

така че, кво да си говорим...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #156 -: Октомври 11, 2008, 15:39:52 pm »
Хм и при нас е така, но незнам дали е от инат да не иска манджи, супи, сандвичи и т.н. или просто му се провеня вкуса, а като не говори аз немога да разбера.
Гладен е защото мрънка непрекъснато и сочи шкафа, отваря хладилника, бърка си в устата, всичко това за да ми покаже, че иска да яде. Да обаче аз вече незнам какво да му дам. Всичко от хладилника и шкафа съм извадила, хареса си нещо хапне лъжица, две и пак мрънкане. Вбесена и изтрещяла съм вече. Оставям го, обаче на инат започва да си яде пантофите, бърка си в устата за да предизвика повръщане и ... как се изтърпява такова диване, ами няма рецепта за жалост. Търпя, викам, удрям, но не и не. Днес на обяд яде половин банан (тук имаме малко напредък с плодовете) и малко купешка кифла със сирене, защото се тръшна пред павилиона.
В момента и глада не е решение, защото е гладен и търси нещо, но как да разбера кое е това нещо.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #157 -: Октомври 11, 2008, 15:47:22 pm »
Аз да разкажа ли как яде днес Мария? Баша й я държи стиснал й ръцете и краката, аз пея и гъча пюрето в устата й. Джама ме нахока за тази практика, но на обяд и следобедната закуска при нас е така. Яде се с кеф само сутрин и вечер. Аз също ям когато ми се яде, но нали при тях трябвало по часовник. Изобщо така са и двамата - цирк и пълна програма около тях за да се забаламосат и хапнат нещо (които са яли с нас знаят).
« Последна редакция: Октомври 11, 2008, 15:58:14 pm от cygnus »
*
Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #158 -: Октомври 11, 2008, 15:55:49 pm »
Аз да разкажа ли как яде днес Мария? Баша й я държи стиснал й ръцете и краката, аз пея и гъча пюрето в устата й. Джама ме нахока за тази практика, но на обяд и следобедната закуска при нас е така. Яде се с кеф само сутрин и вечер. Аз също ям когато ми се яде, но нали при тях трябвало по часовник. Изобщо така са и двамата - цирк и пълна програма около тях за да се заблеят и хапнат нещо (които са яли с нас знаят).

Дони ми ние доскоро само така се хранехме душко и то точно за обяд и на следобедната закуска. Досега никога на обяд Тони не е ял без маймунджалъци манджа или супа, виж десертите няма проблем. Ако оставя както сега се мъча, няма да яде.Ако стисне баща му ръцете и краката, следва връщане. Незнам къде се крие отговора, но немога да оставя дете на 2 г. да стои гладно с дни, да не кажа седмици.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Re: Седмицата 06.10 - 12.10.2008
« Отговор #159 -: Октомври 11, 2008, 15:59:14 pm »
Е, Дони, ти утрепа рибата с тази инквизиция. И аз се тревожих, е още се тревожа, но се мъча да си калявам нервите. Като не иска свалям от стола и точка по въпроса. Даже не предлагам втори път. Врътне ли главата на втората лъжица - свалям. Ако не на следващото ядене, то на по-следващото яде та се пука. Или докопва хляба от шкафа, смъква го и започва да ръфа. Никакви млека през това време, солети, плодове (освен малко ябълка, ако иска веднага след неяденето, как й остъргва корема понякога  :wink:, само вода и сок поне един час преди часът за ядене.

Наде не му давай нищо и мляко даже, да видиш как ще прояде. Гладно на мляко не е изобщо даже.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!