0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бойкот на Щерев!
« Отговор #100 -: Февруари 10, 2006, 11:21:45 am »
Благодаря ти Дони, дано мила!
Бойкот на Щерев!
« Отговор #101 -: Февруари 10, 2006, 14:48:14 pm »
Цитат на: Anonymous
Фреши, мисля, разсеяха ти неяснотите - тъпите, немислещите и неграмотните сме аз и Ели! А и освен това да не си помислиш да напишеш мнението си, когато е по-различно и неконформистко или да питаш нещо във форума! Във форумите въпроси не се задават - питай си лекарката! Чао, мила! Уви - ще си остана неграмотна явно! А! И тъпа! :lol:
Боже, събери си версиите!


Флай, тъкмо от снощи си мисля, че независимо към кого е насочена тази грубост, не е уместна. Още повече, не виждам нищо от постингите ви с Ели, с което да сте заслужили такива определения :!:

Права е Сигнусче, че не бива да се развалят добрите отношения във форума заради когото и да било. Цялата тази дискусия тук е много "крива" - смесени са много теми - Щерев в предаването, Щерев като специалист, Клиниката като специалисти. Елементи на морал при избор на клиниката - да се интересуваме дали сме доволни от лечението или да сме морално непремирими заради връзки, дори невидими за нас, с хора, с чието поведение (медийно) не сме съгласни. Въпроси за избора - за и против определено място и алтернативи.
Мисля, че ако всеки от тези въпроси беше зададен отделно, нямаше да се получат тези "недоразумения".

Така или иначе, не се нервирай - всеки си има право на избор и на мнение и останалите момичета тук го подкрепят. Мисля, че добрият дух на форума ще се запази въпреки тази дискусия, на която отделихме твърде много време, сигурно и заради емоцията и гнева от неприемливото поведение на Щерев по ТВ.

Много ти стискам палци за успех на пункцията и да има един отличен транфер :D

 :bighug:
Благодаря ти, Бени!







*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Бойкот на Щерев!
« Отговор #102 -: Февруари 10, 2006, 19:15:08 pm »
хххх
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Бойкот на Щерев!
« Отговор #103 -: Февруари 10, 2006, 19:24:19 pm »
Цитат на: FreshBreeze
Флай, тъкмо от снощи си мисля, че независимо към кого е насочена тази грубост, не е уместна. Още повече, не виждам нищо от постингите ви с Ели, с което да сте заслужили такива определения :!:

Права е Сигнусче, че не бива да се развалят добрите отношения във форума заради когото и да било.......


Аз съм 100% за това изказване на Фреши  :grouphug2:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
Бойкот на Щерев!
« Отговор #104 -: Февруари 10, 2006, 19:49:19 pm »
Айде хаирлия да е! Цунки! Аз се подтогвям... :wink:
*
Бойкот на Щерев!
« Отговор #105 -: Февруари 10, 2006, 20:14:11 pm »
Flyboy, успех!  :crossfingers:  Време е вече за добри новини от зимната серия! Разчитаме на теб, да знаеш!   :balk_21:
*

    Anonymous

Бойкот на Щерев!
« Отговор #106 -: Февруари 11, 2006, 20:09:02 pm »
Стига вече изчетох всички страници от темата и се оказа ,че само 2-3 от вас са гледали предаването Дали правилно сте разбра ли какво иска да каже човека вярно че жени като НАС са по уязвими ичувствителни ,но нека да разберем точно за какво става въпрос преди да съдим А относно клиниката и обслужването нямам забележки точно в тази клиника направиха всичко възможно да ми спестят пари и имах проблем които трябваше да разреша и вместо аз да звъня и да търся др тя ме търсида ми дава информация и напътствия  а за паркинга и плащането с карти няма лошо а обратно
*
Бойкот на Щерев!
« Отговор #107 -: Февруари 11, 2006, 20:26:31 pm »
Айде стига реклама моля, поне можеше да пишеш с някакъв ник, а не да влизаш като гост :?
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Бойкот на Щерев!
« Отговор #108 -: Февруари 11, 2006, 21:18:31 pm »
:evil: Влезни в час госте,комаи ти не си гледала предаването.А пък ако си го гледала  и не те е заболяло от думите на Щерев,то коментара е излишен.
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Бойкот на Щерев!
« Отговор #109 -: Февруари 12, 2006, 00:56:19 am »
Цитат на: flyboy
Айде хаирлия да е! Цунки! Аз се подтогвям... :wink:


Успех и от мен   :crossfingers: flyboy!!! И  :balk_21:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Бойкот на Щерев!
« Отговор #110 -: Февруари 12, 2006, 00:58:52 am »
Цитат на: Anonymous
Стига вече изчетох всички страници от темата и се оказа ,че само 2-3 от вас са гледали предаването Дали правилно сте разбра ли какво иска да каже човека вярно че жени като НАС са по уязвими ичувствителни ,но нека да разберем точно за какво става въпрос преди да съдим А относно клиниката и обслужването нямам забележки точно в тази клиника направиха всичко възможно да ми спестят пари и имах проблем които трябваше да разреша и вместо аз да звъня и да търся др тя ме търсида ми дава информация и напътствия  а за паркинга и плащането с карти няма лошо а обратно


И аз изчетох постинга ти и извода ми е че ти също не си гледала предаването. А освен че смятам че си подмолен шпионин тук във форума, смятам и че като искате да си рекламирате клиниката с доктора вземете поне си платете, сумата няма да ви срине я!!!!
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
Бойкот на Щерев!
« Отговор #111 -: Февруари 13, 2006, 16:54:58 pm »
Е това последното си е пълна п.......я! Много сте ми симпатични всички, ама вече се уляхте. И изказването на Джем, че нямало да отговаря на въпросите на пациентки на клиниката направо е под всякаква критика. Уж всички сме едно, тук сме за да си подаваме ръка в трудни моменти, да обменяме инфо. Защо ние, които ходим в клиниката на Щерев минимум от година и си имаме лекуващ лекар и екип който познава проблемите и състоянието ни , трябва да се чувстваме виновни, че заради  думи, които дори не сме чули, неискаме да си сменяме клиниката. Как може да искате това от нас?Че и да ни се сърдите, че и да ни обиждате? Много добре знаете колко е важно  човек да не си сменя клиниката и че връзката пациент-лекар се изгражда с време! Извинявайте, но Щерев може да е всякакъв, но това вашето граничи с жестокост! Лично аз съм много разочарована от това безмозъчно и напълно илиминиращо чуждия проблем отношение!
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*
Бойкот на Щерев!
« Отговор #112 -: Февруари 13, 2006, 17:18:32 pm »
Ели, специално прочетох цялата тема още веднъж заради постинга ти. И не видях някъде някой някого да агитира да си сменя клиниката - напротив точно обратното беше написано в прав текст и беше обяснено на няколко пъти, че там работят много кадърни специалисти! Аз лично познавам и поддържам връзка с някои от тях и това няма да повлияе в никакъв случай на отношенията ни!
Моля ви опитвайте се да не четете избирателно и да вадите дадена мисъл от контекста на темата.
*
Бойкот на Щерев!
« Отговор #113 -: Февруари 13, 2006, 17:49:12 pm »
Е, честно това вече е върхът! Ми аз вече и да чета явно не мога, пък за избирателно съвсем...Отказвам се да водя този безумен диалог. Аз лично си направих изводите. Мразя да ме правят на идиот, и хайде да прочетем отново най-най-първите постинги, че после много грозно става...Пак го казвам - не ви прави чест на вас модераторите цялата тази помия , която изляхте върху  Щерев и клиниката. Прочетох и безумията в Дир, там една от най-добрите ембриоложки се отчита като на комсомолско събрание пред хора, които вообще не го заслужават. Лично аз се чувствам отблъсната и обидена, не беше това начина да се бойкотира определена личност. Накарахте много от момичетата да ги е страх да напишат това което мислят или после да ви се оправдават. Като чета постингите на Фреш направо ми става мъчно. Отново го казвам за вас модераторите - държите се като богоизбрани ли, диктувате вече правила ли?
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*
Бойкот на Щерев!
« Отговор #114 -: Февруари 13, 2006, 17:55:57 pm »
Ето веднъж:
Цитат на: jam


КОЛКО ПЪТИ ТРЯБВА ДА НАПИША, ЧЕ НЯМАМ НИЩО ПРОТИВ КАЧЕСТВОТО НА МЕДИЦИНАТА В КЛИНИКАТА НА ЩЕРЕВ!!! НЕ ОСПОРВАМ ФАКТА, ЧЕ ТАМ РАБОТЯТ ДОБРИ ИЛИ МНОГО ДОБРИ ЛЕКАРИ, ЧЕ УСЛОВИЯТА СА ОТЛИЧНИ И ВИ ОБГРИЖВАТ ДОБРЕ!!!


И още веднъж:
Цитат на: jam

(не го разбирай това като агитация да сменяш клиниката, разбира се! )


Мога и да продължа, защото има още много реплики от този род написани от модератори в точно тази тема, само кажи дали е необходимо. И какво по-точно са писали другите модератори по темата, аз лично за първи път се включвам, просто не издържах сега.

Кое по-точно в върхът? Като напишеш "това" нищо не ми говори - кое е това "това" от мнението ми? Като ще се хващаме за думата, нека сме по-конкретни.

Отделно това, което казваш за Фреш - видя, че всички я разбират и споделяме изцяло нейното мнение, както виждаш аз съм написала същото, което и Фреш е написала за клиниката и за специалистите в нея.Ама тва явно не го прочете :)

И само един въпрос от мен : Гледа ли предаването?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Бойкот на Щерев!
« Отговор #115 -: Февруари 13, 2006, 18:03:27 pm »
Ели, за пореден път се убеждавам, че мисленето ти работи на много ниско и елементарно ниво. Дискусия с теб е напълно излишна.
Аз като потребител на форума имам пълното право да си решавам сама кога и на кого да пиша, отговарям и давам съвети! Ти си ми неприятна и не желая да ти отговарям! Нещо против това ми лично право да имаш? Какво си се разпенявила така смешно и жално по повод решението ми? Да не би да съм длъжна някому нещо тук, най-вече на теб, та ще ми се оплакваш от "безмозъчно Илиминиране" на твоя проблем?!
Не виждам с какво съм уплашила някой да си каже мнението и категорично възразявам против опитите ти да внушиш такива измислици!
Колкото до правата на модераторите - да, те имат повече права от теб и това е факт! Правилно си разбрала - модераторите диктуват правила и те са ясно написани в началото на всеки форум! Модераторите имат повече права от теб, защото са допринесли много повече от теб за съществуването на този сайт. А че се грижат добре за дискусията говори фактът, че досега изтрито или редактирано мнение в тази тема няма!

И последни думи към теб - най-много мразя на този свят глуповати и хитроумни женчета, които се опитват да манипулират хората с петте си научени чужди думи!

не се хаби да ми отговаряш. и без това постингът ти днес беше достатъчно закъснял и неадекватен...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Бойкот на Щерев!
« Отговор #116 -: Февруари 13, 2006, 18:28:18 pm »
Единственото нещо, което ме спира да  отговоря, е, че и двете сте бременни. Да сте живи и здрави, много хубави моменти ви желая, но не съм очаквала толкова злоба да се излее върху мен точно от такъв форум.Благодарна съм за същетвуването на Зачатие и този сайт, уважавам мнението и съм съпричастна с болката на всички тук. Това е последния ми постинг. На всички желая късмет!
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*
Бойкот на Щерев!
« Отговор #117 -: Февруари 13, 2006, 18:33:48 pm »
Е Ели къде я видя тази злоба бе? Виж първо твоите последни постинги и тогава! И не ми отговори на въпроса за предаването - дали си го гледала, защото ако не си - това обяснява всичко. И много други момичета бяха на мнение защитаващо клиниката и дори самия Щерев, но тези мнения никого не подразниха - ето виж - Фреши и Флай :)  Както прочете ние също се възхищаваме на останалите специалисти там. Човек е хубаво да внимава как и какво пише, защото това е общуване както и реалното , независимо че не се познаваме.  И не искам това да ти е последния постинг. Пожелавам ти успех в следващата процедура и да се похвалиш първо именно тук!   :)
Но пак премисли това, за което спорихме - определено си ни разбрала погрешно ! И явно все безрезултатно се опитвам да ти го обясня това с послените няколко менния.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Бойкот на Щерев!
« Отговор #118 -: Февруари 13, 2006, 19:27:48 pm »
Ели, не съм съгласна с теб.
Първо никой никого не кара да си сменя клиниката.
Всеки има мнение и си го казва.
Аз понеже знам, че Фреши ходи в клиниката на Щерев нито съм я обиждала, нито съм я пренебрегвала, че ходи там.
Всеки може да бойкотира който иска и да ходи при който иска.
Ели, направо не те разбирам.
За Джам - ще отговаря на който иска.
Не е на заплата тук, за да и се държи сметка на кой отговаря и на кой - не.
А пък аз специално първа се изказах за добрите специалисти в клиниката.
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Бойкот на Щерев!
« Отговор #119 -: Февруари 13, 2006, 21:09:52 pm »
Цитат на: Eli7
Е това последното си е пълна п.......я! Много сте ми симпатични всички, ама вече се уляхте.


Ако това се отнася за моя постинг ще кажа само едно да беше се логнала. Или поне със следващо мнение да уточниш че това си ти!!! Щях да ти отговоря по обстойно на въпросите по повод на предаването.

Цитат
Дали правилно сте разбра ли какво иска да каже човека вярно че жени като НАС са по уязвими ичувствителни ,но нека да разберем точно за какво става въпрос преди да съдим


На въпроса дали сме разбрали правилно, тези които са гледали предаването ще потвърдят, че на въпроса на Марта Вачкова и Фуси на какво се дължи стерилитета, "доктора" заяви в прав текст че стерилитета се дължи на абортите направени в по-ранна възраст, понеже жените правили аборти затова сега неможе ли да имат деца, и на всичкото отгоре се сещали да правят инвитро чак след 30 год., той какво да ги правел тогава. Ако е въпроса да се прави инвитро на здрави 18-20 годишни момичета то просто няма нужда от такива специалисти като него, щото тогава още няма да са правили аборт и няма да има нужда от инвитро!!!!!
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!