0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Бойкот на Щерев!
« Отговор #40 -: Февруари 03, 2006, 22:09:54 pm »
не можах да гледам предаването (много съжалявам за което). ПОДКРЕПЯМ БОЙКОТА обаче.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Бойкот на Щерев!
« Отговор #41 -: Февруари 03, 2006, 23:03:18 pm »
"ПОМИСЛЕТЕ СИ ОТНОВО ДАЛИ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА БЪДЕТЕ ЛЕКУВАНИ ОТ СПЕЦИАЛИСТ С ПОДОБЕН МАНТАЛИТЕТ И ОТНОШЕНИЕ КЪМ ВАШИЯ ПРОБЛЕМ! "

Напълно съм съгласна, Мога само да съжалявам за това, че лежащия на някакви измислени лаври, Доц. Щерев е човекът от който зависи щастието на толкова много семейни двойки.
Бойкот на Щерев!
« Отговор #42 -: Февруари 03, 2006, 23:57:41 pm »
Джам, подкрепям бойкота, отдавна не го харесвам Щерев, пък и веднъж опитах да ползвам услугите на клиниката му за елементарно изследване и бях много разочарована, когато 3 сестри не успяха да ми вземат кръв, а само ме надупчиха като лейка. Не че не го преживях, ама още тогава си казах, че никога повече няма да я посетя.

Стискам палци, за това, което ти предстои!!!
Късмет!
Бойкот на Щерев!
« Отговор #43 -: Февруари 04, 2006, 02:01:56 am »
Аз написах в чата,нека и тук да подкрепя БОЙКОТА!!!
"Момичета,нека да не допускаме такива като Щерев да решават нашата съдба".Това за мен не е човек,а още по-малко лекар.
А по повод,това,което е писала Фреши и Ели7,щом не ви е страх лекувайте се там,но какво може да се очаква от човек без морал,а?
Това за местата за паркиране и други маловажни неща,напълно съм съгласна със Сигнуса,нека всичко друго е наред.А и пред клиника"Малинов" места за паркиране дал господ.А да не говорим,че не са само д-р Владимиров и д-р Стаменов,има и други свестни лекари.
*
Бойкот на Щерев!
« Отговор #44 -: Февруари 04, 2006, 05:19:30 am »
Много грозничко изказване .. не му прави чест защото и той от това се храни.
Бойкот на Щерев!
« Отговор #45 -: Февруари 05, 2006, 10:28:12 am »
Джаме, аз на този съм му обявила бойкот още през октомври 2004.
Когато бях забременяла извънматочно и получих кръвоизлив Мира от дир-а ми беше дала координати на клиниката му. Беше събота и ревяща съм ги молила да ме приемат и да ме прегледат, но НЕ, щом не съм им абонат нека мра... Събота и неделя е само за абонати
Интересното е, че имам познати забременняли от първи опит при него, ама инвитрото им излиза над 20 бона. Дали пък няма връзка??
А, и моя лекар, който в последствие ме оперира и разговаряхме с него за инвитро категорично ми каза да не стъпвам в клиниката на Щерев, а той е бил от екипа му все пак.
Каза само, че има най-добрия ембриолог имного добра анастезиоложка.
Бойкот на Щерев!
« Отговор #46 -: Февруари 05, 2006, 13:37:26 pm »
ПРИСЪЕДИНЯВАМ СЕ КЪМ ИДЕЯТА ЗА БОЙКОТА!

*
Подкрепям
« Отговор #47 -: Февруари 06, 2006, 12:22:47 pm »
БОЙКОТ ДО ДУПКА !!!  :wink:
Бойкот на Щерев!
« Отговор #48 -: Февруари 06, 2006, 13:46:31 pm »
Цитат на: Meli
Цитат на: FreshBreeze
Джами, съгласна съм още веднъж с теб, но двама лекари не могат да поемат всички нас.


Тук леко преекспонираш липсата на специалисти - ето Сигнус е ходила при друг лекар, и е доволна. Все пак не са само двама, нали така?


Мели, моите уважения :D , но аз говоря за София и наистина смятам така. Защото се почудих малко дали да не сменя клиниката след личното ми разочарование от Щерев, но не намерих по-добра алтернатива. Да не говорим, че от гореспоменатите двама, от единия не съм доволна, но го казвам, заради общо добрите оценки, които получават тези двама лекари.
Благодаря ти, Бени!







Бойкот на Щерев!
« Отговор #49 -: Февруари 06, 2006, 13:48:19 pm »
Цитат на: morkovche
А по повод,това,което е писала Фреши и Ели7,щом не ви е страх лекувайте се там,но какво може да се очаква от човек без морал,а?


Мисля, че се пояснихме - други са ни лекуващите лекари и в техните ръце сме се оставили и от на тях разчитаме. На практика Щерев не лекува, или ако да, то единични случаи, но аз не знам за "негови" пациенти.
Благодаря ти, Бени!







Бойкот на Щерев!
« Отговор #50 -: Февруари 06, 2006, 13:54:41 pm »
Цитат на: FreshBreeze
 Да не говорим, че от гореспоменатите двама, от единия не съм доволна, но го казвам, заради общо добрите оценки, които получават тези двама лекари.

Фреши, от кой?
Бойкот на Щерев!
« Отговор #51 -: Февруари 06, 2006, 14:03:37 pm »
Отговорих ти на лични :balk_21:
Благодаря ти, Бени!







Бойкот на Щерев!
« Отговор #52 -: Февруари 06, 2006, 14:08:47 pm »
Видях  :balk_21:
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Бойкот на Щерев!
« Отговор #53 -: Февруари 06, 2006, 14:21:54 pm »
Зайо, тъкмо щях да те светвам завоалирано-виртуално:lol:
Относно бойкота. Подкрепям изцяло идеята. Не защото Щерев някога ми е бил или ще бъде мой лекар, а защото е законотворец и защото сме зависими от решенията, които той може да вземе.
Дали някой ще ходи в неговата клиника си е личен избор. Тук не става въпрос за безплатен паркинг, няма смисъл от преекспониране на проблема.
В случая гротеската идва от там, че аз като клиент мога спокойно да го отрежа от моя джоб, но аз като данъкоплатец ще трябва да го търпя докато му свърши мандата - едновременно да се храни от моя проблем и да му се присмива, като ме смята за трета ръка човек...
Дано да успея да гледам повторение на предаването. Ситуацията е достатъчно неприятна и ми се иска ако ще продължавам да го бойкотирам, да съм възможно най-аргументирана.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Бойкот на Щерев!
« Отговор #54 -: Февруари 06, 2006, 14:36:21 pm »
Твърдо съм "за".
Да се надяваме, че лекарите, които работят при него ще попрочетат в сайта и дано да си потърсят друг работодател.
Между другото Щерев като Господ ли се изживява вече? Дали защото има репро-клиника или защото е депутат?
Всички ние тук нямаме нищо против "порочното" зачатие. Друг е въпросът дали е постижимо.
Бойкот на Щерев!
« Отговор #55 -: Февруари 06, 2006, 14:37:44 pm »
Цитат на: ultra

Дано да успея да гледам повторение на предаването. Ситуацията е достатъчно неприятна и ми се иска ако ще продължавам да го бойкотирам, да съм възможно най-аргументирана.

Ултра, идея за деня на повторението?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Бойкот на Щерев!
« Отговор #56 -: Февруари 06, 2006, 14:43:51 pm »
Цитат на: FreshBreeze
аз говоря за София и наистина смятам така. Защото се почудих малко дали да не сменя клиниката след личното ми разочарование от Щерев, но не намерих по-добра алтернатива.


тук измествам темата, но ми стана весело - ти наистина ли твърдиш, че от Савова и Тимева по-добри специалисти по репродуктивна медицина в София няма?  :D  пробва ли ги всичките? знам, че Владимиров не ти е дал касова бележка и ти е казал различно местоположение на фоликула в два последователни прегледа, ама другите...?

(не го разбирай това като агитация да сменяш клиниката, разбира се! )
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Бойкот на Щерев!
« Отговор #57 -: Февруари 06, 2006, 15:00:59 pm »
Цитат на: jam


 знам, че Владимиров не ти е дал касова бележка и ти е казал различно местоположение на фоликула в два последователни прегледа, ама другите...?

(не го разбирай това като агитация да сменяш клиниката, разбира се! )

Е, че къде дават касови бележки-на мен само в лабораториите  са ми давали касова бележка.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Бойкот на Щерев!
« Отговор #58 -: Февруари 06, 2006, 15:23:09 pm »
Цитат на: little_rabbit

Ултра, идея за деня на повторението?

Зайо, следя, слухтя - засега нямам информация :(


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Бойкот на Щерев!
« Отговор #59 -: Февруари 06, 2006, 15:32:31 pm »
Е, вие сега ме емнахте - безплатен паркинг, касови бележки. Ми освен да ви помоля - недейте, просто си изразих мнението честно. За мен тези неща са част от обслужването и показват уважение към пациента. Виждам, че някои не мислите така, но дайте да не се заяждаме, ОК? Нали всеки има право на мнение, сега какво - да взема да съжалявам, че съм била искрена?
Нали знаете, че всички сте ми близки като виртуални сестри и винаги ви желая най-доброто, надявам се и вие на мен!

Джами - добре де, кои са тия специалисти, дето не ги знам? В бившата Тина Киркова и ти си ходила, не вярвам за там да ме агитираш. При Табакова? (както казах, мерси съм за там! Да направиш 17 поредни инсеминации със стимулация 8O ). При д-р Тодоров, който едно че познавам лично от преди (покрай миомата), второ да ми направи унизителния преглед преди изследване на пролактин, за който разказват доста момичета? Защо така за други не се сещам .... Истината е, че добрите клиники за лечение на стерилитет далеч не са много.

П.С. И въпросът не е само в лекаря. Важни са и екипа, достъпност и удобство, ембриолози, лаборатория, оборудване.
Също така, връзката пациент-лекар е въпрос от индивидуален характер и този, което ми е допаднал на мен, може да разочарова другиго и обратно.

Моля ви да не ставате груби с мен, защото не мисля, че е справедливо, а и ме натъжавате :cry:
Благодаря ти, Бени!