0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #60 -: Май 17, 2008, 07:06:18 am »
sany,миличка.....самата бактериална вагиноза е по-опасна от антибиотика(наистина може да предизвика преждувременно раждане) ,лекарите знаят какъв антибиотик да ти назначат :D.....но за да си по-спокойна ,обади се на д-р Стаменов и се консултирай с него....на него можеш да имаш абсолютно доверие(и аз когато съм притеснена звънкам на Персенска :oops:,тук нямам доверие на никой)
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #61 -: Май 17, 2008, 17:37:55 pm »
adi, благодаря ти за отговора, и аз мисля че е по-опасна самата вактерия и затова щеси пия хапчетата без да се оплаквам. А някой да знае дали някое момиче с бактериална вагиноза е устискало до термин? От вчеа насам все си мисля че ей сега ще ми се случи преждевременното раждане. Най-кофти е че трябваше по-рано да я лекуваме по-сериозно , но док все повтаряше "абе няма нищо сериозно, имаш си нормални бактерии , но за всеки случай пий това" и на следващия преглед като му казах че няма резултат ми каза" няма проблем, така ще си караш до края" а сега 1 месец по-късно " ами имаш симптоми като на жени които раждат преждевременно" и така може би съм си я влякла поне 3 месеца. Много ми е притеснено,но май-няма какво друго да направя, май е късно да сменям лекаря
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #62 -: Май 17, 2008, 18:27:08 pm »
Момичета, с обикновенно направление ли се записахте в ЖК.

[/url]
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #63 -: Май 17, 2008, 18:36:25 pm »
sany стискам палци всичко да е наред и бебчо да не бърза да излиза!
ЕVIQ на мен личния лекар ми даде обикновенно направление за гинеколог и с него се записах на ЖК.

*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #64 -: Май 17, 2008, 21:11:21 pm »
Да ви попитам, знаете ли дали може тази бактерия да влезне при бебето и да му навреди. Да не го заразя , вече незнам ще се побъркам.
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #65 -: Май 18, 2008, 10:13:54 am »
Здравейте и от мен в новата темичка! :hello2:
 :welcome_1: на всички нови бременелки - желая ви леки и спокойни  :cloud9: и щастлив финал!
dalgiia,успех и дано малкото човече бъде най-прекрасният ви новогодишен подарък! :crossfingers:
Дано темичката се напълнълни с много нови бъдещи мами и бебенца!
Леко раждане на Sunflower (ако все още не е родила).
И накрая, искам да благодаря на всички за подкрепата и куража, който ми давате! :bighug: Засега уж контракциите се успокоиха,дано да не се подновяват скоро!!!Иначе за почивката и лежането - аз предимно това правя и не мога да си представя,ако ходех на работа,какво щеше да бъде???
Дай Боже всички да сме здрави и бебенцата ни да са добре и да не бързат да излизат,преди да е дошло времето!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #66 -: Май 18, 2008, 21:15:58 pm »
момичета,от коя гс са започнали да ви отичат краката?
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #67 -: Май 18, 2008, 21:23:40 pm »
На мен вече ми отичат-горе долу от началото на седмицата започнаха.
Ако ходя малко по-дълго и глезените ми стават ужасни.
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #68 -: Май 18, 2008, 21:26:59 pm »
Ади, на мен започнаха да ми отичат към 20-25 г.с.
Топлото време и доста килограми допринесоха още повече.

п.п. ти си толкова финна, няма да ти отекат :)
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #69 -: Май 18, 2008, 22:02:44 pm »
момичета,от коя гс са започнали да ви отичат краката?
На мен от 2-3 седмици, започнаха да отичат в ходилата и ме болят понякога.
А на някоя от вас да й изтръпват ръцете,, нощно време ? Събуждам се посреднощ и не мога да намеря място на ръцете си, и напоследък  ме болят от изтръпване.
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #70 -: Май 18, 2008, 22:25:22 pm »
момичета,от коя гс са започнали да ви отичат краката?
На мен от 2-3 седмици, започнаха да отичат в ходилата и ме болят понякога.
А на някоя от вас да й изтръпват ръцете,, нощно време ? Събуждам се посреднощ и не мога да намеря място на ръцете си, и напоследък  ме болят от изтръпване.

Ади,
моите отичат от 28-29 седмица, но както ти е казала и Надин, горещината и килограмите допринасят за това.

Евертон, преди няколко дни, като правих консултация с снестезиоложката, тя ме пита дали ми изтръпват ръцете. Но моите не изтръпват и така и не разбрах защо ме пита... :ask:
Иначе пръстите и на ръцете ми /освен краката/ са подути и ме болят ставите.
След има-няма 2-3 месеца всичко ще се оправи, миличка :wink: :)

Добре дошли на новите момичета - Дори и dalgiia!
Леко бременеене и успешен финал! :flower: :flower: :flower:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #71 -: Май 18, 2008, 22:36:32 pm »
момичета благодаря ви за бързите отговори :D :D :D
Ади, на мен започнаха да ми отичат към 20-25 г.с.
Топлото време и доста килограми допринесоха още повече.

п.п. ти си толкова финна, няма да ти отекат :)

Надинка,мила,напротив .....от вчера са ужасно отекли...болят(не се виждат кокълчета ми на краката )....и понеже в момента имам проблем с единия бъбрек,та се чудих дали е от него,дали пак съм дигнала албумин или е просто от бременноста :D
е явно е от бременноста :D
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #72 -: Май 19, 2008, 00:04:47 am »
Ади, и аз като теб имам проблем с бъбреците и послучая бях и в болница.Не искам да те плаша,ама я звънни на док. и поговори.Моя албумин също е в норма,но пак си се подух,защото заради бъбреците задържам течности.То при всеки е различно,но според мен се консултирай с док.
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #73 -: Май 19, 2008, 00:21:58 am »
При мен краката отичат отскоро, но само когато съм седнала а като ходя са си добре.При мен явно от тежеста започнаха да ме болят ябълките отстрани.Наистина след някой месец ще ни мине всичко.
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #74 -: Май 19, 2008, 00:34:22 am »
Да, и аз се подувам тия дни, направо глезени няма. Явно е нормално от жегите. Обаче друго повече ме притеснява, напоследък всяка вечер ми се схващат краката докато спя и се будя от болката. 
everton при теб така ли е с ръцете?

Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #75 -: Май 19, 2008, 05:40:31 am »
Здравейте момичета,
 Благодаря ви за милите пожелания. Аз все още не съм родила, изминаха 4 дена от термина ми, но явно на моя малечко палечко му харесва да седи на топло при мама. Чакам всеки момент срещата с моето момченце. Във вторник съм на преглед при Док. да ме прегледа да видим количеството на водите и т.н и ще видим дали ще изчакаме още или ще се вземат някакви мерки. Само бебо да е жив и здрав. Все ме е страх да не ми изтекат водите докато се къпя или пишкам и да не разбера. Дано всичко е наред само това се моля.
Благодаря ви още веднъж момичета.
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #76 -: Май 19, 2008, 06:44:08 am »
Здравейте момичета,
 Благодаря ви за милите пожелания. Аз все още не съм родила, изминаха 4 дена от термина ми, но явно на моя малечко палечко му харесва да седи на топло при мама. Чакам всеки момент срещата с моето момченце. Във вторник съм на преглед при Док. да ме прегледа да видим количеството на водите и т.н и ще видим дали ще изчакаме още или ще се вземат някакви мерки. Само бебо да е жив и здрав. Все ме е страх да не ми изтекат водите докато се къпя или пишкам и да не разбера. Дано всичко е наред само това се моля.
Благодаря ви още веднъж момичета.
Не се претиснявай няма начин да не разбереш ако се пукне околоплодния мехур.

Успех!
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #77 -: Май 19, 2008, 06:45:25 am »
Да, и аз се подувам тия дни, направо глезени няма. Явно е нормално от жегите. Обаче друго повече ме притеснява, напоследък всяка вечер ми се схващат краката докато спя и се будя от болката. 
everton при теб така ли е с ръцете?
Мая и при мен има такова схващане но сутрин!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #78 -: Май 19, 2008, 07:07:08 am »
Ади, и аз като теб имам проблем с бъбреците и послучая бях и в болница.Не искам да те плаша,ама я звънни на док. и поговори.Моя албумин също е в норма,но пак си се подух,защото заради бъбреците задържам течности.То при всеки е различно,но според мен се консултирай с док.
Оле,ами аз в събота бяха при специалист,изписаха ми лечение.....искат да пробват с тези уж билкови лекарства  да оправят нещата,ако няма ефект ще минаваме на антибиотици.На лекарствата пише,че от тях трябва да спададт отоците.....но за сега стана по-зле.От прочетеното от момичета,мисля че определено това ще е от бременноста.
everton,да и при мен има такова изтръпване на  ръцете още от самото начало....освен това много пъти ставах през ноща ,заради схващае на краката,мисля че се дължи на недостик на магнезий.
заради други причини,приемам магнерот и определено тези симптоми намаляха на минимум. :D
sunnyflower,миличка .с сигурност ще разбереш когато дойде момента и ще се пукнат водите :D :D :Dвсичко ще е наред...желая ти безпроблемно раждане и прекрасна среща с твоето дългоочаквано съкровище :D :D :Dтази седмица има прекрасен празник.....твоето мъниче ще се роди в прекрасен момент
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #79 -: Май 19, 2008, 08:00:04 am »
момичета,от коя гс са започнали да ви отичат краката?

На мен взеха леко да оттичат съвсем от скоро, 30г.с., даже не мога да свикна още с гледката. Сутрин са добре, но вечер си личи.