0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Темата на бременните -25 част!!!!!
« -: Май 14, 2008, 15:00:53 pm »
Скъпи мои момичета, в тази тема съм споделяла тревогите си, търсила съм отговори на въпросите, срещнах приятели и научих много. Пожелавам на всички вас успешен и прекрасен финал!!! Дано да са много новите бременелки!!! Дано да са по-малко проблемите им!!! Дано да са безброй детските усмивки!!!
 :blowingdust2:Желая на всички от все сърце да срещнат своите съкровища и с това си искрено пожелание отварям новата темичка. :cheerleader:
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #1 -: Май 14, 2008, 15:22:26 pm »
Пу, първа в новата темичка!
Ани, благодаря ти!

Пожелавам на всички бременни момичета много спокойни и леки месеци, изпълнени само с положителни емоции.

И чакаме нови попълнения! :lol:

*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #2 -: Май 14, 2008, 15:37:13 pm »
Да ни е честита новата темичка!
И да се напълни с още много мами и бебета!
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #3 -: Май 14, 2008, 15:59:42 pm »
Честита нова темичка и от мен!!! :)

На чакащите скоро да видят положителния резултат!!!
На бременните да са спокойни,да им е леко и да нямат притеснения!!!
На тези като мене дето малко им остава да удържат фронта!!!
И на всички нас живи и здрави бебета,майки и татковци!!!
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #4 -: Май 14, 2008, 16:17:58 pm »
Честита темичка :D Нека се изпълни само с положителни постове.
Момичета, къде изследвахте СПИН и Хепаптит Б в София? Ходих в Кандиларов, но там не ги правят по ЗК :?
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #5 -: Май 14, 2008, 16:24:42 pm »
Честита темичка и от мен! :D Нека се напълни смного нови мами , много здрави бебчовци :D ,и леко бременеене на всички!!!
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #6 -: Май 14, 2008, 17:16:24 pm »
Момичета, къде изследвахте СПИН и Хепаптит Б в София? Ходих в Кандиларов, но там не ги правят по ЗК :?

Провери в някое ДКЦ. Аз пуснах моите в лабораторията на 20 ДКЦ.
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #7 -: Май 14, 2008, 17:32:55 pm »
Благодаря ти, sia :) Аз като порових из нета, прочетох че МДЛ "Лора" и "Рамус" имат договор със ЗК за всички иследвания при бременност и ще пробвам там. Ако не, ще търся някое ДКЦ.
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #8 -: Май 14, 2008, 17:33:06 pm »
Честита нова темичка! Да се напълни с нови бременелки, а на тези които са на финала - здрави бебоци!
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #9 -: Май 14, 2008, 18:41:24 pm »
Честита нова тема!
Дано блика от хубави новини и нови мами.
А на всички чакащи - да е щастливо и блажено очакването,без проблеми!
Момичета,мен почна здрава треска да ме тресе...Чак се изприщих като видях колко малко ми остава.
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #10 -: Май 14, 2008, 18:56:39 pm »
Честита нова темичка .
Да е изпълнена само с положителни емоции,и много нови бъдещи мамчета.

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #11 -: Май 14, 2008, 19:09:42 pm »
Честита нова тема!
Дано блика от хубави новини и нови мами.
А на всички чакащи - да е щастливо и блажено очакването,без проблеми!
Момичета,мен почна здрава треска да ме тресе...Чак се изприщих като видях колко малко ми остава.
Радвай се че ти остава малко!
Как искам и аз да съм към финала. :)
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #12 -: Май 14, 2008, 19:21:07 pm »
mpia ,ще видиш какво е вълнение,не е истина просто...Пожелавам го на всички чакащи...Само да сме здрави и да удържим докрая!
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #13 -: Май 14, 2008, 19:22:13 pm »
Момичета,мен почна здрава треска да ме тресе...Чак се изприщих като видях колко малко ми остава.

Много хубава треска, нека те тресе  :wink: :wink: всичко ще бъде наред, Теди. Много се радвам за теб.  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #14 -: Май 14, 2008, 20:12:44 pm »
Момичета,мен почна здрава треска да ме тресе...Чак се изприщих като видях колко малко ми остава.
Ти гледай какво става като влезеш в последното,9 квадратче :) Незабравим миг е това, чак ме избива на носталгия  :lol: .
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #15 -: Май 14, 2008, 20:49:12 pm »
Здравейте момичета,
Да се разпиша и аз в тази хубава темичка, че не се знае колко ми остава още. Утре ми е термина и съм в очакване всеки момент, но като гледам на мамината душичка му е хубаво вътре и нямам признаци да излиза скоро, но знае ли се  :D
Под напрежение съм в очакване на момента, стискайте палци момичета. Ние растем малко едрички и му е тясно на мъника вътре по кротичък е, нешава много няма място горкия, но явно му харесва на топло при мама.

Пожелавам много нови бъдещи майчета и кураж на всички които са в скорошно очакване на техните рожби.
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #16 -: Май 14, 2008, 21:38:17 pm »
Здравейте момичета,
Да се разпиша и аз в тази хубава темичка, че не се знае колко ми остава още. Утре ми е термина и съм в очакване всеки момент, но като гледам на мамината душичка му е хубаво вътре и нямам признаци да излиза скоро, но знае ли се  :D
Под напрежение съм в очакване на момента, стискайте палци момичета. Ние растем малко едрички и му е тясно на мъника вътре по кротичък е, нешава много няма място горкия, но явно му харесва на топло при мама.

Пожелавам много нови бъдещи майчета и кураж на всички които са в скорошно очакване на техните рожби.
Леко раждане и много стиснати палци!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #17 -: Май 14, 2008, 22:03:02 pm »
Гали, да вземеш да се обадиш да се видим ли, щом ще си в Сз  :wink: ако имаш възможност и желание разбира се.
Стелиана, разбираемо е бебето да не е толкова активно в напреднала бременност, няма място душичката, движенията стават едни плавни- само се намества, на мен накрая току ми изкачаше някое кокълче от някъде, но такива денс изпълнения както до 7 месец нямаше.

Хубава темичка момичета, надявам се скоро отново да се вълнувам заедно с вас.

Слънчогледче, успех  :crossfingers:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #18 -: Май 14, 2008, 22:14:22 pm »
Слънчогледче, стискам палци за леко раждане и хубаво и здраво бебенце. Ние сме с теб и чакаме новата ти темичка  :D.

mini, хайде, с нетърпение очаквам "завръщането на mini".


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #19 -: Май 14, 2008, 22:21:15 pm »
Честита нова темичка и от мен! :lol:
Да има още многоооо бременелки :lol:

sunnyflower леко раждане!