0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #20 -: Май 14, 2008, 22:48:28 pm »
sunnyflower   :crossfingers: и от мен всичко да мине както трябва , незабравима среща и здраво бебче леко раждане!!! :D yahoo_17
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #21 -: Май 14, 2008, 23:19:28 pm »
Честита ни нова темичка! Много нови бъдещи мамчета да се запишат в нея, леко бременеене на всички и здрави бебоци на финала!

Теоха то почти не останало, наслаждавай се на последните седмици с бебчето в теб, че после няма да е същото! Предполагам, че е по-хубаво :D

sunnyflower леко и безпроблемно раждане, скоро да гушнеш своята мечта!

Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #22 -: Май 14, 2008, 23:40:13 pm »
Хей Слънчогледче  то се изтъркулило вече....пожелавам ти леко и безпроблемно раждане!!! :) :) :)
На всички останали слънчево и радостно бременеене !!!!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #23 -: Май 15, 2008, 07:02:28 am »
Честита нова темичка и от мен ,мили момичета!!!  :D :D :D
Пожелам на всички момичета ,много скоро да се преместят тук в тази прекрасна темичка,
на всички бременелки,лека и безпроблемна бременност,
на момичета които са на финала,желая леко и безпроблемно раждане и
 живи и здрави бебенца!!!!!!!
:D :D :D
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #24 -: Май 15, 2008, 09:01:58 am »
Sunnyflower, и аз стискам палци. Всичко ще бъде наред, наслади се на момента, защото ще остане най-важния в живота ти и никога няма да го забравиш!
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #25 -: Май 15, 2008, 10:16:05 am »
Слънчогледче,стискам палци всичко да е наред и да гушнеш малкото съкровище усмихната!
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #26 -: Май 15, 2008, 10:40:36 am »
Честита нова тема!
Пожелавам ви леки месеци, а като гледам има и мами, на които им остава и по-малко  :lol:
Да сте здрави и силни!
И дано се запишат още много нови бъдещи мами!!!!

днес ми е последния ден на Аугментин-вече го пия с отвращение и не мога да спра да мисля как ли е бебо. лошото е, че трябва наистина да оздравея, за да отида на доктор, никъде не ме искат такава кихаща и кашляща  :x
започнах да слагам и гинопеварил от 150мг, тъй като колонията ми от гъбички направо процъфтя от антибиотика.Споделете, някоя от вас да е употребявала гинопеварил? защото аз преди съм ползвала, имаше ефект, но сега се притеснявам да не навреди по някакъв начин.
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #27 -: Май 15, 2008, 10:53:22 am »
Sunnyflower, стискам палци за леко раждане! Чакаме да ни зарадваш! :)
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #28 -: Май 15, 2008, 11:01:16 am »
Sunnyflower, пожелавам ти много леко раждане и незабравима среща с малкото човече!  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Цитат
Гали, да вземеш да се обадиш да се видим ли, щом ще си в Сз
Мини, с голямо удоволствие! :D
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #29 -: Май 15, 2008, 12:16:13 pm »
mini стискам палци скоро отново да се присъедениш към отбора на растящите коремчета!  :crossfingers:
Пожелавам същото и на всички момичета във форума, много скоро да се прехвърлят в тази така хубава темичка!  yahoo_17

Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #30 -: Май 15, 2008, 17:01:53 pm »
Sunnyflower, леко раждане и щастлива среща с бебока :D
Момичета, да ви светна нещо :) В МДЛ "РАМУС" изследванията по ЗК са напълно безплатни. Дори не взимат 2 лв. за консумативи при бременни.
п.п. Някой има ли телефона на д-р Диков от Токуда?
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #31 -: Май 15, 2008, 17:38:44 pm »
Здравейте,момичета днес за първи път видяхме и чухме сърцето на нашето бъдещо човече.Страшно много се радваме и живот и здраве го очакваме на 01.01.2009 дай Боже всичко да мине и завърши нормално.Много успех,сбъднати мечти и усмивки за всички момичета във форума.
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #32 -: Май 15, 2008, 17:56:14 pm »
Привет и от мен.
Вчера на 2 пъти и днес пак като ставах рязко от стола на който седя по цял ден, получих остри болки ниско долу дали е нормално...
Май трябва по внимателно да се изправям...
Лека вечер от мен.


*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #33 -: Май 15, 2008, 18:35:14 pm »
Да се отчета след ФМ. Касиии, пиши ме в синия отбор  :lol: Момата ни излезе мъж  :lol: Ще си имаме 2 момчета. Едното отговаря на 32,4г.с., а другото на 33,2г.с. Доц.Балев ме пита с кво ги храня, че са толкова големи  :lol: :lol: :lol: Като цяло са добре, но на едното едното бъбрече било малко уголемено - нормата била до 5 със сигурност нормално, от 5 до 10 предполага се че е нормално. Неговото е 6. Ще се наложи ехографски преглед като станат на 2-3 месеца, но не било нищо обезпокоително.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #34 -: Май 15, 2008, 18:50:48 pm »
mimi26, много се радвам! Живи и здрави да са ти сладурите, малко остана, всичко ще бъде наред с малките мишки!  :D
Милена, нормални са такива болки, в края става още по-тежко и трудно, но си заслужава, мила.  :D Ако се притесняваш много, сподели със своя доктор.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #35 -: Май 15, 2008, 19:03:21 pm »
Sunnyflower,
леко раждане и здраво бебче!

mini,
един чифт стиснати палци и от мен. Ти ще си за кураж на всички ни, правещи планове за  още един издут корем ;)
*

    dekiki

  • ***
  • 421
  • Симона 20.02.2008
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #36 -: Май 15, 2008, 22:06:43 pm »
Sunnyflower,леко раждане и незабравима първа среща с малкото юначе!
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #37 -: Май 15, 2008, 22:39:09 pm »
Sunnyflower, леко раждане и незабравима среща!!!

Мими, браво за юначетата и са големшки, което е хубаво!!!

Мини и от мен имаш палци!!!
*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #38 -: Май 15, 2008, 23:07:24 pm »
mimi26, радвам се че са добре бебоците! Да са ти живи и здрави юнаците! На който и да се похваля напоследък, че чакаме девойка, реакцията на всички е че само момиченца били се раждали, та се радвам като виждам, че и младежи ще има за нашите моми :D

*
Re: Темата на бременните -25 част!!!!!
« Отговор #39 -: Май 16, 2008, 10:08:18 am »
Да се отчета след ФМ. Касиии, пиши ме в синия отбор  :lol:

Мими каква изненада! :D Да са ти честити двата чифта сини пантофки! :D