0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #60 -: Март 12, 2008, 10:17:34 am »
Айде да е в неделя тогава :blob10:
Аз и в събота и в неделя съм на английски до 13 часа и все не мога да се включа в сутрешните срещи :wink:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #61 -: Март 12, 2008, 10:33:15 am »
Аз пак да се оплача - 1 седмица беше здрава малката, а от тази нощ пак е с хъркащ нос и покашляне :( Вече незнам какво да правя :?
*
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #62 -: Март 12, 2008, 10:41:21 am »
Добре, хем няма да ни е толкова набързо и припряно в един ден много работи. Аз съм съгласна, нека и другите да кажат.
*
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #63 -: Март 12, 2008, 11:44:02 am »
в неделята и аз сигурно ще мога да се включа.
и аз като Ултра съм ученик до обяд и не мога да дойда на сутрешните срещи.
а защо не в Борисовата при хубаво време? Не ви ли хареса, като се събирахте преди две седмици? Или и там беше лудница? Но то, аако е слънчево времето, навсякъде ще е пълно с хора май.
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #64 -: Март 12, 2008, 12:00:15 pm »
Еееее, мен ще ме извините, че няма да мога да дойда, но в събота е Тодоровден и ще се стягам за гости.
Вчера направихме реимунизацията и не плакахме изобщо. Дори доброволно си показа езика и зъбките на докторката. Днес занесохме акото и стъкълцето в ХЕИ и другата седмица се ни боцкат за другите изследвания.
Сега се качвам на парцала и прахосмукачката :lol:
*
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #65 -: Март 12, 2008, 12:28:51 pm »
Аз пак да се оплача - 1 седмица беше здрава малката, а от тази нощ пак е с хъркащ нос и покашляне :( Вече незнам какво да правя :?
Ох,Мари,милото ти детенце!Тази хрема е голямо мъчение.И на Мики хремата му се усили и едвам дишаше.Да не би да е недоизлекувана :??Надявам се да ви се размине този път!
Пипи,свиркай,ако намериш такова огледало,че и мен ме интресува.
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #66 -: Март 12, 2008, 13:45:13 pm »
айде, и ние от вчера се уредихме с ясла. в понеделник нося договора и капарото. дано свикна с мисълта до октомври, когато Криско ще тръгне :( ние постояхме 30 минути докато ни дойде часа за среща с директорката. бяхме в двора с дечицата и те бяха толкова щастливи с лелките и така хубаво си играеха. направиха си и поредното откритие в живота - едно червейче :D което предизвика радостни писъци! дано така са щастливи всичките ни дечица по яслите и градините!
*
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #67 -: Март 12, 2008, 14:17:44 pm »
Здравейте и от нас, здрава и слънчева седмичка ви желаем с батко (за някои)Тони.  :D

От няколко дни имам проблем с компютъра, защото малкото дзверче много обича да пише на клавиатурата ми. Естествено купих му истинска за игра само за него, обаче веднага се усети, че съм го измамила и блъскането продължава с още по голяма сила.
Проблеми и с интернет доставчика, ама то вече ми писна да го коментирам.
Днес сложихме реимунизация за полиомиелит и ДТК с Пентаксим и забелязвам, че нещо редички са ни акитата. Не помня дали го пише в листовката на ваксината, като противопоказания, та по младите мами ако обичат да споделят. :wink: :D
За яслите отсега съм ошашкана, защото мойто диване все още не дъвче, не заспива и е много голям инат. Освен всичко това в момента е във фаза  :cuddle: на всеки десет минути, най много се гуши в мама, но не отказва да го гушат и не толкова близки хора. Навън не се заиграва с децата, а търчи като обезумял без спир. Люлките, пързалките и колелата на батковците са нашата външна страст, щом ги съзре е като привлечен към тях като с магнит. Плаши се от децата, но не от всички има и такива които харесва и гушка. За това имам огромни притеснения относно яслите, а как пищи леле ужас, няма друго дете в цялата морска градина.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #68 -: Март 12, 2008, 14:42:18 pm »
а как пищи леле ужас, няма друго дете в цялата морска градина.

Перде, ама пък е слаааааааааааааадък...  :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #69 -: Март 12, 2008, 14:54:40 pm »
а как пищи леле ужас, няма друго дете в цялата морска градина.

Перде, ама пък е слаааааааааааааадък...  :)

Мда така си е  :oops: на черното не мога да кажа бяло   :lol: :wink:
« Последна редакция: Март 12, 2008, 14:56:36 pm от Perdeto »
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #70 -: Март 12, 2008, 15:05:01 pm »
Местната мацка с бебешки магазин ми намекна, че NAN 2 го хванала липсата? Някой друг има ли такива впечатления, че не съм се запасила? Според нея щели да вдигат цените и затова ги нямало, даже и цена ми обади...? От както аз ползвам АМ, за 6-ти път вдигат цените, аман.
Перденце, май ще сме на твоя хал - като с Джуниъра  :?
Ми ше яде месо, като нема млеко  :lol:
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #71 -: Март 12, 2008, 15:17:38 pm »
Нинче при нас има Нан 2 навсякъде - онзи ден купих от Метро, но го имаше и днес в супермаркета до нас! Виж цена не помня ама има! Ние щото още сме на кърма, взех само 1 кутия за всеки случай! :oops:
*
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #72 -: Март 12, 2008, 15:23:17 pm »
Перденце, май ще сме на твоя хал - като с Джуниъра  :?

Ми така е, защото така го разбират у нас в БГ бизнеса  :( :x
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #73 -: Март 12, 2008, 15:25:17 pm »
Нинче при нас има Нан 2 навсякъде - онзи ден купих от Метро, но го имаше и днес в супермаркета до нас! Виж цена не помня ама има! Ние щото още сме на кърма, взех само 1 кутия за всеки случай! :oops:


Аз ще закупя две-три кутии днес от супера за всеки случай, щото у нас изчезването на продукти, при предстоящо увеличение на цената си е патент. Закупувам ги и ги "дигам", дето се вика хляб и сол не искат :)
А и като знам на Пердето одисеята и на татковци  :lol:  дето търсеха под дърво и камък Джуниър, ще купя.

Ми до сега съм го виждала на цени от 8,82 до 9,80, каката от магазина ми спомена за 10,40 лв. Не би ме учудило изобщо. То Нан 1 сега май е толкова.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #74 -: Март 12, 2008, 17:58:23 pm »
Цитат
Дами, назря едно конструктивно предложение преди общото събрание в събота, което е от 14:00. Ще имаме ли възможност сутринта, ако е хубаво и топло времето, да се съберем на кафе пълнолетни и непълнолетни членове на форума
Искам да ви видя, но съм пас по ред лични причини.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #75 -: Март 12, 2008, 18:07:54 pm »
Вашите деца колко често падат?
Симеон всеки ден си удря главата, ама буквално всеки ден.
Днес е с огромна цицина по средата на челото и обелен нос - много кръв, много плакане :(

Ман, в коя ясла ще е Криско?


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #76 -: Март 12, 2008, 18:54:31 pm »
За момичетата с дечица с хрема: как ви е въздухът у дома? Проветрявате ли често, да не е много сух и от там да ви идват неприятностите?
Alexandra
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #77 -: Март 12, 2008, 18:56:25 pm »
Мда, заредили са с Нан 2, от 8.82 на 10.40 лв. Не, че няма да го купувам пак, ама не е ли множко бе да му се невиди  :x
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #78 -: Март 12, 2008, 19:04:01 pm »
Мари, проветрявам постоянно, а влажността не пада под 43%. През деня сме почти навън, вече незнам от кво е таз хрема. Поне я чу педката и каза, че всичко е чисто :)
*
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #79 -: Март 12, 2008, 19:09:17 pm »
За момичетата с дечица с хрема: как ви е въздухът у дома? Проветрявате ли често, да не е много сух и от там да ви идват неприятностите?
И при нас така.Докато сме на разходка е отворено,даже и вечер проветрявам.Не е от въздуха.Вирусно е.Това ми го казаха вчера в отделението по белодробни на медицинска академиа.Педиатрията беше пълна :(.