0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #160 -: Март 15, 2008, 18:18:16 pm »
Мече, не е задължително. Пожелавам ти и двамата ти хубавци така лесно да се озъбват.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #161 -: Март 15, 2008, 20:49:15 pm »
Чудно ми е, нали им побеляват венците и се подуват когато пробиват зъбки. Нищо такова не забелязах.
И при Цецко не. Беше в по-кисело настроение за ден-два, после почна да се слюнчи за някой друг час и накрая се сдобихме със зъб, а след няма и седмица с втори.

Я и аз да попитам, от около седмица прави "Бръъъм" от онова дето треперят устните и хвърчат лиги навсякъде. (децата го правят като имитират кола или мотор) Трябва ли да се притеснявам, че бръмчи по цял ден?
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #162 -: Март 15, 2008, 20:54:40 pm »
Я и аз да попитам, от около седмица прави "Бръъъм" от онова дето треперят устните и хвърчат лиги навсякъде. (децата го правят като имитират кола или мотор) Трябва ли да се притеснявам, че бръмчи по цял ден?

Че то Мишо е моторист-шампион тогава :lol:. Защо трябва да се притесняваш?


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #163 -: Март 15, 2008, 21:02:33 pm »
срещата на зачатчетата е утре, в 10:30 часа пред централния вход на зоологическата градина - от към клиника Св.Лазар.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #164 -: Март 15, 2008, 21:51:30 pm »
Честито ви зъбче Мече и ние чакаме тея дни,че закъсняваме,ама да видим.
Приятно изкарване на срещата утре момичета и да направите снимки!
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #165 -: Март 15, 2008, 22:17:12 pm »
А зъбчето, което чакаме ние, 7мо по ред е някъв ужас. Две нощи не може да спи. Реве, спи само в ръцете ми. Повечето време през деня мрънка, отиващо към реване. А тази вечер почти два часа беше така нон стоп. Нищо не я интригува. Да избива защото ще хвана гората.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #166 -: Март 15, 2008, 22:35:44 pm »
Ами то и аз исках инхалации, но, за да ги направят трябва да ни вкарат в болница. Та днес отидохме в пловдив в Детска педиатрия - там след 1 инхалация, детето вече се чувстваше много по-добре. Сега продължаваме лечението и дано наистина няма повече такива спазми, щото тя милата се измъчи. Незнам обаче, ако недай си боже пак се случи, как да ги увещавам тези наши "доктори" да ходим само за инхалации, защото явно й действат чудотворно!

Габи, честито и лека бременност от тук нататък!
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #167 -: Март 15, 2008, 22:47:37 pm »
Я и аз да попитам, от около седмица прави "Бръъъм" от онова дето треперят устните и хвърчат лиги навсякъде. (децата го правят като имитират кола или мотор) Трябва ли да се притеснявам, че бръмчи по цял ден?
Лан, и Алекс бръмчи точно както го описваш от месец. Понякога дори слага пръстите в устата, и от няколко дни ми прави мизерийки докато ядем пюрето с двата палеца и "бръъъъмммм" :lol:.
*
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #168 -: Март 16, 2008, 07:54:24 am »
Благодаря на всички за пожеланията! Стискайте ми палци до края!
Аз съм на лекции сутринта, но ако нещо се появи шанс ще дойдем на срещата!


Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #169 -: Март 16, 2008, 12:18:53 pm »
Привет и от нас!Три дена бях без компютър(беше развален за пореден път)и не мога да смогна да Ви изчета.
Честито на Габи,лека бременност!
Да се похваля-от вчера давам ябълково пюренце,вчера една лъжичка,днес две,на Ангел много му хареса,даже дърпаше лъжичката за още.След дълго изчакване и отлагане,защото нали бяхме болни,най-сетне сложихме и третия Пентаксим,понесе го добре,даже не ревна,не вдигна температура.Още сме в кърмаческа стачка,и се кърмим само когато е полузаспал,но за сега успявам да овладявам положението.
Мари,бързо да оздравявате!
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #170 -: Март 16, 2008, 14:40:45 pm »
Габи, честито и от мен! Лека и безпроблемна и най-сладкото бебче на света / все едно би било друго, а? :lol:/

Ето, който не е чел два дни и не е разбрал за срещата и я изпусна :(! Сигурно е било чудно в зоопарка!

Ние вчера цял ден бяхме в движение - издирваме свестен, нескъп ресторант за РД на Мати,недалеч от нас, но такова чудо нема - просто цените са...мани-мани, особено в разните му там битови заведения!
Матей - 1.04.2006 г
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #171 -: Март 16, 2008, 16:51:28 pm »
Много хубаво беше на срещата. Беше ми приятно, че се запознах с присъстващите. Всички са прекрасни и мили. Дечицата са чаровни и сладки до едно, но аз съм безнадеждно влюбена в Никола, това е!
 :D
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #172 -: Март 16, 2008, 17:08:17 pm »
Среща :P "Зоопарк" беше чудесна, имаше  :sunshine: и много усмихнати и щъкащи малчугани!
Нинка и аз видяхме какво ни чака след година! :lol:
Надяваме се фотографите да се отчетат с  :photo:!


Дечицата са чаровни и сладки до едно, но аз съм безнадеждно влюбена в Никола, това е!  :D
8)Нинкоооо аз,и аз! :D
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #173 -: Март 16, 2008, 17:15:32 pm »
Дечицата са чаровни и сладки до едно, но аз съм безнадеждно влюбена в Никола, това е!  :D
8)Нинкоооо аз,и аз! :D

Аз съм председател на фен клуба  :lol: И най-заклетия фен  :D

lb2f
*
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #174 -: Март 16, 2008, 18:53:37 pm »
Радвам се, че сте прекарали хубаво на срещата и искрено съжалявам, че не можахме да дойдем, но просто не ми се рискуваше да ви заразим със Симона, въпреки че след включването на АБ тя е много по-добре. И аз исках много да го видя Николата, но ще чакам друг сгоден момент :wink:
Нооооо...видях пък младежите на Каси за първи път и то съвсем случайно. За радост най-голяма бебета на Зачатие стават все повече и вече са навсякъде :D не знаеш откъде могат да те изнанадат :lol:
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #175 -: Март 16, 2008, 19:19:23 pm »
Радвам се, че сте прекарали хубаво на срещата и искрено съжалявам, че не можахме да дойдем, но просто не ми се рискуваше да ви заразим със Симона, въпреки че след включването на АБ тя е много по-добре. И аз исках много да го видя Николата, но ще чакам друг сгоден момент :wink:
Нооооо...видях пък младежите на Каси за първи път и то съвсем случайно. За радост най-голяма бебета на Зачатие стават все повече и вече са навсякъде :D не знаеш откъде могат да те изнанадат :lol:

Цвети, пак ще се съберем, да се видим с теб, много искам. Сега се стопля, радвам се, че Симона е добре.
А Криси и Митачето бяха май доста впечатлени, че чак се проявиха нетипично, Митачето "пя" в началото, а Криси се дра накрая, та изплашихме Мишанта  :lol:, а аз се изпотих чак...спало и се, а не може да заспи и сирената включи :)
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #176 -: Март 16, 2008, 22:34:43 pm »
Ех, начи! :?
Матей - 1.04.2006 г
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #177 -: Март 16, 2008, 22:42:51 pm »
Нооооо...видях пък младежите на Каси за първи път и то съвсем случайно. За радост най-голяма бебета на Зачатие стават все повече и вече са навсякъде :D не знаеш откъде могат да те изнанадат :lol:

Цвете, много хубаво стана, че се видяхме.   :D Симонка е бонбон, много е хубава. И Хриси я хареса много, май?  :wink: Хайде, до скоро!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Нова седмична тема 10.03 - 16.03
« Отговор #178 -: Март 17, 2008, 01:23:45 am »
Момичета, нали ще пуснете снимки да ви видим

:)
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last