0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Анета

Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #40 -: Януари 13, 2007, 17:31:41 pm »
Здравейте момичета,
Попаднах случайно на тази тема и се включвам с моята силна препоръка за д-р Зарзаланов. Това е гинеколога в Русе, който след моето фатално раждане ми вдъхна кураж , сили и полага грижи за нова бременост. Този лекар е толкова натоварен и всеотдаен, че на моменти се питам как издържа?! А колкото до д-р Александър Кунев - незнам кой е толкова доволен от този арогантен некадърник. Това е ЕДИН от убийците на моето бебе, който ако си беше свършил задълженията, вместо да спи и по-късно да се гаври с мен, сега щях да съм майка! Съветвам Вас и Вашите близки - НЕ ХОДЕТЕ ПО НИКАКЪВ ПОВОД ПРИ Д-Р АЛЕКСАНДЪР КУНЕВ!
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #41 -: Януари 17, 2007, 16:00:44 pm »
Здравейте момичета,
Попаднах случайно на тази тема и се включвам с моята силна препоръка за д-р Зарзаланов. Това е гинеколога в Русе, който след моето фатално раждане ми вдъхна кураж , сили и полага грижи за нова бременост. Този лекар е толкова натоварен и всеотдаен, че на моменти се питам как издържа?! А колкото до д-р Александър Кунев - незнам кой е толкова доволен от този арогантен некадърник. Това е ЕДИН от убийците на моето бебе, който ако си беше свършил задълженията, вместо да спи и по-късно да се гаври с мен, сега щях да съм майка! Съветвам Вас и Вашите близки - НЕ ХОДЕТЕ ПО НИКАКЪВ ПОВОД ПРИ Д-Р АЛЕКСАНДЪР КУНЕВ!

Така е!!! Наистина Д-р Зарзаланова едва ли не  работи денонощно !!! Той е един от "виновниците" да възстанова след спонтанен аборт и да износя успешно втората бременост. А другият "главен виновник" да се радвам на малкото ми слънчице е Д-р Иванов!!!
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #42 -: Януари 27, 2008, 16:39:14 pm »
Не е писано отдавна тук, но може ли някой да ми даде координатите на Заразаланов, къде се намира най-вече и работно време, ако е възможно. 
Благодаря ви, момичета.
 
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #43 -: Януари 28, 2008, 09:20:46 am »
Привет, Меги! Изпратих ти лично съобщение с координати на д-р Зарзаланов. Не знам за какво го търсиш, но както посочих и в другото съобщение, ако имаш възможност, бягай в София! Успех!
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #44 -: Януари 28, 2008, 13:52:53 pm »
Само д-р Шишкова- не. Заради нея седем години чаках чудото да стане, нищо ми нямаше-уж. Оказах се с две запушени тръби, които вече ги няма, в следствие на хламидийна инфекция. Думите на Шишкова бяха "Няма нежда да се тъпчиш с антибиотици, всеки втори имал хламидии." Това е престъпна безотговорност. Не мога да и простя на тази жена.
Благодарна съм на д-р Бойчев. Страхотен специалист, некомерсиален е. Работи с д-р Стаменов.
« Последна редакция: Януари 28, 2008, 13:54:34 pm от ЕVIQ »

[/url]
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #45 -: Януари 28, 2008, 16:51:37 pm »
За съжаление в Русе няма нито един гинеколог, на когото човек може да се довери. Когато бях на 18 години /сега съм 34 години/, едно от местните "светила" ми постави диагноза поликистозни яйчници, обясни ми, че няма да имам деца и ми предложи операция срещу определена сума. На следващия ден отпътувах за София за преглед при д-р Щерев, който направо се изсмя и каза, че не бива да се оперирам. Сега имам дъщеря на 10 години. Преди около 5 години пак русенска докторка ми каза, че трябва да се оперирам, защото от раждането имам някакво разкъсване. Ако реша да имам второ дете, ще го изгубя. Живях с тази мисъл досега. Лекарите в София се изсмяха и на това. Затова вече ходя там, дори само за профилактика. Защо да пълня "гушите" на русенските некадърници и печалбари? А освен пари, с тях губя и много ценно време. За д-р Зарзаланов напоследък наистина чувам добри неща, но като чуя русенски специалист, предпочитам да бягам далече.
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #46 -: Януари 28, 2008, 20:50:46 pm »
Привет, Меги! Изпратих ти лично съобщение с координати на д-р Зарзаланов. Не знам за какво го търсиш, но както посочих и в другото съобщение, ако имаш възможност, бягай в София! Успех!

Здравей, мерси още веднъж. За съжаление много подобни случай знам. Много е тъжно, че не можем да се доверим на русенски лекар. Много, много жалко :-(
 
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #47 -: Януари 28, 2008, 20:51:59 pm »
Само д-р Шишкова- не. Заради нея седем години чаках чудото да стане, нищо ми нямаше-уж. Оказах се с две запушени тръби, които вече ги няма, в следствие на хламидийна инфекция. Думите на Шишкова бяха "Няма нежда да се тъпчиш с антибиотици, всеки втори имал хламидии." Това е престъпна безотговорност. Не мога да и простя на тази жена.
Благодарна съм на д-р Бойчев. Страхотен специалист, некомерсиален е. Работи с д-р Стаменов.

Шишкова я бива само за водене на консултации, там е много добра, но и не за по-съществени проблеми.
 
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #48 -: Януари 28, 2008, 20:58:53 pm »
Шишкова я бива само за водене на консултации, там е много добрa
[/quote]

И за там имам забележки.
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #49 -: Януари 28, 2008, 21:44:37 pm »
Аз да питам,като нямаме добри гинеколози в Русе,имаме ли поне добри уролози?
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #50 -: Януари 29, 2008, 11:07:23 am »
Нямаме.
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #51 -: Януари 29, 2008, 16:32:25 pm »
За съжаление, в Русе мога да се доверя единствено на зъболекарката си... Ако щете ми вярвайте, но откакто съм родила не съм ходила на гинеколог, просто защото не мога да се засека с д-р Александро във Варна... за бой съм си, но то е все едно, че съм ходила при някой Русенски доктор  :wink:
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #52 -: Януари 29, 2008, 17:29:50 pm »
Момичета, аз и друг път съм писала, че човекът благодарение, на който се родиха децата ми е д-р Зарзаланов. Той ми помогна да се свържа с д-р Стаменов и впоследствие, когато забременях се доверявах на него за изследвания и прегледи по време на бременността. Разбира се за феталните морфологии ходих до София, но за ежемесечните прегледи - при него. Не планувам  повече деца и едва ли скоро ще отида пак до София, но все пак за профилактичните прегледи ще трябва да си избера тукашен лекар. Съгласна съм, че добър репродуктивен специалист в Русе няма, но за рутинни изследвания все пак се спрете на някого, защото когато забременеете едва ли ще можете да поддържате постоянен контакт с вашия доктор.
Между другото д-р Зарзаланов планира да отвори клиника, в която ще прави и АРТ, но не знам кога ще започне.
Относно уролозите, пак зависи за какво точно ви трябват. Ние сме ходили и при Кацаров в София, но никак не сме впечатлени. Затова избрахме операцията от варикоцеле на мъжа ми да направи д-р Томитов в Русе. Беше в пъти по-евтино и нямаше никакви усложнения.
« Последна редакция: Януари 30, 2008, 20:15:37 pm от Galia »
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #53 -: Януари 29, 2008, 19:19:31 pm »
Галя е права, нямаме добри лекари, но все пак трябва да си намерим лекар за текущите прегледи. Аз поне така смятам. Освен това не мога постоянно да отсъстваме от работа за да ходя на преглед в друг град.
За уролозите май само за Томитов има що годе добри отзиви, но съм сигурна, че и за него ще се намерят хора, които няма да са доволни. Така е за всеки лекар.
 
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #54 -: Януари 29, 2008, 19:58:03 pm »
Шишкова я бива само за водене на консултации, там е много добрa

И за там имам забележки.
[/quote]

Подкрепям напълно.
И аз имам забележки. Ходя при нея да ми следи бременността, но не и се доверявам напълно и не спазих едно нейно предписание. Например, назначи ми гинипрал превантивно 8O! Ами не си го купих! Този препарат има силни странични ефекти и да се пие ей така превантивно, не е редно. И други изцепки е имала.
Доверявам се на Мазнейкова в София.

Но за Зарзаланов отзивите са добри. Ако се включи и Капка Любов - тя също му е фен!

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #55 -: Януари 29, 2008, 22:00:47 pm »
За съжаление, в Русе мога да се доверя единствено на зъболекарката си...   :wink:

И аз.
*
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #56 -: Януари 30, 2008, 09:46:17 am »
За съжаление, в Русе мога да се доверя единствено на зъболекарката си...   :wink:

И аз.
За съжаление, в Русе мога да се доверя единствено на зъболекарката си...   :wink:

И аз.

И аз!!!   :D :D :D
Много е печена, вече почти 20г. ходя при нея.  :D :D :D
 
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #57 -: Януари 30, 2008, 10:10:01 am »
И аз!!!   :D :D :D
Много е печена, вече почти 20г. ходя при нея.  :D :D :D

Дано скоро градът да се похвали и с други специалисти, че София наистина е далечко. :D
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #58 -: Януари 30, 2008, 15:39:25 pm »
Но за Зарзаланов отзивите са добри. Ако се включи и Капка Любов - тя също му е фен!

Веднага! Ами фен съм му.  :lol:
Може да се разчита на него. Да, предвижда отваряне на клиника, но честно казано не е ясно кога.
Обаче сега се сещам за Л.Тончева. Бях на преглед за гъбички преди няколко години,обясняваше ми, че десния ми яйчник е наред, изглеждал нормално, да не се притеснявам...После премина към левия - единствения ми...  8O . No comment.
А какво мислите за лабораториите тук?  :?
А за личните лекари от 3-та поликлиника цял форум мога да създам... за съжаление.
« Последна редакция: Януари 30, 2008, 15:42:12 pm от kapka_lubov »
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
*

    Rib4o

  • ***
  • 211
  • Истински се вижда само със сърцето!
Re: Добър гинеколог от Русе?
« Отговор #59 -: Януари 30, 2008, 15:58:19 pm »
Обаче сега се сещам за Л.Тончева. Бях на преглед за гъбички преди няколко години,обясняваше ми, че десния ми яйчник е наред, изглеждал нормално, да не се притеснявам...После премина към левия - единствения ми...  8O . No comment.

Еееееееееееееее! Това направо ме разби! kapka_lubov, ти не я ли сряза? Лелеееее! Откачам заради тези некадърници. Не случайно казват за русенските "специалисти", че по-скоро са конски доктори. Не ми се иска да ги слагам под общ знаменател, но пак ще кажа: "Бягайте далеч, ако искате да ви се помогне!" Аз вече дори за профилактичен преглед не мога да им се доверя и пътувам.