0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: След трансфер?
« Отговор #140 -: Март 14, 2008, 11:57:21 am »
Привет момичета незнам това което искам да ви питам дали е за тази тема , но да пристъпим към въпроса.Моя първи опит беше неуспешен сега не мога да се свържа с д-ра и съм много притеснена.Имам кървене това ясно , имам и странни съсиреци които не са както обикновенно.Сега са снякакев белезникъв цвят като слуз :( :?
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: След трансфер?
« Отговор #141 -: Март 14, 2008, 12:31:20 pm »
ако карвенето е леко продалжаваи си лекарствата.Това може да се далжи на загинал ембрион,но с другите вси4ко да е наред.И при двете ми бременности с мен се полу4и така.Имах карвене,но вси4ко беше наред.Само трябва да увели4исх утрогестана.Ако слагаш 3 пати по две сега слагаи 3 пати по три
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
Re: След трансфер?
« Отговор #142 -: Март 14, 2008, 15:40:47 pm »
здравеите,момичета.За пръв път се включвам  във форум така,че ви моля за извинение ако допускам грешки.може би с някоя вас се познаваме задочно пациентка съм на док.Стаменов и съм 11ден след трансфер.От точно толкова си седя в къщи и попивам всичко написано в този форум.Няма да кажа нищо по-различно от всички вас поради факта ,че всички преминаваме  по една и съща пътечка и няма как да изненадам дори и себе си с всички мисли,който ми минават през главата.Ако има някой които е в моето положение и му се споделя нештичко  с удоволствие бих си поговорила с вас.
                                                                       
Re: След трансфер?
« Отговор #143 -: Март 18, 2008, 13:36:06 pm »
Здравейте мили моми4ета,

аз съм нова във форума, макар и да го чета от 10 дни редовно. Благодаря ви за супер полезните съвети, солидарността и подкрепата. Пожелавам на всички успех, бебенца и да не се предаваме.

И аз кто вас съм в безкрайните 14 дни след трансфер. При мен беше ИКСИ, първи опит, при Д-р Стаменов. Сложиха ми 3 ембриончета. Сега съм в тръпнене и о4акване. Днес ми е 11 ден след транфера. Решила съм да не правя тест преди 17 ден.
Каквото и да стане или да не стане, Д-р Стаменов и вси4ки в клиниката са супер. Аз ли4но се 4увствах много добре при него, имам му пълно доверие. Той  е спокоен и не насажда чувство на страх и паника, което според мен е много важно. Сестрите също бяха много мили.
И аз много се чудих дали да лежа или да си продължа с нормалния  си ритъм на живот след трансфера. Първите три дни само лежах, но си ми бе6е и доста отпаднало. Симптомите ми са същите. Болки в гърдите, напрежение и болки както пред менструация ниско долу. Сега се разхождам, излизам с приятели из София и гледам да се срещам само с хора, които ме зареждт положително и ми действат добре. Поне си спестявам стреса и напрежението в работата.

Опитвам се да не мисля за резултата и да не се поддавам на лоши мисли, макар че това е повече от трудно.

Sorry за дългото послание. Стискам силно палци на всички и се радвам, че не съм сама. Успех, милички!

Only those who can see the invisible can do the impossible
*
Re: След трансфер?
« Отговор #144 -: Март 18, 2008, 14:58:47 pm »
Margucka, избрала си страхотен лекар! Продължавай с ведрите мисли и скоро да се прехвърлиш в подфорума на бременните!  :goodluck:

*
Re: След трансфер?
« Отговор #145 -: Март 18, 2008, 17:41:12 pm »

  Margucka,Късмет мила!Очакваме скоро да се похвалиш! :crossfingers: :crossfingers:
Re: След трансфер?
« Отговор #146 -: Март 19, 2008, 11:34:51 am »
Здравейте момичета, имам един въпрос към тези от вас който са имали неуспешно инвитро. Аз имах такъв разбрах преди няколко дни и това много ме натъжи.След като ми мина М.преди няколко дни тази сутрин пак имам едно неприятно кафяжо цапане.и незнам това нормално ли е. Записах си 4ас чак за 17.04. при Д-р Стаменов.Обаждах му се днес но той не ми отговори и за това пак се обръщам към вас :bighug:
Re: След трансфер?
« Отговор #147 -: Март 19, 2008, 12:55:48 pm »


Здравейте мили момичета,

благодаря ви за стиснатите палци и пожеалнията. :grouphug: Не зная как ще издзржа до другата семица. Чакам и съпруга си, който е в чужбина и идва утре. Събирам кураж и сили.Без него няма да имам смелост за теста. Вие къде го правихте? Мисля пак да отида в Малинов. 
Момичета, ще ходите ли на представянето на книгата на Д-р Стаменов на 25.03. във военния клуб? Аз мисля да отида. Той и фондацияата заслужават нашата подкрепа. Може би 6те се запознаем с някои от вас. Аз съм с къдрава, червена коса до раменете. лесно се разпознавам.

Стискам палци и на всички вас!

 :)

Only those who can see the invisible can do the impossible
Re: След трансфер?
« Отговор #148 -: Март 19, 2008, 13:06:24 pm »


Sisidani,

не падай духом. Решили сме де се борим и трабва да гледаш напред. Когато човек силно иска нещо, то ще стане. И аз се бях отчаяла доста дълго преди да се реша на тази последна крачка. Смелост! :bighug:

Момичета, какви  трябва да са стойностите на ЧХГ, за да е + тестът? четох обясненията не Мели, но нещо не схванах съвсем. :balk_80: Кой може да ме ориентира? Merci!
 :)
Only those who can see the invisible can do the impossible
*
Re: След трансфер?
« Отговор #149 -: Март 19, 2008, 13:09:05 pm »


Sisidani,

не падай духом. Решили сме де се борим и трабва да гледаш напред. Когато човек силно иска нещо, то ще стане. И аз се бях отчаяла доста дълго преди да се реша на тази последна крачка. Смелост! :bighug:

Момичета, какви  трябва да са стойностите на ЧХГ, за да е + тестът? четох обясненията не Мели, но нещо не схванах съвсем. :balk_80: Кой може да ме ориентира? Merci!
 :)


Кръвен над 5 е положителен, а уринен от по-чуствителните показва втора черта когато е над 25 ЧХГто.
Re: След трансфер?
« Отговор #150 -: Март 19, 2008, 16:56:33 pm »

Благодаря Pukanka,
объркваше ме голямата разлика в таблицата на Meli 5-426. Сега съм наясно какво да гледам.  мисля да действам направо с крувен тест. :)

Only those who can see the invisible can do the impossible
*
Re: След трансфер?
« Отговор #151 -: Март 19, 2008, 17:12:16 pm »
Здравейте момичета, имам един въпрос към тези от вас който са имали неуспешно инвитро. Аз имах такъв разбрах преди няколко дни и това много ме натъжи.След като ми мина М.преди няколко дни тази сутрин пак имам едно неприятно кафяжо цапане.и незнам това нормално ли е. Записах си 4ас чак за 17.04. при Д-р Стаменов.Обаждах му се днес но той не ми отговори и за това пак се обръщам към вас :bighug:

Не се притеснявай, аз имах зацапване 15 дни с прекъсвания, накрая отидох на преглед и д-р Персенска ме успокои, че ще спре и не е опасно. И така стана. Наистина не е лесно преживяването с провала, но важното е да продължим борбата. Бъди силна!
 :hug2:
Re: След трансфер?
« Отговор #152 -: Март 19, 2008, 17:44:06 pm »
Благодаря за подкрепата. Опитвам да съм силна до колкото мога но не успявам Аз съм с ендометриоза и мисля че немога да 4акам кой знай колко за врори опит.Дано той да е успешен.Успех мимички на всички :bighug: :grouphug:
Re: След трансфер?
« Отговор #153 -: Март 20, 2008, 10:01:30 am »
Благодаря за подкрепата. Опитвам да съм силна до колкото мога но не успявам Аз съм с ендометриоза и мисля че немога да 4акам кой знай колко за врори опит.Дано той да е успешен.Успех мимички на всички :bighug: :grouphug:

Не бива да се предаваш! Горе главата и напред! Ще успееш  :goodluck:
Only those who can see the invisible can do the impossible
Re: След трансфер?
« Отговор #154 -: Март 20, 2008, 12:34:45 pm »
 :bighug:
*
Re: След трансфер?
« Отговор #155 -: Март 20, 2008, 21:32:01 pm »
sisiidani, няма отказване! И на мен ми мина какво ли не през главата, но колкото и да мисля, нищо не се променя. Не искам да се отказвам, въпреки че ме е страх от разочарованието. Желая ти скоро да ни зарадваш!  :bighug:

Re: След трансфер?
« Отговор #156 -: Март 23, 2008, 19:49:59 pm »
Момичета днес ми е първи ден след трансфер с лека хиперстимулация.
Имам температура 37,5.Какво да правя?
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: След трансфер?
« Отговор #157 -: Март 23, 2008, 19:58:22 pm »
Пусни си FoxLife и се забавлявай!
Мисли позитивно!
Късмет!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: След трансфер?
« Отговор #158 -: Март 23, 2008, 20:04:26 pm »
Марина, температура 37,5 е съвсем в реда на нещата. Заради прогестероновите препарати е. Не се притеснявай. Нали нямаш симптоми на грип или настинка?
Късмет!
  09.11.2007
Re: След трансфер?
« Отговор #159 -: Март 23, 2008, 20:12:27 pm »
Пусни си FoxLife и се забавлявай!
Мисли позитивно!
Късмет!

Но филма който започва в 21ч не гледай :)
Успех!
<a