0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: След трансфер?
« Отговор #80 -: Март 07, 2008, 19:06:42 pm »
momi4eta az sam 11 den sled transfer moq savet e da ste po spokoini tova ste uveli4i shansa za uspeh.Kolkoto po-ve4e se pritesnqvate tolkova po-ve4e si vredite. :wink:.AZ s netarpenie 4akam da doide momenta za testa ,no mai ste go otloja za nqkolko dni zastoto maja mi e za kradko v izvan BULGARIA.Nali se sestare ,zasto ste go otloja (STRAH ME E MNGO)
*
Re: След трансфер?
« Отговор #81 -: Март 07, 2008, 19:30:59 pm »
Ох ,колко си права.Ама не всеки има железни нерви като тебе. :DА така ми се иска да съм като тебе.
Re: След трансфер?
« Отговор #82 -: Март 07, 2008, 19:33:15 pm »
Sisiidani браво на теб за търпението !!!!!
Няма за какво да те е страх .....какъвто и да е резултата е в твоя полза .......положителен-борбата продължава до и след раждане ,отрицателен-борбата пак продължава ама се сменият оръжията... :lol:
Re: След трансфер?
« Отговор #83 -: Март 09, 2008, 14:14:08 pm »
az mislq da 4akam do 17-q dne i da si napravq parvo v kasti i togava kraven
Re: След трансфер?
« Отговор #84 -: Март 09, 2008, 19:07:51 pm »
Момичета последната ми менструация беше на 09.02. а сеганямам никакви признаци и това до-някъде ме успокоява.Днес е 13 ден от трансфера ми супер.Ако някой е попадал в такава ситуация може да ми сподели.Ще съм много благодарна :bighug:
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: След трансфер?
« Отговор #85 -: Март 09, 2008, 19:58:07 pm »
Момичета последната ми менструация беше на 09.02. а сеганямам никакви признаци и това до-някъде ме успокоява.Днес е 13 ден от трансфера ми супер.Ако някой е попадал в такава ситуация може да ми сподели.Ще съм много благодарна :bighug:

Може би някоя бременна?:)))))))))
искрено ти го пожелавам и много :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: След трансфер?
« Отговор #86 -: Март 09, 2008, 20:42:55 pm »
Лиско много ти благодаря за подкрепата искренно си го пожелавам както на мен така и на всички мимичета.
*
Re: След трансфер?
« Отговор #87 -: Март 10, 2008, 09:37:23 am »
Как са момичетата след трансфер? :D
Аз съм още надута и това май няма да мине скоро.Не мога да лягам в любимата ми поза по корем вече месец.
Re: След трансфер?
« Отговор #88 -: Март 10, 2008, 09:49:55 am »
пуканка аз също съм подута, но не чак толкова днес е 14-я ден от трансфера но сега нямам толкова апетит и не мие подут стомаха.Много съм притеснена от това какъв ще е резултата от теста. Но има нещо което ме успокоява и то е 4е ми закаснява втори или трети ден
*
Re: След трансфер?
« Отговор #89 -: Март 10, 2008, 10:02:10 am »
Сисидани,кога смяташ да препишкаш тест?
Re: След трансфер?
« Отговор #90 -: Март 10, 2008, 10:04:31 am »
Д-р Стаменов ми каза на 17-я ден.Ох дано да е положителен.
Re: След трансфер?
« Отговор #91 -: Март 10, 2008, 13:13:36 pm »
a vazmojno li e da mi zakasnqva zaradi priema na utogestam??????????? :oops:
*
Re: След трансфер?
« Отговор #92 -: Март 10, 2008, 14:29:39 pm »
Ами мила, всичко е възможно! Все пак това е прогестерон и често докато не го спреш не ти идва............, а понякога и след това.
Но.....искрено с надявам при теб нещата да са положителни за цели 9 красиви и безоблачни месеца. Стискам палци и чакаме да се похвалиш с добрата новина.
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

Re: След трансфер?
« Отговор #93 -: Март 10, 2008, 17:57:21 pm »
Дано всички се похвалим с това :bighug: :bfp1: :D
Re: След трансфер?
« Отговор #94 -: Март 10, 2008, 18:18:18 pm »
sisiidani търпение !!!!Още малко и ще имаш отговор на питането си  :lol:
Дотогава ако успееш да си спокойна и да не търсиш никакви симптоми ще си помогнеш много !!!! :lol:Желая ти много късмет и успех!!
Пуки ти не трябва да спиш по корем ,наслаждавай се че още можеш да спиш по гръб !!! :lol:Ако те притеснява корема или гърба като си легнеш слагай една вузглавница м/у краката (завй се на ес)много облекчава !!!
*
Re: След трансфер?
« Отговор #95 -: Март 10, 2008, 22:53:08 pm »
Пуки, понеже питаш как сме - аз съм добре. Имам чувството, че малко ми е издут коремът, но не е много. Днес дори ходих на работа с колата.
Петък, събота и неделя така се бях разяла, че направо се уплаших. И то все на соленичко налитам, а по принцип съм по сладкото. Днес много не ми се ядеше. Взех си крем карамел и много сладък ми се стори, оставих го. Ще ида при доктора да ми спира това хапче, от което и сладичко не мога да си хапна, ей. Не си е работа това!  :lol:

Пуки, добре, че го каза това за обърнатата матка, че и моята е такава. Майка ми ми обясняваше, че и при нея било така. Жената не е имала проблеми със забременяването. На мен лекари в България са ми обяснявали, че много трудно се забременявало с такава матка и като й казах, тя се изсмя.

sisiidani, повличай крак, моля те!  :babyflips: 

Re: След трансфер?
« Отговор #96 -: Март 11, 2008, 07:31:44 am »
Ох, мили момичета май няма да съм аз тази която ще повлече крак кам наи-хубавото нещо .Снощи получих нещо като кафяво течение ,но беше много малко и аз се притесних обадих се на доки и ми каза да отижам да пражя тест.Каза още, че това може и нищо да не означава, но може и да е знак за неуспех. :( :balk_145: :balk_146:
Re: След трансфер?
« Отговор #97 -: Март 11, 2008, 09:05:59 am »
Mnogo se qdosah zastoto v LOVE4 nqma kader da si napravi6 kraven test. Prastat gi za rezultat v SOFIQ i moje da razbere6 rezultata sled 5ili6 dni
Re: След трансфер?
« Отговор #98 -: Март 11, 2008, 09:15:57 am »
napravih orinen i be6e otricatelen :balk_145:
*
Re: След трансфер?
« Отговор #99 -: Март 11, 2008, 15:00:31 pm »
sisiidani, не бързай да се отчайваш, направи си кръвен тест. Сигурно си чувала за уринните тестове, че ако е положителен - съмнение в резултата не може да има, но ако е отрицателен - работата не е много сигурна. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: