0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: След трансфер?
« Отговор #40 -: Март 03, 2008, 17:47:28 pm »
Благодаря Пуки, сега пак ще потърся.
А ти си почивай и ти пожелавам по скоро да се оправиш и да си отново на линия:)
*

    rez

  • *
  • 29
  • вече сме трима
Re: След трансфер?
« Отговор #41 -: Март 04, 2008, 10:44:33 am »
здравейте момичета, дано се включи някой днес. утре стават 3 седмици след направен трансфер но има кафеникаво зацапване. случвало ли се е на някой? имате ли представа за какво иде реч?  8O :( 8O
*
Re: След трансфер?
« Отговор #42 -: Март 04, 2008, 10:53:12 am »
Ами от всичко изчетено май често се случва да има зацапване към 6-та,7-ма седмица.Почивай си и се обади на лекаря за евентуален преглед.
*

    rez

  • *
  • 29
  • вече сме трима
Re: След трансфер?
« Отговор #43 -: Март 04, 2008, 10:57:22 am »
благодаря ти мисми. дано наистина не е отона от което най-много се страхувам. днес сутринта отново дадох кръв за БЧХГ а следобед ще се обадя на лекарката ми за коментар. надявам се и на преглед за да се успокоя.
Re: След трансфер?
« Отговор #44 -: Март 04, 2008, 17:17:04 pm »
pregnila zadaljitelen li e sled transfer. az ne slagam
*
Re: След трансфер?
« Отговор #45 -: Март 04, 2008, 17:20:56 pm »
pregnila zadaljitelen li e sled transfer. az ne slagam

не е. Първите два опита ми слагаха, но при третия не.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: След трансфер?
« Отговор #46 -: Март 04, 2008, 17:34:40 pm »
pregnila zadaljitelen li e sled transfer. az ne slagam

не ,не е задължителен :D
Re: След трансфер?
« Отговор #47 -: Март 04, 2008, 17:39:29 pm »
SYGNUS izvinime za vaprosa no zasto ne sa bili uspe6ni parvite opita ste stiskam palci sega vsi4ko da e nared i da se pohvali6 s dve 4erti4ki :bfp: :bfp:.az sam mn pritesnena dnes 8 den ot transfera. Dori8 si mislq 4e ste me e strah da si napravq testa.Az pravih i 2 proceduri akopunktura
*
Re: След трансфер?
« Отговор #48 -: Март 04, 2008, 21:31:06 pm »
sisiidani, успокой се, още няколко дни остават до теста, а това, че се притесняваш не ти помага, напротив. Намери нещо, с което да се занимаваш, но то да изисква концентрация и внимание и да ти  доставя удоволствие. Нямам обяснение защо бяха неуспешни първите ми два опита, в крайна сметка за третия смених екипа. Специално прегнила е ЧХГ - това е хормона, който по принцип се отделя от външната обвивка на оплодената яйцеклетка (хорион). Не всички екипи слагат рутинно прегнил за поддръжка на лутеалната фаза (тоест за задържане). Ето при мен при последния опит нямах прегнил след трансфера, а той беше успешен.
Мисли за хубави неща сега. Пожелавам ти много късмет!
« Последна редакция: Март 04, 2008, 21:37:06 pm от cygnus »
*

    rez

  • *
  • 29
  • вече сме трима
Re: След трансфер?
« Отговор #49 -: Март 04, 2008, 22:20:20 pm »
здравейте, и на мен ми слагаха прегнил, но въпреки това не се получи - днес ми дойде. оказа се че вчхг-то ми е паднало на 11, което означава че няма бременност. но мисля, че ако има препарат, който да подпомогне задържането трябва да се прилага. важното е че не вреди, нали така
*
Re: След трансфер?
« Отговор #50 -: Март 05, 2008, 08:57:51 am »
Пъврият ми опит беше без Прегнил.Втория с 5 000 След трансфера.И двата опита несуспешни.
Мисля,че док беше решил втория път да пробва друга схема,заради първия неуспех.Пих и дуфастон,а първия път не....Обаче проблема май-май се оказва имунологичен
*
Re: След трансфер?
« Отговор #51 -: Март 05, 2008, 11:49:37 am »
Аз трябваше да слагам Прегнил след трансфера,но го отказах.Резултата ми се вижда на лентичката. :wink:
Re: След трансфер?
« Отговор #52 -: Март 05, 2008, 11:54:33 am »
syguns mnogo ti blagodarq. Jelaq ti edna leka i izpalnena s stastie bremenost. Dano i az se pohvalq sled nqkolko dni :wink: :bighug:
*
Re: След трансфер?
« Отговор #53 -: Март 05, 2008, 12:17:59 pm »
Аз също съм без прегнил след трансфера.
*
Re: След трансфер?
« Отговор #54 -: Март 05, 2008, 12:24:26 pm »
Здравейте, момичета,

Утре ми е трансферът. Ембриоложката ми каза, че ще трябва да полежа около 45 минути след това и после мога да си ходя. Въпросът ми е вие какво мислите дали мога да отида сама и сама да се прибера с кола (имам 50 км каране по магистрала). За инсето пак си отидох с моята кола и се прибрах с нея, ама сега повече ме е страх. Вие как мислите?

*
Re: След трансфер?
« Отговор #55 -: Март 05, 2008, 13:09:50 pm »
Здравейте, момичета,

Утре ми е трансферът. Ембриоложката ми каза, че ще трябва да полежа около 45 минути след това и после мога да си ходя. Въпросът ми е вие какво мислите дали мога да отида сама и сама да се прибера с кола (имам 50 км каране по магистрала). За инсето пак си отидох с моята кола и се прибрах с нея, ама сега повече ме е страх. Вие как мислите?

Защо не я помолиш да полежиш поне 2 часа? Аз нямах пътуване,но пак ме накараха да лежа 2 часа. 45 минути на магарето и после 2 часа на легло преди да си тръгна.
*
Re: След трансфер?
« Отговор #56 -: Март 05, 2008, 13:27:31 pm »
Хубаво е да те приберат да не се напрягаш като караш ти все пак натискаш педали и т.н.,а ти да си полежиш на прибиране на задната седалка.
*
Re: След трансфер?
« Отговор #57 -: Март 05, 2008, 15:26:27 pm »
Момичета, много ви благодаря за съветите! Уговорих се с една приятелка да дойде да ме вземе.  :ywoohoo: 
Тя каза, че се вълнува колкото мен.   :D

Re: След трансфер?
« Отговор #58 -: Март 06, 2008, 10:31:05 am »
Мога ли на 10-ти ден от трансфера да направя кръвния тест.
Все още вземам прегнил е естрадиол.
Re: След трансфер?
« Отговор #59 -: Март 06, 2008, 10:39:26 am »
Щом ти слагат още прегнил - Не, защото ще даде лъжлив резултат.
Трябва да мине известен период от време, в зависимост от това
колко единици прегнил ти слагат и тогава да се пусне, за да е
сигурно, че резултата не е под влиянието на прегнила.
Успех, Светли !