0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: След трансфер?
« Отговор #60 -: Март 06, 2008, 10:48:59 am »
Не сбърках не прегнил а утрогестан
*
Re: След трансфер?
« Отговор #61 -: Март 06, 2008, 11:14:05 am »
Не сбърках не прегнил а утрогестан

Не те разбрах добре, но ако след трансфера нямаш слаган Прегнил, можеш на 10-ти ден да направиш кръвен тест.
Успех!
*
Re: След трансфер?
« Отговор #62 -: Март 06, 2008, 11:27:36 am »
Не сбърках не прегнил а утрогестан
Значи можеш.Но пък ако е негативен,след  5 дена пробвай пак,защото толкова рано може и да не покаже.При мене на 8ми ден показа много нисък резултат.
Re: След трансфер?
« Отговор #63 -: Март 06, 2008, 11:47:19 am »
Не сбърках не прегнил а утрогестан
Щом е утрогестан, няма проблем.
Можеш да пуснеш кръвен :)
Re: След трансфер?
« Отговор #64 -: Март 06, 2008, 12:02:47 pm »
Днес ми е 7 ден след трансфера,снощи имах много силни болки ниско долуи днес вече не ме болят гърдите толкова колкото преди и не съм толкова издута колкото предните дни.Имам ли основание да се притеснявам какво мислите?Много дълги ми се виждат дните.
*
Re: След трансфер?
« Отговор #65 -: Март 06, 2008, 12:59:44 pm »
Според всички доктори, които съм питала, с усмивка са ми отговаряли, че напрежението в гърдите е последния симптом, на който трябва да отдаваме значение. И при мен е било така ту има напрежение, ту няма после няколко дни. Не се тревожи за това! Успех!
*
Re: След трансфер?
« Отговор #66 -: Март 06, 2008, 13:17:02 pm »
офффф,аз след опитите и изстраданото време...разбрах,че изобщо,ама изобщо не трябва да очакваме и търсим никакви,ама никакви симптоми...просто няма мисъл.При едни симптома се оказва повод за радост,при други точно обратното...
Re: След трансфер?
« Отговор #67 -: Март 06, 2008, 16:44:42 pm »
Az sam 10-ti den ot transfera piq Estrofem 2mg. utrogestan 100mg i aspirin protekt sutrin i ve4et i nqmam nikakvi simptomi i tova do-nqkade me pritesnqva imam oste 7 dni do testa.Kak ste go pravq izobsto neznam mnogo me e strah
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: След трансфер?
« Отговор #68 -: Март 06, 2008, 16:55:30 pm »
Дидон е абсолютно права:)
Какви симптоми искате да имате момичета?:)Наслаждавайте се на почивката си или поне на по - лекия режим който са ви препоръчали докторите ви.Не търсете знак във всяко потръпване в корема си защото едва ли някой може да ви отговори на 100% дали се е случило или не.
Сиси, мила не се страхувай от сега.Ембриончетата ти имат нужда от спокойствие а не от нервите на мама.И какво променяш със страха си?Каквото трябва да стане ще стане.
Успокой се и вярвай в успеха:)
Re: След трансфер?
« Отговор #69 -: Март 07, 2008, 13:10:07 pm »
Sed koi den moje da se napravi kraven test
Re: След трансфер?
« Отговор #70 -: Март 07, 2008, 13:24:14 pm »
Sed koi den moje da se napravi kraven test
10ти ден.
Успех, sisiidani !
*
Re: След трансфер?
« Отговор #71 -: Март 07, 2008, 16:01:23 pm »
Здравейте, момичета! Много късмет в очакването на бебо!
Моят трансфер беше на 25.01 и сега съм бременна и оритеснена леко. Дано да можете да ми помогнете с потупване по рамото. Бях на лекар в сряда и се оказа, че ембриончето забавило развитието си с една седмица. Притесних се въпреки че уж нама повод. Аз съм в 7 г.с., а плода отговаря на 6 г.с.И това със седмиците също ме озадачава. Така и не открих някъде сносно обяснение как се смятат тия гестационни седмици. Споредд различни калкулатори съм в различни седмици. Дайте ми съвет. Стискам ви палци :balk_103: :balk_103: :balk_103:
Re: След трансфер?
« Отговор #72 -: Март 07, 2008, 16:11:52 pm »
Мила Legeo,не се шашкай важното е да продължава да расте ембриончето .......
При мен в 7 ми казаха че се е забавило растежа с 5 дни и сигурно няма да я бъде бременоста дълго .....и аз така търсих всякаква информация в нета и .........нищо все още съм бремена и гоооляма .
Ембриончето ще навакса с растежа си !!!!Ти само не се притеснявай(ако можеш)само така можеш да си помогнеш за сега . :P
*
Re: След трансфер?
« Отговор #73 -: Март 07, 2008, 16:30:14 pm »
Здравейте, момичета! Много късмет в очакването на бебо!
Моят трансфер беше на 25.01 и сега съм бременна и оритеснена леко. Дано да можете да ми помогнете с потупване по рамото. Бях на лекар в сряда и се оказа, че ембриончето забавило развитието си с една седмица. Притесних се въпреки че уж нама повод. Аз съм в 7 г.с., а плода отговаря на 6 г.с.И това със седмиците също ме озадачава. Така и не открих някъде сносно обяснение как се смятат тия гестационни седмици. Споредд различни калкулатори съм в различни седмици. Дайте ми съвет. Стискам ви палци :balk_103: :balk_103: :balk_103:
Легео, аз имам една таблица която показва ембриона и сакчето на коя седмица и ден отговарят според размера.Напиши размерите и ще ти пиша какво показва тая таблица ако искаш.
*
Re: След трансфер?
« Отговор #74 -: Март 07, 2008, 16:36:47 pm »
гестационен сак - 1.71 см. Благодаря Пуканка! :D
*
Re: След трансфер?
« Отговор #75 -: Март 07, 2008, 16:45:18 pm »
гестационен сак - 1.71 см. Благодаря Пуканка! :D


По тази таблица която гледам размера на сакчето ти отговаря на 6 седмици и 6 дни. Ембриончето ти трябва да е около 9 мм. Мисля че всичко ти е в норма.

Мойто сакче също излиза по-малко даже според тази таблица,но ехографите също играят роля при замерването.Специалиста също.Докато са толкова малки , не е възможно съвсем точно замерване.
*
Re: След трансфер?
« Отговор #76 -: Март 07, 2008, 16:49:28 pm »
много благодаря, шашкам се защото не се видя сърчицето, дано да е рано и другата седмица да е наред
*
Re: След трансфер?
« Отговор #77 -: Март 07, 2008, 16:53:58 pm »
На мене ми казаха също че когато матката е обърната или под градус сакчетата в началото изглеждат по-малки.Незнам за успокоение ли ми го казаха,защото и аз като тебе се шашках че е малко.Може и ти да имаш такава матка и да не знаеш, затова така да изглежда на УЗИто.Всяка трета жена била с такава матка и може да не знае.
*
Re: След трансфер?
« Отговор #78 -: Март 07, 2008, 16:56:26 pm »
не е обърната - двурога е , в другия рог има псевдоембрион / при трансфера ми върнаха 2/ Дали забавянето не се дължи на това че в началото са били две?
Re: След трансфер?
« Отговор #79 -: Март 07, 2008, 18:07:11 pm »
здравейте, на мен също ми е 6-ти ден след трансфер и коремът ми е подут но според моя д-р нямам свръх стимулация ,каза че е нормално.иначе нервички ме тресят.



Здравей те, в трети ден след трансвера съм, и съм с доста подут корем, за моя радост съм доста спокойна все още.