0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Veri4

  • *
  • 22
  • Слънце мое, злато мое....
Re: След трансфер?
« Отговор #100 -: Март 11, 2008, 15:24:44 pm »
sisiidani preggo :crossfingers:


Re: След трансфер?
« Отговор #101 -: Март 11, 2008, 18:22:35 pm »
tuk v smotaniq Love4 v koito za poreden pat se ubejdavam vremeto e sprqlo.Nqma kade da si napravq test a ot snosti imam nesto kato kafqvo capane na edni mnogo malki to4ici. Za sega sas sigurnost ne e mese4niq M.No d-r Stamenov kaza 4e mnogo veroqtno e tova da e znak za huuspeh.Moje da ne mi idva ot lekarstvata utrogestan i estrofem.Neznam ako e neuspe6n opit se otkazvam i da stava kakvoto ste naistina nqmam nikavi sili nemoga da spra da pla4a.Me4taeh za rova i ne samo az
Re: След трансфер?
« Отговор #102 -: Март 11, 2008, 18:48:49 pm »
Хей мила успокой се !!!Тук има дами с 6-7 опита и още се борят.Никой не е казал че е лесно ,търпение и борба се изисква а другото е късмет!!!
Понякога не само има кафеникаво капене или течение ,има кървене и пак може да си бремена та .....стискам палци !!!!
Не унивай!!! :)
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: След трансфер?
« Отговор #103 -: Март 11, 2008, 18:51:52 pm »
Сиси, мила , първо, не бързай да се предаваш докато има надежда, а такава има.
Второ...не приемай нещата от най - трагичната им страна.Оптай да се успокоиш и помисли...,дори и да не се е получило този път, неможе да знаеш дали няма да стане следващия.И нали си здрава, нали има до теб човек който обичаш и те обича?:)
Зная много добре, че в момента почти нищо няма значение за теб защото паниката те е обзела, но не спирай да вярваш и да се бориш защото само така има панс да сбъднеш мечтат ви.
Неможе да е толкова страшно Мила.Не забравяй...ти си жива и здрава и единственото което можеш е да продължиш напред и няма начин да не се получи.

Но преди това...все още имаш голям шанс за успех и аз ти го желая от сърце:)
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: След трансфер?
« Отговор #104 -: Март 12, 2008, 09:18:32 am »
Моята история е почти същата като на Сиси. Аз съм 16-ти ден след трансфер. Вчера имах силни болки и кафяво зацапване. Естествено веднага си купих уринен тест. Е резултата е отрицателен. Наревах се. След това взех да чета във форума и разбрах, че прогестерона който все още слагам вагинално може да забави цикъла. Утре 17-ти отново ще направя един тест, защото док.каза така, но съм сигурна че ще е отрицателен. Аз нямам никакви симптоми за бременност, които вие описвате тук в този форум.
*
Re: След трансфер?
« Отговор #105 -: Март 12, 2008, 09:25:00 am »
Моята история е почти същата като на Сиси. Аз съм 16-ти ден след трансфер. Вчера имах силни болки и кафяво зацапване. Естествено веднага си купих уринен тест. Е резултата е отрицателен. Наревах се. След това взех да чета във форума и разбрах, че прогестерона който все още слагам вагинално може да забави цикъла. Утре 17-ти отново ще направя един тест, защото док.каза така, но съм сигурна че ще е отрицателен. Аз нямам никакви симптоми за бременност, които вие описвате тук в този форум.

Арабела, а защо не направиш кръвен тест? Уринните не винаги отчитат бременност, а в много случаи има такава.
Re: След трансфер?
« Отговор #106 -: Март 12, 2008, 09:30:42 am »
В града в който живея не правят кръвни тестове.
*
Re: След трансфер?
« Отговор #107 -: Март 12, 2008, 09:43:51 am »
В града в който живея не правят кръвни тестове.

В такъв случай не ти остава нищо друго освен да чакаш и да разчиташ на уринните тестове. :?

Успех и не се отчайвай! Докато нямаш цикъл, надежда има.  yahoo_17 :crossfingers:
Re: След трансфер?
« Отговор #108 -: Март 12, 2008, 09:51:41 am »
здравейте,
и моята история е като на Сиси.На 11 ден след трансфера кръвния ми тест беше положителет , на 13 стойноста на ЧХГ беше се увеличи двойно , но в този ден получих и това кофти кафяво зацапване.Започнах да пия естрофем и да чакам резолтата от третия кръвен тест той беше на 16 ден след трансфера .Чаках 4 дни докато излезе тъй като в Търново няма лаборатория която да го прави , а изпраштаха кръвта в Пловдив.През това време това мое зацапване беше вече течение.След дългото чакане , резултата беше вече негативен.Когато док. ми каза да спра всички лекарства и ,че опита е неуспешен имах чуството ,че ще умра.
Сиси ,Арабела стискам палци всичко да е както го искате вие.
Сиси не се отчайвай , трябва да се борим и аз бях на ръба ,но желанието да съм майка , да изживея тези 9 месеца но очакване да се появи моето съкровище наделя.Ще се боря до последно , така трябва да направиш и ти .Винаги имаме шанс когато желаем нещо много.
Успех


*
Re: След трансфер?
« Отговор #109 -: Март 12, 2008, 10:04:03 am »
galian_75,мисля че ти трябва да си направиш имунологични и генетични изследвания. Това че е имало имплантация , и не се е задържала,показва такъв проблем.За съжаление ако е така, ще се случи и при следващ опит,затова вземи мерки и направи изследвания.
Естествено причината може да е и много проста,като например некачествена яйцеклетка или сперматозоид.
*
Re: След трансфер?
« Отговор #110 -: Март 12, 2008, 11:27:04 am »
Гали, Сиси, Арабела и аз съм като вас  :( На 12ти ден от трансфера кафяво зацапване. Пуснах БЧХГ, след обяд ще докладвам резултата. Успех момичета!!!
*
Re: След трансфер?
« Отговор #111 -: Март 12, 2008, 14:23:22 pm »
аз приключвам за сега. 0 чхг.
*
Re: След трансфер?
« Отговор #112 -: Март 12, 2008, 15:23:59 pm »
midge,  :bighug:
*
Re: След трансфер?
« Отговор #113 -: Март 12, 2008, 15:39:06 pm »
midge mnogo sajeliavam :bighug:
*
Re: След трансфер?
« Отговор #114 -: Март 12, 2008, 15:54:04 pm »
Благодаря ви, момичета!
Палците ми са стиснати за всички вас  :D
Продължавам борбата, като разбера как и кога ще пиша
Re: След трансфер?
« Отговор #115 -: Март 12, 2008, 16:56:09 pm »
MIGLE MILA RAZBIRAMTE NQMA KAKVO DA TI KAJA ZA UTEHA.Az sam v sastata situaciq i znam 4e dumite za uteha samo te iznervqt.S teb sam :bighug:Neznam s kakvo sme zaslujili tova nakazanie.
*
Re: След трансфер?
« Отговор #116 -: Март 12, 2008, 22:40:56 pm »
натъжена съм ,че групичката на неуспелите се увеличи, а трябва ДРУГИТЕ ДА СЕ УВЕЛИЧАВАТ... :(


Искам да споделя нещо, по повод дните след трансфера.Момичета,като парена искам да ви помоля и препоръчам,не се вглеждайте изобщо за симптоми,опитайте се да си мислите,че нищо не сте правили,знам че е мнооого трудно,обаче,ето в момента аз имам същите симптоми както след трансфера.Гърдите не могат да ми се пипнат...но съм просто след овулация...Просто се радвайте на слънцето и любимите хора около вас и всичко ще е много по-хубаво и ще има много по-усмихнати лица.

Къснет,късмет,късмет на всички нас

 На следващия опит ще се опитам да не се вглеждам изобщо.Ще си продължа ежедневието ...единственото,което ще направя е да спра пренировките и диетата...
Re: След трансфер?
« Отговор #117 -: Март 13, 2008, 09:42:49 am »
За съжаление и аз като чета, май повечето февруарски опити са неуспешни. Но все пак нали идва пролета, а с нея природата се събужда за нов живот. ДАно и с нас мили момичета се случи това - при следващите ни опти да дадем началото на нов живот. Колкото и да боли трябва дапродължим и съм сигурна , че ще успеем и адашке Сиси не смей да се отказваш - така със сигурност няма да успееш. Силно прегръщам всички.
Re: След трансфер?
« Отговор #118 -: Март 13, 2008, 10:18:57 am »
Моя първи опит беше при д-р Стаменов мисля и втория да е там.Притеснява това ,че след всяка маниполация ставащ и си отиваш(не лежиш изобщо).Мисля ,че това също води до намаляване на шанса.Аз правих и акопунктура самия д-р ми каза 4е там където се слагат иглите не трябва да ли4и по нищо да няма сини точици,а аз ги имах.На някой от жените им слагаха системи и ходиха при имунолог а аз не бях пратена там.Незнам на какво се дължи неуспехами моето заболяване е ендометриоза и шанса ми е много малък.Имам приятялка която ходеше ж клиниката на д-р Щереви успя от първия опит но тя лижа няколко дни там.Аз не съм от София и ми се налагаше по-някога да пътувам
Re: След трансфер?
« Отговор #119 -: Март 13, 2008, 10:43:33 am »
Сисидани, аз също ходя при Стаменов и имах акопунктура, не искам да ти казвам какви синини имах след втората процедура- бяха големи колкото 20 ст., дори единя още стои. Не мен също не са ми пускани никави изсладвания. На мисля, че не това е решаващото. Има момичета които са успели и бе з акопунктура и без вливания и други Азодобни, ние просто не сме имали шанса този път. Аз все пак съм решила за себе си , че ще си пусна генетични и имунологични изследвания, дори Док да не ми ги назначи, искам да съм сигурна за следващия си опит. Макар, че аз си мисля, че при мен не стана, защото лигавицата ми не порасна - остана си на 8 мм и не помръдна.