0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: След трансфер?
« Отговор #20 -: Февруари 12, 2008, 21:23:58 pm »
Темата е много интересна.Да знаем какво изпитва всяка една от нас. Така разбираме че някой неща са нормални и няма нужда да звъним на лекарите за всяка дреболия. :lol:
Re: След трансфер?
« Отговор #21 -: Февруари 12, 2008, 21:36:15 pm »
Момичета внимавайте със запека !!!!!Никакви лекарства които карат организма да има спазми и зелени чайове......наблягайте на течните,зелените  храни и.... к. мляко Активия-поне в България го има в различни варианти.
За симптомите след трансфер са различни при различните момичета .....при мен си беше като при ПМС с апетит и станах пикла (ставах и посреднощ да ходя до тоалетна)нямах карвене ....и до 3 месец на бремеността ми се гадеше много малко по скоро ме болеше краста .
Късмет на всички !!!!
Re: След трансфер?
« Отговор #22 -: Февруари 13, 2008, 09:19:45 am »

Ан2006 аз с това застояване в къщи съм сбъркала дните - днес ми е 11 ден, вчера ми е бил 10 защото трансфера ми беше на 03.02/неделя/. Д-р Персенска ми каза да направя теста след 17 дена, а мъжът ми е чул след 17.02./което си е точно 15 дена след трансфер/ така де толкова сме чакали ден-два няма да ги правим на въпрос - важното е да не дойде............няма даже да го произнасям :D.Успех на всички чакащи!
« Последна редакция: Февруари 13, 2008, 09:21:40 am от renive »
*
Re: След трансфер?
« Отговор #23 -: Февруари 13, 2008, 09:34:43 am »
Момичета,
какво ви е мнението -трябва ли да се лежи след трансфера или не?
Какъв режим трябва да се спазва?
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: След трансфер?
« Отговор #24 -: Февруари 13, 2008, 09:50:03 am »
Анджи, има такава тема тук, злато. Късмет!

Ето я: http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=17528.0


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: След трансфер?
« Отговор #25 -: Февруари 15, 2008, 12:25:40 pm »
Момичета ,вас болят ли ви гърдите след трансфера? Дали тези болки са от Утрогестана или Прегнил? :?
*
Re: След трансфер?
« Отговор #26 -: Февруари 15, 2008, 12:31:34 pm »
Аз от самото начало чуствам напрежение в гърдите.А и май пораснаха
*
Re: След трансфер?
« Отговор #27 -: Февруари 15, 2008, 12:45:43 pm »
Мойто си е направо болки.През ноща ако ги натисна нещо към леглото се събуждам, а през деня като ставам от леглото трябва да ги подпирам чак, щото болят и от тежеста. :lol:Ама го написах.
Re: След трансфер?
« Отговор #28 -: Февруари 15, 2008, 14:41:06 pm »
Здравейте момичета всички вие които чакате двете черти не съм писала във форума откокто забременях а и вече родих едно хубаво и здраво момченце!!!!
Искам да ви дам надежда и опора защото аз имах 5 неуспешни опита но накрая все пак успях с много борба и упоритост, ако имате въпроси с радост ще ви отговоря, а по повод темата при мен си беше като при другите неуспешни опити до едно време защото в клиниката в която ходя ни правят кръвен на 5 и 10 ден на десетия като ми казаха че ЧХГ е 168 аз не можах да повярвам, и въпреки това док ми каза да не се радвам защото още нищо не се знае да направя тест на 21 ден след трансфера ..... и така видях двете черти които сега са реалност а аз все още понякога си мисля че е сън!
*
Re: След трансфер?
« Отговор #29 -: Февруари 15, 2008, 14:48:13 pm »
168 за 10ти ден не са ли били множко? Аз такива стойности чета че имат момичетата след 15ти ден.Причината да не е била двойна или тройна? :lol:
*
Re: След трансфер?
« Отговор #30 -: Февруари 15, 2008, 16:07:27 pm »
моите,в деня след трансфера,бяха страшно напрегнати.После се поодпуснаха,обаче зърната са ми много чуствителни и като,че ли по-големи и изпъкнали напред .хехехе


опитвам се да си спомня преди години,когато бях забременяла дали са ме боляли, обаче уви ,не се сещам...
Re: След трансфер?
« Отговор #31 -: Февруари 29, 2008, 12:56:20 pm »
zdravei te momi4eta dnes e 4 den ot transfera az pravih i 2 proceduri akopunktura nali uveli4ava 6ansa az sam dosta pritesnena. Imah 4 godni qicekledki i pri transfera mi slojiha 3 embriona dono imam uspeh i vsi4ko da e na red jelaq go na vsi4i koito jiveqt s tazi nadeja. Az pose6tavah klinika MALINOVi moq doki e STAMENOV
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: След трансфер?
« Отговор #32 -: Февруари 29, 2008, 17:48:53 pm »
Здравейте и от мен:)
Аз съм първи ден след трансфер и засега единственото което чувствам е, напрегнатост в гърдите,днес цял ден болка в дясно ниско доло и коремът ми е доста подут:)
Изобщо не си и помислям за признаци защото по скоро биха били призраци:)
 На всички ви успех и спокойно чакане:)
*
Re: След трансфер?
« Отговор #33 -: Февруари 29, 2008, 22:20:57 pm »
Здравейте момичета всички вие които чакате двете черти не съм писала във форума откокто забременях а и вече родих едно хубаво и здраво момченце!!!!
Искам да ви дам надежда и опора защото аз имах 5 неуспешни опита но накрая все пак успях с много борба и упоритост, ако имате въпроси с радост ще ви отговоря, а по повод темата при мен си беше като при другите неуспешни опити до едно време защото в клиниката в която ходя ни правят кръвен на 5 и 10 ден на десетия като ми казаха че ЧХГ е 168 аз не можах да повярвам, и въпреки това док ми каза да не се радвам защото още нищо не се знае да направя тест на 21 ден след трансфера ..... и така видях двете черти които сега са реалност а аз все още понякога си мисля че е сън!

kakagala, чак сега виждам това твое мнение. А скоро си мислех, като бях попаднала на стари теми , какво става с това момиче, защо не пише?
Много се радвам, че повода за дългото ти отсъствие ти е толкова хубав!
Едно огромно честито от мен! Да е жив и здрав синът ти, много радост и любов да ви носи :)
Много се радвам да те видя отново :)
На всички пожелавам щастието да станат майки съвсем скоро!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: След трансфер?
« Отговор #34 -: Март 02, 2008, 15:56:30 pm »
kakagala, честита радост! пусни една темичка да споделиш за успеха си, това ще бъде много насърчителен пример!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: След трансфер?
« Отговор #35 -: Март 03, 2008, 16:22:18 pm »
Моми4ета, колко дни най-рано след трансфер е възможно да се появи цикъл?Имам предвид дали има някакви 3-4-5 или 7 примерно в които не е възможно докато все още се бие прегнил?Или той няма никаква връзка с цикъла?
*
Re: След трансфер?
« Отговор #36 -: Март 03, 2008, 16:40:43 pm »
Моми4ета, колко дни най-рано след трансфер е възможно да се появи цикъл?Имам предвид дали има някакви 3-4-5 или 7 примерно в които не е възможно докато все още се бие прегнил?Или той няма никаква връзка с цикъла?


Скоро четох статия тука,че цикъла след трансфера зависи от протокола,но при кой как беше не помня.
*
Re: След трансфер?
« Отговор #37 -: Март 03, 2008, 16:49:26 pm »
Моми4ета, колко дни най-рано след трансфер е възможно да се появи цикъл?Имам предвид дали има някакви 3-4-5 или 7 примерно в които не е възможно докато все още се бие прегнил?Или той няма никаква връзка с цикъла?


Не знам дали Прегнила оказва някакво влияние, но при теб ще има цикъл след около 9-10 месеца. :wink:  :crossfingers:
« Последна редакция: Март 03, 2008, 16:51:01 pm от galli »
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: След трансфер?
« Отговор #38 -: Март 03, 2008, 16:54:56 pm »
:)))))))))))))))))))))))))))))))
а уж аз съм била оптимистката:)

Благодаря ти мила Гали:)

Пуки, сега ще потърся темата и ще прочета.
А ти къде се изгуби последните дни?:)))))
Надявам се всичко при теб да е ок?:)
« Последна редакция: Март 03, 2008, 17:00:45 pm от Lisko »
*
Re: След трансфер?
« Отговор #39 -: Март 03, 2008, 17:43:50 pm »
:)))))))))))))))))))))))))))))))
а уж аз съм била оптимистката:)

Благодаря ти мила Гали:)

Пуки, сега ще потърся темата и ще прочета.
А ти къде се изгуби последните дни?:)))))
Надявам се всичко при теб да е ок?:)

Статията беше за протоколите. Някой я беше дал в темата за инвитрото и иксито.Като четях за протоколите пишеше и за цикъла.
А иначе аз не пиша много,щото нещо не ми е добре тези дни.Като доста тежка пролетна умора.