0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тест овулация
« Отговор #120 -: Януари 26, 2008, 19:28:24 pm »
Rodi: виж по-горе на страницата рекламата на Julia
 
Re: Тест овулация
« Отговор #121 -: Януари 26, 2008, 20:38:32 pm »
Здравейте момичета:)
Я ми кажете какво представляват тези прословути тестове при вас. Питам, защото тези дето аз ги ползвам тук са като писалки и трябва да си ги препишкаш като кученце за 5 секунди. Просто в аптеката не ми препоръчаха лентички. Та ми стана интересно какво ползвате в България.

Мерси за отговора:)
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Тест овулация
« Отговор #122 -: Януари 26, 2008, 21:17:00 pm »
Здравейте момичета:)
Я ми кажете какво представляват тези прословути тестове при вас. Питам, защото тези дето аз ги ползвам тук са като писалки и трябва да си ги препишкаш като кученце за 5 секунди. Просто в аптеката не ми препоръчаха лентички. Та ми стана интересно какво ползвате в България.

Мерси за отговора:)
Тези твоите са си направо супер. Тук са лукс :wink:, защото струват 28-30лв, а другите са 7-8лв т.е въпросните лентички, който потапяш в едно легенче пъно с урина. Тези писалки, за които говориш аз лично съм най-доволна от тях-Клиър план се казват.
Re: Тест овулация
« Отговор #123 -: Януари 26, 2008, 21:29:05 pm »
Здравейте момичета:)
Я ми кажете какво представляват тези прословути тестове при вас. Питам, защото тези дето аз ги ползвам тук са като писалки и трябва да си ги препишкаш като кученце за 5 секунди. Просто в аптеката не ми препоръчаха лентички. Та ми стана интересно какво ползвате в България.

Мерси за отговора:)
Тези твоите са си направо супер. Тук са лукс :wink:, защото струват 28-30лв, а другите са 7-8лв т.е въпросните лентички, който потапяш в едно легенче пъно с урина. Тези писалки, за които говориш аз лично съм най-доволна от тях-Клиър план се казват.

Ами и тук не са евтини...към 30 Евро е опаковката ама са 7 парчета.
Иначе другите са около 12 Евро и са 5 броя...лентичките де....
Та реших да не се скъпя....в крайна сметка за едно дете какво ли не бих дала...няма да си купя някой парцал този месец...и другиа...и така докато стане:)
*
Re: Тест овулация
« Отговор #124 -: Януари 26, 2008, 21:34:03 pm »
А микроскопчетата колко струват при вас знаеш ли?
Re: Тест овулация
« Отговор #125 -: Януари 26, 2008, 21:39:15 pm »
А микроскопчетата колко струват при вас знаеш ли?
чакай да проверя в интернет...не съм питала иначе...
Re: Тест овулация
« Отговор #126 -: Януари 26, 2008, 21:48:46 pm »
Уффффф...не мога да намеря сега нищо...ама знам, че го мернах в аптеката. Като намеря ще пусна инфо. Затова пък намерих това:


 Това са някакви касети...10 броя струват 35 Евро.
Re: Тест овулация
« Отговор #127 -: Януари 26, 2008, 21:57:40 pm »
Ta...не знам дали е същото ама тук се казва Fertility Monitor...и струва около 130 Евро.
И после отделно "пръчиците" 20 бр. / 35 Евро...ама че скъпотия....
*
Re: Тест овулация
« Отговор #128 -: Януари 26, 2008, 22:17:29 pm »
В коя държава е тая скъпотия?
Re: Тест овулация
« Отговор #129 -: Януари 26, 2008, 22:21:36 pm »
В коя държава е тая скъпотия?
В Германия
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Тест овулация
« Отговор #130 -: Януари 26, 2008, 22:27:07 pm »
В коя държава е тая скъпотия?
В Германия

Скъпотия си е.. Аз живея в Испания и да ви кажа и тука не е по розово.Кутийката с тестовете ( 6 на брой) е 39 евро.. :? а мен предния месец докито ме накара да пробвам с повечко тестове..мале мале.... Доста скъпичко ми излезе.Ама какво да се прави  :wink:
*
Re: Тест овулация
« Отговор #131 -: Януари 27, 2008, 00:09:28 am »
Toва Fertility Monitor е страхотно,аз искам такова,но тук ги няма,това според мен е много по удобно
Re: Тест овулация
« Отговор #132 -: Януари 27, 2008, 12:32:55 pm »
Toва Fertility Monitor е страхотно,аз искам такова,но тук ги няма,това според мен е много по удобно

Е да ама ако няма от къде да си купуваш консумативите (ако ги няма там) за какво ти е да си го купуваш него самия?
Понякога ме е яд на България, честно и това само защото повечето неща са с отвратително качество или изобщо липсват.

*
Re: Тест овулация
« Отговор #133 -: Януари 27, 2008, 12:38:17 pm »
Toва Fertility Monitor е страхотно,аз искам такова,но тук ги няма,това според мен е много по удобно

Е да ама ако няма от къде да си купуваш консумативите (ако ги няма там) за какво ти е да си го купуваш него самия?
Понякога ме е яд на България, честно и това само защото повечето неща са с отвратително качество или изобщо липсват.



Ама то тук няма производство бе.Нали всичко се внася от вън.
Re: Тест овулация
« Отговор #134 -: Януари 27, 2008, 12:45:39 pm »
Toва Fertility Monitor е страхотно,аз искам такова,но тук ги няма,това според мен е много по удобно

Е да ама ако няма от къде да си купуваш консумативите (ако ги няма там) за какво ти е да си го купуваш него самия?
Понякога ме е яд на България, честно и това само защото повечето неща са с отвратително качество или изобщо липсват.



Ама то тук няма производство бе.Нали всичко се внася от вън.
Знам:)
С лошото качество са тези внесени от Китай, Турция...и т.н. а с добро качество не внасят щото никой не може да си ги позволи в БГ или почти никой. Аз затова се ядосвам...често ми се налага да купувам лекарства за някой, защото лекарите ги изписват а ги няма в БГ на пазара...и то лекарства за кофти болести...абе не ми се приказва...реве ми се.
*
Re: Тест овулация
« Отговор #135 -: Януари 27, 2008, 12:57:30 pm »
Да ама пък знам че лекарите тук са по-добри. :wink:Обръщат повече внимание.На вън от много познати знам,че трябва да е много зле положението за да ти обърнат внимание. На мъжа ми сестрата бе и в Дания и в Исландия.Доста пъти забременява но все имаше проблеми с това.Нито един път не й предписаха нещо за задържане и я оставяха да си получи спонтанен.Има все пак една успешна бременност, но седмици преди термина получи силно кървене, при което не й предложиха секцио,не й предписаха и лечение, а си я оставиха така.Късмет беше че въпреки това роди живо и здраво момиченце.От тогава идва в България за каквито и да е прегледи, въпреки че това й коства много пари естествено заради пътя.Сега иска второ, но историите се повтарят.Щом прокърви идва тука,изписват й лекарства, стои докато се разбере какво ще става, макар че до момента и тука се стига до кюретажи въпреки лекарствата за задържане.
Re: Тест овулация
« Отговор #136 -: Януари 27, 2008, 13:05:35 pm »
Да ама пък знам че лекарите тук са по-добри. :wink:Обръщат повече внимание.На вън от много познати знам,че трябва да е много зле положението за да ти обърнат внимание. На мъжа ми сестрата бе и в Дания и в Исландия.Доста пъти забременява но все имаше проблеми с това.Нито един път не й предписаха нещо за задържане и я оставяха да си получи спонтанен.Има все пак една успешна бременност, но седмици преди термина получи силно кървене, при което не й предложиха секцио,не й предписаха и лечение, а си я оставиха така.Късмет беше че въпреки това роди живо и здраво момиченце.От тогава идва в България за каквито и да е прегледи, въпреки че това й коства много пари естествено заради пътя.Сега иска второ, но историите се повтарят.Щом прокърви идва тука,изписват й лекарства, стои докато се разбере какво ще става, макар че до момента и тука се стига до кюретажи въпреки лекарствата за задържане.
Така е, права си. Лекарите в БГ са по-човечни и по-добри диагностици.
А колкото до вниманието...ами ако си частно здравно осигурен те приемат веднага дори и да не е спешно, абе като навсякъде...и в БГ е така, като си платиш и ти обръщат внимание:)
Както и да е...аз май ще ходя да хапна, че е време за обяд и моя се е хванал да готви:) Леле..имам да простирам..съвсем си забравих пералнята:)
Айде до скор:)
*
Re: Тест овулация
« Отговор #137 -: Януари 27, 2008, 15:45:52 pm »
Цитат
Е да ама ако няма от къде да си купуваш консумативите (ако ги няма там) за какво ти е да си го купуваш него самия?
Понякога ме е яд на България, честно и това само защото повечето неща са с отвратително качество или изобщо липсват.
Ами и мен това ме е яд,че немога да си го купя от БГ,тука продават само глупости и некачествени боклуци на които трудно човек може да се довери.Тук дори и скъпо да струват, пак има някакво съмнение за качеството.


Re: Тест овулация
« Отговор #138 -: Януари 27, 2008, 16:24:37 pm »
А някоя пробвала ли е Fertility Tester Julia? С плюнката  :lol:? Защото, ако става, си струва да си го купиш - 65лв. и няма никакви консумативи.
*
Re: Тест овулация
« Отговор #139 -: Януари 27, 2008, 16:30:22 pm »
А някоя пробвала ли е Fertility Tester Julia? С плюнката  :lol:? Защото, ако става, си струва да си го купиш - 65лв. и няма никакви консумативи.
В предните страници има отзиви за този тест