0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тест овулация
« Отговор #20 -: Януари 11, 2008, 18:44:41 pm »
Аз ползвах Клеър Ову.За тях говорех че винаги са ми отрицателни.
А знаете ли нещо по-вече за "Тест овулация- микроскоп" и дали някоя от вас го е ползвала?

В момента в сайта виждам реклама на такъв.Виж черния банер горе за Джулия.
*
Re: Тест овулация
« Отговор #21 -: Януари 11, 2008, 19:01:00 pm »
А знаете ли нещо по-вече за "Тест овулация- микроскоп" и дали някоя от вас го е ползвала?

Добре като реклама, но до каква степен можем да се доверим.
 
*
Re: Тест овулация
« Отговор #22 -: Януари 11, 2008, 19:15:23 pm »
И аз за това питам,видях рекламата и реших да проверя дали някое момиче  е ползвала този тест.
Re: Тест овулация
« Отговор #23 -: Януари 11, 2008, 21:07:59 pm »
Здравейте и от мен.
Аз този месец за първи път правя тестове и както си му е реда започнах от 10 ден (27-28 дена цикъл). На 10 ден лека тестова линия, на 11 ден по-наситена, на 12 ден по-наситена от контролната, на 13 ден наситена колкото контролната, и днес 14 ден изобщо липсва тестова линия. Та значи, има си значение кога се прави теста (аз го правих след работа (към 17:30, като не съм пила течности и не съм ходила до WC поне 3 и 1/2 часа). А и явно при всяка жена е индивидуално, сигурно при някои не се хваща ЛХ с тестове за О.
Тук има такива тестове, по 7 бр. в опаковка и не мога да се оплача. Като за първи път се представи добре:)

Стискам ви палци на всички, не само на тестовете за О да видите +, но и на тези които следват:)
*
Re: Тест овулация
« Отговор #24 -: Януари 11, 2008, 21:22:03 pm »
Здравейте и от мен.
Аз този месец за първи път правя тестове и както си му е реда започнах от 10 ден (27-28 дена цикъл). На 10 ден лека тестова линия, на 11 ден по-наситена, на 12 ден по-наситена от контролната, на 13 ден наситена колкото контролната, и днес 14 ден изобщо липсва тестова линия. Та значи, има си значение кога се прави теста (аз го правих след работа (към 17:30, като не съм пила течности и не съм ходила до WC поне 3 и 1/2 часа). А и явно при всяка жена е индивидуално, сигурно при някои не се хваща ЛХ с тестове за О.
Тук има такива тестове, по 7 бр. в опаковка и не мога да се оплача. Като за първи път се представи добре:)

Стискам ви палци на всички, не само на тестовете за О да видите +, но и на тези които следват:)

Не съм виждала такива тестове във Варна.Колко струва пакетчето.
Re: Тест овулация
« Отговор #25 -: Януари 11, 2008, 21:31:19 pm »
Не съм виждала такива тестове във Варна.Колко струва пакетчето.
Здравей,
аз не съм в България. Просто тук има само такива или не само, но тези са най-разпространени. Предполагам, че в България са същите но под друго име. Често ми се налага да купувам лекарства тук, които в България се казват другояче.
Съжалявам ако съм объркала някой.
Re: Тест овулация
« Отговор #26 -: Януари 12, 2008, 19:28:04 pm »
Pukanka, здравей!
 Моите Клиър Ову също бяха само отрицателни.
В подозрителните дни реших да ползвам и друг вид тест освен Клиър Овуто и познай какво стана- новите Овю ми показвха +, а Клиър Ову отново -.
Така, че според мен вторите изобщо не работят или партидата не е добра.


*
Re: Тест овулация
« Отговор #27 -: Януари 12, 2008, 19:56:06 pm »
И на мен тези Клиър Ову не ми вдъхват доверие,нещо не ми харесаха,другият месец ги сменям(дано не ми се наложи)
*
Re: Тест овулация
« Отговор #28 -: Януари 12, 2008, 20:42:19 pm »
Pukanka, здравей!
 Моите Клиър Ову също бяха само отрицателни.
В подозрителните дни реших да ползвам и друг вид тест освен Клиър Овуто и познай какво стана- новите Овю ми показвха +, а Клиър Ову отново -.
Така, че според мен вторите изобщо не работят или партидата не е добра.

От една страна това ме депресира много.Чак сега разбирам от тебе и изобщо от всички тук, че има много недоволни от тях.От друга страна тази лъжлива липса на овулация така ме уплаши,че заради нея тръгнах на инвитро.
*
Re: Тест овулация
« Отговор #29 -: Януари 12, 2008, 21:11:19 pm »
Ужас,милата!Ти не забеляза ли нещо странно в тези тестове(при мен  контролната линия беше бледа и то на всичките 5 теста),трябваше да пробваш с някои други  :balk_133:Дано това което си започнала да има успешен резултат и то от първият път.
*
Re: Тест овулация
« Отговор #30 -: Януари 13, 2008, 13:24:40 pm »
Момичета и аз ползвам Клиър Ову и при мен бе6е по сащия начин винаги (-) и линията все менеше цвета си ,но никога не ми се появи положителен маи от другия месец ще си купя друг тест
*
Re: Тест овулация
« Отговор #31 -: Януари 13, 2008, 13:31:11 pm »
Добре че отворихме темата.  8O Само като си помисля колко непълноценна се почуствах.
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Тест овулация
« Отговор #32 -: Януари 13, 2008, 14:16:47 pm »
Момичета, ползвайте Клиър План. Много са добри, но са малко по-скъпички.
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Тест овулация
« Отговор #33 -: Януари 13, 2008, 14:20:34 pm »
Забравих да ви попитам: някоя от вас ползвала ли е този Фертилити тестер, на който му върви реклама на нашият сайт. Пише, че бил микроскоп и може да се ползва многократно, което е добре предвид цената му. Но дали е ефективен?
Аз се бях засилила снощи да си го купувам, но реших първо да ви попитам дали имате някакви наблюдения върху ефективността му?
*
Re: Тест овулация
« Отговор #34 -: Януари 13, 2008, 15:25:29 pm »
Забравих да ви попитам: някоя от вас ползвала ли е този Фертилити тестер, на който му върви реклама на нашият сайт. Пише, че бил микроскоп и може да се ползва многократно, което е добре предвид цената му. Но дали е ефективен?
Аз се бях засилила снощи да си го купувам, но реших първо да ви попитам дали имате някакви наблюдения върху ефективността му?

Бях питала нещо подобно. Принципа на действие е един и същ ,ако искаш прочети моята тема.http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=16393.msg258354;topicseen#msg258354
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Тест овулация
« Отговор #35 -: Януари 13, 2008, 22:08:53 pm »
Цитат на: tanj74 link=topic=21630.msg331524#msg331524 date=1200230729
[/quote
Бях питала нещо подобно. Принципа на действие е един и същ ,ако искаш прочети моята тема.http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=16393.msg258354;topicseen#msg258354
Мм...да май за сега ще се въздържа от покупката. Добре че ви попитах. Иначе щях да олекна с 85лв.
Благодаря ти.
Re: Тест овулация
« Отговор #36 -: Януари 13, 2008, 22:47:49 pm »
Здравейте,
аз пък съм обратното, на Клиър Ову ми дава (+), но този месец пробвах с Овю и сами (-).Решх, че нещо в мен не е наред....Обикновенно се тествам с Клиър, но този път нямаше в аптекат и ми препоръчаха Овю....Обаче ще си търся за напред Клиър Ову.
Gilian


/61499.gif[/img][/url]

*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Тест овулация
« Отговор #37 -: Януари 13, 2008, 22:50:44 pm »
Пуканка, това е промоционална цена. Иначе малко по-надолу пише: Сега вие имате възможност да се възползвате от отстъпките, които сме получили и да получите луксозния вариант на Фертилити тестер за 82.00 лв
И по аптеките е толкова 82-85лв.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Тест овулация
« Отговор #38 -: Януари 14, 2008, 08:52:43 am »
Да се успокоя и аз, че явно партидата на Клиър Ову не я бива! Ошашках се яко, че ми дава само отрицателни и в първия момент си помислих, че съм подминала яко момента! И наистина - контролната линия беше толкова бледа, че втората бледа черта я виждах буквално на магия! Другия месец ще ги сменям! Много страшно ми стана, че съм без овулация...

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: Тест овулация
« Отговор #39 -: Януари 14, 2008, 09:49:33 am »
А знаете ли нещо по-вече за "Тест овулация- микроскоп" и дали някоя от вас го е ползвала?
Аз използвам Fertitest ,взех го за 30-35лв. и засича точно.Използвала съм  го заедно с Клиър Ову тест и двата отчитат ову по едно и също време :D