0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тест овулация
« Отговор #60 -: Януари 17, 2008, 17:24:22 pm »
И аз се чудя,дали да си взема този месец тестове,но се притеснявам че ако ЛХ е високо,т.то имах ПКЯ преди лапарото,резултата дали ще е верен.Какво да очаквам?Да ги купя ли? :ask:
*
Re: Тест овулация
« Отговор #61 -: Януари 17, 2008, 18:10:52 pm »
Точно това е че ползвам Клиър Ову и имам чувството чв е от теста, просто сам направила 6 или 7 теста и нито един да не е положителен малко самнително. Другия пат ако намеря друг вид тестове ще си купя
*
Re: Тест овулация
« Отговор #62 -: Януари 17, 2008, 23:34:00 pm »
Момичета при мен пък днес с тестове клеър ову се случи следното - направих си теста и до втората минута нямаше нито една черта, след това се появи контролната - много бледа, а малко по късно и едва забележима тестова черта. Около десетата минута и след това станаха еднакви по наситеност. Сега вече съм много затруднена да разчета резултата, но го записах като положителен  :ask: . Още се пуля над теста - вече половин час - чертите са еднакви, но преди никога не ми се е случвало така - толкова късно да се появи и потъмни тестовата линия.
*
Re: Тест овулация
« Отговор #63 -: Януари 18, 2008, 00:15:21 am »
Момичета при мен пък днес с тестове клеър ову се случи следното - направих си теста и до втората минута нямаше нито една черта, след това се появи контролната - много бледа, а малко по късно и едва забележима тестова черта. Около десетата минута и след това станаха еднакви по наситеност. Сега вече съм много затруднена да разчета резултата, но го записах като положителен  :ask: . Още се пуля над теста - вече половин час - чертите са еднакви, но преди никога не ми се е случвало така - толкова късно да се появи и потъмни тестовата линия.

По-важното е че ти се е случило, така че действайте. :P
*
Re: Тест овулация
« Отговор #64 -: Януари 18, 2008, 00:25:12 am »
Те тези Клиър Ову са толкова смотани,че думи нямам.Те да не ги произвеждат в някоя маза тези тестове,ами те и за това са толкова ефтини(какво ли се учудвам).При мен контролната на всичките 5 теста беше бледа и аз седях гледах,пулих се,чудех се 5мин. не можах да взема решение какво да правя.Другия месец друг тест(дано не се налага) :x
*
Re: Тест овулация
« Отговор #65 -: Януари 18, 2008, 08:20:29 am »
Момичета при мен пък днес с тестове клеър ову се случи следното - направих си теста и до втората минута нямаше нито една черта, след това се появи контролната - много бледа, а малко по късно и едва забележима тестова черта. Около десетата минута и след това станаха еднакви по наситеност. Сега вече съм много затруднена да разчета резултата, но го записах като положителен  :ask: . Още се пуля над теста - вече половин час - чертите са еднакви, но преди никога не ми се е случвало така - толкова късно да се появи и потъмни тестовата линия.

По-важното е че ти се е случило, така че действайте. :P
Ще се опитам Пуки, дано този път стане, само дето мъжо си идва чак довечера/нямаше го снощи/, ама дано не е късно :D
Re: Тест овулация
« Отговор #66 -: Януари 18, 2008, 16:08:55 pm »
Зравейте, аз никога не съм правила тестове за О, н този месец съм решила да пробвам. Искам да ви попитам на кой ден се прави и какви марки ще ми препоръчате?
Благодаря ви предварително!!!

 
Re: Тест овулация
« Отговор #67 -: Януари 18, 2008, 16:30:53 pm »
Вери,тестовете се започват в зависимост от дължината на цикъла.Ако цикъла ти е 28 дни примерно,почваш теста от 11 ден.В тестовете има табличка по която ще се ориентираш.Аз за по сигурно ги почвам от 10 ден,за да не я изпусна овулацията.Теста се прави следобед или вечер,и 2 часа преди тестването намали приема на течности.
Re: Тест овулация
« Отговор #68 -: Януари 18, 2008, 16:41:18 pm »
Аз пък вчера имах същия проблем като tani77, първо много бледа тестова, сетне не издъжах и повторих теста отново и ми лъснаха две черти с еднаква наситеност към 7-10 минути.Днес пък  никаква черта тестова не ми излезе вече :x Направо ми писна вече, другия месец ще си купя друг тест за овулация, егати много е смотано това Клиър ову :balk_145: :balk_154:
*
Re: Тест овулация
« Отговор #69 -: Януари 18, 2008, 17:03:36 pm »
gandalf781 разбирам те напълно, аз днес отново ще правя тест и ще пиша какво е станало, когато отида в аптеката винаги ми препоръчват Клеър уво, не зная кои марки са по - надеждни. Ти имаш ли наблюдение за някоя друга марка?
Re: Тест овулация
« Отговор #70 -: Януари 18, 2008, 17:09:51 pm »
gandalf781 разбирам те напълно, аз днес отново ще правя тест и ще пиша какво е станало, когато отида в аптеката винаги ми препоръчват Клеър уво, не зная кои марки са по - надеждни. Ти имаш ли наблюдение за някоя друга марка?
tani77, За съжаление нямам наблюдение, защото този месец ми e първи в тестването, но имам чувството, че във всички аптеки само него са заредили и затова само него хвалят :x
Аз в 3-4 аптеки само това намерих :(, пак ще ходя да търся някакъв по-свестен. Тук в тази тема някъде имаше и други марки, които препоръчваха момичетата. Някъде по-напред бяха,аз смятам да пробвам с друга марка. Толкова съм се ядосала, че само някоя аптекарка да ми предложи пак това Клиър ову ще и се скарам   :x
Re: Тест овулация
« Отговор #71 -: Януари 18, 2008, 17:14:14 pm »
Незнам ,но аз използвам вече 2 месеца ето тези: Овю(Oview) и си ми засича овуто.Вътре са 5 теста и струват около 7 лв.Незнам дали се намират лесно в аптеките.
Re: Тест овулация
« Отговор #72 -: Януари 18, 2008, 17:23:45 pm »
Благодаря много за бързите отговори, аз смятам да взема 10-тина и да почна от 10-тия ден.

 
Re: Тест овулация
« Отговор #73 -: Януари 18, 2008, 17:28:56 pm »
Овю(Oview)казваш rouzi-anna , ще го потърся тука из софийските, дано го има :wink:
10х за инфото и отзивчивостта :P
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: Тест овулация
« Отговор #74 -: Януари 18, 2008, 19:03:50 pm »
Аз пък вчера имах същия проблем като tani77, първо много бледа тестова, сетне не издъжах и повторих теста отново и ми лъснаха две черти с еднаква наситеност към 7-10 минути.Днес пък  никаква черта тестова не ми излезе вече :x Направо ми писна вече, другия месец ще си купя друг тест за овулация, егати много е смотано това Клиър ову :balk_145: :balk_154:

Спокойно, моми4ета. То4но така трябва да ви от4ете теста. В4ера е бил положителен. Това озна4ава, 4е е достигнал пика на ЛХ-хормона и 4е до 24 - 38 4аса овулацията предстои. Съвсем нормално е днес теста да покаже само една 4ерти4ка. Не може да има6 няколко дни пик на ЛХ. Така 4е не се 6а6кайте. Спокойно се отдайте на пове4ко любов и ведро настоение.  :lol:
А 6то се касае до по-добри тестове - Clear Plan - доколкото знам. Но трудно се намират, а и са около 28 лв.
*
Re: Тест овулация
« Отговор #75 -: Януари 18, 2008, 19:54:58 pm »
Момичета аз съм от Варна и досега ж която и аптека да съп питала все ми дават Клиър Ову. Ако има и други момичета от Варна ако може да ми кажете от коя аптека да си купя друг тест че тези не ми отчитат явно :D
*
Re: Тест овулация
« Отговор #76 -: Януари 18, 2008, 22:23:42 pm »
Момичета аз съм от Варна и досега ж която и аптека да съп питала все ми дават Клиър Ову. Ако има и други момичета от Варна ако може да ми кажете от коя аптека да си купя друг тест че тези не ми отчитат явно :D

И за Русе се отнася това, ако някой знае от къде да каже, моля ви. Тук е същото.
 
Re: Тест овулация
« Отговор #77 -: Януари 18, 2008, 23:56:23 pm »
От 11 месеца, на всеки цикъл засичам овулация точно с Clear Ovu Test, винаги са две много ярки, наситени, червени черти.Никога съм нямала проблем, но тъй като гледам май тук съм единствената доволна от тези тестове, явно съм имала късмет да попадам все на качествени партиди.Rodi, и аз съм от Варна, в Марешки(на Селиолу) ми предлагаха и някакви други, но даже не им запомних името, щото съм си доволна от тези.Пробвай ги ако искаш.
*
Re: Тест овулация
« Отговор #78 -: Януари 19, 2008, 00:08:44 am »
От 11 месеца, на всеки цикъл засичам овулация точно с Clear Ovu Test, винаги са две много ярки, наситени, червени черти.Никога съм нямала проблем, но тъй като гледам май тук съм единствената доволна от тези тестове, явно съм имала късмет да попадам все на качествени партиди.Rodi, и аз съм от Варна, в Марешки(на Селиолу) ми предлагаха и някакви други, но даже не им запомних името, щото съм си доволна от тези.Пробвай ги ако искаш.

Изкарала си късмет явно с тези тестове. Аз вече се чуствам по-добре че не съм единствената недоволна и че ще имам овулация ако пробвам с друг тест или комбинирам :wink: .
*
Re: Тест овулация
« Отговор #79 -: Януари 19, 2008, 08:38:12 am »
Пиша както обещах -  вчера теста ми беше отрицателен / появи се някаква тестова чертичка, но съвсем бледа/ - може и нещичко да са засекли тези тестове.
Иначе и аз съм от Варна и дано не ми се наложи, но следващия месец ще отида до Марешки да видя има ли друга марка тестове.