0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: Тест овулация
« Отговор #80 -: Януари 19, 2008, 11:05:58 am »
Само да споделя, че и на мен ми отчитат добре Clear Ovu test!  И да кажа, че преди година и нещо си купувах всеки месец и ниииииищо не показваха! Но стана ясно, че пак са отчитали правилно! Направих хормонални изследвания и се оказа, че имам повишен пролактин и че нямам овулация! Но след приема на малко медикаменти изведнъж започнаха да си отчитат тестовете  :lol:
Другия вариант е да сте попаднали на ановулаторен цикъл!
И третия да отделяте много малки количества ЛХ и теста да не може да ги засече.
Но всички тестове на бг пазара, които са до 10 лв са еднакви от гледна точка на тяхната чувствителност! Това е мнение на моята гениколкожка. Единствените по добри, които се срещатат са Clear Plan,( 28 лв) за които ви казах. Във Варна съм ги намирала в Първа Частна Аптека, но не винаги имат.
*
Re: Тест овулация
« Отговор #81 -: Януари 19, 2008, 16:48:03 pm »
Благодаря за информацията ,ще потърся за другия месец ако ми се наложи :D
*
Re: Тест овулация
« Отговор #82 -: Януари 19, 2008, 16:57:09 pm »
Днес намерих от тестовете Ову за които писахте.Струват 5.80 - 5 лентички в опаковка. По-ефтини са от Клиър Ову, дано това не означава че са по-лоши от тях :lol:.Този месец няма да мога да ги пробвам,но си ги купих да имам като ми затрябват. Ще комбинирам тях и микроскопския тест и мисля че така няма как да пропусна овулации.
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Тест овулация
« Отговор #83 -: Януари 19, 2008, 17:06:00 pm »
Момичета, току-що направих поредният тест от Клиър ову и е положителен. Две ясно изразени чертички. Така че може просто да сте уцелили лоша партида.
*
Re: Тест овулация
« Отговор #84 -: Януари 19, 2008, 17:20:46 pm »
Момичета, току-що направих поредният тест от Клиър ову и е положителен. Две ясно изразени чертички. Така че може просто да сте уцелили лоша партида.

Може ,ама как да им гадаем партидите че да им вярваме. :?
*
Re: Тест овулация
« Отговор #85 -: Януари 19, 2008, 18:25:17 pm »
Може ама все от различни аптеки ги копувам тестовете и затова се самнявам. Но браво че при теб са +++ деиствайте тази вечер
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: Тест овулация
« Отговор #86 -: Януари 20, 2008, 11:21:43 am »
Еххх, да ви се оплача!!! Открих и още един вариант, в който тестовете не отчитат! Аз започнах да ги правя на 7 ден! И беше отриц. Днес ми е 9 и БТ се вдигна главоломно! Т.е. теста не е отчел, защото вече съм била в О!!!! Егати случая - докато ми сврши М и веднага съм в Овулация!!! Странна работа!  8O Та по тоя повод май и я изпуснахме...........   :?
*
Re: Тест овулация
« Отговор #87 -: Януари 20, 2008, 11:26:24 am »
Щом имаш нерви да си мериш температурата, не те разбирам защо разчиташ на тестовете повече.Ми като видя че вдигаш Т действайте бе. :D
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Тест овулация
« Отговор #88 -: Януари 20, 2008, 11:29:05 am »
Момичета, току-що направих поредният тест от Клиър ову и е положителен. Две ясно изразени чертички. Така че може просто да сте уцелили лоша партида.

Може ,ама как да им гадаем партидите че да им вярваме. :?
Е, така е. Всичко в този живот опира до доза късмет в подходящият момент. :wink:
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: Тест овулация
« Отговор #89 -: Януари 20, 2008, 13:39:55 pm »
Еххх, да ви се оплача!!! Открих и още един вариант, в който тестовете не отчитат! Аз започнах да ги правя на 7 ден! И беше отриц. Днес ми е 9 и БТ се вдигна главоломно! Т.е. теста не е отчел, защото вече съм била в О!!!! Егати случая - докато ми сврши М и веднага съм в Овулация!!! Странна работа!  8O Та по тоя повод май и я изпуснахме...........   :?

   Я не се впрягай толкова, голяма работа че не ти отчел! Отпусни се и си се наслаждадай на любовта на съпруга си, а пък знае ли човек ,както си с уж изпусната ову и току виж си с +++.Знае ли човек от къде ще изкочи зайчето?!Я колко хубаво си го написала "Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне!Ами и ти трябва да се усмихнеш!Късмет! :crossfingers:
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
Re: Тест овулация
« Отговор #90 -: Януари 21, 2008, 10:10:30 am »
Щом имаш нерви да си мериш температурата, не те разбирам защо разчиташ на тестовете повече.Ми като видя че вдигаш Т действайте бе. :D
пукана,вдигнеш ли БТ вече е късно за действие :lol:,щото О. значи е минало...а както всички знаем яйцеклетката е годна за оплождане само 12 часа!!!точно затова в домашни условия е за предпочитане да се правят тестове за ову,по БТ се разбира само дали е имало О. и кога евентуално?поради тези причини,много момичета (сред които съм и аз) правят и тестове за О., и мерят БТ ,за да неизпуснат момента и да знаят после кога точно е бил :D
успех на всички момичета
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Тест овулация
« Отговор #91 -: Януари 21, 2008, 10:32:36 am »
Аз пък вчера имах същия проблем като tani77, първо много бледа тестова, сетне не издъжах и повторих теста отново и ми лъснаха две черти с еднаква наситеност към 7-10 минути.Днес пък  никаква черта тестова не ми излезе вече :x Направо ми писна вече, другия месец ще си купя друг тест за овулация, егати много е смотано това Клиър ову :balk_145: :balk_154:

Спокойно, моми4ета. То4но така трябва да ви от4ете теста. В4ера е бил положителен. Това озна4ава, 4е е достигнал пика на ЛХ-хормона и 4е до 24 - 38 4аса овулацията предстои. Съвсем нормално е днес теста да покаже само една 4ерти4ка. Не може да има6 няколко дни пик на ЛХ. Така 4е не се 6а6кайте. Спокойно се отдайте на пове4ко любов и ведро настоение.  :lol:
А 6то се касае до по-добри тестове - Clear Plan - доколкото знам. Но трудно се намират, а и са около 28 лв.
Olimpia, благодаря ти за отговора, дано наистона е била овулация. Ние с моето мом4е се потрудихме по въпроса :D и се надявам да има резултат. Сега съм в очакване, но си записах и този клиър план тест, за който бяха писали момичетата. Все пак да питам, ако има някой от София може ли да ми каже дали знае някоя аптека, където мога да си го набавя. Благодаря предварително и пожелавам успешна седмица на всички :D
Re: Тест овулация
« Отговор #92 -: Януари 21, 2008, 11:36:46 am »
...Olimpia, благодаря ти за отговора, дано наистона е била овулация. Ние с моето мом4е се потрудихме по въпроса :D и се надявам да има резултат. Сега съм в очакване, но си записах и този клиър план тест, за който бяха писали момичетата. Все пак да питам, ако има някой от София може ли да ми каже дали знае някоя аптека, където мога да си го набавя. Благодаря предварително и пожелавам успешна седмица на всички :D
правилно са ти казали,по скъпи са клиър план,двайсет и няколко лева-непомя точно :oops:!аз съм ги срещала в аптеки "АВИЦЕНА" (при пирогов има такава),но би трябало в повечето по-големи аптеки да ги има :D!водят се за по точни клиър план,но на мен са ми скъпи и си взимам "киър тест",доволна съм си от тях..незнам,индивидуално е според мен..ако не те притяснява двойната цена,пробвай ги клиър план,може да са твойте тестове :D!успех момичета!!!
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: Тест овулация
« Отговор #93 -: Януари 21, 2008, 11:37:27 am »
Pukanka къде намери тези тестове  :D
*
Re: Тест овулация
« Отговор #94 -: Януари 21, 2008, 11:47:44 am »
В аптеката на Метро.
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: Тест овулация
« Отговор #95 -: Януари 21, 2008, 11:50:12 am »
Щом имаш нерви да си мериш температурата, не те разбирам защо разчиташ на тестовете повече.Ми като видя че вдигаш Т действайте бе. :D
пукана,вдигнеш ли БТ вече е късно за действие :lol:,щото О. значи е минало...а както всички знаем яйцеклетката е годна за оплождане само 12 часа!!!точно затова в домашни условия е за предпочитане да се правят тестове за ову,по БТ се разбира само дали е имало О. и кога евентуално?поради тези причини,много момичета (сред които съм и аз) правят и тестове за О., и мерят БТ ,за да неизпуснат момента и да знаят после кога точно е бил :D
успех на всички момичета

За съжаление е точно така - вдигне ли се Т вече е след дъжд качулка работата! Ноооо аз не съм спряла да се усмихвам!  :) А и понякога хич не е лошо да се отървеш от секса по график! Така че сега пак си действаме, ама с по-друго настоение! Ха дано се появи заека  :D  :D  :D

  ...а пък знае ли човек ,както си с уж изпусната ову и току виж си с +++.Знае ли човек от къде ще изкочи зайчето?!
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: Тест овулация
« Отговор #96 -: Януари 25, 2008, 08:49:48 am »
 :) Мисля, че "Клиър ову тест" са добър избор, като качество и като цена. Купувам си комплекта от 5+1 на цена около 11 лв. Използвам ги от доста време и не съм срещнала проблеми с тях. Естествено нужно е много добре да се прочете предварително указанието за ползване и да се спазва точно! :P Също аз лично си правя тестовете винаги почти по едно и също време - надвечер, след работа, като гледам да не съм пила течности и ходила до тоалетна 2-3 часа. В предишни теми съм чела, че е добре да се спазва това и да не се използва сутрешна урина за целта.
Re: Тест овулация
« Отговор #97 -: Януари 25, 2008, 13:33:44 pm »
:) Мисля, че "Клиър ову тест" са добър избор, като качество и като цена. Купувам си комплекта от 5+1 на цена около 11 лв. Използвам ги от доста време и не съм срещнала проблеми с тях. Естествено нужно е много добре да се прочете предварително указанието за ползване и да се спазва точно! :P Също аз лично си правя тестовете винаги почти по едно и също време - надвечер, след работа, като гледам да не съм пила течности и ходила до тоалетна 2-3 часа. В предишни теми съм чела, че е добре да се спазва това и да не се използва сутрешна урина за целта.
правилно си разбрала wild cat  :D! :crossfingers: скоро да се похвалиш :wink:
виждате ли момичета има и доволни от клиър ову тест,въпреки,че на мен този месец нещо май не ми отчитат,а досега все ми хващаха и много ги хвалех :lol:,ще видим каква е тая работа :wink:
 :goodluck:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: Тест овулация
« Отговор #98 -: Януари 25, 2008, 15:30:51 pm »
Момичета, и аз предния месец се бях отчаяла с тези тестове, не отчитат и това си е.

Но разбрах, че не съм спазвала правилото да не се приемат течности и да не се ходи по малка нужда поне 2 часа преди да се тестваш, а времето за тестване да бъде следобед към 15 най-рано.
Е, този чесец доста се поизмъчих да жадувам и да се стискам, но с резултат - тестът беше положителен на 15 ден. Вярно, отидоха 2 опаковки почти, но си струваше. за марката - аз всеки път вземам различна защото в аптеката зареждат различни. Последната дори беше много странна - с 5 легенчета вътре, много удобно. И тест за бр. разбира се.
Ако и този път не сме успели, отивам на фоликулометрия...

Успех ви желая.
*
Re: Тест овулация
« Отговор #99 -: Януари 25, 2008, 18:29:18 pm »
Нормално е да има доволни и недоволни,на мен лично "клиър ову тест" не ми харесват,защото самите им лентички бяха много бледи.Днес си купих "Клиър План" скъпички са 26лв,но реших да ги пробвам и ще ви пиша моите отзиви след свършената работа  :wink: