0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Всичко за овулацията
« Отговор #1000 -: Септември 07, 2009, 19:53:11 pm »
Да си задам и аз моя въпрос  :oops:
 Миналия месец си изследвах пролактина и беше 700 при норма 619 (Цибалаб), видях се с ендокринолок и тя ми каза, че този хормон скача и при най-малкото вълнение и др. такива, знаете за какво става въпрос. И ми изписа бромокрептин 1/2 на ден и то само ако ми закъснее цикъла, защото щом съм забременявала спонтанно, пролактина си е в норма, просто сега заради др. вълнения се е повишил  :?
Това добре, но ходих и на генеколог заради имунологичните изследвания и лекарката ми каза да започвам да си пия бромокрептина и дори като забременея до 28 г.с.  8O 8O 8O Това не е ли мноооооого?! Всички други хормони са ми ОК!!
Въпроса ми по същество е възможно ли е бромокрептина вече да е вкарал пролактина ми в норма след като го пия около 15 дни?
Днес започнах и Ову тестовете  :? , да видим тия дни ще имам ли две ярки черти  :( :?

*
Re: Всичко за овулацията
« Отговор #1001 -: Септември 07, 2009, 20:38:46 pm »
 Надеж, може би трябва да зададеш въпроса си в този форум http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=6.0


 Тази тема ще я заключа, защото стана доста голяма. Ако желаете, си пуснете друга.