0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #80 -: Февруари 22, 2008, 10:48:19 am »
Тини,аз имам въпрос.При първата стимулация говориш за 8 ембриона.3 са ти трансферирани,ако правилно съм разбрала.Какво стана с останалите 5?

 Питам,защото аз например имах 6 ембриона,трансферирах 2 и 2 замразих/другите 2 бяха с лошо качество,показаха ми ги на снимка/.Моите бяха бластоцисти/5-ти ден/.Със замразените спестявам следваща стимулация.При теб нямаше ли такъв вариант?

 П.П.Процедурата правих в българска клиника.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #81 -: Февруари 22, 2008, 10:59:36 am »
Здравей Дийп!...
Какво стана с теб, започна ли процедура?

Все още не съм, но днес ще имам повече информация и ще ви пиша.  :wink:

Имам си новина... Живот и здраве този цикъл ще започвам процедура.  :sunshine:

Така се вълнувам, че все едно ще ми е за пъви път!  :D

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #82 -: Февруари 22, 2008, 11:13:15 am »
deep, дано това е ТВОЯТ опит.

« Последна редакция: Февруари 22, 2008, 11:30:48 am от eganeva »
*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #83 -: Февруари 22, 2008, 13:27:47 pm »
Немога да разбера защо трябва да се вкарва толкова негативизъм в темата?
Клиниката е на доста по-високо ниво от повечето български, да не кажа от всички! Това не е мое мнение, а на доста лекари, който се занимават със стерилитета! Те все още се учат от тях! Що се отнася до адекватност в отговорите на Албена и консултации от страна на проф. Прапас, винаги са били своевременни и изчерпателни. Един малък пример- вчера ми се наложи коментар относно изследвания от професора чрез Албена, на 15-тата мин. имах отговор с коментар! При първия ми опит всичко бе документирано, ден по ден развитие на ембрионите с протокол, както са описали другите момичета и снимка на трансверираните.
София, за твоя случай вече знаем, многократно си изразявала мнението и не е необходимо да се повтаря във всяка тема отностно клиниката! Неможе в тема с която искаме да се подкрепим и помогнем по някакъв начин да се вкарват толкова отрицателни емоции! Все пак има момичета, които са в процедура или им предстои такава и всяко такова твое изказване не им помага, а напротив ПРЕЧИ!

Жекова, тук споделяме впечатления от личен опит, а не кой чул, недочул и т.н.!

Дееп, попътен вятър, мила! Нека това е твоят опит и след 9 месеца прегърнеш най-сладкото, здравичко и умничко бебче! А защо не и двечки!!!

Тини, на финалната права си милича, ще стискам палци до края! Много преживя, но благодарение на клиника Якентро, д-р Даскалов и д-р Личев, ти успя!
*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #84 -: Февруари 22, 2008, 13:57:12 pm »
Тини,аз имам въпрос.При първата стимулация говориш за 8 ембриона.3 са ти трансферирани,ако правилно съм разбрала.Какво стана с останалите 5?

 Питам,защото аз например имах 6 ембриона,трансферирах 2 и 2 замразих/другите 2 бяха с лошо качество,показаха ми ги на снимка/.Моите бяха бластоцисти/5-ти ден/.Със замразените спестявам следваща стимулация.При теб нямаше ли такъв вариант?

 П.П.Процедурата правих в българска клиника.

В Гърция връщат 3 ембриона и останалите ги замразяват безплатно. При нас бяха само 3, така,че не ни останаха за замразяване.
*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #85 -: Февруари 22, 2008, 13:58:26 pm »
Здравей Дийп!...
Какво стана с теб, започна ли процедура?

Все още не съм, но днес ще имам повече информация и ще ви пиша.  :wink:

Имам си новина... Живот и здраве този цикъл ще започвам процедура.  :sunshine:

Така се вълнувам, че все едно ще ми е за пъви път!  :D


Давай! :goodluck:
Ще стискаме палци!
*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #86 -: Февруари 22, 2008, 14:00:23 pm »
София, за твоя случай вече знаем, многократно си изразявала мнението и не е необходимо да се повтаря във всяка тема отностно клиниката! Неможе в тема с която искаме да се подкрепим и помогнем по някакъв начин да се вкарват толкова отрицателни емоции! Все пак има момичета, които са в процедура или им предстои такава и всяко такова твое изказване не им помага, а напротив ПРЕЧИ!
Както многократно вече сме отбелязвали, целта на този форум не е САМО да славословим дадена клиника, а да изразяваме всичките си впечатления и опит от нея. Т.к. моят опит е категорично негативен, за съжаление не мога да се включа в "позитивния" хор. Споделям нещата, които съм преживяла, за да предупредя за опасностите, които могат да сполетят утре всеки - теб, мен или  всеки друг.
Мисля, че некоретността, за която не са предупредени, ще попречи много повече на момичетата, отколкото предварителната информираност за това, което пациентите могат да очакват. Всеки решава сам за себе си.
Не мога да приема едностранчиво "адвокатстване" в полза на клиниката, нито ще спестя неудобните истини.
Мисля, че е излишно да обсъждаме повече този въпрос.
Желая ти успех!
*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #87 -: Февруари 22, 2008, 14:05:48 pm »
Жекова, тук споделяме впечатления от личен опит, а не кой чул, недочул и т.н.!
Океан,искам да те уверя,че аз съм от потребителите,които четат много внимателно,преди да си зададат въпросите.Въпросът съм си го задала на базата на факти от поста на Тини,а сравнението съм дала на база личен опит.Не ми приписвай ,ако обичаш качества,които не притежавам.
 Причината ,поради която чета в темата е,че търся причини за неуспеха при първия ми опит ин витро и колебанието ми дали да не си сменя клиниката.
 И последно-въпросът ми не беше зададен към теб.

П.П.Тини ,благодаря за отговора!
« Последна редакция: Февруари 22, 2008, 14:10:37 pm от Жекова »
*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #88 -: Февруари 22, 2008, 14:39:14 pm »
Подкрепям Океан. Всички вече знаем историята на София. Писа се многократно и мисля, че не остана потребител, който да не я е прочел. Съжалявам за неуспехът ти София, не го пожелавам на никой, но мисля, че е време да се продължи напред. Нека момагаме на тези, които тепърва ще правят процедура в Солун или в момента са в процедура.
Целувки и успех на Диип и Океан! Да се множат Солунските бебета!
*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #89 -: Февруари 22, 2008, 15:29:07 pm »
Жекова, извини ме, направих грешка, нямах предвид теб, а eganeva веднага ще се поправя!
Ето това е цитата който ме подразни:
Не мисля че е етично във форума само да се плюе по Клиника Якентро, а повярвай ми София добре го умее. За щастие тя е единствената недоволна пациентка на клиниката за която съм чувала.

Не е единствената.

Нормално е всеки да хвали клиниката, в която е успял.
Това, че ти си успяла там, не значи, че и с другите ще се случи.

Цитат
Аз не съм правила ин витро в Клиника Якентро,
но съм чела и за други "недоволни".

 



София,............... нямам думи просто!!!
*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #90 -: Февруари 22, 2008, 15:40:35 pm »
Жекова, извини ме, направих грешка, нямах предвид теб, а eganeva веднага ще се поправя!
Ето това е цитата който ме подразни:
Не мисля че е етично във форума само да се плюе по Клиника Якентро, а повярвай ми София добре го умее. За щастие тя е единствената недоволна пациентка на клиниката за която съм чувала.

Не е единствената.

Нормално е всеки да хвали клиниката, в която е успял.
Това, че ти си успяла там, не значи, че и с другите ще се случи.

Цитат
Аз не съм правила ин витро в Клиника Якентро,
но съм чела и за други "недоволни".

 



София,............... нямам думи просто!!!
Ocean, мисля, че бъркаш потребителите. Горните цитати не ми принадлежат!
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #91 -: Февруари 22, 2008, 16:30:41 pm »
Е, бива, бива ама това вече на нищо не прилича!
Sofia, хайде стига толкова!
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #92 -: Февруари 22, 2008, 17:13:24 pm »
Здравей Дийп!...
Какво стана с теб, започна ли процедура?

Все още не съм, но днес ще имам повече информация и ще ви пиша.  :wink:

Имам си новина... Живот и здраве този цикъл ще започвам процедура.  :sunshine:

Така се вълнувам, че все едно ще ми е за пъви път!  :D


Ох, личи си, че се вълнувам... Извинявам се за неграмотното писане.  :oops: :oops: :oops:

Съжалявам за неуспехът ти София, не го пожелавам на никой, но мисля, че е време да се продължи напред. Нека момагаме на тези, които тепърва ще правят процедура в Солун или в момента са в процедура.
Целувки и успех на Диип и Океан! Да се множат Солунските бебета!

София, съгласна съм с jasmin време е да погледнеш напред, да задгърбиш негативните впечетления и да позволиш на хубавите неща да се случат в живота ти.

Всички тук сме преживяли тежки моменти. Аз лично се изморих да мисля за трудните мигове в живота си и да позволявам да вземат място в мислите ми, защото се отразяват негативно на психиката ми.

Ще се потретя... Желая ти успех!  :heartbeat:


Целувки и успех на Диип и Океан! Да се множат Солунските бебета!

Благодаря jasmin за прекрасните пожелания.
Благодаря на всички за подкрепата...  :bighug: :bighug: :bighug:


Океанче, успех и на теб мила! Заслужаваш го!!! :bighug:
« Последна редакция: Февруари 22, 2008, 17:16:13 pm от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #93 -: Февруари 22, 2008, 18:12:24 pm »
Ocean, мисля, че бъркаш потребителите. Горните цитати не ми принадлежат!

София, в случая май ти бъркаш, не съм цитирала теб!
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #94 -: Февруари 22, 2008, 19:14:21 pm »
deep, желая ти успех от цялото си сърце!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #95 -: Февруари 22, 2008, 19:35:02 pm »
Надявам се този спор да приключи!!!

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #96 -: Февруари 22, 2008, 20:14:15 pm »
deep, желая ти успех от цялото си сърце!
*vera , благодаря за пожеланията!  :sunshine:

На теб прекрасни бебчета ти желая и спокойна бременност до финала!   :sleepingbabygirl: :sleepingbabyboy:

 Събирам всичката положителна енергия, която ми изпращате милички!  :balk_46:

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #97 -: Февруари 22, 2008, 20:47:23 pm »
deep,имаш стиснати палци и от мен!
успех! :goodluck:
*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #98 -: Февруари 22, 2008, 21:00:24 pm »
deep, пожелавам ти този път да е успешен и да завърши поне с едно прекрасно бебче.  :bighug:
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #99 -: Февруари 22, 2008, 23:00:37 pm »
София, аз те разбрах. Остави момичетата да минат по своя път, щом са толкова категорични. Не се хаби излишно. Те имат положителни опити, дано и другите успеят. Гръцките лекари не могат да стъпят на малкия пръст на някои от българските. Аз се запознах с шефа на Якентро. Ерудиран е, но за тях както казваш донорството им носи голямата печалба. Когато нещата опират до семеен бизнес в тази сфера винаги съм подозрителна. нека девойките си опитат късмета.