0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #120 -: Април 11, 2008, 01:13:04 am »
ИКАМ ДА ПОПИТАМ.Албена и клиника Якентро работят с др.Раина Бинева в София някоя от вас подготвяла ли се е при нея за ICSI,IVF.ИМАТЕ ЛИ ПРЕДСТАВА 6ТО ЗА ЛЕКАР Е?
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #121 -: Април 11, 2008, 13:28:19 pm »
ИКАМ ДА ПОПИТАМ.Албена и клиника Якентро работят с др.Раина Бинева в София някоя от вас подготвяла ли се е при нея за ICSI,IVF.ИМАТЕ ЛИ ПРЕДСТАВА 6ТО ЗА ЛЕКАР Е?

AZZIA_BO, тази информеция само Албена би могла да ти даде. Пиши и е-мейл или говори с нея по телефона.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #122 -: Април 18, 2008, 11:02:24 am »
Здравейте,
Днес си получих протокола от клиниката в Солун, краят на чакането вече се вижда. Но се оказа, че вече не предлагат лекарства, а аз разчитах на техния пакет и въобще не съм се интересувала от къде се купуват , цени и т. н. Ще съм благодарна ако ми помогнете с информация на ЛС. Нещо се панирах и дори не мога да изчисля какво количества ми трябват. ще се срещна с гинеколога си чак в понеделник и дотогава  8O
Направо ме е срем, но не ми е ясно по колко ампули Гонал и Пурегон ми трябват на ден.
Ето малка част от протокола·   
2ят 3 – 4 - 5ят ден от цикъла

     х 1/2 amp. Arvecap или  Decapeptyl – 0,1 сутринта ( s.c.) вечер

 + 450 IU  Gonal – F ;  Puregon  или  Menogon – i.m
450 IU-отговарят на 6 amp. Поставият се в една спринцовка с 2 amp. разредител  вечер с едно обождане. 
 + Clexan – 20 mg ( s.c.) – когато спре кървенето.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #123 -: Април 18, 2008, 12:34:17 pm »
Здравейте,
Днес си получих протокола от клиниката в Солун, краят на чакането вече се вижда. Но се оказа, че вече не предлагат лекарства, а аз разчитах на техния пакет и въобще не съм се интересувала от къде се купуват , цени и т. н. Ще съм благодарна ако ми помогнете с информация на ЛС. Нещо се панирах и дори не мога да изчисля какво количества ми трябват. ще се срещна с гинеколога си чак в понеделник и дотогава  8O
Направо ме е срем, но не ми е ясно по колко ампули Гонал и Пурегон ми трябват на ден.
Ето малка част от протокола·   
2ят 3 – 4 - 5ят ден от цикъла

     х 1/2 amp. Arvecap или  Decapeptyl – 0,1 сутринта ( s.c.) вечер

 + 450 IU  Gonal – F ;  Puregon  или  Menogon – i.m
450 IU-отговарят на 6 amp. Поставият се в една спринцовка с 2 amp. разредител  вечер с едно обождане. 
 + Clexan – 20 mg ( s.c.) – когато спре кървенето.


mct, не се панирай! Трябват ти както е написано 6 ампули на ден ако е Gonal или Menogon от 0.75 IU ако  е Puregon, ще трябва да провериш какъв ще купиш!

Ти сама трябва да избереш препарата, с който ще се стимулираш!Ако разбира се в личния ви разговор в клиниката професора не е коментирал подробно.

Прегледай тази тема:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=26392.0
Успех мила!
« Последна редакция: Април 18, 2008, 12:55:42 pm от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #124 -: Април 19, 2008, 12:46:03 pm »
Благодаря Deep!
Ще е с Меногон, ако всичко е ОК започвам в началото на май!
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #125 -: Май 01, 2008, 14:51:02 pm »
Според мен не трябва да си самоназначаваш ти препарата. Има голяма разлика м/у стимулация само с уринарни и фсх препарати.
Питай лекаря. В крайна сметка затова му плащаш. Успех!
*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #126 -: Октомври 27, 2008, 09:18:44 am »
Интересува ме дали в клиниката в Солун правят ИКСИ на естествен цикъл.
 Виждам че отдавна никой не е писал в тази тема, но се надявам ако някой има информация да се включи, за да не търся Албена.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #127 -: Октомври 27, 2008, 20:20:47 pm »
Интересува ме дали в клиниката в Солун правят ИКСИ на естествен цикъл.
 Виждам че отдавна никой не е писал в тази тема, но се надявам ако някой има информация да се включи, за да не търся Албена.

nyny, до колкото зная правят на ЕЦ но цената е както  при  процедура със стимулация.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #128 -: Октомври 28, 2008, 09:53:21 am »
Deep, благодаря ти. Значи, ще се спестят средства само от по малкото лекарства. При мен цената на лекарствата надвишава цената на процедурата.... 
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #129 -: Октомври 28, 2008, 10:10:10 am »
Deep, благодаря ти. Значи, ще се спестят средства само от по малкото лекарства. При мен цената на лекарствата надвишава цената на процедурата.... 

Да, но ще трябва и внимателно да  проследят цикъла и дали ще има фоликул през същия.

Успех!

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #130 -: Октомври 29, 2008, 10:08:00 am »
nyny, най-добре се обърни към Албена. Аз не съм чувала до сега някой да е правил там на естествен цикъл, но това не означава, че  не правят. Цената е една и съща независило къде ще правиш стимулацията- при тях в Солун или в България. В смисъл, ако е при тях всичко влиза- УЗ прегледи и кръв. Ако се стигне до трансвер вече са включени ембрио лепилото, излюпване (assisted hatching) ако е необходимо, колтивирането до бластоцист и замразяване на ембриони за 5 години.
*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #131 -: Октомври 30, 2008, 16:58:55 pm »
Благодяра ти ocean!
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #132 -: Ноември 02, 2008, 09:16:36 am »
Момичета как мога да се свържа със координаторката Албена във Гърция ? Нуждая се от ин-витро със донорска яйцеклетка и след дългоно чакане тук със съпругами решихме да пробваме във Гърция . Там дали се чака много ? Как стои въпроса там?
*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #133 -: Ноември 02, 2008, 12:23:06 pm »
Там не се чака. Най-много 1-2 месеца. Цената е същата като в България. Телефона ти го изпратих на лични.
Успех!
*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #134 -: Март 02, 2009, 14:42:43 pm »
Здравейте, искам и аз да попитам нещо за инвитро във Иакентро. Навсякъде пишете "цената е като тук в България" и все пак колко излиза едно инвитро там /предполагам във евро/ и какво включва. Защото както знаете тук в БГ се заплаща на клиниката процедурата, а лекарствата се купуват отделно и зависят от стимулацията.
И още нещо - имали някой от вас който да е забременям от тази клиеника?


Дори, когато ти бият шут отзад това може да е крачка напред.
Не бива да губим кораж, момичета!

Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #135 -: Март 03, 2009, 12:51:37 pm »
здравей,kotana.аз забременях от 2 опит в Якентро и сега имам син на 1год.Тогава когато аз правих инвитро през 2007г.цените бяха като в България.Тоест 1950евро процедурата и си копуваш ти лекарствата или 2550 евро пакет с лекарства ,процедура и всички иследвания и прегледи в Якентро.Сега незнам дали има някаква промяна но може да се свържеш с Албена за повече информация.
*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #136 -: Март 03, 2009, 14:33:39 pm »
Здравейте, искам и аз да попитам нещо за инвитро във Иакентро. Навсякъде пишете "цената е като тук в България" и все пак колко излиза едно инвитро там /предполагам във евро/ и какво включва. Защото както знаете тук в БГ се заплаща на клиниката процедурата, а лекарствата се купуват отделно и зависят от стимулацията.
И още нещо - имали някой от вас който да е забременям от тази клиеника?

Най добре се свържи с Албена. Ще ти изпрати цените за всичко. Беше много любезна и миналата година ми изпрати подробна информация за цените и необходимите изследвания. Цената на ин витро беше 1950евро без лекарствата и 2550евро с лекарства посочени в пакета. Ако не се стигне до трансфер съответно цените са по ниски, но не си  спомням точни цифри. Дано се включи някой с по актуална информация.Успех ти желая.
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #137 -: Март 05, 2009, 00:33:08 am »
Здравейте, искам и аз да попитам нещо за инвитро във Иакентро. Навсякъде пишете "цената е като тук в България" и все пак колко излиза едно инвитро там /предполагам във евро/ и какво включва. Защото както знаете тук в БГ се заплаща на клиниката процедурата, а лекарствата се купуват отделно и зависят от стимулацията.
И още нещо - имали някой от вас който да е забременял от тази клиника?
Свържи се с Албена, тя ще ти обясни вси1ко подробно каквото те интересува.
А резултата от първото ни инвитро там е на аватара ми :D
*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #138 -: Март 05, 2009, 09:48:41 am »
kotana, аз правих два пъти там инвитро, и двата пъти забременях!
за цените се свържи с Албена, тя най-добре ще ти обясни. доколкото знам сега са 2050 евро за процедурата, медикаментите отделно. пакети не се предлагат. но за по-точна и актуална информация се обърни към нея.

П.П.mecheto, да нацелуваш резултата от аватара. :kiss:
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #139 -: Март 25, 2009, 00:45:51 am »
Момичета, здравейте  :)
като чета какви успехи има направо се замислих дали си струва да чакам в БГ и да незнам какво са ми правили ако изобщо са правили нещо  :oops: Молбата ми към вас е да ми дадете координати на въпросната Албена /мейл,телефон/ за да се свържа с нея и да ми обясни всичко подробно. Тенкс за инфото   :)