0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #100 -: Февруари 23, 2008, 09:50:50 am »
София, аз те разбрах. Остави момичетата да минат по своя път, щом са толкова категорични. Не се хаби излишно. Те имат положителни опити, дано и другите успеят. Гръцките лекари не могат да стъпят на малкия пръст на някои от българските. Аз се запознах с шефа на Якентро. Ерудиран е, но за тях както казваш донорството им носи голямата печалба. Когато нещата опират до семеен бизнес в тази сфера винаги съм подозрителна. нека девойките си опитат късмета.

Всички разбрахме София.
Нека оставим клиниката намира. Все пак темата е за помощ и инфо в положителен аспект. Това НЕ е тема за плюсовете и минусите на клиниката, за или против. Тук се търси информация за протичането на процедурите, за разходите, пътуването до Гърция и т.н.
Нека да помагаме, а не да пречим.
Ако някой толкова си умира да плюе по клиниката да си отвори собствена тема и да си критикува на воля.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #101 -: Февруари 23, 2008, 11:25:59 am »
Ерудиран е, но за тях както казваш донорството им носи голямата печалба. Когато нещата опират до семеен бизнес в тази сфера винаги съм подозрителна. нека девойките си опитат късмета.

Не виждам защо трябва да се заклеймяват клиниките, които имат политика.   
Нали има жени, които искат да станат майки но поради различни причини физическото им състояние в случая ги ограбва. :( :(

Три пъти съм посещавала клиниката, първия път бях бременна и посещението ми беше свързано с преглед. Другите два пъти, първичен преглед с цел подготвяне на процедура и АИ. По никакъв начин не останах с впечатлението, че съм пренебрегната поради факта, че няма да правя донорска процедура.


нека девойките си опитат късмета.

Ramirez, такова нещо като късмет не съществува.

Успехът на една процедура   е плод на прецизната работа от страна на екип от обучени хора и не на последно място на инвестиция в скъпа апаратура.

Проблемът на голяма част от Българските клиники е липсата на екип. Има прекрасни специалисти с големи сърца но водещия лекар в клиниките обикновено е един, той е прекалено натоварен поради глобалния проблем наречен Стерилитет. И в края на краищата пациентите заплащат за доста допуснати грешки поради физическата невъзможност на един човек да се справи с цялото това натоварване.

Не се правя на адвокат на к-ка Якентро, дори не съм правила процедура там.
Опитвам се да бъда обективна най-вече за себе си, защотото се уморих от  празни обещания.



Клио, Фауна  :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Февруари 23, 2008, 11:37:50 am от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #102 -: Февруари 23, 2008, 12:27:29 pm »
София, аз те разбрах. Остави момичетата да минат по своя път, щом са толкова категорични. Не се хаби излишно. Те имат положителни опити, дано и другите успеят. Гръцките лекари не могат да стъпят на малкия пръст на някои от българските. Аз се запознах с шефа на Якентро. Ерудиран е, но за тях както казваш донорството им носи голямата печалба. Когато нещата опират до семеен бизнес в тази сфера винаги съм подозрителна. нека девойките си опитат късмета.

Всички разбрахме София.
Нека оставим клиниката намира. Все пак темата е за помощ и инфо в положителен аспект. Това НЕ е тема за плюсовете и минусите на клиниката, за или против. Тук се търси информация за протичането на процедурите, за разходите, пътуването до Гърция и т.н.
Нека да помагаме, а не да пречим.
Ако някой толкова си умира да плюе по клиниката да си отвори собствена тема и да си критикува на воля.


 :good_post:
*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #103 -: Февруари 23, 2008, 12:34:57 pm »
Когато нещата опират до семеен бизнес в тази сфера винаги съм подозрителна. нека девойките си опитат късмета.

За какъв късмет става дума? Всичко си е строго регламентирано! И в този ред на мисли искам да вметна, че до сега проф. Прапас не ми е взел една стоинка за прегледи, а те са над десет на 4Д УЗД, дори и след аборта, когато отидох за консултация и прегледа не е свързан по никакъв начин със самото инвитро!
*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #104 -: Февруари 23, 2008, 21:32:52 pm »
Когато нещата опират до семеен бизнес в тази сфера винаги съм подозрителна. нека девойките си опитат късмета.

За какъв късмет става дума? Всичко си е строго регламентирано! И в този ред на мисли искам да вметна, че до сега проф. Прапас не ми е взел една стоинка за прегледи, а те са над десет на 4Д УЗД, дори и след аборта, когато отидох за консултация и прегледа не е свързан по никакъв начин със самото инвитро!
Цената на всички прегледи и консултации е включена в общата цена, която се заплаща за процедурата.
Без думи...
*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #105 -: Февруари 23, 2008, 21:37:00 pm »
София, аз те разбрах. Остави момичетата да минат по своя път, щом са толкова категорични. Не се хаби излишно. Те имат положителни опити, дано и другите успеят. Гръцките лекари не могат да стъпят на малкия пръст на някои от българските. Аз се запознах с шефа на Якентро. Ерудиран е, но за тях както казваш донорството им носи голямата печалба. Когато нещата опират до семеен бизнес в тази сфера винаги съм подозрителна. нека девойките си опитат късмета.
Спирам. Безсмислено е да противореча на ПР-акцията. Апологетите стигнаха до абсурди...
Концепцията е ясна:
За Якентро - или добро, или нищо...

На Deep от все сърце желая успех!
« Последна редакция: Февруари 23, 2008, 22:03:42 pm от Sofia »
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #106 -: Февруари 23, 2008, 22:41:31 pm »
Sofia, дано този път наистина спреш!
Иначе от все сърце ти пожелавам да успееш и скоро да гушкаш едно, а защо не и две здрави и бузести бебешорчета!
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #107 -: Февруари 23, 2008, 23:55:11 pm »
Sofia, дано този път наистина спреш!
Иначе от все сърце ти пожелавам да успееш и скоро да гушкаш едно, а защо не и две здрави и бузести бебешорчета!

Sofia ти им каза опита си. Те ще си направят избора. :)
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #108 -: Февруари 24, 2008, 11:11:44 am »
Sofia ти им каза опита си. Те ще си направят избора. :)

Да, в това е смисъла на тази тема. Да споделяме преживяното и всеки да прави изводи сам за себе си.
Аз също имам негативен опит но в сайта  споделям преживяното като Deja Vu без да манипулирам мнението на потребителите.

Благодаря на всички за изказаните мнения.  :flower:


Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #109 -: Февруари 24, 2008, 14:10:19 pm »
Deep, най-искрено ти желая успешна процедура!  :crossfingers: yahoo_17 :goodluck:

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #110 -: Февруари 24, 2008, 21:48:47 pm »
Deep, най-искрено ти желая успешна процедура!  :crossfingers: yahoo_17 :goodluck:

du6ka, благодаря !  :balk_21:

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #111 -: Февруари 26, 2008, 12:06:42 pm »
Дийп, от сърце ти желая успех и много късмет!!! :P :P :P Ще чакаме да пишеш как стартира процедурата и всичко останало!!! Стискам силно палци!!!


*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #112 -: Февруари 29, 2008, 00:32:10 am »
Дийп, от сърце ти желая успех и много късмет!!! :P :P :P Ще чакаме да пишеш как стартира процедурата и всичко останало!!! Стискам силно палци!!!

Благодаря Киара, успех и на теб желая мила!  

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #113 -: Февруари 29, 2008, 19:16:52 pm »
Deep успех и от мен мила! Знаеш че аз и бебоците ми ти стискаме палци. Дръж ни в течение.
 :goodluck:
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #114 -: Март 15, 2008, 13:23:07 pm »
моми4ета моле ви за телефона на Албена
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #115 -: Март 15, 2008, 14:36:22 pm »
моми4ета моле ви за телефона на Албена

...- Албена
« Последна редакция: Март 15, 2008, 20:15:03 pm от mini »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #116 -: Март 16, 2008, 15:39:42 pm »
...

бел. мод. Не е коректно публикуването на телефонни номера.
Моля, разменяйте на ЛС.
« Последна редакция: Март 17, 2008, 07:19:52 am от mini »
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #117 -: Април 05, 2008, 09:59:00 am »
Zdraveite momi4eta,kak ste?Niama li niakoi da se pohvali s dobra novina? :P
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #118 -: Април 08, 2008, 23:47:04 pm »
Zdraveite,momi4eta!
Niakoi pravil li e v Iakentro,Solun transfer na donorski embrioni i kakva e tsenata?
Kolko struva in vitro s donorska yaitsekletka?
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #119 -: Април 09, 2008, 09:58:59 am »
Карамелче, пиши на кирилица.