0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #140 -: Март 25, 2009, 10:43:47 am »
Заповядай vilkoni - infobg@iakentro.gr
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #141 -: Март 25, 2009, 13:55:26 pm »
ето и мобилен  00306......... можеш да и звъннеш и да я попиташ за скайп или да се  видите.

Изпратих мобилния номер на лично на vilkoni.
« Последна редакция: Март 25, 2009, 15:22:59 pm от evro »
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #142 -: Март 26, 2009, 00:11:53 am »
Голям мерсаж, момичета  :)
май ще и пиша първо на мейла за да и разкажа в детайли за какво става дума надълго и нашироко  :) На всички честит празник и дано скоро и за нас да дойде Благата вест   :)
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #143 -: Март 29, 2009, 00:00:28 am »
Здравейте, момичета,
писах на мейла на Албена, но за съжаление тя не ми отговори.Та в тази връзка да попитам дали случайно не е променен мейла или ако някой има скайп да даде??? Предварително мерси  :)
*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #144 -: Март 29, 2009, 11:43:16 am »
Здравейте, момичета,
писах на мейла на Албена, но за съжаление тя не ми отговори.Та в тази връзка да попитам дали случайно не е променен мейла или ако някой има скайп да даде??? Предварително мерси  :)

Изчакай малко и ще ти отговори. При мен също отговора се забави десетина дни и дори се съмнявах дали въобще е получила писмото ми. Но получих отговор. Може би просто е натоварена, а ако си й изпратила изследвания все пак някой трябва да  ги погледне.... Иначе мейла е същия. И тя е много любезна. Успех.
*

    Silvanapampanini

Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #145 -: Април 15, 2009, 13:48:13 pm »
Здравейте момичета,с моят съпруг бяхме решили да правим ин витро в Гърция,стигнахме до там,че направихме всичко каквото трябва,купихме си лекарствата от Гърция и когато трбваше да започна със стимулацията,цикъла не ми дойде.Оказа се,че съм забременяла.Пожелавам и на вас такова щастие :lol:Лекарствата ми така и останаха неизползвани,затова искам да ги продам.Предлагам ги на цената,на която са закупени,придружени от касовата бележка.MENOGON-40брx75IU FSH+75IU LH(amp),Orgalutran 0,25mg/0,5ml PREGNIL-5000IU.Всички имат срок на годност до2010г.,само МЕНОГОНА е до 12.2009г.Ако някой има интерес нека ми се обади на 0889936597 или да пише на silvi2045@gmail.com
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #146 -: Април 15, 2009, 22:54:53 pm »
Силвана, честита ти радост, пожелавам безпроблемна бременност и здраво дете, но според правилата на форума, продажбата на лекарства е забранена!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    silvanapampanini

Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #147 -: Април 17, 2009, 14:21:28 pm »
О"К извинявам се,не знаех това.
*

    kalimanka

Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #148 -: Юни 06, 2009, 05:25:59 am »
аз съм от дарителките,прочетох форомите и относно 100%? няма таково нешто 100%отиват в джоба на ВЪПРОСНАТА АЛБЕНА СТОЯНОВА.......? :D
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #149 -: Юни 07, 2009, 00:04:31 am »
извинявай, малко не те разбрах, а живо се интересувам от това. аз съм от нуждаещите се от донорска яйцеклетка и бих желала да обменя информация с човек,които се е сбълсквал с това. Ако желаеш пиши ми на емейла. при мен нещата стоят така, че аз си имам донор, само трябва да ми се извърши манипулацията, но не зная къде? оставам в очакване. с уважение nadejda_sb@abv.bg
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #150 -: Юни 07, 2009, 02:18:13 am »
извинявай камелинка, малко не те разбрах, а живо се интересувам от това. аз съм от нуждаещите се от донорска яйцеклетка и бих желала да обменя информация с човек,които се е сбълсквал с това. Ако желаеш пиши ми на емейла. при мен нещата стоят така, че аз си имам донор, само трябва да ми се извърши манипулацията, но не зная къде? оставам в очакване. с уважение
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #151 -: Юни 07, 2009, 02:21:29 am »
извинявай калиманка, малко не те разбрах, а живо се интересувам от това. аз съм от нуждаещите се от донорска яйцеклетка и бих желала да обменя информация с човек,които се е сбълсквал с това. Ако желаеш пиши ми на емейла. при мен нещата стоят така, че аз си имам донор, само трябва да ми се извърши манипулацията, но не зная къде? оставам в очакване. с уважение nadejda_sb@abv.bg
*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #152 -: Януари 08, 2010, 21:38:05 pm »
  Момичета, здравейте !
На всички пожелавам здрава и щастлива 2010 година и успешна в осъществяването на заветното ни желание за рожба ! Аз съм нов потребител и с любопитство и много надежда чета споделеното от Вас. Интересувам се от клиниките за репродуктивно здраве в България. Предвид възрастта ми, 42 год, и някои други проблеми,вероятно единственият за мен вариант е ин витро. Много съм обнадеждена от споделените от Вас мнения относно професионализма, отношението и резултатите на клиника Янкентро в Солун. Прочетох всичко в сайта.Има ли някой информация за цената на ИКСИ със замразена донорска сперма от тяхната спермална банка. Не можах никъде да намеря тази информация. Може ли някой да ми каже тел. и мейла на Албена за връзка. Ще Ви бъда много благодарна.
*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #153 -: Януари 09, 2010, 11:48:11 am »
не мога да ти бъда полезна за цената на ICSI с донорски матертиал, но ето мейла и телефон на Албена:

infobg@ikantro.gr
+30 6979 307901

успех ти желая!
*

    Dolphin

  • ***
  • 294
  • So Long, and Thanks for All the Fish
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #154 -: Март 28, 2010, 16:01:00 pm »
Здравейте. Искам първо да поздравя всички успели момичета в Якентро, радвам се, че все пак работят като професионалистио с някои.
Извинявам се предварително за постинга по-долу, но реших, че е редно да споделя впечатленията си относно "професионализма", с който се отнесоха към нашия случай от въпросната клиника.
След като получихме тежката диагноза в спермограмата на мъжа ми, аз се обърнах към тогавашния ми гинеколог, който ме увери, че няма как мъжа ми някога да стане биологичен баща. След кратък телефонен разговор с Албена, той ме увери, че единствените ни шансове са в Солун, като не разбирах и бях уплашена- повярвах, нали пусто всичко чужбинско е по-добро. Писах на жената подробно, звънях и, тя се оправда с лични проблеми  8O . Това се случи Август месец 2009. След 3 месеца чакане писахме и на главния мейл на Якентро на английски..помолих и приятелка, която живее в Гърция да се обади, бях отчаяна, но добре, че не съм чак толкова доверчива и междувременно черпех информация от този форум и много други места..Благодарна съм на тези професионалисти,че не ми отговориха!!!
Но снощи получих разбиващ "отговор" от Албена.
"Здравейте мило семейства,
Поради то, че цялата клиника излизаме във великденски отпуск до 08/04/2010 няма да ми е възможно да ви направя консултация веднага.
Моля да изчакате до завръщането ни отново на работа.
Лично поемам ангажимента след това да ви предвижа документите.
С пожелание за весели празници !
Албена
-----Original Message-----
From: Diliana [mailto:diliana@gmail.com]
Sent: Monday, July 27, 2009 7:02 PM
To: infobg@iakentro.gr
Subject: Azoospermia
....  :lol:
След 9 месеца .. да не ми беше писала по-добре... луда работа.. радвам се,че така се получи, този абсурд, избрахме правилната клиника в крайна сметка, но що за професионализъм е това??? :ask:
Kìyevame ulte Eywa ngahu.
*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #155 -: Ноември 21, 2018, 13:18:45 pm »
Момичета, в София с кои лекари си партнират Якентро?
The impossible is often the untried [/i]
*
Re: IVF, ICSI в Солун
« Отговор #156 -: Април 11, 2019, 19:52:48 pm »
Здравейте момичета. Пожелавам успех на всички и донори и чакащи донорски яйцеклетки.
Аз се съм журналист  и заедно с мои колеги от Гърция подготвяме материал за инвитро процедурите там и специално за тези с донорски яйцеклетки, които в последните години са станали изключително популярни.  Много двойки от цял свят пътуват до южната ни съседка, за да направят тази процедура с донорска яйцеклетка.  Дали някой тук има опит с клиники там? Ще ни бъде полезно да разберем какво предимство виждате, ако има такова? Разбрахме също така, че момичета от България пътуват за Гърция да даряват яйцеклетки там.   
Дали познавате такива момичета?  Ще се радвам да ми пишете, ако искате да споделите и да ни помогнете да опишем ситуацията коректно. Може да ми пишете и на лични,
Поздрави
Цветелия Цолова